Kulta smaržu TOP10

Pirmo vietu slavenāko un kulta statusu ieguvušo aromātu sarakstā pelnīti ieņem Chanel No. 5, ziņo izdevums Daily Telegraph. Leģendārais parfīms, kura ražošana sākta pirms nepilniem 90 gadiem, ir tik pat populārs kā pirmajās pārdošanas dienās.

Koko Šanelei (Coco Chanel) tika piedāvāti vairāki aromāti, iepildīti sanumurētos flakoniņos. Šanele pati izvēlējas sev patīkamākās smaržu kompozīcijas, flakoniņš ar piekto numuru viņai iepatikās vislabāk. Tā savu nosaukumu ieguva visu laiku visslavenākās smaržas.

Otro un trešo vietu ieņem Kalvina Kleina (Calvin Klein) radītās smaržas One un Eternity. Ar ceturto vietu var lepoties Chanel parfīms Coco, bet piektajā vietā ierindojas Poison no Dior. Tam seko smaržas Ghost un Anais Anais no Cacharel (starp citu, izlaistas 1979. gadā). Astotajā vietā – Lacoste Pink, bet devītajā – Opium no Yves Saint Laurent.

Pedējo vietu kulta parfīmu sarakstā ieņem Intimately Her no Viktorijas un Deivida Bekhemiem (Victoria and David Beckham).

Tātad TOP10 kulta smaržas:
1. Chanel No 5
2. Calvin Klein – One
3. Calvin Klein – Eternity
4. Chanel – Coco
5. Dior – Poison
6. Ghost
7. Cacharel – Anais Anais
8. Lacoste – Pink
9. Yves Saint Lauren – Opium
10. Beckham – Intimately Her

Kuras smaržas vēl tavuprāt varētu iekļaut šajā sarakst??

16 komentārs
 1. Hmmm, man ļoti patīkmChanel Chance, zinu daudzas, kas arī iecienījušas šo aromātu. Par Anais Anais piekrītu – mamma gadiem ilgi šito lietoja. kamēr pēc padsmit gadiem sanēmās kaut ko citu pamēģināt.

 2. Hm, nevienas no šim man tā īsti neaizrauj. Manas ze smaržas ir YSL Babydoll. Un vēl, lai arī neesmu fane, tomēr pārsteidz, ka šajā topā nav j’adore no Dior 🙂

 3. Es arī pašlaik lietoju DKNY Be Delicous 🙂 Ļoti patīk 🙂

  Taču es savu balsi dotu GUCCI RUSH!

 4. Manas favorītes ir Lacoste-Pink,taču pašlaik esmu aizrāvusies ar Moschino- Funny:)

 5. Bvlgari Omnia Crystalline – šobrīd manas iecienītākās,mani paņēma ar japāņu bumbieru un lotosu ziedu un augļu smaržu niansēm.
  Ļoti labas arī Dior J’adore – salds, bet viegls, nedaudz sīvs ziedu aromāts ar mandarīnu svaigumu sākuma notī, rozēm “sirds” notī, un kazenēm un muskusu šleipē, ieslēgts grieķu amforas formas flakonā. Un superīgi mirdzuma gabaliņi uz ādas.

 6. Patiesībā kaut ko vērtēt šajā jomā ir grūti. Es pati smaržas varu izvēlēties atbilstoši noskaņojumam. Vienu dienu svaigas, bet nākamajā jau kaut ko pavisam savādāku. Tāpēc absolūti neņemos neko ieteikt arī citām, cik sieviešu tik viedokļu. 🙂

 7. Nu protams, ka pirmais ir no.5, par Coco arī piekrītu, pati lietoju, šausmīgi patīk. klasika ir un paliek klasika.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.