KRŪŠTURU MODE 2013

Espati.lv piedāvā tev jaunākās un karstākās šī gada KRŪŠTURU MODES TENDENCES. Esam apkopojuši gan tās tendences, kas attiecināmas uz ikdienu, gan tādas, ko ņemt vērā, gatavojoties kādam īpašākam pasākumam, vai pat svētku reizei. Skaties, vērtē un izvēlies savējo! 

ZIEDI
Ziedi, šķiet, no sieviešu apakšveļas modes skatuves tā īsti nenokāpj nekad, un tieši tā tas ir arī šogad. Ziedi – lielāki, mazāki, krāšņāki un neitrālāki – viennozīmīgi ir modē! Ja esi romantiskāka būtne, izvēlies ziedu motīvu, kas veidots uz baltas vai citas gaišas krāsas, ja tev pie sirds iet kas košāks, tad ziedi uz melna vai citiem tumšiem toņiem, visdažādākajās kliedzošās krāsu kombinācijās, ir tas, kas jāizvēlas šogad. Zini – izvēloties ziedu motīvus, praktiski nav iespējams kļūdīties!
  
H&M, 9.95Ls                     Cubus, 9.99Ls                     BonPrix, 15.90Ls

DAŽĀDI RAKSTI
 
Ja ziedu raksti nav tie, kas spēj uzrunāt tevi, tad varbūt tie būs citi raksti! Šogad krūšturu modē dominē dažnedažādas apdrukas – svītras, punkti, rūtis un abstrakti ornamenti. Viss raibais un acis ņirbinošais ir modē. Krāsu salikumi – pēc tavas izvēles, gan gaiši, gan tumši, gan spilgti, gan pieklusinātāki. Īpaši atzīmējams tas, ka ornamenti tiek veidoti ne vien ar krāsām, bet arī ar faktūrām – piemēram, samts kopā ar gludāku materiālu, mežģīne kopā ar satīnu utt. Izvēle plaša, viss atkarīgs no tavas patikas un vajadzībām!
 
Lindex, 12.95Ls                  Seppala, 7.29Ls                  Monton, 14Ls

PAVASARA / VASARAS KRĀSAS
Ja ziemas sezonā gluži vai automātiski gribas izvēlēties ko tumšāku un neitrālāku, tad pavasaris un vasara ir laiks, kad arī apakšveļas modē ienāk koši, dzīvespriecīgi un svaigi toņi – tieši tāpat kā tas drīz notiks dabā mums apkārt. Koši oranžie, debess zilie, salātu zaļie, arī rozā, lillā, laša krāsa un visi pārējie toņi – tie noteikti ir izmēģināšanas vērti. Saka, ka apakšveļa košās un dzīvespriecīgās krāsās, spēj uzlabot garastāvokli – šie noteikti ir toņi, ar kuru palīdzību ir vērts šo apgalvojumu pārbaudīt!
  
H&M, 9.95Ls                     Cubus, 8.99Ls                     Lindex, 9.95Ls

INTERESANTI AKCENTI
Fliteri, pērlītes, kniedītes un pat pērļu kaklarotas – tas viss var kalpot kā akcents tavam krūšturim šajā modes sezonā. Protams, šī nebūs tā piemērotākā veļa ikdienas gaitās, taču, kas zina, varbūt kādā īpašā dienā to ir vērts uzvilkt arī ejot uz darbu…? Katrā ziņā romantiskākām iecerēm šī veļa ir tieši kā radīta – pārsteidz savu mīļoto ar ko interesantu un neredzētu! Reizēm ražotāji ir parūpējušies par to, ka akcentus ir iespējams noņemt un uzlikt, kas tev nozīmētu divus zaķus ar vienu šāvienu – laba veļa ikdienai un veļa ar „odziņu” kādam īpašākam pasākumam.
  
Lindex, 14.95Ls                Halens, 10.99Ls                     Lindex, 14.95Ls

PASTEĻTOŅI UN AKCENTI
Ikvienai no mums reizēm gadās dienas, kad negribas neko košu, neko tumšu, bet arī neko pārāk gaišu. Gribas uzvilkt ko neitrālu, tādu, kas teju dabiski saplūst ar mūsu ādas toni. Un tādos brīžos nav nekā piemērotāka par pasteļtoņiem! Taču, lai viss tomēr nešķistu pārāk garlaicīgi, šogad modē ir pasteļtoņos krāsota veļa, kas tomēr ir papildināta ar mežģīņu akcentiem citās krāsās! Interesanti izskatīsies gan kopā ar pasteļtoņos krāsotām biksītēm, gan arī ar biksītēm, kas ieturētas tādā tonī, kāds ir mežģīņu akcenta tonis. Šī veļa ir klasika, kas tev vienmēr liks izskatīties sievišķīgai un iekārojamai.
  
H&M, 9,95Ls                    Reserved                               H&M, 9.95Ls

NOSLĒPUMAINI MELNS
Melnas krāsas apakšveļa ir viena no populārākajām un iemīļotākajām sieviešu vidū. Melns liek mums justies spēcīgām, sievišķīgām un jā, ko tur liegties, arī iekārojamām. Tieši tamdēļ melns ir modē arī šogad, jeb precīzāk būtu teikt – melnā krāsa nekur nav zudusi, un melnas krāsas apakšveļa ir gan modīgs, gan praktisks ieguvums, kas noderēs ne vienā vien dzīves situācijā. Šogad akcents tiek likts uz melnām mežģīnēm, kas uz ādas veido skaistu un ļoti acīm tīkamu faktūru!
  
H&M, 9.95Ls                        Halens, 12.99Ls            Lindex, 14.95Ls

PAVEDINOŠI BALTS
Balta apakšveļa ir apakšveļas klasika. Starp citu, ne vienā vien aptaujā vīrieši tieši baltu sieviešu apakšveļu ir atzīmējuši kā vienu no tīkamākajām! Kādēļ tā? Baltā veļā mēs izskatāmies skaistas, sievišķīgas, maigas un pat neaizsargātas. Baltā veļa ir modē arī šogad, kad tā, līdzīgi kā melnā, tiek veidota, galvenokārt, no bagātīgām mežģīnēm. Turklāt, nevar nepieminēt arī baltās veļas praktisko dabu – šī ir krāsa, kuru var vilkt teju zem jebkura apģērba, sevišķi pavasarī un vasarā, kad mūsu garderobē ienāk visi gaišie toņi.
  
H&M, 9.95Ls                      Halens, 24.99Ls                 Reserved

KĀRDINOŠI SARKANS
Sarkana apakšveļa tiek saistīta ar pavedināšanu, noslēpumu, kaisli un sievišķību. Vai tavā kolekcijā ir sarkanas krāsas veļa? Ja vēl nav, tad šogad tāda noteikti jāiegādā, sevišķi jau šomēness – mīlētāju mēnesī – sarkana veļa ir tieši tas, kas nepieciešams! Jāatzīmē, ka sarkanajai veļai nav obligāti jābūt asins sarkanā tonī, ja tev sirdij tīkamāks šķiet, piemēram, ķiršu sarkanais vai pat bordo – izvēlies veļu tieši tādā tonī!
  
Monton, 14Ls                    Reserved                             Halens, 22.98Ls

BANDO
 
Bando tipa krūšturi arvien pārliecinošāk iekaro apakšveļas modes skatuvi. Vairāk piemēroti dāmām ar mazāka izmēra krūtīm, taču ražotāji arvien vairāk sāk piedāvāt arī ļoti ērtus un krūtis saturošus bando tipa krūšturus arī tām, kuras daba apveltījusi ar kuplāku rotu. Tās, kuras iemīļojušas šī tipa veļu, saka, ka nav nekā ērtāka, un jāatzīst, arī izskatās šī veļa neparasti un līdz ar to – interesanti. Varbūt ir vērts izmēģināt?

Halens, 19.99Ls                  Halens, 17.99Ls                  Lindex, 9.95Ls

Šeit fantastiski jaunumi no BOURJOIS – BOURJOIS FANTASTIC Volume

12 komentārs
  1. Tā jau ir vienmēr un ar jebkuru modi 😉 Tāpēc jau saka, ka modē ir viss, kas tev piestāv un der!

  2. Tie pēdējie interesanti – nekad nav mēģināti! Manas krūtis laikam atbilstu šitādam krūšturim.

  3. Lūk šī ir lieta, kas izdaiļo ikvienu sievieti, arī tad, ja citi nemaz to neredz, bet tu pati zini, ka tev šodien mugurā ir taaaada veļa, ka uhhh…

  4. Vai modē ir tas, ko piedāvā mūsu veikalos? Manuprāt jēdzienma “modē”ir mazliet cita nozīme….

  5. Nu bet tak forši, ka uzreiz var zināt, kur lietu nopirkt! Labāk kā mistiskās bildes no modes skatēm, līdz kurām mums kā līdz mēnesim.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.