Krāpu draugu

 Man 24, draugam 25. Esam kopā 7 gadus. Vasarā vēlamies sarakstīties.

Pa lielam viss sākās no tā, ka pirms 3 gadiem, vins saka macities augstskola, kur vinam uzradas draudzene…un ar laiku vini jau bija labakie draugi. viens otram uzticejas un runajas. Tas ilga 2 gadus, ar asaram acis vinam ludzu lai vins mani iepazistina, lai es nomierinos un lai es nedomaju kaut kadas mulkibas sava galva…Vins to nedarija jo vienmer aizbildinajas ar to, ka es varetu vinai uzbrukt virsu..Jo vina pa lielam bija ienemusi manu vietu. BEt meitenes-vinam ar vinu nekas nav bijis, to es 100%zinu, jo ar meiteni es tikai pagajuso gad sapazinos, mes pasas visu izrunajam un vina ari gribeja ar manim sadraudzeties, bet pasai ari bija no manim bail, jo zinaja,ka man vina nepatiik. Kad nekas vel netika nokartots tos 2 gadus, vins man veltija maz uzmanibas..un viena jauka bridi, kad man tas viss apnika…es iepazinos ar P. Virieti..sabiedriba zinamu virieti..prese ir raksti par vina "draudzenem," kaut gan tas bija +/-pirms 3 gadiem. Virietis, vecums ap 41, auguums, sarms, harizma,aura..kaisle…tas viss mani paker…mani dara traku…jau pirmaja randina mes pargulejam…ari no riita, biezi tikamies, staigajam pa kulturaliem pasakumiem…un atkal seks…taja laika par savu draugu nedomaju, jo mums bija nopietna krize, pie kuras ir vainojams vins. ari tagad joprojam vins to atzist..un ludza man piedosanu par visu, par manam asaram utt.
Kadu laicinu ar manu draugu man viss ir kartiba, bet telefons tiek slepts, kaut gan ar P nebiju tikusies jau kops rudens…bet vienalga vins man rakstija ka velas mani redzet utt. Rakstiju, ka man nav laika tikties utt.. Lidz sanemos sodien un satikamies…un protams atkal seks…zinu ka ar P man nekad nekas nebus…jo esmu parliecinata, ka tadas ka es vinam ir daudz..bet…es nevaru tik vienkarsi tikt tam paari..un bojat kaut ko ar savu draugu ari nevelos…jo tadu ka vins..ir maz..vins ir lielisks cilveks…bet man maisa P aura…viriskiba…

Es nezinu vairs ko darit..tas viss ir jau parak ilgi..

1 komentārs
  1. Jēziņ, kad beidzot latvietes sāks rakstīt vecumam atbilstošā latviešu valodā??? Stāstiņu telefonā “uzražoji”: ne garumzīmju, ne atstarpju, vienas vienīgas bezjēdzīgas daudzpunktes! Nevar saprast, kā man vairāk žēl – tevis, vai tā 41 gadīgā onkuļa, kurš “aizķeries” aiz muļķītes.
    Kas attiecas uz vaicājumu: esi godīga, pasaki draugam kā ir un rēķinies, ka reakcija var būt atbilstoša. Sarežģījumi norūda. Un kas zin, varbūt pēc tā arī ar latviešu valodas rakstītprasmi sāks veikties daudz labāk.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.