Ko VĪRIEŠI domā par taviem matiņiem – TUR lejā

Ja tu ieskatīsies 17. – 19. gadsimta gleznās, kailiem cilvēkiem nekad nav apmatojuma intīmās zonās. Skaidrojums ir gaužām vienkāršs – apmatojums pārak uzbudina! Lai skatītājs spētu iedziļināties gleznas estētikā, mākslinieka ota spalviņas saudzīgi „depilēja”. Mūsdienās mēs dažādos veidos atbrīvojamies no ķermeņa apmatojuma, „jo tā šobrīd ir pieņemts”. Pašām mums šķiet, ka to darām, lai Viņiem prieks – lai smuki! Bet, vai vienmēr „smuki” vīrieša uztverē ir arī iekārdinoši un seksuāli?

Ģirts, 28, uzņēmējs: „Viens no neseksuālākajiem piedzīvojumiem manā mūžā bija meitene ar pilnībā noskūtu intīmo zonu. Viņa izskatījās pēc nepieauguša bērna. Man laikam pietrūka perversas fantāzijas, lai no tā spētu pavilkties, un visu seksa laiku neatstāja tā šoka sajūta viņu ieraugot. Tagad jau vairākus gadus esmu kopā ar draudzeni. Viņa rūpējas, lai viņas ķermenis būtu kopts un arī viņai patīk ļoti pamatīgi tikt vaļā no matiņiem – tā ir viņas izvēle. Bet mums ir noruna, ka viņa nekad neieradīsies mājās „pilnīgi kaila”…"

Vīriešu domas un izjūtas, ko izraisa sievietes intīmās „frizūras”, apmatojums, vai tieši otrādi – tā neesamība – atšķiras tik pat ļoti, kā mūsu izpratne par to, kāds matiņu daudzums viņu ķermenī šķiet uzrunājošs, un kāds ne. Ir sievietes, kuras iekšēji šokējas par vīrieti, kurš rūpīgi depilējis ādu ap dzimumorganiem. Dažām tas, līdzīgi kā stiprā dzimuma vizītes pie manikīra, pedikīra un kosmetologa, pat izraisa nepatiku un pārdomas par šā cilvēka vīrišķību. Citas savukārt uzskata, ka tikai tāds vīrietis mūsdienu pasaulē ir šā vārda cienīgs – ja jau man jārūpējas par sevi, kādēļ lai viņš nedarītu to pašu?

Ivars, 36, jurists: „Es jau vairākus gadus depilēju dzimumorgānus un tieši to pašu sagaidu arī no savām partnerēm. Protams, tur var būt atstāta koreta, smalka spalviņu strīpiņa, bet ne vairāk. Manuprāt, tas ir jautājums par elementārām sevis kopšana un higiēnas normām.”

Tāpat kā cilvēki pirms vairākiem gadsimtiem, arī mūsdienās ir vīrieši, kuri uzskata, ka apmatojums uz sievietes dzimumorgāniem ir seksuāls un uzbudinošs. 

Renārs, 30, strādā valsts iestādē: „Tās plikās, gludās meitenes man vairāk atgādina uzpūstas lelles no seksšopa. Es gribu īstu sievieti, kura mīlējoties svīst, kurai spalviņas ap maksti no šī mitruma saritinās mazās lociņās. Man patīk, kad es jūtu viņas matiņus, man tas viss izraisa fantāziju. Es nesaku, ka sievietei nav par sevi jārūpējas un jāļauj noaugt kā vecim ar garu bārdu, bet man nav vajadzīgi ne stulbi zīmējumi, ne izskūta intīmā zona. Tas mani pavisam neuzbudina.”

Ir vīrieši, kuri apgalvo, ka viņiem ir gaužām vienalga, kāda „frizūra”, vai nekārtība valda sievietes intīmajos „matos”. Viņuprāt, iedomas par depilāciju ir sieviešu vēlme lieku reizi apmeklēt skaistumkopšanas salonu.

Uģis, 40, darbojas biznesā: „Manuprāt, intīmās zonas depilācija ir bezjēdzīga darbība, kurai nav nekāda sakara ar uzbudināšanu, iekārdināšanu vai seksualitāti. Ne visām sievietēm intīmā zona ir tik skaisti dabas veidota, ka tā jānēsā kaila. Matiņi glīti un nemanāmi nosedz to, ko nemaz nevajag klaji demonstrēt. Slēpts vienmēr ir uzbudinošāk. Depilācijas un epilācijas ir tikai slimīgā skaistuma kulta uzspiesta parādība, lai meitenēm lieku reizi vajadzētu patērēties skaistumkopšanas salonā un pašausmināties – cik daudz naudas jātērē, lai būtu skaistas"

Tāpat kā ir ne–kategoriskas sievietes, ir arī tik pat ne-kategoriski vīrieši, kuri spēj novērtēt, ka sieviete ir „pacentusies”, bet neuzskata depilāciju par obligātu prasību.

Didzis, 26, ekonomists: „Draudzene pāris reizes ir bijusi salonā uz epilāciju un atgriezusies ar uzpucētu intīmo vietiņu. Nevaru teikt, ka mani īpaši uzbudināja jaunais izskats – man vairāk patika tā aizrautība, ko šis notikums bija radījis draudzenē. Viņa pēkšņi uzvedās atraisītāk un dullāk. Viņa, šķiet, jutās tāda kā iekārojamāka. Tas savukārt, protams, spēcīgi iekārdināja mani. Ikdienā viņa pati izskuj matiņus, TUR valda ļoti jauka kārtība, kas tīri skata ziņā mani laikam uzbudina vairāk, nekā pilnīgi gluda āda ar atstātu nelielu matu zīmējumu.”

Mēs tev piedāvājām vien dažu vīriešu viedokļus par sievietes intīmās zonas „frizēšanu”. Visticamāk tavam draugam, vīram vai partnerim ir savas domas, savs viedoklis un savas ilgas. Mēs vēlējāmies ļaut tev nojaust, ka tās ir ļoti dažādas, un ka tas, kas šķiet labi mums, ne vienmēr tā liekas arī viņiem. Ņemot vērā, ka mīlēšanās notiek starp diviem cilvēkiem, vērts ne tikai zināt, kādi pieskārieni otram patīk, bet arī, ar kādu estētiku un fantāzijām apveltītas viņa acis – kāds matiņu sakārtojums otru uzbudina, neliekot justies kā muzejā, vai smalkā pieņemšanā, bet gan kaislīgā tuvībā. Vai tu to zini?

64 komentāru
 1. Tad sanāk, ka džeki nemaz nav tādā sajūsmā?… Nekad pt nebiju aizdomājusis. Man precīzi ir tā sajūta – ka tā vajag un viss. Un nekad nevienam vecim arī neesmu prasīju – ir tā labi, vai ne diži. Ir ko padomāt! Paldies!

 2. Es arī vienmēr klusībā domāju, ka pilnīgi noskūta vietiņa pieaugušai sievietei robežojas ar kaut ko slimīgu/ Izrādās arī Viņiem tā šķiet:)

 3. Tā ir???? Ierosināja aprunāties par šo tēmu ar kādu vīrieti. Pusdienās cietīs kolēģī:)))))

 4. Manuprāt, patīk gan viņiem! Pat tādēļ vien, ka orālo seksu šādi izpildīt ir daudz baudāmāk, nekā, ja visu laiku jālasa no mutes matiņi.

 5. Nu ja katrs jau salasa tos atbildetajus kas ir izdevigi, man tikamak taisit kunilingusu sakoptaa taa teiksim darba videe, vai nu ta ir smuka frizura,vai neliela garuma matinji,vai ari gludi skuts, bet nu gulet un nodarboties ar matinju izkershanu no zobiem,domaju ne sievietem ne viriesiem nav ipasi patikami

 6. Totāli vecmodīgi, nemoderni puiši izteikušies, izņemot to advokātu. Nu kurš gribēs nekoptu, plušķainu, noaugušu sieieti? Tas tāpat kā atstāt paduses, lai noaug. Pisis izģērbs, ieraudzīs un aizmuks.

 7. Svarīgāk, ko mēs pašas domājam un kā jūtamies, nevis, ko viņi mūžīgi domā. Es depilāciju veicu sevis, nevis viņu dēļ. Man patīk, ka ir smuki un apčubināts.

 8. normālākais viedoklis uģim – var redzēt, ka vīrietis ar savu viedokli un saprot fīčas dzīvē

 9. Nu ja, vīrieši jau paklusiņām pa stūriem arī apgalvo, ka viņiem slaidas sievietes diez kā neuzbudina. Un tagad tāpat zem galda pačukstējuši, ka arī noepilētas vietiņas viņiem nepatīk. Mūžu dzīvo, mūžu mācies.

 10. a kāda zina atšķirīu starp vārdiem “epilēt”un “depilēt”? Tas ir tip viens un tas pats?

 11. Depilācija ir, piemēram, skūšana un visas virspusējās matiņu iznīcināšanas formas. Īslaicīgs efekts – citiem vārdiem sakot. Epilācija – ķerās klāt arī saknīšu un sīpoliņu nīcināšanai. Ilglaicīgāks efekts.

 12. A viņi vispār tā īpaši par to domā? Man jau liekas, ka pārguļ un neiespringst.

 13. a vot vīrietim gan man nepatīk totāli gludi izskūts. tāpat kā biki ataugusi bārda, arī tur biki ataudzis ilgstošākā berzes procesā… durās, sāp. Bet tēma 5dienai ok 🙂

 14. cik agresīvi ir jāveic orālais sekss lai kā te puse rakstītāju žēlojas, mati no zobustarpām un mutes jālasa ārā!!
  neticu

 15. teiksu ta manpatik jo tas ir dabigi.bet ja sievietes taisa epilaciju un viriesiem vel barda asa tad sievietem tas var nepatikt seksa laika.pec pieredzes

 16. es kaa sieviete varu pateiktu, ka man arii patiik, ka manam viirietim ir sakopta kaajstarpe, jo tomeer taisot minetinju gadaas mati mutee un tas nav forshi…
  jo man patiik apchubinaat ne tikai nedaudz locekli, bet arii taa apkaartni:)

 17. Vaajpraats!!!! Kas par mulkiibaam!!!! Protams, ka daudz, daudz labaak ir kad ir izskuuta, depileeta intiimaa zona! Man nepatiik spalvaina taa vieta!!! Jo vairaak noskuuts, manu praat, jo sexiigaak!

 18. Man nepatīk, ka “mode” man liek to darīt! Tikai ar šķērītēm un- nekādas depilācijas vai epilācijas tajā vietā!
  Pāris reizes esmu mēģinājusi Tajā Vietā noskūt uz nullīti. Kad matiņi mazliet ataug, tad sākas KLUSAIS vĀJPRĀTS. Matiņu gali ķeras veļā, tas niez, varētu visu dienu staigāt, kasot kājstarpi līdz asinīm. Ne ne- noskūt visu- man tas ir par traku! Šķiet arī nedabīgi, kad pieaugušai sievietei tur ir pliks.

 19. nez,vai sievieteem buutu patiikami laiziit Karljs Marksa baardu……ja oraalais sekss neaprobezhojas tikai ar loceklja suukaashanu,tad jau kaut kaa jaacenshas sakopt visu,kaa pienaakas….tas pats attiecas arii uz preteejo dzimumu….

 20. Demo – pirmkārt vietā, kurā orālais sekss sniedzams sievietēm – respektīvi mazajām kaununma lūpām – mati nemaz neaug, savukārt uz olām – Karls Markss. Mandomāt, ja viss ir tīrs un sakopts – ir kārtībā. Es nerunāju par Amazomes džungļiem, bet kārtīgi nopļautu un tīru ‘mauriņu’.

  Piekrītu Tējkanna, man arī ir ļoti jutīga āda, dienā kad noskuj – irok – nākamajā dienā sākas šausmas. Matiņi ieaug, āda iekaist, varu skrubēties uz velna paraušanu, nekas nelīdz. Kad skuj nākamajā dienā ir vēl trakāk, jo tiek traumētas jau iekaisušās vietas.
  Cik nu varu – bikini zonu un blakusesošo teritoriju izepilēju – pašas komfortam, bet pārējo vienkārši ar šķērēm nofrizēju

 21. Es, kā sieviete, vīrietim taisot minetu, esmu lasījusi matiņus no mutes, un tas man nosit visu “filingu”. Ja mani vīritis apmierina ar mēli, es negribu domāt, ka viņam mutē tiek kāds mats, tāpēc es vienmēr esmu vai nu “pilnīgi” kaila vai ar šauru strīpiņu pa vidu 🙂

 22. Vai Tu nezini kur atrodas klitors? Tas ir tajā starpā, kur lielā kaunuma lūpas saiet kopā! Nervu gali ir koncentrēti tieši tur, nevis mazajās kaunuma lūpās! Tieši šī tumsonība un neizglītotība sievietes ar laiku neizbēgami noved pieorgasma simulēšanas!

 23. :))) jēziņ, kur mēs esam iebraukuši! Cepiens par anatomijuar panesies:))))!!!!! Labs raksts un teicami komentāri, kas atklāj, cik zinoši, izglītoti un brīvi lv cilviņi ir seksa jomā! Super! Tik lietainā dienā ir ko palasīties!!!!!

 24. meitenes, lai nekasās un neiekaisa vajaga iet un vaksēt, un tad, kad ataug matiņi paliek mīksti un jauki !

 25. Ok,
  1- Kādā veidā orgasma simulēšana saistīta ar lieko apmatojumu?
  2- Klitors atrodas mazo kaunuma lūpu saiešanas vietā
  3- Uz klitora neaug matiņi.

 26. Lasu un priecājos! Par gaumi laikam jau strīdēties nav jēgas, jo katram tā ir sava. Pati izvēlos vaksāciju, atstājot strīpiņu. Pašai dikti patīk un manam vīrietim arī. Tomēr raksts lika aizdomāties, vai mans vīrietis tikai saka, ka patīk, lai izpatiktu man, vai patiešām patīk… Tas būtu jānoskaidro.

 27. man patik kad damam ir pavisam nodzits , tas loti uzbudina ,, bet var but ari kada stripina vai ta , ka bijusi teica – lai nesalst 😀

  pats ari skuju un bez ta vairs nevaru , jo uzskatu ka ta ir koptak un labak izskatas,

  bet,,, cik cilveku tik viedoklu , lai katram veicas atrast isto 😉

 28. viss jau būtu forši , bet uz vaksāciju arī vajag ataudzēt to, KO vaksēt
  tā kā – ck garš, tik plats
  un kādu laiku tāpat spalvaina staigā

 29. Pirmo reizi es dzirdu no viriešiem, ka viņiem patīk matiņi uz sievietes. Cik daudz tas ir aprunāts ar visiem man zināmiem vīriešiem – visi parasti ir vaidējuši par saucamo “pufff” kurš ir bijis novelkot biksītes, ka meitene/sieviete skaista jauka, bet novelkot biksītes – tās atri uzvilku atpakaļ. Laikam šī raksta autore – pati ir ar skaistu “puffff” lidz ar to tads izvilkums no paris meža veču teiktā. Sievietes ir dievietes, kurām ir maigs augums, kuru skūpstot tev nekas nepieķeras un neaizķeras. un sniedzot sievietei orālo baudu – tas ir neiedomājami ka tev ir jaskupsta matiņi. Brismīgi. Drausmas. Šausmas. Sievietes… lūdzu dariet visu, lai tur jums butu, gluds un skaists un jauks viss. Nepakļaujaties šim rakstam. 🙂

 30. Manuprāt (viesis), 2010 gada 27.augusts, 09:50 Esmu neizpratnē, vai patiesi baudāmāk ar maigu mēli laizīt asus matiņus, kas tik tikko spraucas ārā no ādas? Tad jau labāk uz reiz uz rīves mēli likt!

 31. Man personīgi patīk tās gludi izskūtās sievietes. Ieraugot spalvainās man nolaižas, jo sajūta, ka vecis. Man patīk, kad sieviete paver kājas, un tur nekas netraucē izbaudīt šo burvīgo skatu.

 32. Man pašai ļoti nepatiktu, ja man tur būtu kaut mazākās spalviņas. Esmu mēģinājusi ataudzēt, izveidot kaut ko kičīgi, lai būtu savādāk, bet tas nav priekš manis. Man nepatīk kā tas izskatās, jūtos kā noaudzis alu cilvēks. Kad ar draudzenēm eju uz pirti, tad paskatoties uz dažu labu, slikti sametas. Nju man tas liekas ļoti, ļoti nepievilcīgi.

 33. Mans vīrietis pats izteica vēlmi, ka vēlas lai es būtu pilnīgi plika tur. Un tā arī saru un esmu tā pieradusi, ka liekas jocīgi, ja man tur būtu atkal matiņi.
  Bet citādi cik garš, cik plats. Reiz lasīju diskusiju par šo tēmu un lielākā daļa’vīriešu teica, ka vēlas, lai sievietes būtu kailas arī tur.

 34. Ar šausmām sporta klubu dušā skatos, kad ieraugu sievieti ar lielo “pušķi” tur!
  Man patīk, kad tur nav nekā un visiem maniem vīriešiem tāpat!
  Bet nav jau nekāds brīnums, gadās arī kāda tāda sieviete, kas piemēram, staigā spalvainām kājām! Tas ir šausmīgi, sakopiet tak sevi dāmas!!!

 35. manam draugam ļoti patīk, ka TUR nekas netiek skūts un griezts. Tas viņu ārkārtīgi uzbudina.
  Viņš ik pa laikam lūdz, lai tik neko nesāku tur “pucēt”. Nu tā….

 36. Atkal mēs komentāros redzam, ka vairākuma viedoklis tiek uztverts kā norma un nav jau svarīgi, kurš ir radījis šo viedokli.

  Taču raksts bija tieši pret aizspriedumiem.

 37. Taam meiteneem, kas ar shkjeeriiteem njemas – pameegjiniet ar mashiiniiti. To, ar ko puikaam matus dzen, kur var izveeleeties 1 vai 2 vai kaadu nu gribaas to garumu. Es jau ilgi lietoju, baigi eerti un liidzeni.

 38. Noteikti, ka ir vīrieši, kurus uzbudina matu pinkulis tur lejā, spalvainas kājas un saaugušas uzacis, taču lielākā daļa tomēr dos priekšroku koptai sievietei. Noņemt visu pa tīro protams ir vienkāršāk un prasa mazāk rūpju, taču neliela “frizūriņa” protams būs patīkamāka acij. Pie tam patiks gan vieniem, gan otriem.

 39. Nu man piemēram gan patīk, ka sievietei ir gludi noskūts-epilēts. Orālā seksa laikā taču patīkami mēlīti lidināt, nevis visu laiku no mutes lasīt matus ārā utt. Bet vai jūs veči nekad neesat aizdomājušies, ka arī sievietei var būt nepatīkami, to jūsu noaugušo daiktu ņemt mutē?? Man pašam ir gandrīz gludi skūts, un mana sieviete par to tikai priecājas…

 40. Gudrajām audzinātājām – Ok, jau 10. komentāru lapa un teju vai katrā lasu komentārus ar saturu – ‘Ak šausmas! Jums tur apakšā kaut kas AUG!!! Jūs esat neizglītotas un tumsonīgas alu vecenes – nopērciet taču trimmeri! Nav brīnums, ka vīriešus jums nedabūt utt.’ Lūk ko es Jums, dārgās, teikšu – tas, ka dažas dāmas izvēlas sevi nenoplūkāt kā kaujamas vistas vēl nenozīmē, ka viņas nekad nav dzirdējušas par veet.

  Večiem – gribat gludi skūtas meitenes – pārmaiņas pēc noskujiet savas olas, un pēcāk pārmetiet dāmām.

 41. Man visvairāk pašam patīk uztaisīt vāverītei jaunu frizūru, un pēc tam kārtīgi to nosvinēt ar kaislīgu seksu tur pat vannas istabā.
  Kad ir pavisam pliks tad man nepatīk.

 42. Galīgi subjektīvs raksts, nointervēti, tikai tie kam vajag tur spalvas. Kam ir vajadzīgs redaktors, ja liek tik neprofesionālus rakstus.
  p.s. Man, piemēram, nepatīk, ja tur ir spalvas, vienkārši perfekti, ja tur viss gluds;)

 43. Domāju,ka manam vīrietim patiks “pa pliko”, bet izrādās ne.. dabūju apsolīt,ka nekad vairs tā nedarīšu:D

 44. Manuprāt pietiek, ka viss ir sakopts, apīsināts (skuveklis, sķēres). Depilācija? Kam tas sadomazohisms ir vajadzīgs?

 45. Pie kājas, kas vīriešiem patīk vai nē. Ja sievietei gribās, lai lejā viss būtu gluds vai pūkains kā pūpols, tad tā arī jādara. Ja sievietei ir pietiekami augsta pašapziņa, viņa neizpatiks nevienam un nepārvērtīsies par kopiju.

 46. cik cilvēki tik viedokļi un kā katram labāk tā lai arī dara,izpatikt kādam nozīmē ziepēties un tas vairs nav labi un neko labu par to cilvēku neiecina.

 47. Es neatbalstu intīmās zonas pilnīgu noplicināšanu. Ir normāli likvidēt spalviņas ap bikini zonu, lai nerēgojas ārā no biksiņām, bet visu pa tīro nekādā gadījumā. Pirmkārt tas ir nevis skaistuma un modes jautājums, bet veselības jautājums. Man spalva intīmajā zonā neasociējas ar nehigiēnismu utt. Tādēļ taču mēs mazgājamies un arī spalvains cilvēks var būt tīrs. Tieši otrādi. Kaunuma apmatojums izdala īpašu ēterisko eļļu, kam ir antibakteriāla iedarbība un tādējādi veicina intīmo higiēnu un izvairīšanos no nelabvēlīgu mikroorganismu iekļūšanas kaunumā un tālāk sievietes dzimumorgānos. Tas nav vienkārši spalvu kušķis, šim kušķim ir sava funkcija, ne velti viņš tur ir.

 48. Es jūtos daudz labāk pēc vaksācijas, kad visi matiņi ir prom. Tad seksā varu atraisīties

 49. viennozimigi MANAS domas-pilnigi bez apmatojuma esosha intimaa vieta ir BERNAM.Un ja to velas partneris–tad japadoma vai viss kartibaa ar vinja smadzenju veselibu….

 50. un vel viens MANS pratojums…Visur lasu par sievietes IZSKATA uzlabosanu,sevis pasniegshanu kaa sexa objektu…Vai virietis vairs nav virietis -vai nav pienacis laiks ka tiesi vinjsh japamaca kaa sievieti iekardinat….Kur palikushi donzuaani?Soc laikos dominejosais bija virietis-sievietei bija jabut tiklai,kautrigai…Kas tagad notiek?Absurds…Memmes delinju audzinasana ,laikam ,devusi iemeslu domat ka sieviete ir kaa glezna…Nebus glezna-ies mekles citu gleznu…Taa di vaaji tie musu viriesi shajos laikos savaa domaasanaa un garaa izaudzinati tajaas skirtajaas gimenees-jo vairums gadijumu -maates paliek ar berniem vienas,un izaudzina tikai no sievishkjaas puses—tas ir NARCISUS…fUI

 51. Laikam esmu vecmodiga,bet tiesam uzskatu,ka ta skrapesanas ar ziletem ir viriesu darisana,mums,sievietem,ir citi lidzekli,ka sevi kopt.Nezin,ka butu,ja virietis saktu lakot nagus vai krasot skropstas.Lai nu reklame tas spalvu likvidacijas mantinas,bet visu jau nu nav janomegina uz sevis.Par memmesdeliniem piekritu esibai-ja mammites delam atlavusas visu un nav iemacijusas cienit sievietes,tad neviena nevares izdabat,tur juks spalvas ne tikai bikini apvidu.

 52. Man gan nešķiet jocīgi,ka sieviete “nenēsā”ķermeņa apmatojumu.Jo manai draudzenei,ir ikrīta paradums,dušā sev pārlaist ar skuvekli (tāpat ,kā es skuju bardu, peni un sēkliniekus,arī paduses,tos gan nedaudz retāk kā viņa)un vienmēr viņai visur gluds.Bet brīvdienās, rīkojam savstarpējos skūšanās seansus,kuri ir ar brīnišķīgu”turpinājunu”

 53. nu īsti normāli nav, ja vīrietim tur patīk pilnīgi ”pliks”, jo dabiski tā ir tikai dzimumnenobriedušām meitenēm, no psiholoģiskā viedokļa tas ir diezgan perversi un liek aizdomāties, vai šis puisis nav slēpts pedofils, godīgi pateikšu – ne jau noaudzis vai pliks vairumam patīk, viss ar normālām robežām, kopti matiņi ir ok 😉

 54. Kāpēc sievietes noteikti grib atbrīvoties no matiniem ap kaunuma lūpām? Vai kāds vecis vispār zin un vai kāda sieviete to ir teikusi?
  Tas tāpēc, ka tie matiņi traucē mīlēšanās laikā, jo rada nepatīkamu berzi un, ja āda ir bez apmatojuma, tad tā vislabāk jūt vīrieša pieskārienus un tā arī ir daudz patīkamāk no higiēnas viedokļa. Lūk! Mums tāpēc gribas vai nu apgriezt regulāri, vai depilēt/epilēt…

 55. reiz kopiigaa vannas apmekleejumaa izskuvu draugam matinus tur… ir taa kad saaka ataugt – Vins solijaas ka vairs nekad neskuus tur, jo baigi durot un niezot kad ataug. Bet pasam patiik ka man viss tuvu 0, atstaaju vienmeer smuku svitrinu.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.