Ko viņi no manis grib???

Cik gan bieži nākas dzirdēt no sievietēm, ka vīrieši viņām uzmākušies, izteikuši piedauzīgus tekstiņus, svilpuši nopakaļ. Vēl vairāk ir sajūsmināto tekstiņu par to, cik Latvijā mums skaistas meitenes un kā visi brauc uz viņām priecāties un vērties.

Super! Jā, mūsējās meitenes nenoliedzami ir pievilcīgas; uzreiz gan saku, ka šajā savā stāstā negribu aizstāvēt izplūdušās rietumeiropietes ar neskūtajām padusēm, bet gan paust savus novērojumus, kuri man ilgāku gadu gaitā radušies.

Kad man bija 16, likās – wow, dzīve ir sākusies pilnā sparā! Man ir krūtis! Spogulī skatos un priecājos, kāda forša beibe esmu. Jūra līdz ceļiem! Un tad sākās – izcēlu pilnīgi visu, ko manuprāt, vajadzēja izcelt. Ja miņuki, tad visīsākie. Ja dekoltē, tad protams, tik dziļš, lai izceltu visus labumus, kas nu man tai laikā tur bija. Ja lūpene, tad ar visu kontūriņu apvilkta. Matu lakas pudelīte izgāja laikam trīs nedēļās.  Matu krāsa mainījās no blondas līdz melnai un atpakaļ (tiesa, nācās pārdzīvot arī tādu sarūsējušu trubu tonīti). Cigarete, protams – kur nu bez tās 😉 Ja tolaik būtu bijušas digitālās kameras un draugiem.lv, esmu pārliecināta, ka man būtu pilns profils ar bildītēm, fočētām pie spoguļa, izmēģinot lūpas bantītē, seksīgo rāpus pozu uz dīvāna vai vienkārši ar draudzenītēm pozējot pie "Backstreet boys" plakāta.

Pagāja aptuveni divi gadi. Un pārgāja arī "tendencīte". Pagāja vēl kāds gads, un pamanīju, ka daudzām manām vienaudzēm "tendencīte" nepāriet. Pagāja vēl daudz gadu, un šodien, ejot pa Rīgas ielām, nākas secināt, ka daudzas “meitenes” aizvien kavējas 15 gadu vecā pagātnē, vien tagad nākuši klāt jauni “apgreidi” – viskautkas, ko var sev pieaudzēt, pielikt un pietjūnēt.

Un tad dāma – ar miņukiem, kas atgādina platu jostu, 10cm augstiem papēžiem, acīmredzami neīstām "Louis Vouitton" somām, mājas apstākļos pieaudzētiem gariem blondiem matiem (kas gan parasti izskatās tā – sadegušas pakulas aptuveni garumā līdz ausīm, un tad pieci izstīdzējuši matu kušķi garumā līdz pusmugurai), meikapu kā Taizemes transvestītu šova solodejotājam/-i – brīnās, ka neviens negrib redzēt viņas iekšējo pasauli!!! Ka vīrieši to vien grib, kā nokniebties tepat un tūlīt!!! Un kur nu vēl ārzemnieki, kuri skaidri zina, ka pietiks ar vienu kokteili, lai dāma būtu gatava un tava!

Protams, manis aprakstītais komplektiņš jau tāds pārspīlējums (man jau kā kārtīgai sievietei patīk šad tad pārspīlēt lietas 😉 ), bet tendenci iezīmē diezgan pamatīgu. Īpaši redzams tas ir vasaras vakaros Kaļķu ielas apkaimē. Kad man un domāju, ne tikai man, gribas kaunā bēgt un neatskatīties, redzot to cirku. Kad sievietes iztaisās pēc pilnīgām muļķēm, cerot sastapt sapņu princi vai vismaz izglābt vakaru ar pāris uzsauktiem kokteiļiem.

Ko lai saka – mīļās sievietes, mīlēsim sevi! Solārijzaķu apkārt ir, ka biezs, taču tie sapņu prinči arī ir tikai cilvēki – viņi grib īstu cilvēku! Ar ko iespējams sarunāties un ko var samīļot un rādīt vecākiem.

12 komentārs
 1. “… brīnās, ka neviens negrib redzēt viņas iekšējo pasauli!!!” Esmu pārliecināts, ka tādas viņām nemaz nav. 😀

 2. nu, par tām pakulām ar 5 matu kušķiem perfekti, tieši tādu redzēju uz ielas un ne acu nevarēju novērst, cik atbaidošs bija skats, bet beibe aiz sajūsmas tik ķēra visus iespējamos acu skatus, domādama, cik kolosāli izskatās. ;-)))

 3. Paliek tā skumīgi. Man īstenībā ir riktīgi žēl to meiteņu. Njā, arī bilde…
  Bet es reizēm domāju, vai tiešām tai pašai Sončikai nav vismaz viena ĪSTA draudzene vai uzticams cilvēks, kas pateiktu patiesību acīs? Vai nav kaut viens cilvēks blakus, kas spētu parādīt, ka viņu pieņem tādu, kāda viņa patiešām ir?

 4. Ko lai saka, jāpiekrīt, ka dāmas ar pārāk tjūnētu fasādi denominē citas sievietes vērtības… Bet ja runa iet par iekšējās pasaules skaistumu un otra pieņemšanu tādu kāds tas ir arī nereāla štelle… Ja fasāde nav uzpucēta, tad diez vai kāds vispār virsū skatīsies 🙂
  Jautājums puišiem: cik daudz tev bijušas necilas pēc izskata, bet burvīgas kā personība draudzenes??? Tie kuri līdz šim uz jautājumu man ir atbildējuši puslīdz godīgi ir atzinuši, ka nav, vai arī nevarot atcerēties, ka būtu bijusi…
  Tas tā – vnk pārdomām.
  Visam jau jābūt līdzsvarā, gan fiziskajam, gan garīgajam skaistumam un abi ir jākopj…

 5. Ir taču atšķirība, vai cilvēks kopj sevi vai arī domā, ka kopj. Es neuzskatu, ka ielikt silikona pupus, kuri veļas laukā no jebkura apģērba, un pieudzēt pie galvas piecas pakulas, nozīmē “kopt sevi”. Cilvēks ir radīts skaists. Ikviens. “Brāķi” neeksistē. Un cilvēks, kurš to apzinās, nekad nenovedīs sevi līdz tādam izskatam, ka citiem aiz muguras jāsmīkņā.

 6. Diežēl, vīriešiem sākumā svarīgs ir ārējais apvalks, protams, Sončika izskatās briesmīgi, tomēr, vīriešiem patīk rozā beibītes ar koptām rokām (ne tikai uzzieķētu roku krēmu), ar labu gaumi (nevis apģērbu, lai piesegtos) un visu pārējo. Visas, kas izsaka nožēlu acīmredzot tādas nav, bet filosofē par to -‘ka vīriešiem tik svarīga ir ieksējā pasaule. Patiesībā – ne tik ļoti. Viņi irdaudz primitīvāki – satikties, paēst, pasmieties, pamīlēties, aizmigt. 🙂

 7. Jā Lola, tādi mēs esam. Gribam visu tevis uzskaitīto, bet tad, kad tas viss ir, tad gribam ari kautko vairāk, bet to tu diemžēl aizmirsi piebilst.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.