Ko NEDARĪT, kad VIŅŠ uzaicinājis TEVI pirmo reizi pie sevis?

Ir pienācis brīdis, kad vīrietis uzaicina tevi pie sevis uz mājām. Dažkārt mums, sievietēm, patīk pārlieku daudz komentēt lietas, kuras patiesībā uz mums nemaz neattiecas. Kā rīkoties, lai vakars netiktu sabojāts?  Ko sievietei pavisam noteikti nedarīt?!

Neesi mājsaimniece. Ļoti iespējams, ka ieejot pa vīrieša mājas durvīm, tur nepavērsies tāds skats, kā būsi gaidījusi. Visiem jau sen zināms, ka sievietes dabā ir būt saimnieciskākai nekā vīrietim. Tomēr, kad redzi netīrus traukus, neķeries klāt to mazgāšanai. Ja pamani kādas zemē nokritušas drēbes vai mantas, nesāc kārtot. Tas vīrieti var pamatīgi nokaitināt, īpaši tādēļ, ka vīrietis savās mājās jūtas ērti tādā, kāda tā ir!

Neokšķerē. Ak, mēs, ziņkārīgās sievietes. Vienmēr visu gribas zināt. Īpaši, ja ar vīrieti esi sākusi tikties pavisam nesen. Ar ko viņš nodarbojas brīvajā laikā? Ar ko kopā bijis iepriekš? Kas ir tie cilvēki bildē? Jautājumu attiecību sākumā var būt patiešām daudz. Tomēr centies savu ziņkārību apmierināt neokšķerējoties pa vīrieši personīgajām mantām. Ja gribi ko zināt – pajautā. Vīrietis noteikti novērtēs tavu tiešumu un vēlmi viņu izzināt godīgā veidā.

Nekritizē. Ja vīrietis tevi ir uzaicinājis pie sevis uz māju, tas ir daudz. Viņš jūtas pietiekami gatavs parādīt tev savu dzīvesvietu, tevi tajā ielaist. Tas no vīrieša puses ir drosmīgi un pēdējais, ko viņš gribētu no tevis dzirdēt – būtu kritika par interjeru, tapešu krāsu vai mēbeļu izkārtojumu. Tev nebūt nav visam jāpatīk, tomēr ja neesat kopā vēl pietiekami ilgu laiku, paturi savus negatīvos komentārus pie sevis. Nesabojā burvīgo vakaru divatā!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.