Ko mums stāsta vīriešu seksuālās fantāzijas?

Kad ir vispiemērotākais brīdis, lai noskaidrotu tava vīrieša slēptākās vēlmes? Speciālisti apgalvo, ka vislabāk sarunu uzsākt gultā, uzreiz pēc seksa. Atslābinājies un apmierināts vīrietis labprāt padalīsies ar savām slēptākajām fantāzijām.

Tikai nesteidzies viņu pieskaitīt pie neglābjamiem izvirtuļiem. Psihologi apgalvo – fantāzijas ir zemapziņas vēlmju atspulgs un tās vajag pareizi iztulkot. Ja tu iemācīsies to darīt, jūsu mīlas rotaļās neiestāsies rutīna, un, visticamāk, tev nebūs jāuztraucas, ka tavs mīļotais varētu savu vēlmju piepildījumu meklēt pie citas. Vairums speciālistu apgalvo, ka pamatā ir sešas vīriešu seksuālās fantāzijas.

 1. Trio – divi vīrieši un sieviete. Nekrīti panikā, izdzirdot šādu vīziju. Psihologi uzskata, ka vairumā gadījumu šāda veida fantāzijas ir vīriešiem, kuri nav pārliecināti par saviem spēkiem. Iedomājoties savu partneri ar citu, vīrietis jūtas pārliecinātāks par sevi, jo otra vīrieša klātbūtne palielina iespēju pilnībā apmierināt savu mīļoto. Neuztver šo fantāziju burtiski un nemeklē trešo. Vienkārši liec aiz auss, ka tavs vīrietis uztraucas par to, vai spēj tev sniegt maksimālu baudu.
 2. Trio – divas sievietes un vīrietis liecina par to, ka tavs izredzētais ir samērā pašpārliecināts un apzinās, ka ir izcils gultā. Viņš ir pārliecināts, ka tiks galā ar abām. Šāda tipa vīrieša sapnis ir pārgulēt ar maksimāli daudz sievietēm. Lai atbilstu tāda partnera temperamentam, tev viņš pastāvīgi jāpārsteidz gan guļamistabā, gan dzīvē. Šāds vīrietis sapņo par kaislīgu un izdomas bagātu partneri.
 3. Vīrietim patīk sīki un detalizēti izpētīt sievietes intīmās vietiņas. Tas liecina, ka partneris jaunībā nav līdz galam izzinājis sievietes anatomiskās īpašības vai arī tas ilgstoši ir bijis lielais noslēpums. Nekautrējies un ļauj lai partneris izpēta tevi, cik vēlas. Palīdzi vīrietim iepazīt sava ķermeņa jūtīgākās vietas, un drīz vien viņš kļūs par izcilu tevis apmierināšanas virtuozu.
 4. Tavs mīļotais vēlas, lai tu masturbētu viņam skatoties. Šeit pastāv divas iespējas: a) Viņš grib pārliecināties, ka tu viņam uzticies. Masturbēšana ir ļoti intīms process. Pašapmierināšanās partnerim redzot tiek uztverta kā uzticēšanās augstākajā pakāpē. b) Partneris vēlas saprast, kā viņš var iepriecināt mīļoto sievieti. Viņš to centīsies iegaumēt un sagādāt tev maksimālu baudu seksa laikā.
 5. Jauni vīrieši bieži sapņo par seksu publiskās vietās. Tā izpaužas vēlme pārliecināties par savu pievilcību un seksualitāti. Ja tu piekritīsi šāda veida ekstremālām rotaļām, tas vīrietim cels pašapziņu un viņš jutīsies ļoti seksuāls un iekārojams.
 6. Sekss ar jaunavu. Fantāzijas par pakļāvīgu un nepieredzējušu partneri rodas vīriešiem, kuriem ikdienā nākas pakļauties uzstājīgai un pieredzējušai sievietei. Tev jāpārstāj dominēt gultā. Dod savam vīrietim iespēju sajusties spēcīgākam un agresīvākam.
3 komentāru
 1. Atceros, ka agras jaunības laikā puišiiem patika izmīlēt tieši jaunavas, tā bija kā trofeja. Bet nobrieduši vīrieši kā reiz ir teikuši, ka seksu ar jaunavu vairs negribētu 🙂 laikam kvalitāte ņem virsroku 🙂

 2. Pilnīga tufta tie punkti. īpaši jau nu pirmie divi punkti.
  Pirmais punkts. Kāds te sakars ar pašpārliecības trūkumu? Varbūt vecim gribas redzēt to procesu no malas.
  Otrais punkts. Daži veči iedomājas ka ir baigie ērgļi un spēs tikt galā ar divām dāmām. Tā tikai porņukos notiek, kur veči sarijušies pareizās tabletes.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.