Kļūsti par espati.lv kino kritiķi!

Īsta kinomīle, izvēloties, kuru filmu redzēt, noteikti iepazīsies ar filmas anotāciju, kritiķu viedokli un citu pieejamo informāciju, taču pēc filmas noskatīšanās viņai būs savs personīgais viedoklis. Turklāt bieži vien filmu anotācijās mums netiek pastāstītas svarīgas nianses vai sagaidāmās emocijas. Protams, pārsteiguma momentam ir liela nozīme, taču tomēr – gribas tik ļoti zināt!

Tāpēc aicinām tevi piedalīties un iejusties espati.lv kino kritiķu lomā. Jo arī tev, nebūdamai profesionālai kino speciālistei, taču ir savs viedoklis un iespaidi. Savukārt mums, lasītājām, ir svarīgi to uzzināt.

Katru nedēļu divas espati.lv lasītājas saņems ielūgumu, lai ar draudzeni, draugu vai kādu citu, dotos uz jaunāko filmu, kas tiks rādīta kinoteātrī Parex Plaza. Pēc filmas noskatīšanās būs jāiesūta espati.lv redakcijai sava recenzija par filmu, kas tiks publicēta portālā.

Iespēju saņemt ielūgumu sev un draugam saņems pirmā un desmitā lasītāja, kuras atsūtīs savu jāvārdu uz [email protected]. Tepat zem raksta gaidīsim jautājumus, ja tev tādi radušies.

PAPILDINĀTS! Šodien ielūgumu izspēle jau galā – pirmā un desmitā lasītāja savus ielūgumus ir norezervējušas, taču nākamnedēļ izspēlēsim ielūgumus jau uz trim filmām!

Šonedēļ – iespēja doties uz filmu Septiņas dzīves, kura savu pirmizrādi piedzīvos šo piektdien, 13. martā. Vils Smits atveido nodokļu inspektoru Benu Tomasu. Bens glabā kādu liktenīgu noslēpumu, kas kļūst par aizsākumu neparastai grēksūdzei, kuras laikā Bens uz visiem laikiem izmainīs septiņu cilvēku dzīves. Plāns tomēr kļūst sarežģītāks brīdī, kad Bens apjauš, ka ir iemīlējies neārstējami slimā sievietē. Šeit vari noskatīties filmas fragmentus:

7 komentāru
  1. Puikas arī var 🙂
    Un recenzija jāuzraksta tā, lai varētu to otrdienas rītā iesūtīt redakcijā.

  2. Kā ir ar naudas lietām?! Man par to nekas nebūs(izņemot lielisku iespēju noskatīties filmu!) un jums ar nekas par to nebūs – izņemot manu uzrakstīto recenziju, jā? 🙂

  3. Interesanti, vai visas biletes jau izdāļātas? Ja jā, kad varēs pieteikties uz kādu citu seansu un galvenais – ciko :)?!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.