Ķīniešu HOROSKOPS 2014. zilā koka ZIRGA gadam

2014. gads pēc Austrumu astroloģijas kalendāra ir zilā koka zirga gads. Latvijā tas sāksies 30. janvāra vēlā nakts stundā, plkst. 23.39, un ilgs līdz pat 2015. gada 20. janvārim, kad to nomainīs koka kazas gads. Ko tev sola nest zilais koka zirgs? Lasi un uzzini!

ŽURKA (1960; 1972; 1984; 1996; 2008)

Žurka ir ūdens zīme, kamēr zirgs ir uguns zīme. Uguns dzēš ūdeni, tamdēļ žurkām zirga gadā var nebūt pārāk daudz enerģijas jaunu lietu uzsākšanai.
Karjera – zirga gadā žurku sagaida daudz darba. Pienākumi, pienākumi un vēlreiz pienākumi. Var nākties strādāt virsstundas un apkrauties ar darbiem, par kuriem iepriekš pat nebijāt domājis. Tomēr – iespējami arī paaugstinājumi esošajā darba vietā, vai sākšana strādāt jaunā darba vietā.
Nauda – ar naudu šogad jārīkojas gudri – ja žurka zirgu uzvarēs, tiks pie papildus ienākumiem, ja zaudēs – var ciest arī finansiālus zaudējumus. Viss, kas saistīts ar naudu rūpīgi jāpārdomā un jāizvērtē.
Mīlestība – tie, kuri jau ir atraduši savu otro pusīti šo gadu var izmantot attiecību nostiprināšanai, bagātināšanai un attīstīšanai. Tās žurkas, kas vēl ir meklējumos šogad var atrast otro pusīti izmantojot interneta piedāvātās iespējas.
Veselība – galvenais, kam pievērst uzmanību šogad – pilnvērtīgam miegam un atpūtai, lai atjaunotu savas darba spējas un enerģijas rezerves.


TRUSIS
(1951; 1963; 1975; 1987; 1999; 2011)
Zirga gads ir labs gads truša zīmē dzimušajiem. Zirgs šogad var trusi pamudināt un iedvesmot uz jaunām lietām un jauniem sasniegumiem.
Karjera – šis gads ir lielisks, lai truši vairotu savu profesionālo izaugsmi ar savu talantu. Problēmas risināsies viegli, jaunas iespējas un apvāršņu sasniegšana.
Nauda – trusis šogad var izmantot savu talantu, reputāciju un spēju sevi iznest, lai nopelnītu naudu. Protams, neiztikt arī bez gudrības un darba spara. Vēlams neaizdot naudu draugiem – tas var bojāt attiecības. Kopumā finansēs gads labs, tomēr nekādus lielus ietaupījumus var neizdoties uzkrāt.
Mīlestība – vientuļajiem trušiem šis gads var būt ļoti veiksmīgs – tamdēļ vērts padomāt par savu sociālo aktivitāšu pilnveidošanu. Tiem, kas jau attiecībās – labs gads, lai domātu un rīkotos saistībā ar jaunās paaudzes veidošanu.
Veselība – šogad nedrīkst aizmirst par pietiekamu atpūtu un relaksāciju. Lai izmantotu visu, ko šis gads var nest, veselība jāsaudzē!

ZIRGS
(1954; 1966; 1978; 1990; 2002; 2014)
Zirga zīmē dzimušie zirga gadu var izmantot savā labā, tomēr problēma var būt pārlieku lielajā slinkumā un tajā, ka vairāk paļaujies uz notiekošo, nekā ņem grožus savās rokās.
Karjera – izaicinājumu gads. Var rasties sīva konkurence, bet tikai no zirga paša atkarīgs, kā to izmantosi un vai tās nāks par labu vai par sliktu tavai profesionālajai izaugsmei. Lielas darba spējas, ja tiksi galā ar savu slinkumu.
Nauda – naudas lietas ies no rokas šajā gadā. Ienākumi būs, bet būs arī izdevumi. Naudas aizdošana, sevišķi tuviem cilvēkiem nav laba doma – tas var pamatīgi bojāt attiecības.
Mīlestība – stabiliem pāriem šis var būt dažādu pārbaudījumu un satricinājumu gads, taču, tie var būt vērtīgi attiecību stiprināšanā un satuvināšanā. Brīvie zirgi šogad nodosies sociālām aktivitātēm, lai meklētu savu otro pusi – var nākties saskarties ar konkurenci, bet tā var būt galvenā jaunu attiecību virzītāja.
Veselība – veselība šogad samērā spēcīga. Ja gadīsies saslimt, atkopsies ātri un bez problēmām. Vēlams pievērsties fiziskām aktivitātēm, lai vēl vairāk stiprinātu sevi.

GAILIS
(1957; 1969; 1981; 1993; 2005)
Gaiļiem zirga gads būs veiksmīgs, galvenais akcents tiek likts uz mīlestību un attiecībām.
Karjera – šogad darba var būt vairāk, taču arī darba spējas augs augumā. Akcents var tikt likts uz attiecībām darbā – gan ar kolēģiem, gan priekšniecību. Tās vēlams kopt un stiprināt, jo tās tiešā veidā saistītas ar gaiļa panākumiem šogad.
Nauda – nauda šogad ir, taču gailim jāatrod tas pareizais veids, kā pie tās tikt. Tas var prasīt zināmu laiku, pūles un arī drosmi, taču uzņēmība vainagosies panākumiem. Ja atradīsiet veidu, kā vairot savus ienākumus, tad tie ļaus dzīvi baudīt.
Mīlestība – mīlestībā veiksmīgs gads. Brīvie gaiļi atradīs savas otrās puses, turklāt, iespējams – ļoti romantiskā veidā. Tie, kuri jau ir attiecībās baudīs mīlestību pārpārēm, taču ieteicams neaizmirst, ka lai iegūtu, ir arī jādod pretim. Iespējamas laulības.
Veselība – izvairīšanās no stresa un pārslodzes ir vērtīga šogad. Jādomā par veselīgu dzīvesveidu kopumā, lai veselības problēmas neaizēnotu to labo, ko šis gads var nest.


VĒRSIS
(1949; 1961; 1973; 1985; 1997; 2009)
Vērsis ir zemes zīme, zirgs – uguns zīme. Zirgs vērsi sargā un šis gads vērsim var būt labs ražas gads.
Karjera – zirgs liek vērsim koncentrēties uz karjeras attīstību šajā gadā. Ja vērsis tam pievērsīsies ar sirdi un dvēseli, tad rezultāti neizpaliks. Tomēr varat tikt apkrauts ar pienākumiem, kā rezultātā var ciest darba spējas. Jābūt diplomātam attiecībās ar priekšniecību.
Nauda – naudas jomā šis vērsim var būt veiksmīgs gads. Ienākumi – stabili un pietiekami, ja vērsis pats nekļūs pārāk mantkārīgs. Īstermiņa ieguldījumi – riskanti. Jebkuri darījumi ar naudu ir rūpīgi jāpārdomā.
Mīlestība – vientuļajiem vēršiem labs gads, lai satiktu otro pusīti. Aizņemtajiem – var nākties pamatīgi piestrādāt pie attiecībām, taču šāds darbs nesīs augļus.
Veselība – galvenā uzmanība šogad pievēršama veselīgam dzīvesveidam, galvenokārt tas attiecas uz ēšanu. Jāizvairās no pārēšanās. Jāstrādā arī pie tā, lai koncentrēšanās spējas stiprinātu.

PŪĶIS
(1952; 1964; 1976; 1988; 2000; 2012)
Zirgs un pūķis dzīvo teju vai dažādās pasaulēs un nesatiek pārāk labi. Zirga gads pūķim nebūs pilns ar jauniem sasniegumiem, tomēr ar darbu un pacietību var panākt daudz.
Karjera – šogad ieteicams turēties pie esošā darba un pienākumiem, lielām pārmaiņām šis gads nav labvēlīgs. Turiet acis vaļā – šis gads var parādīt, kuri ir īstie sadarbības partneri, un kuri par tādiem tikai izliekas.
Nauda – šogad ienākumi samērā stabili, bet nekādus lielus uzkrājumus var neizdoties izveidot. Turieties pie tā, kas jums ir, un pavadīsiet šo gadu bez lieliem kreņķiem finanšu jomā.
Mīlestība – vientuļajiem pūķiem ieteicams būt pacietīgiem un neaizmirst – labs tiešām nāk ar gaidīšanu. Tiem, kas jau aizņemti – stipriniet, stipriniet un vēlreiz stipriniet savas attiecības. Iespējams, šis gads ļaus ar citām acīm palūkoties un novērtēt to, kas jums pieder.
Veselība – šogad jārūpējas par enerģiju, lai tās netrūktu. Jādomā pozitīvas domas, lai neļautos iespējamai depresijai. Regulāras maltītes un veselīgs miegs – galvenie sabiedrotie šogad.

KAZA
(1955; 1967; 1979; 1991; 2003)
Zirgam un kazai ir daudz kopīga, kas nozīmē, ka zirgs kazu atbalsta un šis gads var būt visai veiksmīgs kazai.
Karjera – kaza šogad būs darbos iekšā līdz ausīm, baudīs popularitāti un sasniegumus. Var pavērties jaunas iespējas un apvāršņi profesionālajā darbībā. Labu sasniegumu gads.
Nauda – Labs gads, lai veidotu rezerves un uzkrājumus nākotnei. Ilgtermiņa ieguldījumi vēlamāki, kā īstermiņa. Lai arī ar naudu lielām problēmām šogad nevajadzētu būt, tā nebūs arī gada galvenā tēma. Nauda nāk tad, ja tiek strādāts, turklāt – no sirds.
Mīlestība – tām, kazā, kas jau ir attiecībās – veiksmīgs, jūtas nostiprinošs gads. Ieguldiet laiku un darbu savās attiecībās un tas atmaksāsies ar uzviju. Brīvās kazas šogad meklēs otro pusi, bet ne visas to arī atradīs, varbūt nevajag uz to pārlieku koncentrēties.
Veselība – lielais darba apjoms var prasīt arī veselības stiprināšanu. Lielām problēmām šogad nevajadzētu būt, tomēr nebūtu pareizi arī veselību kā tādu atstāt otrajā plānā.

SUNS
(1958; 1970; 1982; 1994; 2006)
Zirgs un suns ne vien satiek labi, bet var kļūt arī par labākajiem draugiem, kas vien otru sargā un atbalsta. Tamdēļ sunim zirga gads var būt ļoti veiksmīgs gads.
Karjera – izaugsme var nākt caur konkurenci, kas sunim var atklāt un dod daudz jauna. Spēks un spēja vadīt raksturo suni šogad. Jāstiprina arī attiecības ar kolēģiem un vadību – tās palīdzēs profesionālajā izaugsmē.
Nauda – labs gads naudas jomā – viss koncentrēts uz profesionālo darbošanos, kas vainagosies arī finansiālo ienākumu ziņā. Ātri un viegli naudas iegūšanas veidi gan nav paredzēti, visam apakšā paša suņa kārtīgs darbs.
Mīlestība – jaunu attiecību un kontaktu gads. Suns var nokļūt sociālo notikumu epicentrā. Tiem suņiem, kas jau ir attiecībās – šis gads var nest jaunas atklāsmes – stiprināt attiecības un atvērt sunim acis. Izrādās, ka pats labākais jau ir blakus, tagad tas tikai jānotur un godam jānovērtē.
Veselība – nelielas problēmas var radīt lielā darbošanās, tamdēļ jāstiprina savas enerģijas rezerves un jāatceras par kvalitatīvu atpūtu. Ja viss būs balansā – arī veselība nepievils.

TĪĢERIS
(1950; 1962; 1974; 1986; 1998; 2010)
Tīģeris ar zirgu spēj sadzīvot saticīgi. Tomēr tīģerim jāskatās, lai panākumi nesakāptu galvā, citādi zirgs tos var nobremzēt.
Karjera – šogad tīģeris var uzlabot savas darba spējas un paplašināt savu profesionālo redzesloku. Profesionālajā jomā kļūstot spēcīgākam, tīģerim var vajadzēt apkārtējo atbalstu, ko tas arī saņems. Jaunas iespējas un panākumi.
Nauda – Ienākumi – stabili, atkarīgi no paveiktā. Šogad nav vērts skatīties uz dažādiem neparedzamiem īstermiņa ienākumiem, piemēram, vinnesta loterijā – viss, ko nopelnīsi, nāks ar paša darbu.
Mīlestība – Stabilās attiecības šogad ļoti ieteicams vēl vairāk stiprināt un strādāt pie tām. Jo vairāk ieguldīsi, jo vairāk saņemsi atpakaļ. Vientuļie tīģeri šogad var lūkoties pēc otrās puses, tomēr zirgs nesola, ka visi to arī atradīs.
Veselība – enerģijas un darba spara pietiks, arī garastāvoklis būs labs. Tomēr visā – neaizmirsti par atpūtu un izvairies no traumām.

ČŪSKA
(1953; 1965; 1977; 1989; 2001; 2013)
Šis gads čūskai var nebūt tik veiksmīgs, kā iepriekšējais, tomēr ir iespējas mācīties daudz ko jaunu un pilnveidot sevi, kas atstās iespaidu arī uz pārējām dzīves jomām.
Karjera – disciplīna, sevis pārvarēšana un pilnveidošana nesīs rezultātus karjeras lauciņā. Tas ļaus risināt problēmas un virzīties uz priekšu. Īstais laiks, lai vairotu savas zināšanas un gudrību.
Nauda – stabili ienākumi bez lieliem izlēcieniem. Pilnveidojot sevi un savas zināšanas, iespējams arī vairot savus ienākumus. Labs gads arī, lai veidotu iekrājumus un investētu naudu.
Mīlestība – esošās attiecības var kļūt tuvākas un stiprākas. Tās čūskas, kas vēl tikai meklē savu otro pusi, šogad to tiešām var atrast. Jāizvairās no dubultas mīlestības un intrigām šajā jomā.
Veselība – ja čūska pati savu veselību saudzēs un stiprinās, tā neradīs lielas problēmas šogad. Sabalansēts darba un atpūtas režīms, kā arī veselīgs uzturs – tavi sabiedrotie šogad.

PĒRTIĶIS
(1956; 1968; 1980; 1992; 2004)
Starp pērtiķi un zirgu nav sevišķas saistības, tie pārlieku nepalīdz viens otram, taču arī netraucē.
Karjera – darba šogad būs daudz, grafiks – stingrs. Tas viss kopā var radīt zināmu stresu, kas savukārt var traucēt gūt panākumus. Galvenais pērtiķa uzdevums – koncentrēties uz darāmo, jo pērtiķis spēj daudz padarīt.
Nauda – naudas lietas atkarīgas no paša pērtiķa – ja viņš darbosies, nauda būs, ja atslābs, nauda zudīs. Ir iespējas nopelnīt, tomēr tas tiešām prasīs darbu. Vērts atcerēties – šis nav īstais gads, kad būt mantkārīgam.
Mīlestība – tie pērtiķi, kas ir attiecībās, šo gadu var un to vajag izmantot, lai šīs attiecības pēc iespējas stiprinātu. Ir iespējami strīdi un nesaskaņas, taču tas viss tikai tādēļ, lai pērtiķis beidzot novērtētu to, kas ir viņam blakus. Brīvie pērtiķi šogad neveltīs lielu uzmanību attiecību meklēšanai.
Veselība – karjeras un naudas spiediens var atstāt ietekmi un pērtiķa veselību. Grūtākais laiks – vasara. Veselība jāsaudzē un jāstiprina. Nedrīkst aizmirst par atpūtu un relaksāciju, kas ļaus vairot spēkus un izturību.

CŪKA
(1959; 1971; 1983; 1995; 2007)
Cūka un zirgs spēj sadzīvot labi – tie varbūt nav tie labākie draugi, bet spēj mierīgi līdzās pastāvēt, kas cūkas zīmē dzimušajiem šogad sola samērā labu gadu.
Karjera – darbīgs gads, kas prasīs daudz cūkas spēku, bet padarītais un sasniegtais arī nesīs gaidītos rezultātus. Karjeras jomā šīs cūkai ir veiksmīgs gads.
Nauda – darbošanās un profesionālā izaugsme noteikti neatstās cūku bez finansiāla atalgojuma. Naudas cūkai šogad pietiks un iespējas – arī nedaudz paliks pāri. Var tikt veidoti iekrājumi priekšdienām.
Mīlestība – brīvajām cūkām veiksmīgs gads, lai iepazītos. Ļoti iespējams otrā puse ir tepat blakus un var nebūt tālu meklējama, iespējams, tā jau kādu laiku atrodas tepat cūkai blakus. Tām cūkām, kas jau ir attiecībās – mierīgs, taču laimīgs gads. Baudiet un novērtējiet to, kas jums pieder! Nav vēlams iesaistīties īstermiņa mīlas sakaros.
Veselība – nogurums un enerģijas trūkums var piemeklēt cūku, ja tā laikus nestiprinās savu veselību. Svarīgi ir gan izgulēties, gan veselīgi ēst, gan mazināt stresu, ja tas piemeklējis.

6 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.