Kas VIŅU piesaista SIEVIETĒS – uzzini pēc HOROSKOPA

Nav noslēpums, ka katra no divpadsmit horoskopa zīmēm ir atšķirīga. Ja vienai tuvāks ir kaut kas viens, tad citai tas būs kas cits. Šoreiz – savaldzināšanas horoskops! Kā ieinteresēt vīrieti, izmantojot to, kādas horoskopa zīmes pārstāvis viņš ir? Kas viņu piesaista sievietēs?

AUNS. Lai iepatiktos Aunam, tev jārīkojas ātri, darbīgi, nebaidoties no riska. Aunam tīk, ja enerģija kūsā. Nebaidies būt radoša un pārsteidzoša. Galvenais, lai nav vienveidības un garlaicības. Aunu uzrunās viss jaunais, varbūt pat nedaudz pārdrošais.

VĒRSIS. Neesi pārāk pļāpīga, skaļa un bravūrīga. Tas vērsim neiet pie sirds. Vērsis vēlas praktisku, bet arī jūtīgu un sievišķīgu sievieti. Vari mēģināt būt arī nedaudz sentimentāla – tas Vērsi var ieinteresēt. Katrā ziņā vēris nav tas, kas kritis uz spozmi un ārišķību, vairāk uz jūtām un patiesumu.

DVĪŅI. Parādi sevi kā vispusīgi attīstītu un komunikablu būtni! Jautrība, optimisms un vieglums it visā – tas ies pie sirds Dvīnim. Esi interesanta, atšķirīga un neparasta kaut kādā ziņā – tā ieinteresēsi Dvīni. Galvenais – neko neuzspied un nepieprasi! Nebaidies Dvīni iepazīstināt ar saviem draugiem un painteresējies par viņējiem – tas viņam ir būtiski.

VĒZIS. Vēzi nav viegli apmānīt, jo viņš cilvēkus parasti jūt ar dvēseli, varētu pat teikt – redz tiem cauri. Esi patiesa. Izvairies būt skaļa, bravūrīga vai uzstājoša. Vēzim patiks dziļas un saturīgas sarunas – arī par ezotēriskām tēmām un dzīves jēgu. Neaizmirsti par maigumu un paļāvību – tas Vēzim ies pie sirds.

LAUVA. Galvenais – parādi savu interesi par viņu! Paslavē viņu un apbrīno. Dari zināmu, ka viņš tevi patiesi interesē. Pārāk daudz nerunā par sevi, vairāk par viņu. Parādi, ka esi gatava viņu un viņa idejas atbalstīt. Parādi, ka tev interesē, ko viņš dara. Tas viss spodrinās Lauvas ego. Esi gatava, ka te runa būs vairāk par viņu, ne tevi.

JAUNAVA. Akurātība, noteiktība, sakārtotība – tas tīk Jaunavai. Viņš nepiedos nevīžību un bardaku. Jaunava bieži ir izsmalcināts, ar augstām prasībām. Viņam grūti iepatikties. Bet, ja tas noticis, tad ir nopietni. Jaunavai patīk skaistas lietas, skaistas vietas, pārdomātas satikšanās un gaumīgi pārsteigumi.

SVARI. Svariem svarīgs skats nākotnē – ko tu spēj tam sniegt? Parādi, ka esi veiksmīga, uz nākotni orientēta. Parādi, ka tev būtiska izglītība, karjera, attīstība – tā ieinteresēti svarus. Esi arī noteikta, jo Svariem var būt grūti, ko izlemt. Esi neatlaidīga.

SKORPIONS. Mazliet mistikas un kaut kā netradicionāla – tas ieinteresēs Skorpionu. Svarīgs patiesums, komunikācija, arī maigums un jūtas. Jā, arī sekss Skorpionam ir ļoti svarīgs – kaislīga un sievišķīga sieviete spēj uzrunāt Skorpionu.

STRĒLNIEKS. Esi jautra, dzīvespriecīga, ar plašu interešu loku. Strēlnieku var uzrunāt ar interesantām sarunām, piemēram, par ceļošanu. Esi izdomas bagāta, piedāvā Strēlniekam kaut ko jaunu, līdz šim neizmēģinātu. Noteikti parādi, ka esi arī pragmatiska būtne.

MEŽĀZIS. Esi pārliecināta par sevi, patstāvīga, varoša. Parādi, ka tev dzīvē ir lieli mērķi, stabils pamats un skaidrība, uz kuru pusi virzīties. Tas viss uzrunā Mežāzi. Nečīksti un nežēlojies – to viņš necietīs. Parādi arī ģimeniskumu, kas var būt ļoti būtisks komunikācijā ar Mežāzi.

ŪDENSVĪRS. Esi neparasta, ekstravaganta, atšķirīga. Vari izmēģināt, piemēram, žilbinošu tērpu, kaut ko pavisam atšķirīgu. Tā ieinteresēsi un paliksi Ūdensvīra atmiņā. Strādā ar viņa iztēli! Parādi, cik neparasta esi! Ja ar kaut ko pa īstam ieinteresēsi Ūdensvīru, viņš būs tavs! Viņam būtiski – lai esi īpaša, jo to viņš meklē.

ZIVIS. Esi romantiska un sarunājies! Zivīm patīk skaistas lietas, skaistas vietas. Jā, arī skaisti un pārdomāti pārsteigumi. Klausies, ko Zivis stāsta, mazāk akcentē sevi. Jūti līdzi Zivju pārdzīvojumiem, piekrīti teiktajam. Zivīm svarīgs atbalsts un jūtas. Nebaidies būt emocionāla un esi gatava to sagaidīt arī pretim.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.