Kas padara SEKSU garlaicīgu – stāsta VIŅI

Kas tikai mūsu intīmo dzīvi nespēj padarīt krāsainu – skaista veļa, erotiska rakstura filmas, sveces un vēl, un vēl, un vēl… Tomēr, der atcerēties, ka tikpat daudz ir arī tādu lietu, kas mīlēšanos vīrieša acīs var padarīt par visai garlaicīgu procesu! Kas tās ir – domās dalās stiprais dzimums!

Andrejs (31). Priekš manis garlaicīgs sekss būtu, ja tas vienmēr notiktu vienā konkrētā vietā. Man patīk riskēt un izmēģināt ko jaunu. Tā tas ir visās dzīves jomās – arī seksā. Sekss, kurš katru reizi notiek guļamistabas gultā un nekur citur man ātri vien apniktu.

Jānis (24). Ir daudz interesantu seksa pozu, tādēļ man būtu garlaicīgi to katru reizi darīt vienā konkrētā veidā. Katram jau ir kāda sava ērtākā un iecienītākā, tomēr laiku pa laikam gribas izmēģināt ko jaunu vai atkārtot sen nepielietotu vingrinājumu.

Juris (45). Garlaicīgi būtu, ja seksa nebūtu. Pēc gadiem reti gribas jaunus eksperimentus. Drīzāk novērtēju, ka man intīma rakstura attiecības ir ar vienu konkrētu cilvēku, kuru esmu labi iepazinis un mīlu.

Valters (37). Manai draudzenei ir niķis vakaros par kaut ko sadusmoties. Tad, kad gribu pamīlēties, viņa citreiz to dara aiz dusmām. Tad sekss ne pavisam nav tāds, kā gribētos. Mēs to saucam par dusmīgo seksu, bet tas ir arī diezgan garlaicīgs, jo nav ne īsta mīļuma, ne siltas tuvības.

Kārlis (41). Man noteikti sāktu palikt garlaicīgi, ja mīļotā sieviete par sevi vairs nerūpētos. Skaisti mati, smaržīga āda, jauns apakšveļas komplets – tas viss seksam piešķir īpašas sajūtas. Ja tas izzūd, tad sekss paliek tikai fizisks kontakts.

Matīss (21). Man patīk ātrs sekss, bet ja tā kļūst par normu, tad noteikti sāktu palikt garlaicīgi. Gribas ik pa laikam tomēr pamīlēties arī ilgāk par desmit minūtēm.

Rihards (25). Garlaicīgs sekss būtu tad, ja tas tiktu darīts tikai vakaros. Mīlēties no rītiem vai darba dienas vidū cilvēkam nāk tikai par labu. Turklāt, vakaros bieži vien ir pārāk liels nogurums, tādēļ arī pa dienu ir vērts savu enerģiju izmantot lietderīgi.

Kristaps (49). Noskaņai ir ļoti liela nozīme. Protams, ne katru reizi, tomēr laiku pa laikam nepieciešams savai sievai uzburt īpaši romantiski vidi. Man noteikti paliktu garlaicīgi, ja sekss vienmēr būtu vienā un tajā pašā telpā, gultā un, labākajā gadījumā, ar ieslēgtu nakts lampiņu. Pārmaiņas pēc tas var notikt arī ar svecēm izgaismotā viesistabā uz mīksta paklāja!

Markuss (23). Ir reizes, kad draudzene grib to ātrāk izdarīt, lai ir miers un var iet gulēt. Man tas ļoti nepatīk. Bet šādās reizēs mums izpaliek pieskārieni. Zinu, ka viņai tie patīk, bet arī mani uzbudina lēni pieskārieni. Bez tiem seksu ir grūti pat iztēloties. Sekss bez glāstiem viennozīmīgi ir garlaicīgs.

Juris (40). Nevaru ciest, ja seksa laikā tiek daudz runāts. Kāpēc vispār tā laikā ir jārunā? Tādā veidā tiek novērsta uzmanība no baudas, kas visu pasākumu padara par garlaicīgu. Vairāk ir jādara un mazāk jādomā, jārunā.

Krists (29). Priekš manis to, vai sekss būs garlaicīgs, nosaka meitenes garstāvoklis. Ja viņa ir nogurusi vai bēdīga, tad nekāds labais sekss nevar iznākt. Pozitīvss noskaņojums noved pie patīkama seksa.

Māris (30). Mums ar draudzeni laiku pa laikam patīk seksa laikā izmantot lomu spēles. Tas nav bieži, bet tās reizes ir pilnīgi atšķirīgas no ikdienas seksa. Manuprāt, to vajadzētu izmēģināt katram pārim, kaut vienu reizi! Tas visu pāra intīmo dzīvi padara daudz krāsainaku!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.