Kas meklē, tas atrod…?

Vasara pagāja nemanot – brīvdienas brīvā dabā, izbraucieni ar draugiem pa Latviju, silti vasaras vakari ar tuvākajiem draugiem un vīna glāzi, runas līdz saules lēktam un peldes nakts melnumā. Vasara ir periods, kad var ar prieku pilnu krūti izbaudīt visu apkārt un tad to tik ļoti to neizjūt, bet tagad… tagad, kad rudens tuvojas vēja spārniem, kad vakari kļūst īsi un vēsi, kad gribas ieritināties uz dīvāna zem segas, tagad uznāk vēlme pēc kāda mīļuma sev blakus… Katru vakaru, laižoties miegā gribas kādu blakus, kādu, kas iedos buču un samīļos, kādu, kurš naktīs sildīs un no rītiem atverot acis pretī smaidīs… Brīžiem ir sajūta, ka tik maz vajag pilnai laimei – tikai otru tādu pašu dīvainieku kā tu, ar kuru var pavadīt kopā savus brīvos brīžus 🙂
Tad nu ir nolemts – ir jāatrod tā īstā otrā pusīte. 21.gs. Kā tas tas tagad notiek? Klubi? Sabiedriskais transports? Bibliotēka? Saplīsusi mašīnas riepa? Ko lai dara, lai satiktu savu īsto un vienīgo? Vai tas atkarīgs no vecuma vai dzīvesveida, interesēm… Kur tad ir paslēpušies tie īstie prinči…
Meitenes, ieteikumi?

7 komentāru
 1. Nav vienas receptes un vietas, kur satikt savu lielisko! Manā gadījumā tas bija darbs- nomainīju darbu un tur jau strādāja VIŅŠ 🙂 Nu mums tāds veiksmīgs dienesta romāns sanāca!!!

 2. Vakar viens no maniem pielūdzējiem stāstīja gadījumu. Draugi viņam ieteikuši iepazīties sabiedriskajā transportā vai pieturā:) Puisis bija sagatavojies (nopircis skaistu ziedu un paslēpis žaketes iekšējā kabatā).
  Iekāpis tramvajā nolūkojis metenei un varonīgi uzsācis sarunu. Izteicis 3 komplimentus, kas viņam tai meitene viss vairāk patikās un uzdāvināja ziedu. Un apkārtējie cilvēko viņam aplaudēja:)

 3. Par iepazīšanos. Pēdējos mēnešus esmu reģistrējusies vienā no iepazīšanās portāliem. Uzskatu,kad caur internetu īsti nevar atrast otru pusi, bet ko gan var zināt…
  P.S. Esmu bijusi uz foršiem randiņiem (pime. vakariņas uz kutera, izbrauciens ar moci…)

 4. Nezinu, vai tas darīs situāciju vienkāršāku vai sarežģītāku, bet:
  1) “gribas kādu blakus, kādu, kas iedos buču un samīļos, kādu, kurš naktīs sildīs un no rītiem atverot acis pretī smaidīs” – pieredze rāda, ka nekad nevar zināt, vai brīdī, kad gribēsies, lai tevi samīļo un tev smaida, arī otram to gribēsies, jo, lai cik liela mīla nebūtu, arī otrs ir cilvēks ar savu raksturu, nogurumu, utt. Tikai sapņu tēli smaida un apskauj vienmēr, kad gribas. Patiesībā ir tā, ka daudz vairāk būs jādomā, kā apskaut un samīļot otru. Būs jāinteresējas par otru, jāatbalsta. (Un tad arī mīļums nāks no otra.)
  2) “tik maz vajag pilnai laimei” – tas nav maz; satikt īsto cilvēku ir ļoti liela veiksme, un tas ir ļoti daudz. Cilvēku dzīves un attiecības ir tik sarežģītas!
  Tātad, mans ieteikums nr. 1 ir g.k. interesēties par citiem, saprast, ka ikviens cilvēks ir sarežģīta personība, un ikvienu cilvēku visvairāk saista patiesa interese par viņu. Sirsnība, ieinteresētība un gudrība (inteliģence, nevis erudīcija) – pamatlietas, kas palīdzēs iepazīties jebkurā situācijā.
  Es, personiski, iepazinos darbā. Tiesa, mans darbs tolaik bija saistīts ar aktīvu komunicēšanu ar daudz un dažādiem cilvēkiem.
  Un vēl – svarīgi, lai iepazīstoties būtu kāda cita pamatdoma, nevis “gribu iepazīties”. Piemēram, patiesa vēlme kaut ko uzzināt, utt. Jo vēlme “gribu iepazīties” visbiežāk atgrūž. Tāpēc jābūt gana plašam interešu lokam, lai vajadzīgajā brīdī varētu domāt un runāt par attiecīgo tēmu, nevis bažīties par iepazīšanos.

 5. Un vēl – “ar kuru var pavadīt kopā savus brīvos brīžus”. Arī šo varu apstrīdēt. 🙂 Ja gribas īsto un vienīgo, tad jābūt gatavai pavadīt ar viņu kopā ļoti daudz laika. Un brīvos brīžus tad ar prieku varēs atlicināt sev. Ja tādi būs. 🙂 Var pat nākties atteikties no atsevišķiem ieradumiem, hobijiem. Visu, protams, var apvienot, bet ne vienmēr sanāk. Tāpēc vēl viens ieteikums – baudīt dzīvi un brīvību, kamēr vēl brīvie brīži ir. 🙂

 6. Ari internets noder, lai iepazitos…tiesi ta atradu savu dargo viru 🙂 Lai gan abi dzivojam pavisam netalu, tomer tiesi internets lava mums pirmo reizi satikties un iepazities…nekad neko nevar zinat 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.