Kārtējā ”piecelšanās” jeb gribu beidzot notievēt

Kārtējo reizi esmu pieēdusies un kārtējo reizi nosolos to vairs nekad nepieļaut.
No rītdienas ( Līgo vakars būtu ideāls sākuma datums, lai pārbaudītu savu raksturu un patieso motivācijas ”stiprumu”) atsāku tievēt. Tā, kā esmu ļoti īsa auguma ( 1, 57) visi mani liekie ”krīt acīs” uzreiz, tāpēc vēlme no tiem atbrīvoties nepamet.
Nometamie kg-7gb. Termiņš? 1. septembris.
Sākuma svars- 57kg.

Metode- nerīt, kā uz kaušanu vakaros. Atteikties no sāļajām uzkodām, gāzētiem dzērieniem. Izdzert 2l ūdens dienā. Iet garās pastaigās ar vīru (vismaz 2000 soļi). Iesākumam būs labi, es domāju.
Mani liekie kilogrami radušies tieši no mazkustīguma un ēšanas vakaros. Atnākot no darba, patīk piesēsties pie televizora, paņemt bļodu ar čipsiem, kolas pudeli pie sāna un skatīties Latvijā tik populāro seriālu ”Viņas melo labāk” vai krievu realitātes šovu ”Kaņikuli v Meksike”. Tā paiet mani vakari pēc darba.
Darbs ir sēdošs, hobijs arī. Kustības manā ikdienā aprobežojas ar aiziešanu un atnākšanu no darba.
Esmu jauna, bet šādā tempā turpinot, 40 gadus sagaidīšu ar 3 ciparu skaitli 😀
Gribas, lai ir tā viegli..bez sevis šaustīšanas un pārdzīvošanas. Lai apņēmības sajūta nekur nepazūd!
Mans lielākais izaicinājums- lutināšana ar ēdienu no vīra puses…no viņa puses, visi mani liekie 7kg ir mīlami un dievinami 😀
Lai nu kā-atskaites dienu ņemšu 3dienu. Tad arī centīšos te ierakstīties, kā nu man būs gājis.:)

4 komentāru
  1. Es mēģināju visādi notievēt, bet galīgi nesanāca… beigās atradu lielisku masieri internetā, kurš palīdzēja. Vārdā Toms – iesaku. šķiet, ka mājaslapa viņam bija masazas.lv

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.