Kāpēc visi vīrieši ir cūkas jeb atkal mani pameta citas dēļ

Man nepatīk izplūst garos ievados par to, kas, kā un kāpēc, tādēļ sākšu uzreiz pa tiešo. 
Mans vīrietis, ar kuru kopā bijām vairāk nekā divus gadus pēkšņi mani pameta un aizgāja pie citas. Un es nevaru saprast, kāpēc un ar ko viņa ir labāka. Kas tieši viņam manī, pēc diviem ar pusi gadiem, būtu tā apnicis vai pēkšņi sācis nepatikt? Mums kopā bija tik labi. Es par viņu rūpējos. Gatavoju vakariņas, savācu aiz viņa, jo vīrietis pats parasti jau ar to galā netiek. Nu varbūt pēdējā laikā kaut kas īsti nebija kārtībā, jo viņš man retāk bija sācis teikt, ka mīl mani..
Un tad pēkšņi viņš man vienu vakaru paziņo, ka izvācoties. Viņam esot cita. No kurienes tā cita viņam ir uzradusies, es nezinu. Viņš esot visu labi apsvēris un izlēmis, ka ar mani vairs turpināt negribot.
Es saprotu, ka cilvēki satiekas un tad atkal šķiras, bet ne jau tad, ja viss būtībā ir kārtībā. Bet re kā, ņem un aizskrien viņš pie citas. Drāžoties ar viņu trīsreiz dienā. Kaut kā mazliet lēti. Un tā arī es sajutos – lēti un zemiski, jo mani var pamest dēļ kaut kādas lētas blondīnes pēc divarpus gadu lieliskām attiecībām. Varētu domāt, ka man ar viņu seksa nebija.. Reizēm pat divreiz nedēļā viņš mani dabūja.
 Un tieši tāpēc es nevaru saprast šo vīrieši ideoloģiju. Iemainīt sievieti, kas par viņu rūpējas, apčubina un gādā pret kaut kādu palaistuvi, kura to vien prot kā paplest kājas. Diez vai viņa maz zina, kas viņam vislabāk garšo vakariņās vai kā izgludināt viņa darba kreklus.
Kaut kā man vispār sāk rasties riebums pret vīriešu sugu kā tādu. Šis jau ir otrais vīrietis manā dzīvē, kurš tā izdara. Ja man nebūtu tik augsts pašvērtējums, būtu jāsāk domāt, ka ar mani kaut kas nav kārtībā. Vai arī vienkārši vainīgs ir nevis mans augstais pašvērtējums, bet gan morāles normas? Nu nevaru es saprast, kāpēc vīrieši tik bieži izvēlas sievietes, ar kurām var tā nekontrolēti un dzīvnieciski kopoties (vairākas reizes dienā. Nekā cita, ko darīt nav??) nevis tās, kuras ir kārtīgas, saimnieciskas un gādīgas un ar kurām var laiku pavadīt daudzreiz saturīgāk.
Kur atrast vīrieti, kurš ciena patiesas vērtības un kuram prātā ir vēl kaut kas, ne tikai sekss? Vai arī es vienkārši esmu tāda neveiksminiece un tikai tādus vīriešus pievelku? Vai tiešām VISI vīrieši ir tādi cūkas?

29 komentāru
 1. Attiecības nesastāv tikai no paēdināšanas vai apmazgāšanas. Un pretēji Tevis paustajam viedoklim, liela daļa vīriešu, ar to kā minimums tiek galā, un ja ne pat labāk par lielu daļu sieviešu. Un attiecībās, nevis draudzībā figurē arī tāda lieta kā sekss. Un ja vienas puses prāt sekss ir garām, tad tas ir tikai laika jautājums…
  Un par seksu pilnīgi noteikti nesauc trulu atdošanos (lasi – atļāvu viņam mani izdrāzt) otrai pusei 1-2 reizes nedeļā. Seksā parasti PIEDALĀS 2 cilvēki, uzsvars uz piedalās.
  2 jautājumi –
  1) Cik reizes jūsu ilgajās un laimīgajās attiecībās Tu viņu paņēmi? Nevis tikai ļāvi pabeigt sevī?
  2) Bieži orgasmu noķēri ar savu džeku?
  3) Pirmajās attiecībās arī bija tieši tāpāt?

  Ir vairākas lietas uz kā balstās attiecības, un gribi vai negribi to atdzīt – sekss ir viena no tām. Nesaku ka galvenā, bet pietiekami būtiskā. Pēc Tevis aprakstītā ir pilnīgi skaidrs, ka ar to galīgi nav bijis OK. Un vēl piedevām Tev tas nav aizgājis līdz smadzenēm.

 2. Es atļaušos neizteikt viedokli, jo pieņemu, ka šis ir joks. Neticu, ka kāda pieaugusi sieviete spēj patiešām šitik truli domāt.

 3. izklausaas, ka to rakstiijis viirietis, kursj iereec par sievieteem, kas vinjam ikvakaru nedod, aizbildinoties ar to, ka nogurusi no maajas tiiriisjanas un vakarinju gatavoshanas! Lai redz, kas ar taadaam notiek:)

 4. Tu proti smīdināt! Augsts pašvērtējums? Augsts pašvērtējums neraksta šitādu blogu internetā. Un, zini, rieb ar’ tos vīriešus, citām paliks vairāk, Īsāk, beidz pūsties, žēloties un filozofēt! Pacel savu pēcpusi no krēsla un sāc dzīvot!

 5. Divas reizes nedēļā… paplest kājas… apčubina… gludināt darba kreklus… Protams, joks, nevis blogs, un piedevām vēl gana klišejisks.

 6. Nevajag tik ļoti vīriešus čubināt un auklēties, Tu esi mīļotā sieviete savam vīrietim, nevis māte vai kalpone.

 7. Kaut ko tik stulbu pat Otomaars nav speejiigs uzrakstiit…:) Man sevishkji patika
  ” Nu nevaru es saprast, kāpēc vīrieši tik bieži izvēlas sievietes, ar kurām var tā nekontrolēti un dzīvnieciski kopoties (vairākas reizes dienā. Nekā cita, ko darīt nav??) nevis tās, kuras ir kārtīgas, saimnieciskas un gādīgas un ar kurām var laiku pavadīt daudzreiz saturīgāk. ” Vienkaarrshi Pizjeeec!!!:))))

 8. Kurš šo savārstījis??? Tak skaidri saprotams, ka nav reāla cilvēka pārdomas, bet vienkārši kāda sacerējums par tēmu.

  Portāla saimnieces – pārlasiet lūdzu rakstus, pirms publicējiet!!! Šis portāls man patika ar to, ka lai arī rakstu nebija daudz, tie bija kvalitatīvi, tagg saāk parādīties zemāks līmenis…

 9. Es domāju, ka šī ir neveikla provokācija, kaut kāds joks. Pārāk daudz pretrunu un idiotisku apgalvojumu: Dabūja mani divreiz nedēļā tiek pretstatīts ar trīsreiz dienā un vēl tā augstā pašapziņa un “ar mani varbūt kaut kas nav kārtībā”. lai kurš būtu autors, šitas ir nogājis greizi. Kur Oromārs? Kur Pamela?

 10. Šī ir blogu sadaļa, kurā lasītājas un lasītāji brīvi izsakās par sevis izvēlēto tēmu. espati.lv šajā sadaļā savus rakstus NEPUBLICĒ. Dzēsti tiek tikai tādi blogi, kas neatbilst formātam, satur reklāmu vai ir aizvainojoši, rupji un neētiski. Arī komentētājiem ir iespēja brīvi paust savu viedokli. Šajā gadījumā espati.lv neņemas spriest, vai šis materiāls ir īsts vai neīsts kādas lasītājas dzīves stāsts.

 11. Izklausās, ka nav īsts bloga ieraksts. Kāds to ir sacerējis vai atstāstījis… visticamāk vīrietis

 12. Nu tas taču ir joks :)) Apsmējos pie tās daļas par seksu pat divreiz nedēļā :)) Tas vienkārši ir mazliet izdaiļots viedoklis par sievietēm, kuras ir pārāk daudz “pareizās saimnieces” un pārāk maz “seksīgās draudzenes”. Vīrietis to ir rakstījis. Un gan jau ir tādas sievietes, kurām derētu ieklausīties un par šo tēmu padomāt 🙂

 13. nē, dārgā autore, visi vīrieši nav cūkas, bet tu gan esi baisi garlaicīga, tāpēc nebrīnies, ka tevi pamet un skrien pie citas, ar kuru ir daudz aizraujošāk! 🙂

 14. nav izdomajums! tadu sieviesu,ka raksta autore ir daudz! un kas tur slikts, ka sieviete savu miloto grib apcubinat no visam malinam! ok, varbut viniem dazreiz tas pieriebjas un tad aida pa kreisi meklejas tevainji! bet ziniet tachu- viriesi vnm atgriezhas pie tadam sievietem,kuram rup gimenes dzive un kuram tik sagaidit savus viries ar superigam vakarinjam, sakopta maja,piedavajot jau tiru igludinatu krklu. tas,k uras mak tikai paplest kajas, tas visu dzivi to ari dara, mainot tikai partnerus un nekad nedabujot gredzenu sava pirksta!

 15. Hmm…plaša diskusija izvērtusies. Gribētos dzirdēt arī vīriešu viedokli šajā jautājumā?!

 16. Raksts protams ir biku dramatizeets, bet pa 99% piekriitu Spalvinjai – taadu sievishu IR un noteikti ne maz – personiigi dazjas taadas esmu saticis. Par laimi tikai pazinju liimenii. Nu ja jaatbild raksta autorei – jaa – peec taviem kriteerijiem veerteejot lielaaka dalja viirsiehu ir CUUKAS. Bet lietu veerteejot objektiivi driizaak pareizaak teikt buutu ka TU esi SEENE. 😉
  Pirms saac kopdziivi ar kaadu vismaz jau ar seksu iepaziities vareeji .. pat vecmaaminjas, kuras publiski runaaja tikai par Tevis aprakstiitajaam lietaam zinaaja kas ir sekss, pat ja pa to daudz nerunaaja. 😀

 17. Palasi pati, ko es uzrakstījusi…pameta pēc 2 gadu lieliskām attiecībām – tur katra rindiņa brēc pēc tā, ka tādas tās bijušas tikai tavā prātiņā. Un vecim nevajag māti, kas novāc aiz viņa, viņam vajag sievieti. … viņš mani dabūja 2reiz nedēļā – kaut kādu lielāku murgu ilgi nebiju dzirdējusi.

 18. Nu joks takš!! Tā izsmējos!! Nu jāpiekrīt ka ir jau arī tādas sievietes, bet nu tik ļoti ticēt savām muļķībām ?! 😀 😀 😀 Nosmējos par to seksu 2 reizes nedēļā!

 19. skumigi, es gan tevi loti labi saprotu 🙁 laikam siem izdzimteniem tiesam ir svariga tikai gulta, nevis normalas, skaistas un pozitivas sievietes rupes…pretigi 🙁

 20. Kāds joks!?Protams, ka IR daudz tādu sieviešu.Varbūt tā ir audzināšana, varbūt, ka sieviete automātiski pārņēmusi to ģimenes modeli, kādu ir pieredzējusi savas mātes un tēva attiecības.Domāju, ka vajag sevi vairāk mīlēt un mazak IZPATIKT vīrietim, jo to uzupurēšanos jau vīrietis nenovērtēs un kapēc tā būtu jānovērtē?skan jau egoistiski, bet dzīvojam uz šīs zemes jau tāpēc, lai pirmkārt pāšam būtu forši, labi utt.Varbūt, ka tomēr šis nav bijis īstais vīrietis šij sievietei, jo, ja KREKLUS GLUDINĀT IR PATĪKAMĀK KĀ MĪLĒTIES,tad jau kaut kas riktīgi nav.Bet tā jau esam audzinātas, ka sekss, tas nav nekas labs utt.Visam jābūt līdzsvarā.Gan seksam jābūt, gan krekliem jābūt izgludinātiem.Un vispār..mēs katrs esam tik dažādi…katram vajag kaut ko citu…laimīgi tie, kas atraduši viens otru pa riktīgam!!!

 21. Dabūja mani 2 reizes nedēļā!!!! 😀 😀 😀 Nu sasmējos! Un ko tādā gadījumā Tu dabūji?

 22. Lasiiju un briiniijos.. Liekas jau tomeer, ka tas staasts ir iists, jo pashai +/- zinaamas meichas ar shaadu filosofiju.. bet nu tas tak ir beediigi.. taa dziivot un veel briiniities, ka viirietim garlaiciigi un vinjsh aizlaizas pie pirmaas iespeejas.. Tak DZIIVOT gribas vinjam nevis nofunkcioneet dziivi!! Un pashai ar vajadzeetu beidzot saakt to dariit!! 😉

 23. Dažai tas šķitīs paradoksāli, bet vīrieši patiešām bez sirdsapziņas pārmetumiem pamet tās gādīgās čubinātājas, kuras kā nez kādu dāvanu pasniegdamas, atļauj ar sevi pārgulēt reizi vai divas reizes nedēļā (labākajā gadījumā). Un ja nepamet, tad pa kreisi laiž tā ka šņakst. Es šajā pasaulē esmu nodzīvojusi drusku ilgāk nekā vairums šī portāla lasītāju un autoru, un zinu, ko runāju. Esiet drusku maitas, neesiet pedantes sadzīvē un pats galvenais esiet čaklas un prasmīgas seksā un jums nemūžam neviens vīrietis nebūs jāsauc par cūku. Viņi jums skries pakaļ arī tad, kad būsiet manos gados 🙂

 24. protams ka vīrieši ir cūkas, no manis arī aiziet, neskatoties, ka dodu trīs reizes dienā!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.