Kāpēc vīrieši krāpjas???

…. tad nu tā!!! Tūkstoši asaru izliets, spilvens saraudāts, kaudze ar kabataslakatiņiem piešņaukta, bet kāpēc?? 
     Man sen vairs nav 18, un nav arī vairs 30, esmu laimīgi, līdz  šim precējusies, ar vīrieti kuru esmu mīlējusi  vairāk kā 16 gadus. Bet tad  vienā burvīgā sestdienas rītā, kad  aiz loga tik patīkami  snieg, un jau ierastā tramvaju dunoņa kas ir bijusi tik neciešama ,un tagad liekas ka ir tik tālu, notika  kas tāds…par ko tad esmu nolēmusi arī padalīties. 
 Rīts, sestdienas rits, iesākās kā jau tas bija ierasts. Bērni , katrs pa savu istabu  kautko rušinās, skatās multenes, mans mīļotais vīrietis, piecēlais pirmais un klusītēm pagatavoja  burvīgas brokastis, un ar savu  īpašo kafijas pagatavošanas recepti, kuras rezultātā aromāts ir tāds,ka  skriešus gribas lekt no gultas laukā un doties uz virtuvi baudīt gardās brokastis. Pēc brokastīmam mīļotais pateica ka, viņam līdz darbam  vajagot aizbraukt, kaut kādus dokumentus paņemt un pirmdienai  sagatavot.  Nul abi, brauc taču. Vai man žēl. Tā nu viņš tā ātri sataisījās un aizbrauca, bet es vēl virtuvē sēžot un malkojot otro kafijas krūzi  pamanīju sava dārgā portatīvo datoru , kas nolikts uz palodzes, un tā mazliet tikai pievērts. Iedomājos ka varētu pasērfot pa draugiem.lv. Bet tad atverot datoru ieraudzīju sava mīļotā e-pastu, kurš nebija  aizvērts. Un ko es tur ieraudzīju??…ieraudzīju saraksti ar dažām palaistuvēm. Tie nebeidzamie mīļvārdiņi,kurš kuram ko un kā darīs, laizīs utt.  Šoks milzīgs, kā viņš tā varēja, visu mūsu dzīvi pārrunājis ar tām ma….ām!  Jā , varbūt , jau teiksiet, ka man nevajadzēja tur neko ne lasīt, ne savu degunu tur bāzt, bet es uzskatu ka ja jau reiz divi cilvēki mīl viens otru, tad arī man ieskatoties otra privātajās lietās, konkrēti vīra datorā nekas savāds un nepareizs man nebūtu tur jāatrod!!
    Protams kad viņam pajautāju , ko tas viss nozīmē , viņš atbildēja, ka tas ir tikai tā, nekas nopietns.Nu  tipiski ka  jau vīrietis kurš pieķerts krāpjot! BRRR
    Es gribu zināt Jūsu domas un ko Jūs darītu manā vietā??

6 komentāru
 1. Manuprāt, ja viņš aizvien ir pie Tevis, tad taču viņš ir Tavs. Varbūt grib pašapliecināties (ja jau viņas ir vairākas, ne tikai viena).

 2. Uzfabricē arī sev”nothing special”, tādu kā intrigu ar “iespējamo it kā īslaicīgu aizraušanos”. Atceries kāda Tu biji agrāk, kad iepazināties – ar savu noslēpumainību, tas liks viņam aizdomāties, kas Tevī un kapēc ir mainijies, viņš drīz savu uzmanību pārslegs uz Tevi, lai atrastu tavai mīklainībai atslēgu

 3. vo šitais ir spēcīgi!

  1. krāpjas parasti kārtis spēlējot!

  2. sarakste ar palaistuvēm !!! Tu viņas pazīsti, ka vari tā uzreiz spriest par cilvēku?

  3. kapēc viņš jūsu dzīvi pārrunāja ar citām? Varbūt, ka viņu iekdienā neviens nedzird.

  4. piedāvā uzspēlēt šito spēli “kurš kuram ko un kā darīs, laizīs utt”.
  Negribās, nepatīk? Es no savas puses ietektu padomāt par vārdu savienojuma “ja jau reiz divi cilvēki mīl viens otru” jēgu.
  Cita starpā, kad jūs pēdējoreizi darijāt “kurš kuram ko un kā darīs, laizīs utt” ?

  Es nebūt netaisos aizstāvēt viņu, jo neesmu ar sveci tur klāt stāvējis, tikai izsaku savas domas.

 4. Savā “reālajā” dzīvē cilvēki visu pārāk kontrolē ar prātu. Varbūt viņš arī ar tevi tā gribētu, bet tas ir pārāk reāli, pārāk personiski. Varbūt traucē gadu gaitā sakrājušās neatrisinātās attiecību problēmas, kuras negribās vai neprot risināt, tāpēc vieglāk ir sākt vienādojumu no jauna…un atkal tikt līdz tai pašai vietai…

 5. Ticu, ka sajūtas nav patīkamas. Kāpēc krāpj…es pat neteiktu, ka tā ir krāpšana. Varbūt tik tāda neķītrā sarakste. Un ja vairākas, tad tas varētu būt tāds hobijs. Tas, ka jūsu privāto dzīvi pārrunājis – tas tāpēc, ka svešam cilvēkam visu var pateikt, tu taču viņu neredzi. Un varbūt, ka no tās sarakstes tu varētu saprast, kas īsti viņam nepatīk vai neapmierina jūsu kopdzīvē? Katrā ziņā viņa atbilde tiešām varētu to arī nozīmēt – tas ir tāpat – mulķības.

 6. Bet kapēc krāpjas sieviete, kurai ir it kā normāls vīrs un arī ar pārējo viss pa lielam kārtībā, bet kašķi ģimenītē ir tikai ikdienišķi? Viņa negrasās iet prom, šķirties, vai izvēlēties kādu citu, bet vienalga izsprūk šad tad kādos klusos piedzīvojumos?! Un vai tas nozīmē, ka viņa nemīl. Nīl, jo nāk mājās. Mazgā drēbes, gatavo un sagaida to savu vecīti. Un abi smaida viens otram acīs, svin kopā Ziemasvētkus. Un arī viņa nezina, ko viņš dara tad, kad brauc kaut kādus hokejus ar večiem skatīties. Mož tomēr ir vienkāršāk tad, ja kaut ko tomēr nezinām līdz galam 🙂 ir.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.