Kāpēc VIŅI mīl APAĻĀS – stāsta VĪRIEŠI

Veicām eksperimentu – tiem vīriešiem, kuriem kādreiz ir bijusi, vai joprojām ir, draudzene, kura nav galīgs „kaulu kambaris”, tika lūgts izteikt savas domas par to, kas viņus ir piesaistījis apaļākā sievietē, kāpēc viņa ir labāka par to ļoti tievo? Jautājums bija tiešs: “Ko tu viņā mīli, kāpēc tev ir svarīgi, lai tava „dzīves īstā sieviete” nav ar modeles ķermeņa aprisēm?” Lūk, ko viņi mums atbildēja!

Viktors (29):
Konkrēti atbildēšu. Pirmkārt, pašam nepatīk pa kauliem „braukāt”. Varbūt izklausās smieklīgi, taču apaļīgākajām ir, kur ieķerties. Un man jau liekas, ka tām formīgākajām ir arī sievišķīgāks izskats. Neapvainojieties, slaidās, bet es saku, pēc savas pieredzes, tās tievās arī reti kura labi gatavo…”

Sandis (32):
„Ja jautājums ir par to, kādas miesas būves sievietes labāk patīk vīriešiem, tad mans personiskais viedoklis ir, ka vairākumam (un tai skaitā arī man) nepatīk kaulu kambari. Tas nekas, ja sievietei ir kāds lieks kilograms. Manuprāt, visam jābūt ar mēru. Tādas sievietes ir sievišķīgākas un skaistākas.”

Aivars (45):
„Manā sievietē mani, pirmkārt, piesaistīja viņas personība un, godīgi sakot, tikai tad viss pārējais… Interesantā personība ir tas, kas spēja mani pamatīgi piesaistīt konkrēti šajā sievietē Tieši ar ķermeņa formām mana izvēle nebija saistīta! Viņa ir skaista tāda, kāda ir.”

Jānis (38):
„Dabā tēviņi meklē mātīti, kas spēj iznēsāt pēcnācējus. Kaulu kambari taču izskatās, ka var jebkurā brīdī salūzt! Man tādu sievieti nevajag, man vajag, lai redzu, kad viņa ienāk istabā!”

Andris (41):
„Mēs taču mīlam cilvēku, nevis viņa figūru! Kā dāmas pašas domā – kas šķiet maigāks? Apaļais vai kārnais? Tas ir tas pats, kas: “Ko pie vaiga pieglaust – Buratīno vai Vinniju Pūku? Tas ir viens skatu leņķis. Otrs ir erotiskais. Varu kopumā tikai spriest par sevi, taču, cik esmu draugiem jautājis, tad arī viņi labāk izvēlas/ izvēlētos tādu, kurai ir, kur pirkstus iespiest. Tas, manuprāt, jau ir gaumes jautājums. Zinu pārus, kuri izšķiras, jo otram izmainās figūra. Tātad nav ne mīlestības, ne cieņas. Ja arī ir tās jūtas, tomēr reizēm piedomā pie savas gaumes formām. Man personīgi arī tāda lielāka vairāk asociējas ar māju sajūtu. Tā vienkārši ir.”

Juris (26):
„Mana sieviņa nepavisam nav kārnule, man tas traki patīk, ka viņa man ir tāda vairāk uz apaļo pusi. Kad apņemu, vismaz jūtu, ka viņa ir manās rokās – visa mana! Kaulainai meičai jau nav nemaz kur ieķerties…”

Kaspars (25):
„Man tieši pašlaik ir nedaudz apaļīga draudzene. Manā skatījumā viņa ir daudz godīgāka un uzmanīgāka. Es domāju, ka apaļīgās sievietes mazāk krāpj, jo es patiešām ļoti bieži esmu redzējis, ka viņas ir gatavas uz visu, lai saglabātu savas attiecības. Fiziski apaļīgām sievietēm ir arī daudz lielākas krūtis, kas patīk daudziem vīriešiem. Tomēr uzskatu, ka katrs cilvēks ir cilvēks, vajag katru iepazīt un galvenais, lai pušu starpā rodas simpātijas, tad jau vēlāk ārējam izskatam vairs nav nozīmes!
Ir tāds teiciens: “Nemīl jau to, kas ir skaists, bet skaists kļūst tas, kuru mīl”, un tas šķiet ir vislabāk attiecināms arī uz šo jautājumu par apaļīgumu vai tievumu.

21 komentāri
 1. Tā ieķeršanās tiešām izskatās aktuāla. Manam jaunskungam arī patīk “ieķerties”, kas savukārt man nemaz nešķiet jautri. Sasodīts, es neesmu kaut kāds plīša lācītis, ko var pluinīt. D:

 2. Andris (41) – vienkārši perfekts komentārs, vairāk lūk šādu vīriešu 🙂 Un mazāk tādu kā pēdējais – Kaspars.

 3. Šie komentāri ir aizvainojoši, jo arī es esmu slaida sieviete un dzīvē man ir bijusi liela piekrišana un arī vīrs mani apprecēja,jo viņam patīk slaidas sievietes.
  Tas, ka esmu slaida automātiski nenozīmē,ka nemāku gatavot ēst,ka neēsmu mīļa un,ka nespēju iznēsāt bērnus.Pati esmu laidusi pasaulē bez sarežģījumiem 2 fantastiskus bērnus.
  Kapēc žurnālisti cenšās pazemot sievietes, šīe vīriešu komentāri ir aizvainojoši un nekorekti. Domāju,ka slaido sieviešu piekritēji procentuāli būtu daudz vairāk.
  Visticamāk,ka žurnāliste pati ir resna kundze,kura šādā veidā ceļ savu pašapziņu.

 4. Žurnālistei Astrai Millerei-ar nepacietību gaidīsim vīriešu komentārus, kuriem patīk slaidas sievietes, tā būtu laba atvainošanās mums slaidajām dāmām!
  Bet vispār, būtu jāaizliedz šāda veida raksti,kuros tiek pazemota konkrēta cilvēku kategorija.

 5. Oi, kā man šis ir apnicis! Raksti cik apaļīgākas sievietes ir foršas un tās tievās -fu, kaulu kambari, uz dēļiem zārkā izgulēšos utt. + pa internetu ik pa laikam klejo bildes,kur salikti kopā divi attēli ar vienu tievu meiteni, kura izgrābta no reāla raksta par anoreksijas slimniecēm un otra, kur ir redzama tāda apaļāka meitene. Un tad seko komentārs, kura patīk labāk? Neviens tievs cilvēks nekad ar līdzīgu bildi nepazemotu apaļāko. Nekad.
  Jā, esmu tieva, bez milzu krūtīm vai milzu dibena… un mani šis raksts aizskāra.

 6. Hmm, šis raksts ir subjektīvs, taču sajūta, kas rodas slaidākām dāmām, izlasot šo rakstu ļoti līdzinās tam, kam “resnās” dāmas iet cauri katru dienu, 7 dienas nedēļā. Tam, ka tas, kāda esi ir kaut kādu iemeslu dēļ sabiedrībai nepieņemams vai nepareizs, vai otrais variants noteikti ir un būs pieņemamāks, pabāks, pareizāks nekā tas, kuru pārstāvi tu.

 7. Diezgan subjektīvs raksts, jo aptaujātie vīrieši izlasīti pēc vienas kategorijas un koncentrēts uz pārāk apbružātu tēmu. Lai gan tēma ir aktuāla, kā jau komentāros izskanēja – veido jaunu apvainojumu sēriju uz otru pusi. Ne jau figūra ietekmē to, kā gatavo, vai var labi apskaut vai tas ir neērti, vai krūtis ir šādas vai tādas.
  Labāk rūpējaties katrs savā attiecībās, lai mīlētu savu izvēlēto cilvēku tādu, kāds viņš ir. Mazāk diskutējot par to, kāpēc viņu mīlat (katrā ziņā figūra nebūtu tur iekļaujama).

 8. kāpēc “resnās” vietā bieži tiek lietoti tādi vārdi kā apaļās, omulīgās, pufīgās utt. , it kā vārds “resna” būtu kāds šausmīgs apvainojums vai lamu vārds? Zināšanai: vārds “resns” ir tiešais antonīms vārdam “tievs”, bet tievs, tas tak nav nekas slikts, ko? Lietojiet vārdu “resns” un beidziet izdabāt kompelksainajām! 🙂

 9. Ne visas tievās sievietes ir kaulainas. Ir arī sievietes ar tvirtu augumu, kam nespiežas laukā kauli.

 10. Vārds resns sabiedrībā ir iegājies kā lamuvārds. Resnā govs, resnā cūka. Katrs pats par sevi no šiem vārdiem jau nav lamuvārds, ne resnā, ne govs, ne cūka. Tas arī ir iemesls kāpēc sievietei saņemot šādu “komplimentu” rodas kompleksi.
  Skaistums ir gaumes jautājums. Šī tēma ir par to, kāpēc vīriešiem patīk apaļās, bet ir taču vīrieši, kuriem patīk smalkas uzbūves sievietes.
  Kāpēc šo rakstu uztvert kā apvainojumu? Ir žēl, ja kāds saka, ka viņam labāk patīk māte nevis meita?
  Es pati ilgus gadus esmu cīnījusi cīņu ar lieko svaru, lai atbilstu sabiedrības noteiktiem standartiem, izcīnīju cīņu. Un mani neaizvaino tas, ka ir vīrieši, kuriem patīk apaļās. Tāpēc man ir vīrs, kuram patīk tādas kā es. Cilvēks mīl kopumu, to ko redz, to ko jūt, to kam pieskaras. Nevar izdalīt atsevišķi vienu lietu. Nevar būt mīlestība, ja acīm nepatīk vai ja sirds nepieņem.
  Mīliet 🙂

 11. Katram ir sava gaume. Vieni mīl apaļās, citi slaidās. Apaļigākajām daudz nākas ciest no sabiedrības nonievāšanas. Daudziem vīriešiem, kas ir kopā ar ne modeles auguma sievieti paziņas izsaka aizskarošas piezīmes. Sabiedrībā ir tievuma kults.
  Tomēr visi nekad nebūs slaidi, daba mīl dažādību.

 12. Resnulītes ilgāk saglabājās jaunākas,grumbas tik ātri neparādās.Man personīgi seksa laikā ar tievākām durās kauli,jo pats esmu mazliet zem normas.Vienkārši uzbudina mīkstumi,to nevar izstāstīt.Ir bijis sekss ar tievām,normālā,bet vislabāk tomēr ar apaļām,reizēm pat gribās vēl apaļākas.Protams tas ir viens,bet jābūt arī raksturam,jo tikai sekss nav galvenais.Sieva bija ideāls,bet nu nekādi nesanāca atrast kompromisu.Tātad lai kāds izskats nebūtu,noteicošais ir arī cilvēka īpašību faktors.

 13. Korpulentās atgādina vecmāmiņas augumu, un tas kaut kā neuzbudina! Slaidums asociē jaunību, un cepuri nost, ja vēl gados var saglabāt augumu. Korpulentās ar teicienu, gan jau mīlēs tādu kā esmu, novērš savu uzmanību no slinkuma un nespējas ierobežot ēšanas paradumus.

 14. Virspusēja un pavirša mums vien ir tā sabiedrība. Ne visas tievās un šmaugās ir strādājušas, lai iegūtu savu augumu. Ne visas resnās govis un pārrijušās cūkas to vien dara, kā rij. Bet nevienam jau tas nerūp, jo redz` kāds ieborējis, ja tieva = veselīga, ja nav tieva = pārrijusies cūka.

 15. Nja, tas pēdējais (Kaspars (25)) ir kopā ar savu apaļīgo meoiteni, jo viņaprāt apaļās ir izmisušas un gatavas uz jebko,. lai tika inoturētu vīrieti….nja!!!!

 16. Ziniet, neesmu nekāda slaidule, drīzāk otrādāk. Man ir vīrs un no vīriešu uzmanības nekad neesmu cietusi. Ilgi kompleksoju par savu resnumu, domāju, kā var mīlēt mani, ja pati sevi nemīlu. Mīl vīrieši visādas, i tievas, i resnas, galvenais, vai tu pati jūties labi. Ja liekie kg netraucē, tad lai tie suņi rej, kuriem kaulus gribas…
  Un raksts – ņi pri čom…Iemīli slaidu un pēc 2. bērna, kad ir apvēlusies vairs nemīli? Vai appreci, jo ir kur aizķert un tad viņa saņemas un nomet 30 kg, jāšķiras vai? tu tak iemīli cilvēku, nevis kaulu vai tauku masu…

 17. Palasot vīriešu prasmi izteikties par savām “nekārnajām” draudzenēm un tt….ko lai saka, veiksmi ar šādiem kungiem. 🙂

 18. Patiesi apbrinojami, ka var tik isa raksta ietilpinat tik daudz aizskarosu tekstu, it seviski, ja tie veltiti gan sievietem, kuras seit tiek meginatas noniecinat un padarit par neglitam un tadam, kuram pretigi pieskarties, jo izradas, ka cilvekam zem adas medz but kauli, gan ari tam, kuras it ka seit tiek apdziedatas. Parasti censos internetu nenemt vera un ari lieliski saprotu, ka katra uzskati par skaistumu ir dazadi un katru piesaista kas cits. Tas ir tas, kas padara pasauli interesantu. Tacu sis raksts noteikti nebija par to.. Esmu jau sen pieradusi pie “kaulu kambara’ u.tml. komentariem, tacu sis raksts man lika justies nepatikami ari ta saucamo “apaligo’ sieviesu vieta. Ja dalai viriesu patikamak skiet pieskarties pilnigakai sievietei, tas ir super un mani nerada nekadu izbrinu fakts, ka tadu ir tikpat daudz ka to, kam patik slaidakas damas, bet tie iemesli, kuri seit ir mineti, sokeja mani diezgan pamatigi!

  “tās tievās arī reti kura labi gatavo…” (nav komentaru..)
  “man vajag, lai redzu, kad viņa ienāk istabā!” (isti nesaprotu, kas ar so domats un ka var kaut ko tadu visparpateikt, bet pienemu, ka varbut cilvekam vienkarsi ir problemas ar redzi)
  “Dabā tēviņi meklē mātīti, kas spēj iznēsāt pēcnācējus” (kads svaram sakars ar dzemdi un citiem ieksejiem organiem? Varbut sis kungs sava muza nav redzejis slaidu maminu? Diezgan interesanti.. Ja vajag, varu paradit daudzas)
  “Kaulu kambari taču izskatās, ka var jebkurā brīdī salūzt!” (Ja, ejot pa ielu ikdiena, to vien apkart redzu, ka cilveki lust pa labi un pa kreisi, jo ir parak tievi..)
  “Kad apņemu, vismaz jūtu, ka viņa ir manās rokās..” (tas, protams, ir jauki, bet mans virs nekad nav sudzejies, ka nejustu mani, kad apker.. Manuprat, te nav runa par to, cik tieva vai resna, bet gan, vai iedomu, vai ista.. varbut tapec ari beidzot jut..)
  “Es domāju, ka apaļīgās sievietes mazāk krāpj..” (vienkarsi nav komentaru)
  “..viņas ir gatavas uz visu, lai saglabātu savas attiecības..” (tatad jo tievaka meitene, jo mazak vinai rup vinas attiecibas.. skarbi, bet vismaz tagad zinu..)
  “Manā skatījumā viņa ir daudz godīgāka un uzmanīgāka..” (man prieks, ka cilveks atradis godigaku partneri, un iespejams, ka es tagad izklausos pilnigi traka, bet vai nevaretu but ta, ka cilveciska butne spej but godiga un uzmaniga vai tiesi otradi, neatkarigi no svara un apkartmera un varbut ar ieprieksejo vienkarsi nepaveicas?)

  Goda vards, es nezinu, kas ir nepatikamak: dzirdet, ka es kadam nepatiku, jo atgadinu Burationo un nevienam nepatik “pa kauliem braukat” vai, ka patiku, bet tikai tapec, ka mani var redzet pa durvim ienakot, un mani var “pirkstus iespiest”..

  Nav brinums, ka Latvijas sievietes tiek sauktas par skaistakajam pasaule (neuzsverot svaru vai apkartmeru, tatad pienemu, ka visa veida), bet par Latvijas viriesiem reti kas labs ir dzirdams..

 19. Slaida nav sinonīms kārna. Kārna sieviete ir slima – viņu vajag ārstēt vai uzbarot.
  Sievietei jābūt ar normālu miesasbūvi – lai pašai viegli un citiem arī patīk.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.