Kāpēc NEVAJAG izspiegot vīrieti

Ar mīļoto mums ir 2 gadus ilga vēsture – iepazināmies, pašķīrāmies un tagad mēģinam būt kopā atkal. Šoreiz esam tikuši tālāk – pirms divām nedēļām mēs sākām dzīvot kopā.
Atzīšos – neskatoties uz to, ka sen vairs neesmu pusaudze – Viņš ir mana pirmā mīlestība un pirmais vīrietis, ar kuru es tiešām vēlētos būt kopā (vēlams – līdz nāve mūs šķirs 🙂 )

Viņam šobrīd nav viegli – Viņš meklē darbu un tāpēc arī daudz laika pavada mājās un arī internetā. Vakar, kamēr Viņš bija aizbraucis pie sava brāļa, nolēmu viņu mazliet izspiegot. It kā pavisam nevainīgi, it kā pavisam “es jau tikai ziņkārības pēc” – apskatījos tikai interneta apmeklējumu vēsturi. sarakstā starp apollo ziņām, ss.lv sludinājumiem un krievu seriālu on-line skatīšanās vietnēm atradu kaut ko šokējošu – sexdraugiem.com. Nospiedu uz “aizdomīgās” saites un nonācu iepazīšanās portālā, kur iepazīšanās nolūks ir sekss.
Zeme zem manām kājām sabruka sīkās lauskās….
Piezvanīju māsai apjautāties – ko man darīt… Viņa mani centās nomierināt. Ieteica uzinstalēt spiegu programmiņu, lai es varētu uzzināt vairāk – ko viņš raksta tajā saitā, saita reģistrācijas paroli utt. tā man likās žilbinoša ideja – gūglē ātri atradu keylogger, uzrocīju piedurknes un centos uzinstalēt, taču mana datora antivīrusa programma to nepieļāva (un varbūt – labi, ka tā!).
Apraudājos un sev iestāstīju – krāpj Viņš mani vai nekrāpj – tā ir Viņa izvēle. Bet mana izvēle būs tā – vai es joprojām vēlos ar Viņu dzīvot un būt kopā.
Piezvanīju Viņam un apvaicājos – vai Viņš vakarā būs mājās, jo es gribu ar viņu parunāties. Viņš atbildēja, ka būs. Smēķēju cigareti vienu pēc otras. Asaras bira kā no pārpilnības raga. Nervi neizturēja – aizrakstīju Viņam sms, ka es atradu sexdraugiem.com un es izvācos. Viņš man zvanīja – bet es nepacēlu. Sāku kravāt mantas – drēbes, asaras, kosmētiku, asaras, grāmatas un asaras…
Viņš zvanīja atkal – šoreiz pacēlu – viņš teica, ka pēc kādas stundas būs mājās un kas tas par saitu?
Šajā brīdī gribējās nosaukt Viņu par pretīgu meli, bet savaldījos un pateicu – neuztraucies, es tevi sagaidīšu!
Bija jau vēls – saklāju izvelkamo krēslu un gaidīju, kad Viņš pārradīsies. Viņš pārradās un mēs izrunājāmies – izrādās, ka tas saits bija “banneris”uz kura Viņš nejauši uzspiedis, kad skatījies on-line seriālu. Mēs runājām daudzas lietas un es sapratu, ka Viņš ir man uzticīgs un tiešām vēlas būt ar mani kopā. Mēs salabām, samīļojāmies un beigās pat par notikušo pajokojām. Es neizvācos un it kā viss ir labi, bet…

Mani biedē manis pašas greizsirdība, saprotu arī kāpēc ir grūti Viņam uzticēties atkal (mēs pirms 2 gadiem pašķīrāmies, jo viņš mani dzērumā piekrāpa – es to esmu piedevusi, bet laikam – ne aizmirsusi)…
Ko man iesākt ar savu greizo sirdi?

10 komentārs
  1. Iemesls, kas jūs reiz izšķīra vienmēr paliks kā neredzams trešais, bet ja reiz devi Jums abiem otro iespēju, tad mēģini sadzīvot arī ar šo “neredzamo”.. Un vēl-nemeklē kompromātus, es domāju, tā slimīgi nemeklē.. Lai veicas! 😉

  2. Pirms izspiegot, padomā ko darīsi ar šo informāciju tālāk ! Nu uzzināsi kaut ko, ko Tev pavisam negribas zināt , tu gribi šķirties- tad šķiries – nerakājies, negribi šķirties, tad liecies mierā… jo mazāk zini, jo labāk guli- un baudi kopā pavadīto laiku !

  3. Ja interneta vēsturē kāda adrese uzrādās tikai vienu vienu, tas nozīmē, ka bijis arī tikai viens klikšķis un nekas vairāk. Ja šis stāsts ir patiess, tad pati vien par savu stulbumu būs raudājusi….

  4. Nespēju iedomāties, ka es uz kaut ko tādu uzķertos 😀 Nav nekas pret raksta auroti, bet tomēr, ir jādomā līdzi…

  5. Sāpīgi ir kad krāpj. Pati pieķēru savu vīru tādās lietiņās, kad gaidīju mazo. Emocijas plūda straumēm, gribēju pat uzatisīt abortu, bet kaut kas atturēja.. Tagad man ir mīļš mazulis, esam joprojām kopa, bet sirsniņa ir tramīga un neuzticīga..

  6. Kā tur bija, lai vislabāk izveiktu cīņu ar savu ienaidnieku – viņš ir jāiepazīst. Tā teikt iepazīsti sevi labi un kad kāpēc esi greizsirdīga un brīžos, kad uznāk greizsirdīgums, tad ieslēdz vēso prātu. Tā teikt – darbs ar sevi.

  7. jaa man tas pats bija …vienu reizi skatijos vesturi un ieraudziju ka puisis apmeklejis saitu sexdraugiem.com
    jau saaku stridu ar vinu..bet vinjs galiga shokaa bija..bet pec kada laika pati parleicinajos ka var taa pats atveraties tas saits un ka vinjs nebija vainigs:)

  8. Paprasi savai čomenei kā to keylogeru var noņemt, uzinstalēju un tagad nezinu kā lai tiek no viņa vaļā?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.