Kādu flirtu sagaida vīrieši?

Mans darbs ir pētīt, kas jauns internetā. Kādu dienu, īsi pirms Valentīndienas, es pamanīju googlē jautājumu grupu, ko varētu formulēt kā "Kādu flirtu sagadaida vīrieši?". Jocīgā kārtā google īsti nedod arī atbildi uz šo jautājumu. Es nevaru atbildēt visu vīriešu vietā, bet varu mēģināt izstāstīt vadoties pēc savām sajūtām. Ne tik daudz, kādu flirtu sagaidu, bet kāds flirts man patīk gan.
No vīrieša pozīcijām.
Vienozīmīgi man šķiet, ka šajā spēlē, ko sauc par flirtu, liela loma ir sievietei, personībai un abpusējām simpātijām. Cik es pazīstu sevi, tad zinu, ka es vispār neuztveru mēģinājumus flirtēt, ja man konkrētā sieviete nesimpatizē vai neizraisa seksuālu interesi. Iespējams tas ir viens un tas pats. Viņa var izmēģināt visus viņai zināmos variantus un sieviškīgās viltības. Izredzes ir līdzvērtīgas nullei, jo lai flirtētu ir vajadzīgs kāds, kas to uztver.  Vīrietis atbildot uz flirtu nevienmēr uzreiz domā par seksu. Tā spēle, ko sauc par flirtu ir vērtība pati par sevi. Flirtēt var ļoti ilgi, ja vien abiem tas ir interesanti. Kāda ir pati sieviete, tāds ir viņas flirts.
Kāda tad ir sieviete kuras flirtu es pieņemtu? Viņai obligāti ir jābūt šarmantai tā, lai to jūt pa kliometru, gudrai, pašpietiekamai un pārliecinātai. Pašpārliecinātība var novest līdz muļķībām beigām. Parasti tas izpaužas tā, ka pašai negribot spēles karstumā tiek aizskarta vīrieša pašcieņa, mēģinot parādīt, ka es – sieviete kaut kādā mērā esmu pārāka. Kā zināms virietis ir lepns putns un šī nelielā nianse ārtri burvīgu flirtu aizved finiša taisnē.
Manuprāt burvīgākais flirta piemērs ir filmā "Tomasa Krauna afēra" (Thomas Crown affair). Smalks flirts un forš kino. Rene Russo šajā gadījumā ir tāda kādu es redzu flirta partneri ne tik daudz vizuāli, cik izjūtu līmenī. Izjūtas flirtā ir pats galvenais. 
Dariet to ar pārliecību, tam nav vajadzigs treniņš, ir vajadzigs kāds ar kuru flirtēt. Galvenais skatieties acīs, vīrieši arī mulst 🙂

P.s.

Seks dažkārt arī ir bez fiziskas tuvības. Iespējams, ka tā arī ir skaistāk……

2 komentāru
  1. Jā, flirts ir spēle. Un cik daudz pozitīvas emocijas no tā var gūt, pārdomājot izteiktās lietas un no otra cilvēka- saklausītās. Citreiz tā var uzdzīt asinis. Dzīve taču jāpadara interesantāka. Tā vērts arī ir dzīvot. 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.