Kāda ir neatvairāma SIEVIETE – vīriešu skatījums

Lielākā daļa sieviešu vēlas būt neatvairāmas vīriešu acīs. Tāpēc viņas tērē simtiem eiro gadā, lai iegādātos daudz dažādu skaistumlietu – sākot no smaržām, beidzot ar seksīgu apakšveļu. Un nemitīgi meklē dažādus padomus sieviešu žurnālos. Diemžēl lielāko daļu ieteikumu izdomā tieši viņas pašas, neatspoguļojot to, ko vīrieši patiešām uzskata par neatvairāmu sievieti. Varbūt tiešām vērts pajautāt vīrietim, kādas sievietes viņus patiesi interesē?

Jaunais lūpu krāsas tonis, skaisti auskari, slavena dizainera kleita vai pēdējais modes kliedziens matu krāsas izvēlē reti kad būs noteicošais faktors vīrieša savaldzināšanā. Šīs lietas patiesībā domātas, lai atstātu iespaidu uz citām sievietēm, nevis vīriešiem. Lai gan skaistums ir vērtīga īpašība, ir vēl daudz kā cita, kas liek vīrieša sirdij pukstēt straujāk.

Ja esi tāda kā lielākā daļa sieviešu, tu droši vien zini vismaz vienu sievieti, kura nemaz nav tik skaista vai kuras ķermenis itin nemaz nav uzskatāms par seksīgu, bet viņai nesaprotamā kārtā vienmēr izdodas piesaistīt gandrīz visu vīriešu uzmanību jebkurā pasākumā. Vīrieši viņai ir kā pielipuši, nespēj novērst ne acu, un, kad viņi par to runā ar citiem vīriešiem, atklājas, ka neviens īsti nespēj norādīt uz šīs pievilcības īsto iemeslu.

Vai tu gribētu būt šāda sieviete? Vai tu vēlētos būt vīriešu apjūsmota, atrasties uzmanības centrā vai vienkārši baudīt vīra vai drauga nedalītu uzmanību? Ir daži patiešām vienkārši noslēpumi, kurus atceroties un izmantojot, tu noteikti panāksi vēlamo vīriešu reakciju. Un tas nav izdomājums vai vienkāršas aptaujas rezultātu apkopojums. Doktors Bobs Grants, attiecību konsultants, kurš pētījis vīriešu un sieviešu attiecību īpatnības jau 17 gadus, norāda astoņus galvenos faktorus, kuri noteikti pievērsās vīrieša uzmanību un padarīs sievieti viņa acīs neatvairāmu.

1. Smaids. Tici vai ne, viena no vissvarīgākajām lietām, ko vīrietis ievēro sievietē, ir smaids. Pirms dažiem gadiem kādā Amerikas universitātē pat tika veikts pētījums par to, ko tad īsti vīrietis domā, kad nosauc sievieti par pievilcīgu vai simpātisku. Vai viņa ir gara, ar lielām krūtīm, blondiem matiem, garām kājām, izteiktu vidukli vai apveltīta ar kādām citām īpašībām?  Beigu beigās tika atrasta viena kopīga šīs receptes sastāvdaļa. Sieviete, kura smaida, vienmēr tiek uzskatīta par izskatīgāku un pievilcīgāku. Smaids stāsta vīrietim, ka sieviete ar viņu ir apmierināta, ka viņai vīrieši patīk, un vīriešiem šā attieksme izraisa pozitīvas sajūtas. Smaids vīriešiem šķiet seksīgs.

2. Pieejamība. Kad runa ir par vīriešu uzmanības piesaistīšanu, tev jārada sajūta, ka esi pieejama, bet ne viegli pieejama. Šo gluži vai netveramo līdzsavaru jāmācās apgūt, jo, ja būsi pārāk pieejama, tu pievilināsi tikai oportūnistus, kuriem nebūs tie jaukākie nodomi. Vīrietis vēlas just, ka drīkst uzsākt ar tevi sarunu, nesvīstot aiz piepūles, un tu būsi pretimnākoša. Bet tajā pašā laikā viņam nedrīkst rasties priekšstats, ka tikpat pretimnākoša tu būsi ar jebkuru citu vīrieti.

Ir vēl kāda lieta, kas jāzina – atslābsti ar mūžīgo pošanos. Pārāk sakopta, sastīvināta un perfekta sieviete vīrietim šķiet nepieejama. Viņam patīk mati, kuriem tas drīkst pieskarties un izlaist cauri pirkstus, viņš tikai priecāsies, ja neuzsprāgsi katru reizi, kad mati mazliet izies no ierindas. Viņš vēlas redzēt lūpas, ko drīkst noskūpstīt spontāni, nevis riskējot saņemt atteikumu: “Nedari tā, es tikko uzkrāsoju lūpas.” Arī izsmērēt lūpu krāsu vai lipīgo lūpu spīdumu pa tavu vai savu seju viņš nevēlas. Vīrieši dod priekšroku sievietēm, kuras nenokritīs ar sirdstrieku, ja kāds netīšām uzpilinās dzērienu uz blūzītes vai nebūsiet dabūjuši kinoteātrī labākās vietas. Vārdu sakot, ja sieviete uzvedas kā dīva, vīrietim viņa liekas nepieejama un neaizsniedzama, bet viņš priecāsies pavadīt laiku kopā ar sievieti, kura ir īsta, neņem visas ķibeles pārāk nopietni, prot par sevi pasmieties un pārāk neiespringst uz sava ārējā veidola pucēšanu.

3. Balss. Iespējams, tevī ir apslēpts pavedinošs spēks, par ko tu, visticamāk, nemaz neko nenojaut, jo nezini, kā īsti to izmantot. Un tā ir tava balss. Tu vari izmantot savu balsi, lai viņu savaldzinātu un iedrošinātu, un tev tas jādara, runājot mazliet lēnāk un maigāk nekā parasti. Zema un lēna runa piesaista vairāk uzmanības nekā ātrs un spiedzošs tonis. Kad tu runā šādi, vīrietim rodas vēlme pieliekties tuvāk un klausīties uzmanīgāk – tādā veidā tu radīsi intīmāku atmosfēru. Runājot lēnāk un maigāk, tu viņu atbruņosi, liksi justies drošībā, un viņš vienkārši ļausies tavam valdzinājumam.

4. Gari mati. Lielākā daļa vīriešu uzskata, ka seksīgākas ir tieši garmatainās. Lai nesaniknotu tās, kurām ir īsi griezti mati, varbūt jāsaka – vīriešiem patiktu, ja sievietei būtu garāki mati. Nav tā, ka sievietēm nepiestāvētu īss griezums, bet, vīriešuprāt, gari mati izskatās sievišķīgi un seksīgi. Kaut kādu nezināmu iemeslu dēļ īss matu griezums ir kļuvis gluži vai par likumu sievietēm pēc 40 gadu vecuma. Tiek uzskatīts, ka citādi sieviete izskatīsies smieklīgi. Patiesība ir tāda, ka gari mati piesaista vīriešu uzmanību neatkarīgi no sievietes vecuma. Ir daudz piemēru Holivudas aktrišu vidū – garas cirtas nēsā pat sievietes pāri piecdesmit.

5. Lūpas. Vai zini, kas spēj vīrieti uzbudināt vairāk nekā jebkura cita kermeņa daļa? Ja domā, ka tās ir lūpas, tev ir pilnīga taisnība. Lūpas var izkonkurēt pat lielas krūtis, izteiktus dibenu apaļumus un seksīgas kājas. Jo tavas lūpas ir izteiktākas un apaļākas, jo tavs seksualitātes koeficients ir lielāks. Tas tāpēc, ka pilnīgas lūpas rada vēlmi tās skūpstīt, un vīrietim patīk fantazēt, kur vēl šīs lūpas varētu pieskarties. Bet atceries, ka vīriešiem interesē lūpas kā tādas, un nav nepieciešams tās mākslīgi palielināt. Vienkārši kop lūpu ādu, lai tā nav sasprēgājusi un saplaisājusi.

6.Sievišķība. Katrai sievietei ir izvēle izturēties vīrišķīgi vai sievišķīgi. Nav nekā peļama, ja sieviete pilnveido savu vīrišķo pusi, piemēram, biznesa vidū, bet, kad lieta nonāk līdz attiecībām ar vīrieti, noteikti uzvarēs sievišķība. Sievietes, kuras zina, kā optimāli izmantot savu sievišķību, iegūs nedalītu vīriešu uzmanību, un vīrieši pat nespēs atbildēt, kāpēc ir tik apburti. Viņi vienkārši pakļaujas šādas sievietes vēlmēm un vienmēr ir to rīcībā. Lai savaldzinātu vīrieti, tev jāparāda savas maigās un sievišķīgās īpašības, tas vīriešus atbruņo. Tāpēc izvairies sacensties ar vīrieti ārpus biznesa vides. Sievietes, kuras izturas pret vīriešiem vīrišķīgi vai sacenšas ar tiem un mēģina nostāties līdzvērtīgās pozīcijās, tikai rada vīriešos  vēlmi izturēties pret viņām kā pret vīriešiem. Protams, tas neattiecas uz tiem stiprā dzimuma pārstāvjiem, kuriem patīk dominējošas sievietes.

7. Smiekli. Vīrietim patīk apzināties, ka viņš spēj darīt sievieti laimīgu. Tāpēc sieviete, kura smejas bez piepūles (bet ne nepārtraukti), šķiet neatvairāma. Kad sieviete parāda, ka viņai ar konkrēto vīrieti ir jautri, vīrietis kļūst pašpārliecinātāks, ieinteresētāks un vēlas iepriecināt sievieti vēl un vēl.

8. Iekšējais miers. Šī būs īpašība, kas vienmēr piesaistīs vīrieti pat tad, ja sieviete nebūs skaistule ar visseksīgāko ķermeni un spicāko intelektu. Spēja saglabāt iekšējo mieru un nenervozēt par personīgās dzīves un pārējām sākām kataklizmām, kas saistītas kaut vai ar to pašu ārējo izskatu, tiek uzskatīta par neatsveramu pozitīvo īpašību. Patiesībā tev nemaz nav jājūtas patiesi mierīgai, jo tādas lietas cilvēki mēdz apgūt gadiem pie slaveniem indiešu guru. Tev vienkārši jāspēlē konkrēta loma. Ja esi no kautrīgajām un pašpārliecinātība klibo liekā svara, citu ķermeņa nepilnību dēļ vai tu vienkārši ciet pārāk zema pašnovērtējuma dēļ, iedomājies, ka tev visa iepriekšminētā vienkārši nav. Kā tu tad justos? Pasakaini, vai ne? Tāds arī ir šis it kā spēles noteikums. Ieejot klubā, kurā apkārt spieto garkājainas skaistules, iedomājies, ka esi neatvairāma, seksīga, skaista un pašpārliecināta, vārdu sakot iedomājies, ka esi laimējusi loterijā miljonu. Tavas sajūtas būs rakstītas tev sejā. Vīrieši uz šadām sievietēm krīt kā naktstauriņi uz gaismu.

Ja šķiet, ka visi šie ieteikumi nav ne graša vērti, profilakses pēc taču vari pāris no tiem vienkārši izmēģināt. Un, kas zina, varbūt šā elementārā neatvairāmās sievietes ābece kļūs par tavas veiksmes atslēgu.

21 komentāri
 1. pēc tik daudzsološiem ievadvārdiem…. vilšanās. bet ko gan es gaidīju? tās pašas “nodrāstās” patiesības, citā kombinācijā. Es labāk atrgriežos romantikas laikos. Noslēpumainība un lietas, kuras nevar izprast… un ne velti latviešiem ir sakāmvārds – katram podiņam ir savs vāciņš. Un lai arī cik pievilcīga ir sieviete, lai arī cik viņai tiek pievērsta uzmanība, patiesu laimi jau sniedz tas viens vienīgais ĪSTAIS. bet viss pārējais, tas jau tikai tā pašapziņai un izklaidei. nenoliedzu to jau arī vajag.

 2. Chabuli, mīļā, es gan te saskatīju daudz ko! Nekad nebiju iedomājusies, ka tik vienkārši, jo patiešām, lielākoties tiek rekmendētas visādas apakšveļas, pretcelulīta masāžas, ideālā figūra un visādas seksīgas lupatiņas. Izrādās, galvenā ir attieksme. Mans vīrs to man mēģinājis pateikt visu laiku, bet kaut kā tas iet gar ausīm, tik un tā galvenais stress vienmēr par izskatu. Es viņam šito parādīju un viņš teica -nu vot, mācies! 😀

 3. Man te tā ienāca prātā, dīvaini pie mums cilvēku pasaulē – mātītes tiešām vienmēr grib izgreznoties un ar spīguļiem apkarināties, lai taptu ievērotas, bet dzīvnieku pasaulē tieši tēviņi ir tie, kam greznāka spalva, ievērojamāks izskats. Viņi izriež krūti un cenšas pievērst it kā pat ļoti pelēcīgo mātīšu uzmanību.

 4. Atbildot 18. maija, 18:46 postam – jā, mēs ar saviem rakstiem dalāmies ar TVNET, lai mūsu darbus varētu izlasīt arī lielāks skaits dāmu, jo ne visas lasa abus portālus.

 5. arī cilvēku sugas tēviņi greznojas. ne vienmēr tie ir spīguļi un krāsainas drēbju lupatas. Bet vai tad lielizmēra džipi un kaucošas riepas, kruti pulksteņi un mazmeitas vecuma mīļākās. Arī VIŅI nav nekur tālu do dabas aizmukuši. viss tas pats.

 6. Pilnīgi piekrītu! Beidzot normāls sievietēm domāts raksts par to, ko sievietē meklē vairums vīriešu. Figūra ir tā, kas piesaista pirmajādienā un nedēļā, bet pēc tam vajag visu to, kas ir aprakstīts šeit. Te precīzi pateikts: ja nav tā izskatīgāgā figūra, bet ir attieksme, tad lietas ies! Būs normālas attiecības ar vīrieti!

 7. Labs raksts, viss skaidri un interesanti salikts pa plauktiņiem + gana iedvesmojoši tāpat vnk palasīties. 🙂

 8. raksts uzrakstīts labi, bet liekas, ka bilde gan īsti neatbilst tam, kas šeit ir pateikts…lai cik arī šīs atziņas ir patiesas un reāli attiecībās arī parādās, tomēr ne velti lielākā daļa sieviešu tomēr pārlieku uzmanību velta savam izskatam un domāju, ka tas nav nekāds brīnums, jo sabiedrība kopumā vairāk vai mazāk sagaida un kultivē stereotipus par skaistumu, seksualitāti utt.

 9. Visi piemirst piebilst, ka reakcija ta ir atkariiga no viirieša!
  Taatad muždien dusmiigam, neapmierinaatam viirietim šis viss buus kaķim zem astes…jo viņš ir par visu neapmierinaats sakaraa uz konkreeto sievieti.

 10. Mandomāt jārīkojas stratēģiski: Pirmkārt, jāzina vai gribat iekarot konkrēta vīrieša uzmanību vai vienkārši uzmanību no vīriešiem.
  Otrajā gadījumā rakstā minētie ieteikumi varētu derēt, bet, ja gribat likt straujāk pukstēt kāda konkrēta vīrieša sirdij, nāksies mazliet pasvīst – pavērot viņu, uzzināt, kas viņam patīk, veikt nelielu izmeklēšanu, kazi, var būt beigās atskārtīsit, ka tāds vīrietis nemaz nav vajadzīgs.

 11. > Rakstīt šeit!8. punkts tiešām grūti izpildāms. Nez cik reižu jau esmu mēģinājusi saglabāt mieru un vēsu prātu attiecībā uz vīrieti, nekad nav tā īsti sanācis.

  p.s. un es vēl, piedevām, esmu šaaaauuusmīīīgi greizsirdīga – tas traucē visvairāk, ieraugot savu vīrieti skatoties uz kādu garkājainu, iedegušu skaistuli…

 12. Lasu gluži par sevi, kaut arī neesmu standarta skaistule, bet par vīriešu uzmanību sūdzēties nevaru. Nezinu vai to var iemācīties, bet jābūt harmonija ar sevi un viss pats nāks.

 13. pilnigi pareizi! daudz kas atbilst ko pati esmu parliecinajusies.. gan par ne tik sakartotiem matiem un neuzkrasotam BET koptam luupaam.. vakars araa un dabuju skupstus uz luupam. rokas brauc caur matiem,… atliek veel tikai smieties par vinja jokiem un viss notiek 🙂 zēl ka vajadzeja izbraukt no latvijas lai atrastu šadus viriešus 🙂

 14. “Tev vienkārši jāspēlē konkrēta loma.”
  Skumīgi. Un cik ilgi tad sieviete šo lomu spēlēs? Visu mūžu? Diez vai. Pats galvenais ir neko nespēlēt, bet būt patiesai. Tās aktrises tieši ir tās, kas vīriešiem nepatīk.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.