KAD mīlēties, lai būtu ĪPAŠI LABI?

Sievietes ir emocionāli nepastāvīgas būtnes, taču tam ir savs pamatojums – hormonu svārstības, kas liek mums katru mēnesi izdzīvot plašu sajūtu gammu. Tāpēc – lai sevi nedaudz vairāk izprastu un palutinātu – uzzini, kurās dienās jūsu seksuālie prieki var pietuvoties gandrīz vai ekstāzes līmenim!

KATRA NO MUMS – UNIKĀLA
Ikviena no mums ir unikāla, attiecīgi arī mūsu vēlmes seksā, erogēno zonu jūtīgums, kā arī libido intensitāte atšķiras. Tāpēc neizbrīna, ka arī menstruālā cikla garums mēdz būt dažāds – vienai tas ir tikai 20 dienas, citai – pat 32. Secinoši – hormonālais kalendārs jāskata un jārēķina, pamatojoties uz sava organisma īpatnībām un norisēm tajā.
 
ĻAUJ SEV BAUDĪT!
Seksuālo hormonu – estrogēna un testoterona – koncentrācija un līdzsvars organismā spēj ietekmēt to, cik ātri un spēcīgi uzbudinamies (klitora jūtīgumu), cik augsta ir mūsu dzimumtieksme, kā arī, pats būtiskākais – cik intensīvs būs mūsu orgasms. Tāpēc noderīgi akcentēt dienas, kuras varam izmantot savas labsajūtas vārdā.

Sākot no 6. līdz 11. cikla dienai (ja cikls ir vidēji 28 dienas, skaitot no pirmās menstruāciju dienas), olnīcās veidojas arvien vairāk estrogēnu, tāpat palielinās testoterona līmenis – tas nozīmē, ka jūtamies možas un enerģiskas, pamazām atgriežas vēlme fantazēt par seksu un ļauties mīlas rotaļām.

12., 13. un 14. cikla diena – sievietes prieka dienas! Seksuālo hormonu līmenis atrodas pašā virsotnē! Pastiprināta enerģija, paaugstināts libido, kā arī intensīva erogēno zonu jūtība ļaus tev piedzīvot seksuālās baudas spēcīgākos mirkļus. Turklāt sievietēm šajās dienās piemīt pat īpaša smarža, kas spēj pievilināt vīriešus. Dabai nav iespējams pretoties!

Ovulācijas dienā (14. cikla dienā) sievietes libido ir sasniedzis savu augstāko punktu, bagātinot ar ļoti spilgtām un neaizmirstamām sajūtām seksuālajā plānā. Diemžēl visbiežāk tieši ovulācijas laikā sievietes atturas no seksuālā kontakta, baidoties no nevēlamas grūtniecības. Speciālisti uzskata, ka regulāra izvairīšanās no intensīva orgasma, ko iespējams gūt pirms-ovulācijas un ovulācijas dienās, var novest pie pazemināta sievietes libido kopumā.

3 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.