Kad Čaplins vairs nebija kino…

Mēnešiem Dienām ilgi nespēju gulēt domājot par kino. Čaplins, Merlina… Hmmm… Vai kino 21. gs. vēl ir tas pats kas kādreiz? Šķiet, ka nē… Tagad viss par ko spējam domāt ir erotiskā masāža pašā filmas vidū vai arī kārtīga asins strūkla tieši vampīra feisā, bet… tas taču cilvēkus piesaista vaine?

Lai vai kā… mans sapnis ir kļūt par režisori un uztaisīt tādu kārtīgu mūviju. Bet nevis tādu kā kādreiz – ar žestiem un kara skatiem, bet kārtīgu sieviešu komēdiju vai pat ļoti aizkustinošu, saprātīgu filmu, kas stāsta par dzīvi… īstu dzīvi, nevis iemīlēšanos vampīrā vai sazin vēl kādā lopā.

Enyway kāds jums šķiet kino 21majā?

-saprotams, ka daudzi no jums, lasītāji, atbildēs ar … "superīgs" , "patīk nāve", "se* ir labs" vai kaut kā tā, bet ja padomā dziļāk… Nav kaitinoši iziet no kino un justies… ka nekur neesi bijis… neko redzējis utt. ???

*varbūt tikai manas domas, bet tādas nu tās ir…

:*

3 komentāru
  1. Jenny! kino ir laikmeta spogulis. Kāda ir sabiedrība tāds ir arī kino. Gan slikts gan ari labs kino ir bijis visos laikos, bet sevišķi cildināt veco un nicinat jauno – tas gan ir lieki. Vienam gan ir japiekrit – veco kino ir jaciena. Šis filmas ir unikalas ar to vien, ka daudzi kino valodas elementi tur ir izmantoto pirmo reizi – piem. Eizenštena Bruņukuģis Poķomkins vai par visu laiku labako filmu devētā Pilsonis Keins. Tomer skatities tos visu laiku nebutu iespejams – musdienas ir cita kvalitate un citas prasibas. Filmam 21jā nav ne vainas – Twilight vietā labāk noskaties Wackness, Layer Cake, The Visitor, Towelhead, caotica Ana vai Vudiju Alenu galugalā – laikmetam nav nevainas, kino tāpat, turklat tas nemainisies, neatkarigi no tā vai tas tīk vai nē.

  2. Jā, tiešām nopietni sanācis domāt, ja mēnešiem nav gulēts 🙂 Bet jā – kinoteātros rāda ne tās ģeniālākās pasules filmas, tas ir fakts. Vajag lejupielādēt.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.