Kā miegs padara tevi SKAISTĀKU

Atceries bērnībā dzirdēto mīklu – kas ir tik salds kā medus un mīļš kā māmiņa? Jā, tas ir tas pats miegs, kuru tik bieži nenovērtējam un uz kura rēķina padarām garāku savu dienu. Tomēr šeit ir daži padomi, kuri, iespējams, būs motivējoši – kā miegs padara tevi skaistāku.
Atveseļo stresa nomāktu ādu
Miegs ir vislabākais laiks, kad atjaunoties ādas šūnām, jo pirmkārt, tu atpūties un stipri mazāk saskaries ar dažādiem negatīvi ietekmējošiem vides faktoriem (sals, vējš, brīvie radikāļi, gaisa piesārņojums).
Mazina acu nogurumu
Ilgstoša vēršanās datora monitorā, stress un citi dienas notikumi padara tavas acis sarkanas un nogurušas. Savukārt naktsmiers izvēdinātā istabā, uz piemērota un tīra spilvena padarīs tavu skatienu daudz možāku. Starp citu, nav zemē metams padoms par piemērotu un tīru spilvenu – dabiska materiāla spilvenos var uzkrāties putekļi, tādējādi radot alerģiju, bet tavas acis – piepampušas.
Uzlabo tavu matu stāvokli
Jā! Tagad ir jauni matu kopšanas līdzekļi, kurus matos atstāj uz nakti. Šādi līdzekļi absorbēsies daudz efektīvāk par citiem mājās lietojamiem līdzekļiem (kondicionieriem vai maskām), turklāt mazinās matu pūkošanos.
Un pats par sevi saprotams – labi izgulējusies tu jutīsies gan možāka, gan dzīvespriecīgāka – un jau tāpēc vien tu būsi daudz skaistāka, nekā neizgulējusies un pārgurusi. 

10 komentārs
  1. A vairāk neko labu miegs nedara? Man arī radās sajūta, ka rakstam beigas pazaudējušās.

  2. Šis ir tikai raksta uzmetums, iesākums, īstais raksts būs pēcpusdienā!!! 😀 😀 😀

  3. Vsipar, ja maz un slikti guļ, ir vēl virkne lietu, kas notiek nelāgi. Piemēram, maz miega var novest pie aptaukuānās.

  4. Kas tas tāds vispār bija??? Loreal matu masku reklāma? Es viņu vietā diez ko laimīga nejustos, ja tā.

  5. Kas tas tāds vispār bija? Atvēru palasīties pirms treniņa un nesapratu konkrēti. Neforši.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.