Kā jūtas PRECĒTA vīrieša MĪĻĀKĀ – 3 pieredzes

Mīļākā ir maita, vai ne? Vismaz lielākajā daļā sabiedrības viņas tiek uzskatītas par bezjūtīgām riebeklēm, kam bērnībā trūcis mātes/tēva mīlestības, par sievietēm, kam nekas nav svēts, par laulību jaucējām un vispār dzīves bojātājām, kas pelnījušas vismaz izplūkātus matus. Tomēr, paskatoties no otras puses – viņas arī ir cilvēki, ar savām jūtām, saviem iemesliem un saviem dzīves uzskatiem. Kā tu zini, ka arī tava labākā draudzene paslepus vakaros pēc darba neiet uz slepeniem randiņiem ar precēto kolēģi? Kā tu zini, ka tavas māsas jaunais draugs nav precējies? Un ja izrādītos, ka tā, vai tāpēc tu savu māsu mīlētu mazāk?
Nav jau tā, ka mīļākās par tādām piedzimst un, tā kā daudzas nākamās sievas jau no bērnības sapņo par balto kleitu un kāzu zvaniem, nākamās mīļākās jau pirmsskolas vecumā kaļ plānus, kur un kā kādai nocelt vīru. Ne jau vienmēr ir tā, ka topošās mīļākās savu precētos vīriešu noskata kā medījumu, un iet pāri līķiem, lai panāktu savu – seksu, attiecības, uzmanību vai ko nu katra vēlas. Reizēm tas vienkārši notiek un tad ir jāpieņem lēmums, kā rīkoties.. Rodas jautājums – vai tiešām nepietiek brīvu vīriešu, ka jākaras kaklā kādam, kas jau savu sievieti ir izvēlējies? Un – vai vienmēr mīļākās plāns ir izjaukt esošo ģimeni, un stāties sievas vietā?

Jaunības dullums
Sabiedrībā diezgan bieži dzirdēts attaisnojums „viņa taču vēl jauna, tāpēc tas viņai piedodams”, bet vai tas darbojas pilnīgi visās jomās? Un ja nu tā jaunā ir noskatījusi tavu vīru?
„Savu precēto vīrieti es satiku, kad biju pavisam jauna,” stāsta Kristīne (25). „Es vēl mācījos vidusskolā, viņam bija 35, sieva un tobrīd divi bērni. Varētu domāt, ka tā bija mazgadīgas meitenes pavedināšana, tomēr nē – lai cik briesmīgi tas neizklausītos, es ļoti apzināti rīkojos, lai panāktu savu. Viss sākās nevainīgi, es par savu precēto vīrieti biju safanojusies kā par kādu rokzvaigzni. Man patika katrs viņa vārds un rīcība, katrs nieks. Biju pazīstama ar viņa ģimeni, bet par viņa sievu nedomāju vispār. Ko es gribēju panākt? Viņa uzmanības iekarošana man bija pašapliecināšanās, es nesapņoju ieņemt sievas vietu, man pat prātā neienāca, ka viņi varētu izšķirties un sākumā pat neticēju, ka kaut kas starp mums vispār notiks. Bet notika un es biju septītajās debesīs – es, sīks skuķis, biju spējusi ieinteresēt pieaugušu vīrieti! Man bija, ar ko lielīties draudzenēm un es jutos kā karaliene. Par laimi mana interese noplaka ātri vien pēc pirmajiem randiņiem – savu biju panākusi un vīrietis man sāka šķist neinteresants, viņa sieva pilnīgi stulba tāpēc, ka bija pieļāvusi tādu situāciju, un drīz vien viss beidzās. Tagad, ar pieauguša cilvēka prātu domājot, tas bija diezgan briesmīgi no manas puses. Man tas, protams, bija tikai piedzīvojums, bet viņam – laulības zvēresta pārkāpums. Tomēr nenožēloju savu rīcību, jo man tā bija neatsverama pieredze un droši vien, ja nebūtu manis, būtu cita. Tagad, kad pati esmu precējusies, manī nav naivu cerību, ka gredzens pirkstā mūs pasargās no visām likstām, es reāli skatos uz dzīvi un apzinos, ka nekas nav mūžīgs, tas var notikt arī ar mani. Kā es tad jutīšos? Nezinu, un ceru, ka manā ceļā negadīsies tādas padsmitgadnieces, kāda biju es, un ka mans vīrs gribēs pieņemt citādus lēmumus, nekā tas precētais, kurš, starp citu, joprojām dzīvo ar savu sievu un nu jau audzina trešo bērnu. Varbūt es devu, ko labu arī viņu attiecībām?”

Es tā negribēju
Kā zināms, dzīvei līdzi nenāk instrukcijas, tāpēc kļūdīties ir atļauts visiem. Bet vai attiecības ar precētu vīrieti vienmēr ir kļūda mīļākās dzīvē?
Kitijas (40) stāsts ir šāds: „Savu precēto es satiku darbā. Mums bija kopīgas intereses, kopīgi darba plāni un idejas, kā tos īstenot. Es pati biju precējusies un ar diviem maziem bērniem, sākumā domāju, ka tā būs tikai draudzība. Pat iedraudzējos ar viņa sievu, jo piedalījāmies daudzos kopīgos pasākumos un brīvdienas pavadījām kopā! Tomēr viss izvērtās citādi. Es saprotu, ka sāpināju viņa sievu, saprotu, ka viņam nebija viegli, bet galu galā tā ir mana dzīve un pirmkārt man jārūpējas par savu labsajūtu. Kā mīļākā es jutos šausmīgi, tas it kā bija mans cilvēks un vienlaikus nemaz, nemaz nebija. Man jāsaka liels paldies savam vīrietim, kurš pirmais izlēma izbeigt šo situāciju – viņš visu izstāstīja sievai un nolēma šķirties. Šķiršanās periods bija drausmīgs mums visiem, bet tagad ir pagājuši 15 gadi un viss ir nokārtojies – gan mums, gan viņa pirmajai sievai. Draudzenes, protams, vairs neesam un nekad nebūsim.”

Tās nav manas problēmas
Dzirdot Īrisas stāstu precētajām mati celsies stāvus un gribēsies pārbaudīt, ko šobrīd dara mīļotais, Īrisa tomēr ir klasisks piemērs, kad sieviete izpilda visus sieviešu žurnālu un portālu populārākos padomus – dzīvo sev, nebaidās riskēt un mīl sevi tādu, kāda ir. Lūk, Īrisas (28) pieredze: „Kā jūtas mīļākā? Labi jūtas! Nav taču nekādu pienākumu, ir tikai labi pavadīts laiks un sajūta, ka esmu iekārota. Es esmu bijusi mīļākā trim dažādiem precētiem vīriešiem, lai gan nesauktu sevi par mīļāko, jo diez vai biju mīļāka par sievām, drīzāk – interesantāka. Vai es nejūtos vainīga? Nē! Par ko gan? Es neticu pasaciņām, ka dzīvē viss nāks atpakaļ un tas, ko domā sievas, nu galīgi nav mana darīšana. Par to lai uztraucas viņas pašas un viņu vīri! Es nejūtos kā ģimeņu jaucēja, jo svešu ģimeni man nekad nav vajadzējis. Es satikos ar vīriešiem, kuri man patika un kuriem patiku es. Jā, viņi man stāstīja par savām sievām, bet vai man tāpēc būt greizsirdīgai? Ja būtu, par ko, tad viņi būtu pie tām sievām. Es tobrīd nemeklēju nekādas nopietnas attiecības vai laulību, es izbaudīju savu dzīvi! Mana dzīve arī bez šiem vīriešiem bija pietiekami piepildīta un es nekoncentrējos uz to, vai viņš ar mani ir Ziemassvētkos un vai vakarā gulēt ejot bučo savu sievu. Kāda starpība? Uztvēru to drīzāk kā kādu no viņam sliktajām īpašībām – cik ilgi tās mani neizved no pacietības, tik ilgi viss ir forši. Kad vairs nav forši, tad eju tālāk. Varu teikt tikai vienu – vārdu sieva var pateikt dažādi, bet mīļākā vienmēr skan labi.”

Ko darīt, lai mīļākā nepārskrietu ceļu tavai laulībai?
Neko! Katrā ziņā mazāk jādomā par citām sievietēm, vairāk par sevi un savu vīrieti. Krāpšana, protams, ir ļoti nepatīkams fakts, tomēr ne nepārdzīvojams. Esi interesanta vispirms sev, pēc tam savam vīrietim un viss būs labi! Varbūt ir vērts ko mācīties no mīļāko dzīves uztveres?
 
 
 
29 komentāru
 1. Es domāju mīļākās statuss ir pielīdzināms sistas sievas statusam, vienādi nožēlojams. Vienīgā atšķirība – tā, kuru klapē pēc aiziešanas no varmākas vēl kaut kā spēs savās pašas acīs attaisnot visu pieredzēto, ar atrunu – “no sākuma jau es to nezināju”, savukārt mīļākā jau no pašiem pirmsākumiem zina uz ko iet un šī apziņa nemanāmi būs saindējusi visu turpmāko dzīvi. Faktiski sieviete-mīļākā apzināti izvēlas morāli nožēlojamu eksistenci.

 2. Labāk savu večus sargājat, nevis par citām sievietēm uztraucieties! Ne jau viņas ir tās, kas jūsu laulību izjauc, bet jūs pašas vai jūsu vīrieši… Nevienu taču nevar ar varu piespiest ielaisties ar citām, acīmredzot, ja tā notiek, tad tie vīrieši paši kaut kādu iemeslu dēļ to vēlas…

 3. Kas mani vnm izbrīna, ka sabiedrībā, pa lielam, vainota tiek sieviete. Tipa, manu nabadziņu redz viena kuce pavedināja. Es uzskatu, ka vīrieti, kas mīl, ciena un respektē savu sievu (sievieti) savākt nevar, bet, ja var, tad ģimenē kkas nav kārtībā. Un morāli nožēlojamu eksistenci izvēlas nevis mīļākās, bet sievas, kas vai nu piever acis uz vīra sānsoļiem ,vai arī sagaida savu dārgumiņu ar atplestām rokām atpakaļ. Un neticu, ka sieviete nezin, ka viņas mīļotais laiž pa kreizi. Ja nejūt, tad tur vnk ir klapes uz acīm un tad jau nav brīnums, ka tādu krāpj.

 4. piekriītu “nikam”
  Un nekad nevar zināt, vai tu izaugsi par piekrāpto sievu vai par mīļāko.. vai tev pašai kontā būs vīrs, mīļākais un divi bērni…

 5. Es,vecā sieva, esmu ļoti pateicīga vairākām mīļākajām, kas tagad plēšas savā starpā, par to, ka atvēra acis un atbrīvoja mani no dzīves blakus monstram. Lai pačakarē arī viņām dzīvi..

 6. Jā, varbūt arī mīļākā uzskatāma par morāli pagrimušu cilvēku, bet par vīru var teikt tieši to pašu tikai dubultā!

 7. Kāpēc uzreiz tās sievietes vainīgas?! Ja vīrietim citas neinteresētu, tad nezkā varētu viņām kārties kaklā un nekas nenotiktu. Ja vīrietim laulībā nav viss vajadzīgais tad tiek tas meklēts ārpusē. Protams, vienkāršāk vainot kādu citu nevis paskatīties uz savām vainām.

 8. 3 gadus daļēji esmu bijusi “tā otra sieviete”, tā nr.2 aiz sievas. Saku – daļēji – jo mēs nekad neesam gulējuši. Mēs esam kopīgi pavadījši laiku: vakariņojuši restorānos, dejojuši naktsklubos, dzēruši bāros, braukuši ceļojumos, staigājuši apskāvušies kā iemīlējušies pusaudži, kaislīgi skūpstījušies un … bezgalīgi daudz runājuši. Un tikuši skaidrībā par to, ka viņš mani mīl un esmu viņam nepieciešama.

  Kāds viņš ir? Teju 10 gadus vecāks par mani, 2 bērnu tēvs un kopā ar savu sievu vairāk nekā 15 gadu. Viņš bija viceprezidents kompānijā, kurā es strādāju. Gudrs, harizmātisks, spēcīgs – gan emocionāli, gan fiziski. Viņš man iemācīja izteikties, pastāvēt par sevi, iemīlēt sevi un…slēpot. Bet sievu veda atpūsties uz Dubaiju, viņas dzimšanas dienas rītā apbēra ar rozēm, kuras kurjers pieveda 6 no rīta pie viņu mājas.

  Emocionāli es biju piepildīta. Laimīga? Nē. Tās nebija pilnvērtīgas attiecības, taču man pietika ar uzmanību darbā, kopīgajiem ceļojumiem, neskaitāmajām īsziņām un telefona zvaniem nedēļas nogalēs. Man glaimoja tas, ka viņš izvēlējās mani brīžos, kad viņam vajadzēja būt kopā ar ģimeni. Es nemīlēju pati sevi un neticēju, ka esmu pilnvērtīgu attiecību vērta. Tos 3 gadus neviens cits man neinteresēja. Es mēģināju iet uz randiņiem ar citiem vīriešiem, jo sapratu, ka attiecības, kurās biju iestrēgusi, mani grauj. Bet pēc “mēģinājumiem” sapratu, ka neviens nav tik interesants, cik vīrietis, kuram esmu “tā otra”.

  Emocionāli arī viņš bija piepildīts. Laimīgs? Nē. Es viņam ļāvu par sevi rūpēties, ļāvu sajusties stiprākam, gudrākam, varošākam, apburošākam nekā viņš bija. Un – viņš kļuva stiprāks, gudrāks, varošāks un apburošāks nekā viņš bija. Seksuāli… esot vienā telpā, varēja just, kā gaiss dzirksteļo. Sapulču laikā mēs mēdzām sēdēt viens otram blakus un… saspiespiest kopā ceļus, neatlaižot stundu. Pieskaroties viņa plaukstai, es viņu varēju novest līdz erekcijai. Tik ļoti dziļas var būt attiecības, kurās nav seksa, bet ir tikai – emocijas. Un tas ir kaut kas, kas viņam pietrūka attiecībās ar sievu. Viņa bija lieliska gultā, rūpējās par praktisko ģimenes dzīves pusi, taču emocionālā ziņā kaut kas “nestrādāja”. Un to, kas nestrādāja, aizpildīju es, līdz brīdim, kad sapratu – tas turpināsies bezgalīgi tieši tāpat kā iepriekšējos 3 gadus.

  Mani “pārpirka” uzņēmums, kas atrodas Ženēvā. Tā bija mana biļete uz brīvību. Līdz brīdim, kad viņš atbrauca ciemos.

 9. Interesanti butu uzzinat viriesa skatijumu saja jautajuma… ko vins domaja kad pavedinaja patsmitgadnieci vai krapa sievu ar citu… Vel interesantak, ko doma sieviete kad krapj savu viru?! Pirms paris gadiem izlasiju to gramatu – Sievietes un Milakie, tur tika meginats atbildet uz abiem siem jautajumiem, bet tomer reala dzive tacu viss nav tik vienkarsi… sava zinja ari milaka pazemo sevi labi apzinoties, ka vins tacu gul ar abam, tatad krapj jau abas!
  Paldies Danai par interesanto stastu, tada pieredze skiet daudz aizraujosaka par visam parejam…

 10. Man arī ir šāda – mīļākās – pieredze un tā bijusi gan pilna zvaigznēm, gan, atvainojos, sūdiem, bet mani vienmēr pārsteidz tas, cik daudzas sievietes apgalvo – es taču tikai izklaidējos ar viņu, baudu uzmanību, labu seksu, aplidošanu, man nevajag viņa piesvīdušās zeķes, nogrieztos kāju nagus uz paklāja un pārējos priekus, bet pēcāk čurā aiz laimes, kad tieši to dabū. Zinu vairākus tādus gadījumus – meitentiņš apgalvoja, ka tikai priecājas un bauda mirkli, tiklīdz precētais gribēs ko vairāk – paldies un uz redzēšanos, tomēr šobrīd ir pārlaimē, ka viņš izšķīries no sievas un ir ar viņu. Nuja, mēs jau visi esam tikai cilvēki un bieži vien aiz savas bravūrīgās maskas oi, kā slēpjamies.

 11. Mīļās sievietes, pagale viena nedeg! Nu neskries vīrietis meklēt citu, ja mājās viss ir kārtībā. Un ja kāda domā, ka vecis meklē tikai seksu ārpus mājas, tad smagi kļūdās. Bieži viņš meklē kādu kas uzklausa, jo mājās jau sen to vairs neviens nedara, sievieti, kas viņa dēļ cenšas, nevis staigā mājās kā “nekas”… un tā varētu turpināt.

 12. Ja vīrs sāk krāpt, tad vaina meklējama vīrieša un sievietes attiecībās, viennozīmīgi. Ne vienmēr tikai vīrietis,kurš krāpj, ir vainīgs. Pati esmu sieva un daudz esmu domājusi par šo tēmu, lai arī mans vīrs mani nekrāpj. Mīļākā ir ļoti nenozīmīgs faktors šajā problēmā, tā ir kā indikātors, ka laulāto attiecībās laiks kaut ko mainīt un glābt, ja vēl ir kas glābjams. To sievieti,mīļāko, var saprast- vientuļu sieviešu ir daudz, katra grib sev gabaliņu personiskās laimes un ne jau viņa ar varu piespiež vīrieti uz sānsoli. Tomēr neko labu es par mīļāko sugu nedomāju -daudz grūtāk ir iekarot brīvu un neatkarīgu vīrieti,nekā izmantot attiecību problēmas savā labā. Secinājums- sievām nav jādomā par mīļākajām, bet gan jārūpējās par par sevi, savu vīrieti un attiecībam.

 13. Cik ironiski – esmu bijusi abās lomās – gan piekrāpta sieva, gan mīļākā.
  Kad biju tā kuru krāpa – domāju, ka nekad un nemūžam citai sieveitei tā nespētu nodarīt un nekd neizmantotu plaisas divu cilvēku mīlestībā, lai iespraustos un atplēstu gabaliņu laimes vai kā cita arī sev, lai izjauktu ģimeni un mēģinātu uzbūvēt savu, domāju,a ka tā otra ir maita. Es mēģināju kā mācēju saglabāt savu ģimeni un noturēt vīru, likās, ka esmu laba sieva – tagad, domāju, pārāk laba 🙂 Galu galā viņa “uzvarēja” – mēs izšķīrāmies.
  Bet pēc tam, kad biju mīļākā vispār nedomāju par to kā jūtas tā otra, tā piekrāptā (es tur jau biju bijusi). Es ņēmu to ko man deva un baudīju šo laiku. Tagad es sapratu to sievieti, kas nosacīti izjauca manu ģimeni, jo tagad es biju tā, kas piemeta pagali jau degošam ugunskuram, lai uzliesmo spožāk. Bet katrās attiecībās iestājas tāds lūzuma punkts, kad ir jāizvēlas – pa kuru ceļu iet – mēs izveidojām jaunu ģimeni.
  Esmu pateicīga tai sievietei, kura izjauca manu pirmo ģimeni, jo bez viņas ienāksānas mana pirmā vīra dzīvē, man tagad nebūtu visa tā kas man ir.
  Sievas nepārsteidzaties ar saviem secinājumiem, lēmumiem un spriedumiem – varbūt tā pat ir labāk un priekšā Jūs gaida skaista un piepildīta dzīve par kuru būs jāpasakās tieši viņai – tai maitai, kas aizveda jūsu vīru.
  Mīliet sevi un tad citi arī Jūs mīlēs!

 14. Var tam ticēt vai neticēt, bet agrāk vai vēlāk pavisam noteikti viss nāk atpakaļ. Ja ne mums pašiem, tad mūsu bērniem (tas būtu pat vēl ļaunāk). Kamēr dzīve nav nodzīvota, nav nekāda pamata teikt, ka dieva sods, karma vai kas tamlīdzīgs neeksistē. Vispār dzīvē jācenšas pret citiem izturēties tā, kā mēs gribētu, lai citi izturas pret mums- tas nav nemaz tik sarežģīti. Pavisam noteikti tas (laulātais vai mīļākais), kurš apzināti nodara pāri citiem, nevar būt labs cilvēks.

 15. ja nebūtu manis, būtu cita – un tas ir attaisnojums visām šitām …..KUR IR JŪSU PAŠCIEŅA?????
  Tāpēc jau arī normālu vīriešu ir tik maz, par bērniem neatbld, staiga no vienas, pie otras un sieva bieži vien ir apkalpojošais personāls. Tādām, kas zina, ka vīrietis ir precējies satiekas, un tic pasacinām, ka ar sievu viņam neka nav un šķirsies, Nekad pašām nebūs laimes.

 16. Varu pateikt tikai vienu – visas mīļākās ir egoistiskas k…ces, jo izmanto elementāru, jebkurā laulībā sastomau situāciju – jūtas ir pierimušas un pietrūkst satraucošu un asu izjūtu, ir pārsvarā rutīna, pienākumi, un vīrietis diezgan viegli ļaujas kārdinājumam sajust satraucošas, uzbudinošas un neizzinātas sievietes valdzinājumu. un tā sieviete, kas te baigi izrkastījās par savām attiecībām, kurās nebija seksa, bet viņa esot sniegusi kaut ko emocionālu, ko sieva, redziet neesot spējusi dot – please, kāds naivums! Ar sievu attiecības ir pilnīgi citā līmenī, viņi viens otru zin un pazīst, bet tur, tikai šī neizzinātā seksuālā aspekta dēļ saglabājās intriga. Visiem tiem, kas apgalvo, ka vīrietis ir 100% vainīgs, nevis sieveite, kas ar viņu ir ielaidusies, atļaušos atgādināt, ka vīrieši seksuāliem instiktiem ir daudz vairāk pakļauti nekā sievietes, sievietes var izmanipulēt ar vīriešiem 101 veidā un panākt, ka vīrietim paslīd kāja.

 17. Protams, nabaga maniupulējamie vīrieši! 😀 Muļķības.. ar mīlestību nevar manipulēt (true story). Mīļākā reizēm nemaz neapjauš, ka ir mīļākā un tad, kad acis piepūderētas, vīrietis atklāj kārtis.. kur spruksi, ja sirsniņā iekritis kā brīvs, bet izrādās ne? Sieva. Sievai diemžēl jājūt. Ja ir piekrāpta, tad vecim bye bye.. (pašcieņa),. bet mīļākā nedrīkst aizmirst, ka aigāja ar viņu, tad var aiziet ar vēl kādu.. (:

 18. pašā sākumā stulbs formulējums,mīļākā tā sliktā!!! Ne kā…..Sieviņas -kopiet sevi ,ejiet uz skaistumkopšanas saloniem un esiet interesantas pašas sev…..utt.Lai vai kā ,es domāju ka tur kur starp diviem viss notiek nevar būt ne mīļākā ne mīļākais….

 19. Parlasiju so sen rakstito temu un ieduras sirdi atkal erkskis,ko domaju,busu jau apaudzejusi ar aizmirstibas maliem.Ir jau visadas sis milakas,seksa,platoniskas,dveseles glabejas u.t.t.,bet vienmer,uzsveru-vienmer ari vinam sakas fantazijas,ceribu un uzplauksmes laiki.Tas nav nekas nososdams,sievietitesapzinas sevi,savu pievilcibu.Uz kadu laiku sabiedriba uzplaukst tada pasapziniga roze.Bet,ja virietis nekadus solijumus nedod,tikai tadus nelogiskus majienus,tad sieviskitis apaudze tos vardus ar iluzijam.Nu,apnik viram krapt sievu,pat lidz seksam netiekot ar savu sapnu princesi,nobistas,ka var neizdoties,vai kads cits iemesls,piemeram,nav vieta,kur,nav nauda,lai noiretu viesnicu,pamet savu iedomato un asti kajstarpi iezmiedzis,atvelkas pie savejas,pierastas.Tikai vistrakakas sekas ir tad,ja si tresa nevar pardzivot,ka sabruka iluzijas,plani,ari vinai pasapzina noplaka lidz 0,tad sakas atriebiba,versta pret sievu.Anonimi zvani,kuros epiteti visriebigakie,nomelnosana,izsmieks,ka saite atpakal atvilkusi u.t.t.Ka saglabat mieru sada kara situacija,ja virietis vel pasaka-nenem galva,es jau nezinaju,ka vina tik stulbaKo nu???

 20. Ir viegli nosodit lidz bridim,kamer pati nonac tada loma,jo nekad jau nevar
  zinat ,kas notiks rit!Plus nevar pavedinat to,kurs nevelas but pavedinats!tas pats attiecas uz sievietem,ja ne skali tad vismaz sev atzistiet:but pavedinatai,nav slikta sajuta it seviski ja tas nak no jums tikama viriesa un to zina ikkatra,tadel nevainosim viriesus,bet labak paskatisimies uz sevi no malas!

 21. Ka Tevi pašu kāds nelikvidē!!!
  Pēc Tavas histērijas spriežot, tiec pamatīgi krāpta un ne bez iemesla, jo NO TĀDĀM KĀ TU vīrieši mūk ko kājas nes, bet Tevi agrāk vai vēlāk ievietos ārstniecības iestādē, kas atrodas Tvaika ielā un jo ātrāk jo labāk!!!
  Esmu bijusi sievas statusā, esmu bijusi arī mīļākās statusā, bet šobrīd esmu laimīgi precējusies ar bijušo mīļāko, jo vīrietis izvēlējās mieru, saticību un mīlošu, koptu, strādīgu sievieti, nevis histērisku bābu, kurai šķita, ka vīrietis ir viņas īpašums!
  P.S. Kad iepazinos ar savu topošo vīru, 3 mēnešus nezināju, ka tobrīd esmu precēta vīrieša mīļākā, jo tika stāstīts,ka nesen ir izšķīries, par sievas eksistenci uzzināju tikai no paziņām un pavisam nejauši. Tā lūk dārgās SIEVAS, PATIESĪBĀ JAU VAINA JĀMEKLĒ GIMENĒ UN NEVIS SIEVIETĒS, KO BIEŽI VIEN NEPAMATOTI IENĪSTAM, JO VISTICAMĀK ARĪ ŠAI MĪĻĀKAJAI TIEK MELOTS,KA AR SIEVU NEDZĪVO KOPĀ UN PAT TAS, KA IR OFICIĀLI ŠĶĪRUŠIES KĀ MANĀ GADĪJUMĀ.

 22. EVITA ZUĻĶE ZINBERGA- ciniska, ļauna būtne! Amorāla persona, kura ar savām izdarībām, nekaunīgā veidā jauc ģimenes dzīvi, no visa tā nekaunoties, novēršoties no atbildības par savu rīcību. Neesot mājās sievai, ierodas pie sveša vīra, svešu bērnu klātbūtnē ieraušas svešā gultā. Šī radība ir no tā sieviešu tipa, kurai, ja redz vīrieti to vajaga, un ies pāri visiem līķiem, lai viņu dabūtu! Īpaša suga, kas apzināti izvēlas precētus vīrus ar bērniem un indē nost ģimeni! Pašai bērni klaiņo pa pasauli, dzerdami, pīpēdami utt. Šīs personas amorālā rīcība un izturēšanās maniem bērniem ir radījusi emocionālas sekas, jo viņa pat atļāvās bērnus izdzīt naktī laukā no viņu tēva mājām un ielaist savus bastardus! Ļaunuma iemiesojums, kas, svešam vīram acīs skatīdamās nevainībā, zibina savas acis un atklāti melo. Lai Dievs stāv klāt, tādai! Viņa uzskata, kad viņai ir tiesības uz svešu, precētu vīrieti, tikai tāpēc, kad papleta kājas, es viņu gribu! Bez sirdsapziņas pārmetumiem mierīgi dzīvo, elpo. Egoiste, kas pasaulei neko labu nenes, kā vien sāpes, ciešanas citiem cilvēkiem! Ģimeņu jaucēja ar stāžu, kas kādus tik gājienus neizdomā, lai izjauktu ģimeni un noņemtu bērniem tēvu! Cietsirdīga, bīstama, ļauna būtne, kas gozējas izklaides portālos piedauzīgās, izaicinošās pozās! Neiesaku iekrist viņas izliktajās lamatās, jo viņu interesē tikai un vienīgi personīgā labklājība! Ienaidniekam nenovēlētu saskarties ar tādu, kas labi apzinādamās, kādu ļaunumu un postu nodara, turpina mērķtiecīgi jaukt ģimeni, indēt to, sēt šaubu sēklas!

 23. EVITA ZUĻĶE ZINBERGA- ciniska, ļauna būtne! Amorāla persona, kura ar savām izdarībām, nekaunīgā veidā jauc ģimenes dzīvi, no visa tā nekaunoties, novēršoties no atbildības par savu rīcību. Neesot mājās sievai, ierodas pie sveša vīra, svešu bērnu klātbūtnē ieraušas svešā gultā. Šī radība ir no tā sieviešu tipa, kurai, ja redz vīrieti to vajaga, un ies pāri visiem līķiem, lai viņu dabūtu! Īpaša suga, kas apzināti izvēlas precētus vīrus ar bērniem un indē nost ģimeni! Pašai bērni klaiņo pa pasauli, dzerdami, pīpēdami utt. Šīs personas amorālā rīcība un izturēšanās maniem bērniem ir radījusi emocionālas sekas, jo viņa pat atļāvās bērnus izdzīt naktī laukā no viņu tēva mājām un ielaist savus bastardus! Ļaunuma iemiesojums, kas, svešam vīram acīs skatīdamās nevainībā, zibina savas acis un atklāti melo. Lai Dievs stāv klāt, tādai! Viņa uzskata, kad viņai ir tiesības uz svešu, precētu vīrieti, tikai tāpēc, kad papleta kājas, es viņu gribu! Bez sirdsapziņas pārmetumiem mierīgi dzīvo, elpo. Egoiste, kas pasaulei neko labu nenes, kā vien sāpes, ciešanas citiem cilvēkiem! Ģimeņu jaucēja ar stāžu, kas kādus tik gājienus neizdomā, lai izjauktu ģimeni un noņemtu bērniem tēvu! Cietsirdīga, bīstama, ļauna būtne, kas gozējas izklaides portālos piedauzīgās, izaicinošās pozās! Neiesaku iekrist viņas izliktajās lamatās, jo viņu interesē tikai un vienīgi personīgā labklājība! Ienaidniekam nenovēlētu saskarties ar tādu, kas labi apzinādamās, kādu ļaunumu un postu nodara, turpina mērķtiecīgi jaukt ģimeni, indēt to, sēt šaubu sēklas!

 24. Mīļākās ir pielīdzināmas atejas podam, kur vīrietis iet nokārtot savas vajadzības

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.