Kā izvēlēties tieši tev vispiemērotāko peldkostīmu

Modes lapās redzam tik daudz skaistu un interesantu peldkostīmu, bet ne visus no tiem iespējams iegādāties tepat Latvijā, turklāt ne visi derēs jebkura auguma īpašniecei. Neierobežo sevi vēlmē gozēties pludmalē un demonstrēt savu augumu. Tev vienkārši jāzina, kurš peldkostīms izcels tieši tavas figūras skaistumu.
Kopā ar Galerija Centrs stilisti Ievu Katanu devāmies uz veikalu Cubus, lai apskatītu, kādi peldkostīmi der dažādu tipu figūru īpašniecēm.


Puiciska figūra, nelielas krūtis

Problēma: tava plecu līnija ir apjomīgāka par gurnu līniju, un bieži rodas iespaids, ka esi atlētiska. Puiciskas figūras īpašnieces bieži pārdzīvo par to, ka viņu krūtis nešķiet pietiekami lielas, kā gribētos. Tu gribētu sievišķīgāku siluetu – notušēt masīvos plecus un uzsvērt savas gurnu līnijas aprises.

Risinājums: Tu vari izvēlēties gan viendaļīgos, gan divdaļīgos peldkostīmus, taču galvenais, kas tev jāizceļ, ir vidukļa līnija – tā vislabāk ļaus vizuāli veidot smilšu pulksteņa siluetu.
Peldkostīma augšdaļai jābūt saturošai, lieliski derēs peldkostīms ar polsterējumu Vislabāk izvēlies tādu augšdaļas modeli, kura lences ir uzsienamas ap kaklu – ar šāda modeļa peldkostīma augšdaļu iespējams gan uzsvērt krūtis, gan vizuāli samazināt plecu līniju. Krūšturis bez lencītēm izskatās skaisti un rada iespaidu, ka krūtis ir lielākas.
Peldkostīma apakšdaļu izvēlies tādu, kurai ir iestrādāta jostiņa, rotājumi vai sējumi. Biksīšu kāju izgriezumiem jābūt augstiem, lai pagarinātu tavas kājas un izceltu gurnu līniju.
Izvēlies piesātinātas, košas krāsas, nebaidies no dziļi atklātas krūšu līnijas. Volāni, diagonālas līnijas, koši un dzīvespriecīgi raksti palīdz uzsvērt ķermeņa formas un sievišķīgās līnijas. Tieši puiciskajām figūrām apdrukāti peldkostīmi izskatās vislabāk – jo oriģinālāki un interesantāki raksti, jo labāk peldkostīms tev izskatīsies. Uzšuvumi uz peldkostīma augšas būs noderīgi, ja vēlies savas krūtis vizuāli padarīt lielākas.

No kā izvairīties: Izvairies no apdrukām ar vertikālām taisnām līnijām, nebūs piemērots arī viendaļīgs vienkrāsains vai svītrains peldkostīms. Arī šortiņi vēl vairāk uzsvērs tavu puicisko figūru.

 
Cubus. Augšdaļa – Ls 11.99 (ar atlaidi – Ls 5.99*), apakšdaļa – Ls 7.99 (ar atlaidi – Ls 3.99*)


Cubus. Augšdaļa – Ls 8.99 (ar atlaidi – Ls 4.49*), apakšdaļa – Ls 7.99 (ar atlaidi – Ls 3.99*)

Bumbiera tipa figūra

Problēma: tavi gurni ir daudz apjomīgāki par krūšu daļu un pleciem, bieži vien komplektā nāk apaļīgs vēderiņš. (Tomēr espati.lv uzskata, ka bumbiera tipa figūra ir ļoti seksīga, atcerēsimies kaut vai Dženiferu Lopesu!)

Risinājums: Nepieciešams vien salikt pareizus akcentus un novērst uzmanību no izteiktās gurnu līnijas.
Vislabāk derēs viendaļīgais peldkostīms, vēlams, tumšā krāsā – tas labi apslēps figūras nepilnības. Ja izvēlies divdaļīgo peldkostīmu, akcentē savas labās un skaistās daļas, piemēram, krūtis un dekoltē zonu. Lielisks risinājums ir spilgta bikini augšdaļa un tumšākas biksītes. Vari nebaidīties un augšdaļā izvēlēties dziļus izgriezumus, pat volānus, uzšuves un košus rakstus – tas pievērsīs uzmanību ķermeņa augšdaļai, gurnus atstājot otrajā plānā.
Raksti un ornamenti uz peldkostīma ļauj paslēpt ķermeņa nepilnības – skatiens būs piesaistīts rakstiem, nevis tavam ķermenim. Tomēr atceries – rakstiem ir jābūt proporcionāli atbilstošiem tavam ķermenim, piemēram, ja esi neliela auguma, tad izvairies no sīkiem un smalkiem rakstiņiem, taču, ja esi lielāka auguma, mazie raksti vien izcels tavu izmēru. Rakstam jābūt lielākam un izteiksmīgākam, nekā tavs ķermenis.
Ļoti sievišķīgi un skaisti izskatās akcentēti šaurie pleci – izmanto augšdaļu bez lencītēm vai asimetriska piegriezuma.
Bumbiera tipa figūras īpašnieces droši var nēsāt peldkostīma svārciņus – tas palīdz arī apslēpt ādas problēmas uz gurniem, ja tev tādas ir.
Ja vēlies optiski pagarināt kājas, izvēlies apakšdaļu ar augstiem kāju izgriezumiem.

No kā izvairīties: Izvairies no sportiskiem šortiņiem – jo vairāk uz tavas pēcpuses auduma, jo vairāk tas liek domāt, ka tev nepieciešams vairāk apsegt. Arī mazas string biksītes nebūs īstā izvēle.


Cubus. Augšdaļa – Ls 11.99 (ar atlaidi – Ls 5.99*), apakšdaļa – Ls 7.99 (ar atlaidi – Ls 3.99*)


Cubus. Augšdaļa – Ls 11.99 (ar atlaidi – Ls 5.99*), apakšdaļa – Ls 7.99 (ar atlaidi – Ls 3.99*)


Cubus. Augšdaļa – Ls 8.99 (ar atlaidi – Ls 4.49*), apakšdaļa – Ls 7.99 (ar atlaidi – Ls 3.99*)

Plus izmēra figūra

Problēma: Izvēloties peldkostīmu, tu noteikti vēlies izskatīties slaidāka. To var izdarīt, ja sekosi līdzi pāris ieteikumiem, kas palīdzēs optiski samazināt tavu izmēru.

Risinājums: Pirmais un galvenais noteikums – izvēlies sev atbilstoša izmēra peldkostīmu, un necik mazāku – pedlkostīms, kas ir pārāk mazs vai šaurs, vēl vairāk uzsvērs tavus apaļumus, liekot izskatīties tiem lielākiem, nekā patiesībā. Drīzāk pat izvēlies brīvāku peldkostīmu, nekā cieši pieguļošu.
Tev piestāvēs viendaļīgs peldkostīms ar vidēja augstuma kāju izgriezumiem. Brīnišķīgi, ja atradīsi peldkostīmu ar iešuvēm vēdera rajonā, kas darbosies kā korsete un palīdzēs uzsvērt vidukļa līniju. Peldkostīmam obligāti jābūt saturošai krūšu daļai. Meklē peldkostīmu ar vertikālām detaļām – svītrām, rakstiem. Plecu lencītēm jābūt platām, nebaidies no padziļa krūšu daļas izgriezuma.

No kā izvairīties: Izvairies no maziem bikini peldkostīmiem, šaurām plecu lencītēm, viegliem un mirdzošiem audumiem, ļoti zemiem vai ļoti augstiem kāju izgriezumiem un peldkostīmiem, kuriem nav saturošas krūšu daļas.

 
Cubus. Peldkostīms – Ls 12.99 (ar atlaidi – Ls 6.49*)


Lielas krūtis

Problēma: Tev ir grūti atrast tādu peldkostīmu, kas gan palīdzētu saturēt tavas krūtis, gan arī nepadarītu masīvu tavu kopējo tēlu.

Risinājums: Izvēlies peldkostīmus, kur krūšu daļā iestrādātas stīpiņas, kā arī ar šaurām lencītēm. Vizuāli labi izskatīsies peldkostīmi ar diagonālām līnijām krūšu daļā un komplekti, kur krūšu daļa ir tumšāka, bet apakšējā daļa gaišāka.

No kā izvairīties: Izvairies no gaišām vai krāsaini raibām peldkostīma augšdaļām.

 
Cubus
. Augšdaļa – Ls 11.99 (ar atlaidi – Ls 5.99*), apakšdaļa – Ls 8.99 (ar atlaidi – 4.49*)

Smilšu pulksteņa tipa figūra

Smilšu pulksteņa tipa figūra tiek uzskatīta par visskaistāko un proporcionālāko. Tev derēs gan viendaļīgs, gan divdaļīgs peldkostīms. Nebaidies no dažādiem dekoriem, dažādām krāsām un griezumiem!

Tu vari valkāt gandrīz jebko, bet vienmēr izvēlies tieši sev atbilstošo izmēru – lai krūtis būtu labi atbalstītas, un peldkostīma apakšdaļa negrieztos ādā.


Cubus. Augšdaļa – Ls 11.99 (ar atlaidi – Ls 5.99*), apakšdaļa – Ls 7.99 (ar atlaidi – Ls 3.99*)


Cubus. Augšdaļa – Ls 11.99 (ar atlaidi – Ls 5.99*), apakšdaļa – Ls 7.99 (ar atlaidi – Ls 3.99*)

*Cubus atlaides spēkā līdz 09.08.2009. vai līdz brīdim, kamēr prece ir veikalā.

Vēlies pirmā uzzināt par jaunajām kolekcijām, izpārdošanu sākuma datumu un piedalīties speciālās izpārdošanās TIKAI Cubus draugiem? Pievienojies Cubus draugu pulkam – www.draugudiena.lv

5 komentāru
  1. Padomi ir labi tiešām, bet tā kā man ir lielas krūtis, tad diemzēl es nevaru iegādāties parastu peldkostīmu. Nākas izdot vismas 25 ls un uz augšu, jo šie, kas vairāk tādām tievām meitenēm un jaunām vidusskolniecēm domāti, man neko nesatur. DD vai E izmēra peldkostīma augšu, kas arī kaut ko saturētu, ļoti grūti atrast.

  2. Baaaac, cik skaista meitene Cubusam.. Valmieraa uz Valletas pa visu sienu, gandriiz apstulbu 😀

  3. anga.
    Paskaties kada vinam cena (!!!). Vienigais, iespejams, ja sadi cipari, tad tur drosi vien vairs neka nav, vai ari ir, bet ne mans izmers :(. Seit vispar varetu but biezak zinas no musu pasu veicisiem, jo var jau protams skatities ka tur visi skaisti arzemes iznesas, bet nopirkt gribas a klat tikt nevar.

  4. Kā vienmēr šajos rakstos – ir aprakstītas pilnīgi visas problēmas un to rininājumi, izņemot manējo. Ko darīt ja neesi ne + figūra, ne puiciska, ne bumbieris, ja viss ir pilnīgi ok, normālas krūtis, smuka pakaļa, izņemot vidusdaļu?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.