Kā IZVAIRĪTIES no strīdiem ar mīļoto?

Izjaukt var jebkuras attiecības, visskumjāk, ja tas notiek sadzīves nesaprašanās un dažādu ikdienas sīkumu dēļ. Šoreiz nejautā, kā tavs vīrietis var nākt tev pretī, bet gan kā tu vari spert soli pretī viņam, lai trauki virtuvē netiktu plēsti nieku dēļ. Dāmām, kurām feminisma idejas ir tuvākas par dzīvu vīrieti, lasīt šīs rekomendācijas nebūtu ieteicams – kāpēc gan bojāt sev dienu?

Ļoti reti vīriešu kārtas eksemplāri ir spējīgi savai otrajai pusītei verbāli vairākas reizes dienā apliecināt savas jūtas – ko gan tur slēpt, lai arī kā mēs to vēlētos. Nespied viņam to darīt un, kā jau rakstījām iepriekš, neuzdod viņam šos tipiskos jautājumus: „Vai tu mani mīli”?, „Cik stipri tu mani mīli?”. Tā vietā novērtē, kā viņš par tevi rūpējas vai pārdzīvo, ja tev kas atgadījies. Ļauj viņam tevi mīlēt ar darbiem, nevis vārdiem. Kā teica kāds vīrietis vārdā Intars intervijā espati.lv: “Vai es tevi mīlu? Acīmredzot, jā, ja aizvien esmu šeit”.

Nepārmet, ja uz ielas tavs vīrietis slepus, tā viņam vismaz šķiet, novērtē citas skaistā dzimuma pārstāves. Sieviešu skaistumu un pievilcību pamana visi vīrieši pat tad, ja viņš ir uzticīgs un tevi mīl vairāk par visu pasaulē. Šis noteikti nav tas iemesls, kura dēļ vajadzētu rīkot greizsirdības scēnas, jo viņš tāpat to turpinās darīt.

Centies nekavēt tikšanās vairāk par 15 minūtēm. Reti kurš vīrietis ar sapratni izturēsies pret regulārām 40 minūšu vai pat stundu garām nobīdēm laikā. Ja redzi, ka kavēšanās ir neizbēgama – pabrīdini viņu.

Ja satiekoties pamani, ka tavs mīļotais par kaut ko ir satraukts vai apbēdināts, tomēr nesteidzās tev izkratīt sirdi, nepūlies izmantot visu savu sieviešu ieroču arsenālu, lai izvilinātu viņa sliktā garastāvokļa iemeslus. Iespējams, ka viņš vienkārši nevēlas tevi apgrūtināt ar savām problēmām. Iegaumē, ja vīrietis vēlēsies tev kaut ko izstāstīt, viņš to noteikti arī izdarīs, bet tad, kad uzskatīs to par vajadzīgu.

Vīriešiem nepatīk, ja mēs viņiem ilgi liekam minēt mūsu aizvainojuma patiesos iemeslus. Šajā gadījumā tiešām nevajadzētu spēlēt kaķos un pelēs. Parasti mēs nesteidzamies šos iemeslus viņiem izskaidrot, jo bieži, normālu attiecību gadījumā, tie izrādās sīkumi, tāpēc, pārvēršot tos vārdos, tie izklausās pietiekoši muļķīgi un smieklīgi. Ja mēs tomēr turpinām demonstrēt savu uzmesto lūpu, pilnīgi dabiski, ka nabaga vīrietis, liekot lietā savu loģiku, izsecina, ka aizvainojuma iemesls ir kaut kas ļoti nopietns un sāk atsaukt atmiņā visus savus izdarītos grēkus turpat vai no bērnudārza laikiem. Pacenties viņu nemocīt pārāk ilgi, jo labāka par viņu taču neviena nav, vai ne?

5 komentāru
  1. Vispār teiktu, ka taisnība. Tikai dažas lietas grūti tomēr sagremot. Piemēram, ka tomēr skatās un skatīsies apkārt 🙂

  2. Ārprāts es lasu šo rakstu un saprotu kā tā reāli dzīvē arī IR! Apzinājos arī savas vainas ko sanāk pa retam izstrādāt, bet VISS IR labojams! Urrā!:)

  3. nesaprotu par ko jūs meitenes te priecigas kladzinat (man jasaņemas, es labošos, es sapratu savu vainu..bla bla bla ) – tas raksts taču ir konkrēts uzbrauciens! Itkā man nevajadzētu sprēgāt – bet iedziļinietes tekstā – ja vecis par kautko domaa – tad labaak netraucēt, bet ja beibei par kaut ko škrobe, tad gan labāk sevī neturiet, savādāk tēviņš nokompleksosies 😀 Nē nu ja jums patīk, protams – mums jau tikai labāk:D
    P.S. par to skatīšanos gan taisnība – hoķ acis izduriet

  4. Man arī šausmīgi nepatīk ka mans vīrietis skatās apkārt… Un uz tām garkājainajām, solārijos izceptajām skaistulēm… Par cik esmu ārkārtīgi greizsirdīga, tad man tas vispār ir murgs…. Vienreiz pat šitā kompleksos iedzīvojos.. .un galvenais ka vīrietis negrib runāt ar mani par attiecībām.. .ja mani kaut kas nomāc, es to nevaru viņam izstāstit – uzreiz saka, ka kaitinot viņu… bēdīgi vispār…

  5. un kā vīriešiem jāizvairas no strīda ar savām sievietēm… varbūt pārtraukt vnk skatīties uz sievietēm, ja jau reiz ir izvēlējies sev jau ko mīlēt un kuras skaistumu apjūsmot, un nepārmest vecus atgadījumus utt.. 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.