Kā iegūt skaistu matu krāsu mājas apstākļos?

Tu krāso matus salonā, jo uzskati, ka tā ir drošāk, taču tas ir laikietilpīgi? Tu nekrāso matus mājas apstākļos, jo baidies tos sabojāt? Varbūt vienmēr esi vēlējusies pamēģināt nokrāsot matus pati? Ir radīts risinājums! Tehnoloģiskā revolūcija matu krāsošanai mājas apstākļos no Garnier!

Garnier laboratorijās ir atklāts, ka eļļa var paveikt daudz vairāk nekā tikai kondicionēt matus. Tā spēj arī efektīvi piesātināt matus ar krāsas pigmentiem.
Tādejādi tika izgudrota matu krāsošanas tehnoloģija, kas iedarbojas ar eļļas aktīvo spēku – Oil Delivery System (ODS) jeb eļļas piegādes sistēma. Tehnoloģijas pamatprincips – eļļa ir virzītājs, kas nogādā krāsas pigmentus dziļi matu šķiedrās. Eļļas tehnoloģija veicina krāsošanas procesu, piešķirot matiem pilnīgu krāsu. Turklāt, pateicoties eļļai, krāsas sastāvam vairs nav jāpievieno amonjaks! Jāpiemin, ka šī tehnoloģija ir absolūts jaunums un to aizsargā 24 patenti.

Sievietēm, kas līdz šim baidījās krāsot matus mājas apstākļos, ir vērts ņemt vērā, ka jaunā tehnoloģija ne tikai nokrāso matus, bet arī uzlabo to kvalitāti. Mati kļūst spīdīgāki un par 35% mīkstāki. Turklāt, tā kā krāsas sastāvā nav amonjaka, krāsošanas process kļuvis par patīkamu, relaksējošu procesu – amonjaka kodīgo smaku ir aizstājis viegls un maigs aromāts.

Garnier Olia nodrošina arī optimālu galvas ādas komfortu. Sievietes, kas ir izmēģinājušas Garnier Olia, izjutušas ievērojami mazāku galvas ādas niezi un kairinājumu, kā tas nereti mēdz gadīties, krāsojot matus mājas apstākļos. Sajūta, lietojot šo matu krāsu ir tāda pati, kā ieklājot matos matu masku!

Tāpat ir vērts apsvērt Garnier Olia lietošanu, ja parasti tu krāso matus salonā, lai iegūtu piesātinātu un vienmērīgu toni. Jaunās Garnier Olia matu krāsas sastāvā esošā eļļa efektīvi nogādā visus krāsas pigmentus dziļi matu šķiedrās, tādēļ krāsošanas rezultātā mati ir ieguvuši spilgtu, viendabīgu un vienmērīgu krāsas toni. Tiek nokrāsoti arī visi sirmie mati. Samtainā matu krāsas tekstūra, kas atgādina ādas kopšanas krēmu, ir īpaši izstrādāta uzklāšanai ar otu. Uzklāšana ar otu savukārt padara vienkāršāku ataugušo matu sakņu nokrāsošanu. Un to visu tu vari iegūt jebkurā laikā – savās mājās!

Līdzīgi tūkstošiem citu sieviešu atklāj jauno matu krāsošanas paņēmienu šeit: www.garnier.lv/olia.

Noskaties video un uzzini atsauksmes no sievietēm, kas pašas pirmās Latvijā ir izmēģinājušas Garnier Olia.

9 komentāru
  1. Vai kāda vēl bez šīm 3 dāmām no video jau ir pamēģinājusi krāsu? Kādas pārdomas?

  2. vienmēr esmu uzskatījusi, ka visas tās, kas pašas sev krāso matus ir baigās drosminieces, pati nekad neesmu to uzdrošinājusies darīt, parasti eju tomēr pie friziera…

  3. Vajadzēja nokrāsot matu saknes, galu galā ieliku krāsu visos matos…Parasti problēma ir tajā, ka reti kura matu krāsa spēj nokrāsot tumšas matu saknes… Bij apnicis balināt un bojāt, tādēļ nopirku Garnier Olia toni 10.0
    Šodien nokrāsoju, super, saknes pilnībā nokrāsotas, mati tādā nedaudz pelēcīgā tonī, taču tas jau izmazgāsies, un paliks smuki balti 🙂 Iesaku!

  4. Es izmēģināju toni 4.15 un ieguvu ļoti skaistu, vienmērīgu brūni toni. ļoti patika, ka nebija spēcīgā smaka krāsai un āda neniezēja.

  5. Izmēģināju Garnier Olia matu krāsu, tonis 10.0 (ļoti gaiši pelnu blonds), bet, jāsaka godīgi, man nepatika ne krāsošanas process, ne rezultāts. Krāsa ir šķidra un tek, to ir grūti uzklāt – ne miņas no krēmīgās konsistences, kas tiek reklamēta video. Tonis sanāca ar zaļganu nokrāsu, pilnīgi ne tāds, kā uz pacīņas. Man patīk pamēģināt jaunumus, bet turpmāk ar matu krāsām vairs neriskēšu un pieturēšos pie sava schwarzkopf Color mask 1010 pērļu blondā, kam patiešām ir šī krēmveida konsistence un nav nevēlamu nokrāsu.

  6. Es, ieraugot Drogās šo krāsu uz atlaidi, nevarēju nepaņemt, lai izmēģinātu, bet rezultātā biju vīlusies… Krāsoju matus mājās jau vairāk pa desmit gadiem, bet tika raibu iznākumu neatceros 🙂 Nezinu, kas tam bija pa iemslu, bet otreiz roka neceļas izmēģināt.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.