KĀ iegūt no vīrieša to, ko VĒLIES?

Droši vien kaut reizi šo jautājumu esi sev uzdevusi un varbūt atbildi jau zini. Katrā ziņā mēs nevēlamies sniegt unikālu pamācību, kā ar rokas mājienu panākt, lai vīrietis staigātu tavā pavadiņā. Nekonsultējāmies arī ar vadošajiem psihoterapeitiem attiecību jautājumos un neizmantojām Amerikas zinātnieku veikto pētījumu rezultātus. Mēs vienkārši vēlējāmies uzzināt, ko dara sieviete, lai izprovocētu vīrieti uz sev vēlamu rīcību un panāktu iecerēto. Tāpēc gājām īsāko un tiešāko ceļu, pajautājot pašām sievietēm – kā iegūt no vīrieša to, ko vēlies?
Un, lūk, ko mēs uzzinājām. Izrādās, vairākums sieviešu vēlamo rezultātu panāk, izliekoties vājas, nevarīgas un bezpalīdzīgas. Tie vīrieši, kuri sevī jūt bruņinieka garu, steigsies palīdzēt un priecāsies kļūt par glābējiem un neaizstājamiem supervaroņiem. Bet mūsu vājais dzimums to tik vien gaidījis un gavilē uzvaras priekā. Vājuma izrādīšanas paņēmieni gan var būt dažādi – sievietēm ļoti raksturīgi arī nobirdināt pa kādai asarai, bet dāmas brīdina, ka šī izpausme ne vienmēr darbojas ar pluszīmi. Ir vīrieši, kuri tādu bimbāšanu necieš ne acu galā un galējā apjukumā bēg, ko kājas nes.

Vēl viens viltīgs un iedarbīgs gājiens ir ļaut domāt, ka sievietei vēlamais iznākums ir viņa paša ideja, piemēram, doties ceļojumā vai aizsūtīt mīļoto uz pašas kāroto procedūru skaistumkopšanas salonā. Varētu izvērsti uzskaitīt neskaitāmus apakšpunktus, kā tas viss izdarāms, bet mēs pieņemam, ka savu vīrieti vislabāk pazīsti tu pati un, ja izlemsi izmantot šo paņēmienu, tad zināsi – kā.
Tiek izmantots arī lūpas uzmešanas un šantāžas paņēmiens. Pozitīvas emocijas tas gan nevienā, ne otrā partnerī neizraisa, bet, ja tādā veidā var iegūt vēlamo rezultātu, viņa ir gatava aizcirst durvis, nedēļu klusēt, sarīkot skandālu publiskā vietā vai turēt virs kamīna televizora pulti. Visdrīzāk gan šīs viltības neizdosies izmantot vairāk nekā pāris reižu, jo vīrietim šāda izturēšanās, protams, izraisīs ne visai labas sajūtas, tāpēc pēc kāda laika tas vīrietī var ne tikai izveidot imunitāti, bet arī nostrādāt kā katalizators attiecību iziršanai.
Darbojas arī pilnīgi pretēja rīcība – pēc kundziņa dauzīšanās kopā ar vecajiem studiju biedriem vai kādas citas ne visai jaukas rīcības censties neuzmest lūpu, būt pēc iespējas un līdz sirds dziļumiem saprotošai, bet attiecīgā brīdī šo piedoto un saprasto nedarbu izmantot kā savu trumpi un mest galdā. Dāmas apgalvo – ja vīrietis nav kretīns, tad būs saprotošs, savu egoismu atstās maliņā un piekritīs, ka šoreiz ir viņa kārta piekāpties. 
Protams, paliek arī iespēja būt tiešai, godīgai un atklātai, tā sakot, ar āmuru pa pieri. Ir sievietes, kuras necieš runāšanu caur puķēm, luncināšanos, pielabināšanos un viltīgus apkārtceļus. Ko vajag – to palūdzu. Nu, ko, var arī tā, jo bieži vien vīrietim tieši šādā veidā viss top ātrāk skaidrs. Jā, skaidrs gan tiek, bet vai rosina vēlmi pakļauties?
Neraugoties ne uz ko, tu pati vislabāk zini viņa vājās un savas stiprās vietas, tāpēc lai tavs īpašais pakļaušanas paņēmiens paliek tevis pašas ziņā. Sarunāts?

25 komentāru
 1. ehh..laiki mainās un mēs līdz ar to. Vīriešu kosmētikas patēriņš pieaug nežēlīgā ātrumā, muņikus izsauc uz dzīvokļiem kur laulene izraksta savam vīriņam, parādijušies vīrieši-mājsaimnieces un katrs izglītots vecis zina, ka viņam vairs nav jākaunās raudāt. Tā kā drīz visus šitos prijomus veči varēs izmantot pret sieviešiem:D:D:D

 2. orinoko, bet tad jau var mierīgi runāt par pilnīgu dzimumu saplūšanu. es kā tomēr tipiska sieviešu dzimuma pārstāve gribētu, lai man ir vīrietis nevis tāda pati vecene kā es, kas raud, daudz runā utt. tieši tāpēc, ka vīrietis vairs nešķiro, kas būtu viņa kompetencē un pienākumos, tā atsķirība sarūk…un sievietei vairs nav interesanti. tad jau labāk visu izdarīt pašai. jautājums ir tāds – vai tiešām vīrietis nejūt nekādu vēlmi sievieti palutināt, viņai iztapt…tas taču var radīt arī pozitīvas sajūtas.

 3. nez kāpēc visas šitās iztapšanas saistās ar naudu. labi, miskasti es arī var iznest, ja man mīļi palūdz.

 4. Manuprāt iztapšana nesaistās tikai ar naudu – uzaicinājums uz pastaigu pa parku, pasēdēšanu pludmalē, atnesta rudens lapa vai kastanis kā mīļuma apliecinājums sievietei – tas piemēram mani darītu laimīgu – daudz nevajag – tik nedaudz romantikas, kas kaut kur ikdienas steigā pazūd…. 🙂

 5. labi, a cik ilgi ar tiem kastaņiem, lapām un vēl visādiem herbārija brīnumiem samierināsies, tik un tā beigu beigās zaķis skatās uz visādiem parfīmiem un restorānu nosaukumus sāk pētīt.

 6. Nu Pujata kungs (vai jkungs), manuprāt romantiskas vakariņas un parfīms dāvanā arī pieder pie romantikas – tāpat kā tas, ka sieviete pataisa romantiskas vakariņas un ar svētkos dāvina mīļotajam dāvanas – vai tad tiešām Jūs katru dienu aiz krāgas velk uz restorāniem un parfīma veikaliem???Jeb Jūs arī runājat par svētku reizēm un par romantiskām vakariņām ik pa laikam? Visam ir jābūt līdzsvarā un ja jau Jūs to uzskatas par tādu kā apgrūtinājumu, tad neticu, ka sieviete novērtēs to ko jūs darat, jo Jūs to nedarat lai sagādātu prieku….pat nezinu ko Jums ieteikt – vienīgais varbūt neskatīties TIK kategoriski un vienā virzienā un neskatīties makā un neskaitīt cik izmaksā sagādāt otram cilvēkam prieku 🙂

 7. būs jāpamēģina kaut kā pameņģēties un panākt, lai babulis mani aizved uz Spāniju (starp citu – tāpat kā es viņu aizpagājušajā gadā), un lai i nedmā makā lūrēt!
  bet vispār, skudras kundze (vai jkundze) – tiesa, kas tiesa, skolā bijām sajūsmā par katru valentīndienas kartiņu, ko saņēmām. varbūt pieturēties pie jaunības dienu tradīcjām…

 8. Ir romantiski sasmērēt maizes, saliet tēju termosā un aizbraukt pastaigāties pa mežu! Nelienam jau mēs visas uzreiz maciņos! protams, ka laiku pa laikam gribās kko greznāku un man lieks, ka tas ir tīri ok! Te jau sāk iedarbināties tas variants, ka čalim vienmēr par visu jāmaksā, bet Es, piemēram, uzkatu, ka no problems arī, ja džuse čalim uzdāvina parfīmu un aizved uz Spāniju! Labais darbiņš, kurš noteikti nāks atpakaļ – ja ne no šī jkunga, tad no cita 😀
  p.s. Pujat, ja Tu saglabātu tās savas kartiņas, tad būtu sajūsmā arī tagad 🙂

 9. 😀 Lasot šo rakstu atcerējos sava pirmā priekšnieka teicienu (viņš savām darbiniecēm regulāri stāstīja dažādas lietas, arī it kā nepiedienīgus tekstiņus). Nju lūk, viņa recepte, kā panākt no mīļotā to, ko vēlies bija šāda:
  Noved vīrieti gandrīz, gandrīz līdz orgasmam un tad iepauzē, lai uzdotu sev tik svarīgo jautājumu. 🙂 Tādā brīdī vīrietis apsolīšot jebko. 🙂
  Neesmu nekad pārbaudījusi šo paņēmienu, bet kas zin, varbūt kādreiz tiešām nostrādā… 🙂 Man vispār pieņemamākās šķiet attiecības, kur abi partneri ir līdzvērtīgi un lēmumus pieņem kopā, pārsteigumus taisa abpusēji nevis viss jāgaida no viena utt.

 10. :D:D nu tajā brīdī pirms orgasma viņš apsolīs arī zvaigznes no debesīm, a ko pēc tam?

 11. Žanet, tad neprasi zvaigznes, bet palūdz, piemēram, minēto parfīmu vai ceļojumu. 😉 Vai tad mums vajadzīgi tukši solījumi? Man noteikti nē.

 12. Nedēļas nogales metode…pozitīva atmosfēra, ballīte, draugi, nedaudz grādīgo dzērienu un pierunāšana un Salve Soči! Tikai beibes dosies ceļojumā! Varbūt riebīgi, varbūt normāli, ka sievietes vēlas čupoties ne tikai pa teātriem, barčikiemm un pie tējas tasēm mājās, bet arī doties kopīgos ceļojumos bez vīriešiem. 😉

 13. spiiganinj, bet man liekas, ka uz veicīti es viņu nedabūšu, pirms vēl nekas nebūs galā :D:D:D kā teica kāds gudrs cilvēks – ābols ar diviem galiem, eheee…

 14. Ai, bet man īstneībā vispār liekas sviest, ka uz kaut ko jāpierunā vai japiedabū. Apbrīnoju tās, kurām ir pacietība un gribasspēks. Eju un organizēju sev foršos pasākumus vai iepirkumus pati. Jo ja cilvēks pats neaizdomājas, ka man būtu patīkami, ja mēs vienreiz gadā kaut kur aizbrauktu vai saņemt kaut vai margrietiņu pušķi par smukām acīm, tad lai iet bekot. Redz, bet tur rodas tas moments, ka veči citreiz brīnās, ka dāma atdodas par smaržu pudelīti vai to pašu puķu pušķi. Vienkārši ir tāaaaads uzmanības trūkums, ka tu vairs nemēri to uzmanību, jo der jebkāda!

 15. Žanet, bet jāizspiež tikai solījums, uz veikalu iesiet pēc tam. Dotais vārds taču jātur, vai ne? 😉

 16. Jums, cienītās, nu gan ir spēks ņemties :). Es vispār apbrīnoju visas šīs receptes, kā dabūt, kā iegūt, kā piespiest, kā piečakarēt, lai nemana u.t.t. Tur recepte ir pavisam vienkārša, lieciet tam tēviņam vienreiz svētu mieru. Ja tur kautkas iekšā ir, tad tas pats iznāks ārā, ja nenāk ārā, tad ar spiešanu neizspiedīsiet nekad. Kā nav, to nevar dabūt. Tie ir tēviņa instinkti, izpatikt. Ja tēviņš nemēģina izpatikt, tad tie instinkti vai nu guļ vai nu ir rudementāri.
  *Ērikonkul, uznes mani kalnā….un Ēriks nes. Ērik, vai tu esi vecis vai neesi, uzkāp kokā….un Ēriks kāpj. Finālā Ēriks ari ūsas nodzen. … Ļ. cien. Vēsturniece varētu mest kūleņus, bet Ēriks fig kautko darītu. Šis jau ir cits aspekts, kapēc vienas dēļ viņš ir ar mieru to darīt, bet otras nekad mūžā. Par šo te darētu padomāt, kas ar jums pašām nav īsti ok. Ļoti iespējams, ka Ēriks savulaik ir piedāvājis noskūt ūsas, bet tad tika atbildēts, nē nē, ko tu! Tēviņi parasti 2x nepiedāvā. Nepalaidiet garām momentu 🙂
  Tēviņš pēc savas būtibas ir ļoti lepns dzīvnieks, ļoti iespējams, kā taisni tēviņš savā dziļākajā būtībā ir LAUVA nevis mātīte kaķene….

 17. Zin? Tēviņam petiesībā nav jāzina, ka mēs viņu grozam un kko vēlamies panākt! Tas pats variants, ka tēviņš ir ģimenes galva, met mātīte kakls – galvu takš grozīt un noturēt ar vajag :))

 18. Ok vis kas te ir rakstits ir izmeginats es personigi esmu dabujusi visu ko paludzu veikala (protams naudas robezas nekad neluksu to ko vins man nespej nopirkt). Bet mani kaitina un nezinu ka so vina ricibu izmainit jo kad ir kadi kaski vai stridini un tiko sis strids irgrizas naudas lietas ta sakas : Es tas kas pelna es tas kas vergo un tu tik gribi to un to. Es esmu ta kas terejot vina naudu, ko vins ir nopelnijis. Sori bet man piegriezas katru reizi kad vins apsola ka ta nedaris nakosaja reize vis sakas no gala.
  Nu ko jus man ieteiktu lai es dabutu to ko velos bet nedabutu sitienu ar rungu pa muguru, ka ta ir vina nauda.

 19. Sirsnin, tiešām vai nu pelnīt pašai vai no kopējām finansēm palēnām ietaupīt un pašai arī pirkt nevis prasīt vīrietim, tas vismaz nebūs tik uzkrītoši. Lai gan, ja reiz cilvēks ir ieciklējies uz vienu frāzi, diez vai kas mainīsies līdz ar nelielām pārmaiņām ikdienā.

 20. man nav iisti saprotams kaads prieks ir PAKLJAUT viirieti, lai dabuutu to ko grib. mans viirietis ir mans labaakais draugs un es negribeetu savu draugu chakareet. man sagaadaa prieku tas, ka vinjsh PATS veelas mani iepriecinaat, PATS izlemj paliidzet, kad vajag vai kaadreiz nopirkt to, ko man vajag. tai ir jaabuut vinja izveelei. vinjsh ir gatavs dariit ljoooti daudz, lai es buutu prieciiga. un es tiehsaam no sirds vienmeer esmu prieciiga par katru “pakalpojumu vai preci”. vinjsh to redz un vinjam gribas mani iepriecinaat veel. taa tas iet pa rinjkji. protams, tas pats ir arii otraadi. un ja to labo, ko es daru, saak uztvert kaa normu, man saak paariet veelme to dariit.
  te bija arii runa par iepirkshanos veikalos. taapeec iesaku nevis prasiit, lai tev nopeerk, gari nopuusties pie skatlogiem un iideet, bet pagaidiit. un kad vinjsh pats gribees, tad arii nopirks. tad vajag izraadiit prieku un vinjsh gribees iepriecinaat tevi veel kaadreiz. ja man priktu kaut ko ar taadu attieksmi “luudzu, vari savaakt savu meeslu par ko atkal es esmu labi samaksaajis”….man to meeslu simts gadus vairs nevajadzeetu. un arii viirietim saak piegriezties, ja to uzskata par normu un pagraabj pirkumu, pat nepasakot paldies.
  protams, shis ieteikums neder taam, kam galvenais ir tikt pie gribeetaas preces vienalga kaadaa veidaa un ir pilniigi pofig kaa vinjsh par to juutas.

 21. Gribi panākt prasi un saki tieši tā kā ir,………. tas ir pats iedarbīgākasi veids un vīrieši š’dau rīcību ( un sievieti) ciena daudz vairāk, nekā bruņinieku padarīšanu.

 22. Soreiz gan atlausos piekris Nilam.Kapec ir jamegina aptit ap pirkstu, lai kaut ko dabutu?Pasaki ko velies un skaties ko izvelejies.Vairakums viriesu nesaprot majienus,ja nu vienigi tos ,kas tiek ar mietu izpilditi.Gribas kaut kur aizbrauk pasaki,gribas jaunu lupu krasu pasaki,tas ir tik vienkarsi,un atbilde ari sekos uz reiz.Padomajiet tacu,ja piemeram virietis kaut ko grib,vins to uzreiz ari pasaka,gribu jaunu masinu,gribu sexsu,gribu kotletes vakarinjas,vai tiesam ir daudz gadijumu,kad virietis luncinas ka lapsa ap kaut ko,pec tam nopusas un gaida :zile nu milja, ko es gribu.viriesi ir vienkarsaki un saprotosaki neka mes domajam,gribas paludz un skaties kas notiek un ja busi bijusi atklata dsabusi karoto atrak neka doma.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.