Kā es atmetu pīpēšanu

Otrā Diena… Tracinoši ir nākt uz darbu savas dienišķās 45 minūtes un mirklī kad esmu pie Uzvaras parka ir vēlme ieskriet benzīna tankā… un nopirkt kādu pīpi…. Jā… Esmu nopīpējusi 7 savus apzinīgās dzīves gadus.. Kā es sāku??? Kurš vairs to atceras, bet droši varu apgalvot, kad tas sākās tikai augstskolas laikos…. šodien ir otrdiena un 4 novembra diena.. esmu darbā…. Daru ko parasti darbā mēdz darīt … Brīžos, kad vēlme ir iziet ārā uzpīpēt paķeru savu krūzīti un eju ārā.. Vnk nomainu vidi.. ar cerību, ka satikšu kādu smēķējošu savu darba kolēģi un varēšu kāri ieelpot cigarešu dūmus…. Atkarībā? Jā ….
Jūsu emocionālā! 🙂

9 komentāru
 1. Sveika, Emocionālā!
  Kā veicas ar nepīpēšanu?
  Es pati nopīpēju 12 gadus- pusi savas dzīves.. Mans Mīļotais visādi mēģināja mani atradināt, pati mēģināju, bet nekā… Vasarā pēkšņi likās, ka esmu stāvoklī un pateicu- NĒ- nekādu cigarešu bebuci gaidot.. bet nebiju stāvoklī.. toties nu jau 4.5mēnešus nepīpoju- oki- 1 reizi nogrēkoju ar puscigareti- vairāk nespēju ievilkt, tā garša tik pretīga likās.. fuj.. un tagad nevaru izturēt, ka citi pīpo tuvumā, vispār smakas pēdējā laikā nepatīk.. varbūt tagad būs bebucis? 🙂
  Lai vai kā- lai veicas ar atmešanu :)))

 2. Mana bilance – arī 7 gadi nopīpots. Atmešana pasākums – vairākas reizes. Arī šoreiz. Glavenais mērķis – es un mans draugs nesmēķējam pa nedēļu, ja nu tomēr vīkendā sagrībās, tad var atļauties pāris dūmus uzvilkt. Un pagaidām viss ok, jo ticiet vai nē, bet tieši diena, kad atmetām, pēc zvaigžņu stāvokļiem, bija vislabvēlīgākā šādam solim. Varu teikt, ka tik viegli nekad nebiju atmetusi…jo mana pārliecība ir – nevajag spiest un mocīt sevi – lietām un sajūtām pašām ir jāatnāk. Tagad ir tā, ka abi ar draugu nepīpējam jau 3 nedēļu, varbūt 1 reizi nedēļā uzpīpējam pāris cigaretes kāda pasākumā, un tad arī tikai – pašas vieglākās.

  Pāris atziņas:
  – Ja vēlies atmest, tad no acīm jānovāc jebkādas lietas, kas tev atgādina šo procesu…iemīļotās šķiltavas, nobružātais pelnu trauks…Ir labi, ja mīļotais cilvēks nepīpē vai arī uzsāk atmešanu kopā ar tevi!
  – Lai motivētu – saderiet ar draugiem, ar mīļoti cilvēku par kaut ko vērtīgu 😉 piem., ja izturēs pusgadu – spa garantēts 🙂
  – Lai noturētos, mazāk uzturēties pīpētāju sabiedrībā…
  – Ja paslīd kāja – nešaustīt sevi…neko labu tas nedos.
  – Ja neesi gatava atmest – samazini izpīpēto cigarešu daudzumu, pārej uz vieglākām.

  Lai izdodas noturēties!
  di

 3. > Rakstīt šeit!Esmu izmēģinājusi Nikorette
  – košļenes, jo vairāk košļā jo riebīgāk ap dūšu paliek, bet ja ar kaut ko nodarbojies tad pīpēšana aizmirstas,
  – plāksteri, atbraucot mājās no darba un neatrodot NEVIENU cigareti, ir tāda vēļēšanās kā ņemt plāksteri,satīt un nopīpēt!!!!!!!!
  Esmu arī mēģinājusi TABEX nu pirmā diena ir kā ir, bet glābj tas ka var dažas cigaretes izpīpēt!Otrā diena jau labāka, brīžiem pat aizmirstas, ka drīkst uzpīpēt. Un trešajā dienā jau vispār droši sēdēju pie pīpētājiem un skatījos kā viņi ievelk lai nenodziest un izpūš lai nenosmok 🙂 Bet pats trakākais man ir naktīs-es sapņoju ka pīpēju!Un pīpēju ar baudu un katrā sapnī!

 4. Njā…lasu un brīnos. laikam jau dažādiem cilvēkiem tas tiešam ir dažādi. Es nevaru teikt, ka smēķēju aktīvi, bet ik pa laikam to daru. Ikdienā vienkārši nesanāk, jo nav, ar ko, viena pati nekad cigaretes nepērku. Bet man nekad nav bijusi doma kaut ko speciāli atmest vai sevi ierobežot, vienkārši man tā atkarība nerodas. uznāk kaut kad tāda kāre, izpīpējam cigareti un mires. Tāpēc saku, es tikai par šādām sajūtām varu pabrīnīties. vecāki vēl tagad nezina, ka mēdzu uzvilkt dūmu, esmu pieaugusi, bet viņus netraumēju. Gadās taču ciemos aizbraukt un tā…un tajos apstākļos es nekad neesmu par cigareti vispār iedomājusies. mana vecmāmiņa pīpēja ilgus gadus, bet nometa vienā dienā. Kā? Es nezinu, bet tas viņai izdevās. Zinu tikai, ka tad vēl nekādu plāksteru un košļeņu nebija.

 5. siļka31.05.2010.!
  es esmu meģinajis atmes 100 reizes 😀 bet man neka nekad nesanak 🙁
  varbut var kad ieteikt normalu viedokli ka var atmest..? 🙂

 6. Jā teorētiski es arī esmu no tām kas pirmos pāris gadus niekojās bez jebkādas atkarības. Kompānija ir uzpīpē, kompānija nav – arī domas vilkt nav. Tad nu notika dzīvē diezgan lielas skumjas un sāku vilkt! Gadus 5cus vilku diezgan. Apprecējos…pat tas ka gaidīju mazo nespēja piespiest pilnībā atmest (par to riebums pašai pret sevi). Pagāja apm. pus gads pēc mazā piedzimšanas un man radās tiešām liela motivācija atmets – neizgulēšanās, nedaudz svars vēl kļāt no māzā, daudz mājas =>tātad gribēju būt un justies atkal skaista ar saviem 50 kg un rožaino sejiņu. Atmetu vienā dienā (valentīndienā) 😀 . Nav diži lielas receptes, bet man būtiski bija tas kad parēķināju cik daudz skaistas apakšveļas varētu nopirkt par to ko nopīpēju, cik uz solāriju varētu aizstaigāt. Jā protams nācās katru cigareti ar kaut ko aizvietot…es ēdu vairāk, bet daudz veselīgāk, ābolus, sagriezu burkānus cigarešu garumā, sāku dzert tējas un ūdeni katru reizi kad vajadzēja cigareti. Un pats komiskākais ko darīju – ja bija neizturami paņēmu zīmuli un izlikos, ka pīpēju!!! 😀 Oooo jā tas proces jau vien dod 50% kaifa no tās cigaretes. Itkā ķimeņu tēja taka palīdzot atmest…! Ēdu daudz žāvētus augļus – hibisku, dzērvenes, banānus utt (bet ne tos kas cukuroti)… Katrā ziņā svarā tieši nokritos par pāris kilogramiem, laikam jau arī tāpēc, ka pieaugot enerģijai kļuvu aktīvāka. Pirmās divas dienas manuprāt nav tās grūtākās, bet grūtākās ir pirmās nedēļas beigas, bet kad to pārlauž ir tāda svētlaime ka pinkšķēt vien gribās. Vajag sevi palutināt un apbalvot – kas nu kurma: citam mīļākā šokolāde, citam nenopīpāto naudiņu ieliet bākā un kur aizbraukt, Iegādāties zelta zivtiņu, aizbrauk tu zmotokrosu! Tā nu tas ir ka galu galā tā nenopīpātā naudiņa nepaliks pāri jo pirmajā laikā īpaši prasās sevi apbalvot un aizpildīt to iztrūkumu. Es pirmajā mēnesī visu naudiņu izgulēju solārijā un visādās delikatesēs, gardumos un niekos…pat nagulakās 😀 Galvenais nekad nedomāt par to ko zaudē, jo atmetot TU tikai un vienīgi iegūsti!! Un patiesi nenosaukšu precīzus datus, bet uz apm 1tonnu vigarešu ir kaut kur 400l medus lai tik visiem garšotu un vilktu. Jā jā cigaretēm ir garšvielas un smaržvielas – tāpat kā pulveriem un kolai 😀 Starp citu atmetot smēķēšanu arī seksuālā tieksme pieaug, jo patstāvīgais nogurums pazūd, kā arī visi maņu receptori kļūst intensīvāki. Viens pieskāriens var pamodināt to kas smēķējot snauž.
  Katrā ziņā bija ļoti viegli un grūti reizē atmest, lepnums par katru noturēto stundu un kārība kas tikai pieņemās spēkā. Dabuju pat iedzert tādu MYDOCALM kas noņem muskuļu sasprindzinājumu, lai nesāp galva, būtu mierīgākā un varētu iemigt, kā arī nervozitāti vieglāk bija kontrolēt. Centos lasīt citu veiksmes stāstus, lai nejustos viena šai cīņā. Svarīgi nemēģināt atmest stresa apstākļos – ka nesanāk ziepes. Izlasiet grāmatu DEBESIS IR – tas dod nepārspējamu spēku aizmirst par cigareti!!!!!!! Vai arī PĀRRAUTAIS PRIEKŠKARS!!!

 7. Hipnoterapeits E.Skrodelis. [cenzēts]hipnoze.lv!! Smēķēju apmēram desmit gadus. Uz hipnozi gāju ļoti skeptiska, bet vēl joprojām esmu ļoti pārsteigta kā tas darbojās.. un jau pirmajā reizē, sajūta tāda,ka nekad nebūtu to darījusi. 80 lati, bet tik tiešām, ir tā vērts.. jau 2 gadus kā brīva!! 🙂

 8. Es arī 10 gadus pīpēju un metu nost kādas reizes 150 līdz tas beidzot izdevās. Un ja jautā kā, tad tā bija vienkārši savu smadzeņu pārprogrammēšana. Un palīdzēja man vairākas lietas – 1. Smēķēt cik gribi, bet smēķējot nedarīt pilnīgi neko citu un koncentrēties uz to kā tu smēķē. 2. Es sapratu, ka man sāk vairāk traucēt smēķēšana, nekā patikt – viss smird, nauda tērējas, vienmēr ģimenes pasākumos jāslapstās lai aizietu uzpīpēt. 3. Mamma man ieteica iet kaut kur ārstēties, uz kādu rehabilitāciju. Un tad es sapratu – kāpēc man kaut kur jāiet, es taču varu vienkārši to nedarīt, vienkārši nepaņemt to cigareti, vai neaizdedzināt vai neievilkt un tā pīpējot, neko citu nedarot, es sapratu cik tas ir muļķīgi. 4. Nepārmest sev tad kad tomēr vienu uzpīpē, vienkārši pēc tās vienas vairs nepīpēt. Visi mēs esam vāji savā būtībā, bet būs tā viena reize kad neatsāks. 5. Un pēdējais – tad kad nu pilnīgi nevar izturēt – izdzer veselu glāzi ūdens, man palīdzēja. Lai veicas 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.