Jocīgi gan. Vai ne?

Jocīgi, zinātnieki meklē ārpuszemes civilizāciju, pazistamu ari kā "marsieši" kautkur visumā, bet visi zin, ka vīrieši ir no Marsa un sievietes ir no Venēras. Tātad nekas nav jameklē, atliek drusku padomāt un saprast, ka marsieši dzīvo uz Zemes. Starpcitu, venērietes arī dzīvo uz Zemes.

Venērietes ir pazīstamas kā sievietes jeb vecenes. Kā saka, nav dūmu bez uguns. Vecenes ir sacepušās un veči jeb vīrieši ir atsaldēti. LOĢISKI!!!! Uz Venēras ir mežonīgi karsts, bet uz Marsa ir auksts un tādos apstākļos nevar ne padomāt, ne vairoties. Sakarā ar to, ka Zeme atrodas starp Venēru un Marsu, tas ir kā kompromis, kur vest mierīgu, blakus pastāvošu dzīves veidu. Gan marsieši gan venērietes ārēji ir ļoti līdzīgi. Tie ēd vienu un to pašu, drēbes tiem ir vienādas, pogājās uz dažādām pusēm, bet tas jau ir uzskatāms par arhaismu un citreiz pat guļ vienlaicīgi vienā gultā. BET, ir 2 lietas, kas tos šķir. Kapēc? Tas nav saprotams. Venērietes lasa Cosmo, marsieši FHM. Abi šie lasāmie ir intelektam stipri zem jostasvietas, bet tomēr katram savs. Otra lieta. Objekts М/Ж, katram ir ar atsevišķu, speciāli apzīmētu telpu. Kapēc? Ja viņi savā starpā spētu vienoties par vienu premisi, tad viņiem būtu 2x vairāk telpas un jāpatērē 2x mazāk resursu. T.b., ja Venērietes nevērtu podam vāku ciet, savukārt marsieši pirms čurāšanas paceltu un pēc nolaistu poda vāku, tad viņiem varētu būt 2 kopējas telpas, bet diemžēl tas nav iespējams, jo viņi katrs runā savā valodā……….

2 komentāru
  1. Loti filozofiski, loģiski un apcerīgi, bet nav to desmit atšķirību…. 🙂
    BET – šodien kāda saruna man uzlika punktu uz I – ir jāpieņem tā otrā pasaule tāda kā ir un ja šīs abas pasaules respektēs viena otru, tad arī bez īpašas piepūles, dabiski atradīsies kompromiss…tas ir tas ko mēs visi meklējam ne? 🙂

  2. Man jau gan liekas, ka to kompromisu nemaz nav tik grūti sameklēt. Ka tik ne mēs paši tās atšķirības nekultivējam – vīrietim jābūt tādam, sievietei tādai…kaut kādi ārprātīgi stereotipi. Un, ja kas, aiziet vīriešu tualetē pačurāt man vispār nav problēmu, tā arī daru, ja sieviešu tualete aizņemta.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.