Jaunumi, konkursi un balvas – īpaši espati.lv

Laba ziņa 🙂 Piesakām jauno – L’Oréal Paris konkursu. No šīs dienas divu nedēļu garumā, sadarbojoties ar vienu no Latvijā populārākajiem kosmētikas zīmoliem – L’Oréal Paris, organizējam nākamo konkursu – “Meklē jautājumus un saņem atbildes”. Ja esi espati.lv foruma lietotāja, izmanto tā sniegtās iespējas – uzdod sev interesējošos jautājumus un saņem atbildi no pārējām espati.lv lasītājām. Iespējams, kopīgiem spēkiem atrisināsim visus jautājumus, kas mūs interesē.

Turpmākās divas nedēļas, katru darba dienu espati.lv forumā tiks izvēlēts viens svarīgākais/interesantākais jautājums un viena kvalitatīvākā atbilde. To autores saņems balvu – vai nu jauno L’Oréal skropstu tušu Extra Volume Collagene, vai acu ēnas Color Appeal Trio Pro.

Extra Volume Collagene ir skropstu tuša, kas satur kolagēnu un piešķir maksimālo apjomu ar vienu pieskārienu.


Color Appeal Trio Pro
ir īpašs komplekts, kas satur 2 acu ēnas piesātinātos, pērļaini mirdzošos toņos un gaismotāju – mirdzošas, gaišas ēnas, kas izgaismo acis.

Ja tev ir kādi jautājumi vai komentāri – gaidīsim tavu vēstulīti uz [email protected] vai nu vari atstāt komentāru tepat zem ziņas.

13 komentārs
  1. Nu labi, a ja es gudri sajautāšos un atbildēšos, vai man būs jāsāk krāsoties? 😀

  2. Ziņa no redakcijas – Temīda Dieviete, vari drošu sirdi pie mums pieteikties :)) Tava dāvaniņa/dāvanu karte no Amorette SPA Tevi gaidīs redakcijai, un varam arī sarunāt, ka nosūtam to Tev pa pastu 🙂

  3. Maigums, aizej pastāvi pie redakcijas, moš satiksi sava vīra mīļāko un ne to vien… :)))

  4. vo sākās veceņu cīņas 😀 es teiktu labāk temīdai ar kurjeru aizsūtīt kaut kur uz kādu Double cofee bez lieka stresa.

  5. sorry, dāmas, mēs te iekš espati.lv arī kāru aci skatījāmies uz to dāvanu karti, jo tomēr riktīgi labs – 100ls par SPA, bet viss nokārtojās – dāvana tiks pie savas likumīgās īpašnieces 🙂

  6. Es ceru kaa es dabusu kadu balvinu, kura liks man piedomat pie taa cik gudra es patiesiba esmu. Mes nevaram vainot viens otru jo neesam labaki par parejiem.:)

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.