Jaunas rotas un krāsas no AVON

Šaj? pavasarī AVON nāk klajā ar līdz šiem neredzēti plašu rotu kolekciju un prezentēja pirmo lūpu zīmuli „ 3 vien?” ar perfektu, Džilianas Dempsijas profesionāli izstr?d?tu  krāsu kombināciju.

Aprīļa nogalē AVON sadarbībā ar stilistiem  rīkoja jaunāko grima produktu un aksesuāru prezentāciju, kuras  laikā demonstrēja to, kā ar grima un dažu rotu palīdzību iespējams variēt tālu. Stilistu un AVON ieteikums ir praktisks – ir vērts ieguldīt modernās rotās un moderna grima toņos, nevis pirkt katru sezonu jaunu tērpa kārtu. Prezentācijas laikā stilistes demonstrēja vairākas pārvērtības – ar Avon rotu  un grima palīdzību. Jaunajā Avon rotu kolekcija ir aizraujoša – gan ar klasiskām, rotām, gan  tādām, kas vilina uz Maroku, vedina domāt par Seno ??ipti, ļauties Flamenko ritmiem vai justies kā
āfrikāņu karalienei!


Jautā savai Avon Konsultantei arī Tu!

www.avon.lv
67389797

6 komentāru
  1. Ta zilganzala rokaspradze atgadina tas “trollu krelles” – Trollbeads, kas noperkamas Spce. Nospikots.

  2. Vai nevar vienkārši aizbraukt uz kādu vietu, kur ir piem. Avon veikals un nopirkt to, kas noskatīts, man pavisam noteikti negribas “savu konsultanti”, tas uzliek uzreiz pienākumus, nu vismaz man ir tāds iespaids, es jūtos “pieskaitīta”, mani vēl sāks “bombīt” ar piedāvājumiem – rekur šito nopērc un šito, bet es gribu vienkārši šīs konkrētās rotas un viss.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.