Jauna espati.lv rubrika – jautā ekspertam!

Internetam un protams, arī portālam espati.lv ir īpaša priekšrocība – ir iespējams ātri uzzināt tieši tevi interesējošās lietas, uzdot jautājumus un īsā laikā saņemt atbildes.

Mums ir svarīgi, lai šeit tu varētu atrast sev nepieciešamo informāciju, un tieši tāpēc atbildēt uz taviem jautājumiem esam aicinājuši visdažādāko nozaru speciālistus – ārstus, psihoterapeitus, skaistumkopšanas ekspertus, arī juristus, finansistus, frizierus, interjeristus, pavārus un citus. Turpmākās nedēļas iepazīstināsim tevi ar viņiem visiem.

Espati.lv sākumlapas lodziņā “aktuālais jautājums” ieraksti sev interesējošo jautājumu. Norādi arī to, kuram speciālistam jautājumu vēlies uzdot. Raksti mums arī tad, ja vēlies uzdot jautājumu kādam, kurš nebūs mūsu uzaicināto ekspertu vidū.

Protams, ka atbildes uz jautājumiem centīsimies sagatavot, cik ātri vien iespējams. Taču lūdzam tavu sapratni, ja atbildi saņemsi pēc pāris dienām vai nedēļas – ir speciālisti, kuri, veicot savus tiešos darba pienākumus, nespēs būt pieejami katru dienu.

Šī, pirmā nedēļa, būs īpaši aktuāla esošajām un topošajām māmiņām. Iepazīsties ar mūsu ekspertēm.

SANDRA BĒRZIŅA, veselības klīnikas Premium Medical Montesori pedagoģe. 

Montesori metode ir viens no ceļiem, kā veiksmīgi attīstīt bērna emocionālos, intelektuālos un fiziskos dotumus. Metodes izstrādātāja M. Montesori uzsver, ka mūsu, vecāku, uzdevums ir atklāt, izpētīt un ievērot bērna attīstības iekšējos likumus.

Sandra sniegs atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar Montesori pedagoģijas piedāvātajām iespējām bērnu attīstībā, par bērnu sagatavošanu skolas gaitām.

KLAUDIJA HĒLA, veselības klīnikas Premium Medical fizioterapeite, zīdīšanas konsultante, topošo vecāku klubiņa vadītāja.

Klaudija sniegs uz jautājumiem, kas saistīti par bērniņa attīstību līdz aptuveni divu gadu vecumam jeb mirklim, kad viņš sāk staigāt. Jautā arī par zīdīšanu, priekšlaicīgi dzimušu bērniņu attīstību, kā arī visu, kas aktuāls topošajiem vecākiem – elpošanu, bobata metode, handlings un citi.

Jau nākamnedēļ iepazīstināsim tevi ar nākamajiem ekspertiem. Gaidīsim tavu ziņu un komentārus par to, kādus ekspertus noteikti vajadzētu uzaicināt.

4 komentāru
  1. Noteikti vēlētos arī kādu bērnu psihologu – kā tikt galā ar dažādiem pārdzīvojumiem, pārmaiņām ģimenē, cita cilvēka ienākšanu/aiziešanu – kā labāk paskaidrot utt.

  2. Un es gribētu zināt – vai paši mediķi potē savus bērnus? Ir diezgan daudz pretrunīgas informācijas par pošu labumu, ir skaidrs, kā vakcinēšana ir nopietns bizness, tāpēc gribas zināt pašu mediķu attieksmi pret to (kad nav runa par piemaksu saņemšanu par katru vakcinētu personu).

  3. Gribētu zināt tādu leitu – kas ir bērnu brīvā audzināšana, ko tas sevī ietver un vai tiešām mēs mazliet šo metodi nepārprotam? Vai tas tiešām nozimē visatļautību?

  4. Labdien,man ir jautājums saistibā ar grūtniecību!
    Situacija:ar draugu pargulejam bez izsargasanas,pec 4dienam ka tam jabut sakās MR,vai pastav iespeja,ka esmu stavoklī?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.