JĀ, es joprojām esmu VIENA – 8 frāzes, ko man ir APNICIS uzklausīt

Man vairs nav ne 20, ne 25 gadi, bet es joprojām esmu viena. Un man ir apnicis uzklausīt apkārtējo komentārus un viedokļus par šo tēmu. Paldies, bet man nevajag jūsu mākslīgo līdzjūtību un nekam nederīgos padomus…

8 FRĀZES, KURAS LABĀK PATURIET PIE SEVIS
„Tu satiksi viņu tad, kad pārstāsi meklēt” – šo laikam nākas dzirdēt visbiežāk. Man parasti gribas teikt – vai jūs domājat, ko sakāt? Cilvēki vienkārši ir ieprogrammēti meklēt to savu otro pusi, ja tādas vēlmes nav, tad kaut kas tomēr nav īsti riktīgi. Un galu galā – lai kaut ko dabūtu, kaut kas taču lietas labā ir jādara, vai ne? Jo, vai tad es viņu atradīšu starp tām divām šķēlēm baltmaizes, kas pārziestas ar nutellas kārtu, sēžot uz dīvāna un skatoties TV? Tas būtu tāpat, kā es tev pateiktu – nedari neko, lai iegūtu savu sapņu darbu, gan tas pats atnāks pie tevis, turklāt pasniegts uz zelta paplātes, varēsi paturēt gan darbu, gan visu sasodīto paplāti…

„Tu vēl esi jauna, tev vēl visa dzīve ir priekšā”
šī ir lieliska frāze. Galvenais, ka universāla – man to teica gan toreiz, kad bija 20 gadu, gan tagad, laikam teiks arī tad, kad tuvošos 60 gadu slieksnim. Tas ir šausmīgi kaitinoši. Vai jums nav vienalga, cik man ir gadu? Ne jau par saviem gadiem es sūdzos. Mani gadi ir lieliski, un es gribu tos izbaudīt kopā ar kādu, kurā ar to visu varētu dalīties. Un tas, ka tev ir vairāk gadu par mani, nenozīmē, ka vari vērtēt manu dzīvi un to, kas man vēl ir vai nav priekšā. Un, ja tu to arī dari, tad pacenties, lūdzu, lai šī frāze izklausās ticami no tavas mutes.

„Tu satiksi viņu tad, kad būs pienācis īstais brīdis (vai tad, kad būs lemts)”
– varbūt varat apgaismot arī mani, kad tad tas būs? Kurš ir tas, kas noliek šos maģiskos brīžus vai datumus? Es varētu ar viņu iepazīties un palūgt, vai nevar kalendārā to manu datumu pabīdīt tā, lai tas pienāk ātrāk. Bet, ja nopietni – neko stulbāku nevaru pat iedomāties, ko pateikt kādam, kurš ir viens un atrodas otrās puses meklējumos. Laikam atkal jāsaka – ja tev nav nekā jēdzīga ko teikt, paklusē, man tavi padomi nav vajadzīgi.


„Tu vienkārši nemeklē īstajās vietās”
šajā gadījumā man vienmēr gribas pavaicāt ekspertiem – un kur tad man būtu jāmeklē? Varbūt pastāstīsiet kaut ko vairāk par šo burvju zemi, kur dzīvo visi brīvie, gudrie un pievilcīgie vīrieši? Ja tev nav ko man pateikt saistībā ar to, ka es joprojām esmu viena, tad varbūt nesaki neko. Tas, ka es brīvdienās dodos uz bāru, nenozīmē, ka es uz turieni eju medībās. Es eju izklaidēties, ticiet vai nē – bet man reizēm vienkārši gribas kādu kokteili un skaļu mūziku. Man nav nodoms apprecēties ar pirmo, kas mani uzlūgs dejot vai izmaksās dzērienu. Tajā pašā laikā neviens nevar izslēgt iespēju, ka tieši tur var satikt arī to īsto.

„Tev vajadzētu pamēģināt iepazīties internetā”
– 99% gadījumu, kad pārjautāju vai tas tiešām darbojas, man neviens nespēj atbildēt, jo vienkārši nav ne to mēģinājuši, ne arī tic, ka tur tiešām ir iespējams iepazīties ar normāliem vīriešiem. Es te nerunāju par pliku vai izvirtušu seksu, vai dīvaiņiem, kuri vienkārši grib apmainīties bildēm, vai garām un nekam nevajadzīgām vēstulēm. Es runāju par normāliem vīriešiem. Es gribu viņu redzēt, novērtēt, ejot garām pasmaržot, un tikai tad saprast, vai vispār gribu iepazīties.

„Tev vajadzētu vairāk apgrozīties cilvēkos”
jā, varbūt man iet pa ielu kailai, lai mani kāds tiešām pamanītu? Varbūt stāvēt tādai Vecrīgā un piedāvāt garāmejošajiem vīriešiem pašas ceptus mafinus? Ziniet, man šķiet, ka es izeju sabiedrībā pietiekoši. Patiesībā – es visu laiku esmu sabiedrībā. Tikai viņa tur nav. Katrā ziņā – ja jūs zināt kādu lielisku vietu, kur es vēl varētu iziet, lai satiktu viņu, padodiet ziņu. Es izskatīšu piedāvājumus.

„Tu esi pārāk izvēlīga”
– atvainojiet mani, bet man nešķiet, ka man būtu jādzīvo un jāguļ ar kādu, tikai tāpēc, ka viņš ir vīriešu kārtas, ar attiecīgo lietu starp kājām, neskatoties uz to, ka pusakls, puskurls ar tieksmēm uz alkoholu un pēc skata arī tāds ne pārāk… Es neesmu izvēlīga, es tikai vēlos atrast to, kas man liek elpot ātrāk, smaidīt vairāk un sajust to kņudoņu vēderā. Un lai to sasniegtu, diemžēl nepietiek tikai ar to lietu starp kājām. Tas arī viss.

„Mēs ar Kārli (Māri, Jāni, Pēteri) esam saderinājušies!”
es saprotu, ka tu priecājies, jo jūs jau sen esat kopā, dziļi sirdī jau man arī prieks par tevi, bet pārāk kaitina tā tava apmierinātā sejas izteiksme. Piedod, bet tā tas ir…

19 komentārs
 1. Ok, pēdējā punktā aizšauts galīgi garām. Ja iepriekš minētās frāzes ir saprotamas, es varētu iejusties šīs personas ādā un māt ar galvu, un teikt, jā, šitais ir pieredzēts, tad pēdējais punkts nogalina visu šo sajūtu.

 2. Tieši tā….raksta beigas ir kā “naglai uz galvas” trāpīts!
  “Slampai” varu ieteikt, neliekuļot!!!

 3. Viss ir tieši tā kā dzīvē. Diemžēl. Es esmu viena no tām vienām, kurām mūžīgi šitais jāuzklausa – lasīju un likās, ka tas ir tieši par mani, tieši kā es domāju! Super precīzi!

 4. es visiem jau sen esmu pateikusi, pat savai mātei – lūdzu, ar šiem jautajumiem un frāzem, mani neapgrūtiniet. kkā respektē 🙂 bet ļoti precīzi viss augstāk minetais tika noraksturots, paldies par to! forši, ka tagad iespējams pārējie vairāk sapratīs, kas manā galvā darās :D:D:D

 5. pat tad, kad atrodi savu virieti, teema “citi zina labak” nekad nebeidzas. Driz pec tam jums sak chakaret smadzenes, ka japrecas, jataisa berni, jo “ar savu jau ir citadak” utt. No ta isteniba nav iespejams glabties neviena dzives bridi, vienalga, vai esi single, paarii, skiiries… vienalga lielakajai daljai apkartejo liksies normalas tas debilibas, ko tev saka. Reti kuram jau pietiek emocionalas inteligences un praata paturet muti ciet.

 6. Visa problēma ir tajā, ka mūsu sabiedrībā mums pašiem ļoti patīk līst citu lietās um mācīt citus dzīvot, jo mēs taču zinam vislabāk. Tas pats ir ar to bērnu taisīšanu – visas, kurām ir bērni, gudri runā, ka vajag un vajag taču un tas ir tik super utt. Un nesaprot, nu kapēc jums vēl nav, nu ko jūs gaidat? BET paskatoties uz viņu nomocītajām sejām un skābajiem (bet izspiestajiem) smaidiem, zinat, nu negribas man ne to precēšanos, ne tos bērnus!

 7. Mani šis raksts uzjautrināja! 😀 Es arī esmu viena un arī bieži dzirdu līdzīgas frāzes, agrāk es arī līdzīgi kā raksta autore domāju, bet vienu dienu padomāju un sapratu, ka tie, kas tā saka, tiem es rūpu un viņi vēlas palīdzēt, grib, lai esmu laimīga (lielākoties). Tagad dzirdot kādu no šīm frāzēm man vienkārši gribas pateikt “Paldies!” un samīļot to cilvēku 🙂

 8. Visiem cilvēkiem nav jādzīvo pāros. Ir cilvēki kuri dzīvo vieni, ir kuri nē. Daži dzīvo 2 atā ar nelielu ģimeni, citiem ir lielas ģimenes, vecāki, radi etc – visi vienā lielā māja. Cilvēki ir dažādi.

 9. Tieši kā par mani! Man ir 27 un nav izdevies VIŅU satikt. Pašlaik mēģinu iepazīšanās saitos internetā, bet tā laikam tomēr ir un paliek laika tērēšana… ak vai…

 10. Vispār bezjēdzīgs raksts, vienkārši jāmeiģina un gan jau atrastu to derīgo ! Ko tu teiktu ja būtu vīrietis ar diviem bērniem un bez iespaidīgas summas bankā. Pameiģini tad, kādu atrast 🙂 un nevienai pat neinteresēs cik tu esi labs…..

 11. nu a ko tai preceetais tgd dariit ??? katrai savs cels ejams. noteikti,ka ne jau kaads cits vainiigs ka ir viena. tikai pati. un pasai ari jatiek galaa ar to, nevis, jaavaino citi. a tas ka krit uz nerviem-nu tur atkal, jadomaa, ar savu galvu, un japasuuta [cenzēts], tos,kuri kriit uz tiem nerviem.

 12. Ir tads teiciens:kur divu cilveku attiecibas,tresais lieks.Ne vien vienu reizi ir bijis ta,ka kads jaucas no malas,attiecibas izjuk.Pat vesela tragikomedija.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.