Izsmidzināmo sejas ādas MITRINĀTĀJU testa REZULTĀTI

Pirms nedēļas mēs jūs aicinājām pieteikties Izsmidzināmo sejas mitrinātāju testam. Šodien piedāvājam iepazīties ar to mūsu lasītāju viedokļiem, kurām bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā: Izsmidzināmie sejas ādas mitrinātāji – piesakies TESTAM!

Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

MATIS REPONSE JEUNESSE Essential Lotion

Ilona, 52 gadi, sākumskolas skolotāja
Man ir sausa sejas āda, tādēļ pieteicos šī zīmola produktam, jo tas sola atjaunot mitrumu sausā ādā. Matis produktu lietoju pirmo reizi. Losjona iepakojums ir liels, bet pudele ir plastmasas, līdz ar to nav smaga un var arī ņemt kaut kur līdzi, ja vajag. Man gan nevajadzēja. Losjons izsmidzinās ērti, sejai pietika ar 1-2 pūtieniem. Līdzeklim ir vigla ziedu smarža, kas saglabājas diezgan ilgi. Tas ātri iesūcās ādā. Sajūtas pirmajā brīdī ir patīkamas, āda jūtas labi, nav vairs savilkta. Lietoju gan arī krēmu pa virsu. Lietoju šo losjonu divas reizes dienā – no rīta un vakarā. Arī pēc vairākām dienām man šķiet, ka ādai tas patīk. Sausums vairs nav tik izteikts, lai gan šīs bija saulainas dienas, kurās es daudz laika pavadīju ārā saulē, vējā, arī pie ezera speciāli sauļojoties. Lietošu šo produktu tālāk, jo interesē, kāds būs rezultāts ilgtermiņā. Iesaku arī citām www.espati.lv apmeklētājām.

Sanita, 46 gadi, strādā finanšu jomā
Pieteicos tieši šim produktam, jo tā apraksts likās visatbilstošākais man – tas sola sabalansēt, atjaunot un mitrināt ādu. Man ir normāla sejas āda, kas vasaras sezonā parasti paliek sausāka, jo ir vairāk laika tiek pavadīts ārā, kur uz to iedarbojas saule un citi faktori. Gribas, lai āda izskatās svaigāka un veselīgāka. Matis sejas mitrinošais līdzeklis ir iepakots skaistā iepakojumā, to lietot ir ērti, tas labi uzklājas uz ādas un labi izlīdzināms pa to. Bet man likās, ka tam būtu ātrāk jāiesūcas ādā, man bija tāda sajūta, ka tas pilnībā neiesūcas. Uz ādas palika tāda kā eļļaina kārtiņa, kas man ne pārāk patika, likās, ka āda ne tik labi elpo. Pēc vairāku dienu lietošanas atklāju, ka šis līdzeklis vairāk der manai kakla un dekoltē ādai, nekā sejai. Tad nu tā to arī lietošu turpmāk. Varbūt mana sejas āda nav tik sausa un šis līdzeklis tai ir par smagu. Taču sievietēm ar sausu sejas ādu, es to iesaku izmēģināt!

VICHY dziedinošais ūdens – ar augstu tolerances līmeni visiem ādas tipiem, īpaši ar paaugstinātu jūtību

Zanda, 30 gadi, pārdošanas speciāliste
Savu ādu varu raksturot kā normālu, ar tendenci uz apsārtumu, ja tai kaut kas nepatīk. Pieteicos testēt Vichy ūdeni, jo par to daudz esmu dzirdējusi, bet nekad nebiju mēģinājusi. Forši, ka tests iekrita tik siltās dienās, jo tad tiešām gribējās špricēt šādu mitrinātāju! Lietoju gan sejai, gan ķermenim, gan no rīta un vakarā, gan pa dienu. Pabiju arī pludmalē, kur šis ūdens izrādījās ideāls – atsvaidzina un pat liekas, ka iedegums labāk pieķeras! Iepakojums ir skaists un ērts lietojot, ūdens strūkla nav ļoti spēcīga, drīzāk kā migliņa. Produktam nav nekāda aromāta, kā jau ūdenim. Tas ātri iesūcas ādā un rada patīkamu vēsumu. Pēc visām dienām man šķiet, ka āda izskatās tāda svaigāka un atpūtusies. Nebija arī nekādas alerģijas. Man patīk šis rezultāts, tādēļ iesaku šo līdzekli arī citām portāla lasītājām!

Antra, 24 gadi, šobrīd studente
Man ir sausa un jutīga āda, tādēļ, piesakoties šajā testā, izvēlējos VICHY termālo avotu ūdeni, jo tas paredzēts visiem ādas tipiem, īpaši ar paaugstinātu jutību. Termālo avotu ūdens lietošanas mērķis ir pēc ilgstošas uzturēšanās saulē vai sakarsušā telpā – mitrināt un nomierināt ādu. VICHY izsmidzinošais ūdens ir gaumīgā iepakojumā, jo baltā un zilā krāsa asociējas ar dabīga rakstura sastāvdaļām. Iepakojuma izmērs ir optimāls, paredzēts daudzām lietošanas reizēm. Apgrūtinājumu radīja tas, ka šis iepakojums atrodas zem spiediena, tādēļ to nevar glabāt saulē un augstā temperatūrā. Tas nozīmē, ka dodoties sauļoties, vienmēr jāpadomā, kur glabāt šo produktu – to nevar nolikt pludmalē sev blakus uz segas saulē. VICHY termālo avotu ūdens ir bez papildus smaržvielām, tādēļ vasarā to ir īpaši patīkami uzsmidzināt uz sakarsušās ādas. Ūdens rada atsvaidzinošu sajūtu. Turpmāk lietošu šo produktu un iesaku to arī citiem pamēģināt.

URIAGE EAU THERMALE D’URIAGE

Solvita, 31 gads, dažādu rokdarbu kursu pasniedzēja
Man ir kombinēta sejas āda, kas karstākā laikā spīd. Šo produktu pieteicos testēt, jo mani šis zīmols uzrunāja. Es jau sen gribēju pamēģināt šādu kosmētikas līdzekli, jo nekad to nebiju darījusi. Produkta iepakojumam ir mazs, bet ērts tilpums – to var ielikt somā un viegli visur paņemt līdzi. Produkts klājas uz ādas viegli, tas ir kā maiga, smalka migla. Smarža kaut kāda ir, bet ļoti neitrāla, ka pat nepaspēj pamanīt. Sajūta, kad tikko uzsmidzina ir ļoti patīkama. Produkts momentā iesūcas ādā. Pirmais, kas mani pārsteidza, šis ūdens noņem manas ādas spīdumu. Un āda paliek vienmērīgākā krāsā. Tas man ļoti patika. Pēc vairāku dienu centīgas lietošanas vairākas reizes dienā, man ir sajūta, ka sejas āda ir veselāka un vienmērīgāka – gan reljefa, gan krāsas ziņā. Motivējošs rezultāts lietot tālāk! Iesaku visām citām sievietēm.

Madara, 28 gadi, biroja administratore
Man ir sausa sejas āda, bieži ir alerģijas uz visu ko. Šis zīmols mani uzrunāja, jo ir aptieku produkcija, kas man liekas uzticamāka. Produktam ir maziņš iepakojums, kas no vienas puses ir labi, jo var paņemt līdzi, bet no otras puses – ātri beigsies. Ūdens labi izsmidzinas, jūtama ir tūlītēja vēsuma un svaiguma sajūta. Man ne pārāk patika smarža, man asociējās tā ar aptiekas smaržu. Bet tā ātri pagaist. Ūdens ātri iesūcas ādā. Āda pēc tā lietošanas jūtas labi, ir mitrināta. Lietoju šo ūdeni gan no rīta, gan pa dienu, gan vakarā. Tā kā man ir darbs pie datora, tad arī pa dienu bija patīkami ādu pa brīdim mitrināt. Pēc visām testa dienām mana āda jūtas labi, sausuma nav, alerģijas nav, bet visvairāk patika tieši tā vēsuma un svaiguma sajūta. Jauks produkts, ko lietošu tālāk un iesaku citām www.espati.lv lasītājām!

Dr. Hauschka sejas toniks

Agnese, 30 gadi, bērnudārza audzinātāja
Man ir jaukta tipa sejas āda, T-zonā nedaudz paplašinātas poras un spīdums. Šo produktu pieteicos testēt, jo mani interesē eko kosmētika. Gribētos produktu, kas palīdz ādai būt vienmērīgākai, likās, ka šis produkts to sola. Produkta iepakojums ir diezgan neitrāls. Pudele gan paliela, pietiks ilgākam laikam. Tonikam ir specifiska un diezgan spēcīga smarža, kas pirmajā lietošanas reizē nepatika. Tomēr – pie tās pieradu un pat iepatikās. Pēc pirmās lietošanas reizes biju patīkami pārsteigta, jo toniks uzreiz atsvaidzina ādas krāsu, tā paliek smukāka. Āda palika matētēka, mazāk spīdēja. Pēc visām testēšanas dienām esmu ļoti apmierināta ar gūtajiem rezultātiem – āda izskatās labāk, mazāk spīd, krāsa veselīgāka. Mēģināju šo toniku lietot arī pa dienu kā atsvaidzinošu produktu, tas darbojas, bet man tomēr vairāk šķiet, ka tas piemērots rītam un vakaram. Ļoti patīk, lietošu tālāk, iesaku visām lasītājām.

Olga, 38 gadi, uzņēmēja
Pieteicos tieši Dr. Hauschka sejas mitrinošajam līdzeklim, jo dažas lietas no šī zīmola esmu mēģinājusi, tās man patika. Man ir normāla sejas āda, bet siltā laikā tā sāk spīdēt. To gribas novērst, gribas arī svaigāku krāsu un labāku ādas izskatu kopumā. Šī sejas tonika pudele ir liela un smaga, jo ir no stikla, tāpēc nedomāju, ka tā ir laba līdzi ņemšanai ārpus mājas. Lietot toniku ir ērti, jo tas ir izsmidzināms tieši uz sejas, nevajag nekādas vates. Smarža ir līdzīga, kā citiem Dr. Hauschka produktiem, patīkama, pēc dažādām ārstnieciskām tējām. Pēc pirmās lietošanas reizes man ir sajūta, ka āda paliek labāka. Toniks novērsa spīdumu, āda jutās labi. Pēc vairākām dienām redzu, ka arī krāsa ir svaigāka, āda izskatās jauneklīgāka. Lietoju toniku no rīta un vakarā, brīvās dienās arī pa dienu, lai atsvaidzinātos. Forši, pati lietošu tālāk, iesaku arī citām www.espati.lv lasītājām!

Graenn Upeņu hidrolāts-ziedūdens

Agate, 33 gadi, šobrīd audzina meitiņu
Izvēlējos šo sejas mitrinātāju, jo tas ir ar upenēm, kas ir manas mīļākās ogas. Pārsteidza, ka tas izrādās ir latviešu zīmols! Nekad iepriekš par tādu nebiju dzirdējusi, tas lika ar vēl lielāku interesi to izmēģināt. Produktam ir jauks iepakojums, ērta lietošana, tas labi špricējas, strūkla nav pārāk spēcīga. Smarža ir fantastiska – riktīgi pēc upenēm, svaiga un ļoti vasarīga. Uzreiz rodas asociācijas ar vecmammas dārzu, kurā ir daudz upeņu krūmu. Āda tiek atsvaidzināta un patīkami mitrināta. Pamēģināju šo spreju gan sejai, gan ķermenim, lietoju pēc dušas, arī pa dienu. Pēc vairākām dienām mana āda jūtas labi, izskatās arī labi. Ir mitrināta, pabarota ar vitamīniem, man liekas, ka tās tonis ir vienmērīgs un tāds svaigāks. Bet visvairāk fanoju par smaržu! Jauks produkts, ko lietošu turpmāk, iesaku izmēģināt visām www.espati.lv lasītājām, sevišķi tagad – vasarā!

Gita, 38 gadi, strādā valsts iestādē
Man ir kombinēta sejas āda, Graenn hidrolātu izvēlējos, jo ļoti patīk viss, kas saistīts ar upenēm. Mitrinātājs ir pildīts plastmasas pudelītē, kas manuprāt ir ļoti ērti, jo nav jāuztraucas, ka nokrītot uz vannasistabas flīzēs kādā veidā cietīs, tāpat, to ir ērti paķert līdz dodoties uz pludmali. Produkts lieliski izsmidzinās vieglā migliņā pārklājot attiecīgo ķermeņa daļu. Lietoju to gan kā toniku no rītiem un vakarā, gan izsmidzināju to uz ādas un matiem sauļojoties. Ļoti patīk aromāts – forša upene! Esmu ļoti apmierināta ar šo produktu, iegādāšos to pati atkārtoti un ieteikšu visām draudzenēm!

Dzintars Atsvaidzinošs minerālūdens sejas un ķermeņa ādai ar jūras aļģēm

Sabīne, 26 gadi, pārdevēja apģērbu veikalā
Piesakoties espati.lv sejas un ķermeņa ādas atsvaidzinātāju testam, izvēlējos izmēģināt Dzintars Atsvaidzinošo minerālūdeni ar jūras aļģēm. Mani uzrunāja neitrālā smarža, kā arī vērtīgās sastāvdaļas – dabīgais minerālūdens un jūras aļģes. Lai gan mana sejas āda ir normāla tipa, esmu novērojusi, ka uz dienas otro pusi sejas āda izskatās nogurusi un prasās papildus mitrināšana. Izmēģinot Dzintars atsvaidzinātāju nebiju vīlusies – sastāvs ir patiešām lielisks. Atsvaidzinātājs palīdz mitrināt un tonizēt ādu, tas nebojā grimu un neitrālais aromāts brīnišķīgi sadzīvo ar smaržām. Šis atsvaidzinātājs ir lielisks palīgs sauļošanās laikā un pēc tās, kad āda ir īpaši jutīga, kā arī palīdz saspringtās dienās, kad ilgs laiks tiek pavadīts pie datora. Kā vienīgo mīnusu varu minēt dozatoru, kas, manuprāt, salīdzinot ar citiem līdzīgiem produktiem, izsmidzina mazliet par daudz un mazliet par koncentrētu. Reizēm prasās ar roku palīdzību izlīdzināt atsvaidzinātāju, lai tas ātrāk iesūktos ādā. Tomēr jāpiemin arī tas, ka produktam ir ļoti pievilcīga cena un ērts 100ml izmēra iepakojums. Iesaku šo Dzintars atsvaidzinātāju tām espati.lv lasītājām, kurām izvēloties šāda veida produktus ir svarīga neitrāla smarža, dabīgas sastāvdaļas un pievilcīga cena.

Sintija, 30 gadi, dispečere-operatore
Izvēlējos šo produktu testēšanai, jo lietoju arī citus šīs kompānijas produktus un esmu ļoti apmierināta. Arī par šo izsmidzinātāju varu teikt tikai pozitīvas lietas. Tā kā mans sejas ādas tips, vairāk uzskatāms kā sauss, līdz ar to mitrināšana ir lieliska. Tika iemēģināts gan karstajā saulītē, gan darbā, kur tika pavadītas 24 stundas. Tāpēc varu teikt, ka atsvaidzinājums jūtams lieliski, maiga, neuzkrītoša, ļoti patīkama smarža. Produkta iepakojums, izmērs ideāls līdzi ņemšanai, ļoti kompakts, dizains pieņemams. Kā vienīgo mīnusu varu minēt, jo būšu objektīva – ir tas, ka dozācijas strūkla varētu būt maigāka un ne tik stipr. Brīnišķīgi uzsūcas, nekādu alerģisku reakciju neparādījās. Sajūtas gan pēc pirmās reizes, gan pēc visām testēšanas dienām – ļoti labas, svaigas, patīkamas! Iesaku arī citiem un pati noteikti turpināšu iegādāties šo sejas, ķermeņa mitrinātāju.

DABBA Piparmētru ziedūdens

Gundega, 36 gadi, strādā banku sektorā
Man ir diezgan sausa sejas āda, kurai trūkst enerģijas un svaiguma. Izvēlējos pieteikties tieši šī zīmola produktam, jo tas ir latviešu un savējie jāatbalsta. Patīkams pārsteigums bija tas, ka paciņā bija divu tilpumu produkti – mazais un lielais. Lielais stāv man tagad vannas istabā, bet mazo varu paņemt visur līdzi! Man ļoti patīk produkta smarža, pēc piparmētrām, bet ne uzkrītoši asi, drīzāk kā pēc tējas. Produktu lietot ir patīkami, tas ātri iesūcas ādā, bet svaiguma sajūta vēl saglabājas. Pirmajā brīdī liekas, ka āda tiek pamodināta, tā it kā atdzīvojas, bet tas droši vien dēļ svaigās sajūtas. Nav sausuma sajūtas, laikam āda tiek mitrināta. Pēc vairāku dienu lietošanas mana āda izskatās labāka. Svaigāka un smukāka. Ļoti iepriecinošs rezultāts! Es gan arī lietoju šo līdzekli vairākas reizes dienā. Lietošu tālāk un iesaku visām portāla www.espati.lv lasītājām! Labs tieši vasarai!

Natālija, 31 gads, strādā tiesā
Man ir klasisks kombinētas ādas tips bez jebkādām redzamām ādas problēmām. Šo produktu izvēlējos testēt, jo biju lasījusi par mūsu pašu dabiskās kosmētikas jauno zīmolu, līdz ar to radās vēlme izmēģināt kādu produktu tieši no DABBA. No produkta gaidīju stipru, atvēsinošu piparmētru efektu sejas ādai.
Produkts iepakots ērtā stikla flakonā ar izsmidzināmu uzgali. Bija klāt arī maza izmēra flakoniņš, kuru ērti paņemt līdzi. Produkts ir šķidrs kā ziedūdens, smarža – vāja (biju gaidījusi izteiktāku piparmētru aromātu), lietot produktu bija ļoti viegli – izsmidzinot uz sejas; uzsūcās ādā ātri. Tā kā lietošanas laiks bija ierobežots, tad ilgstošu iedarbību vēl tikai piedzīvošu, bet uzreiz pēc produkta uzsmidzināšanas, tas patīkami atvēsina. Savukārt pēc sauļošanās būtu vēlams spēcīgāks piparmētru atvēsinošais efekts. Kopumā produkts patika, bet vēl ir par agru, lai to novērtētu pilnībā. Manuprāt, produktam ir par vāju atvēsinošais efekts (manuprāt tā ir galvenā piparmētras funkcija) un vājš aromāts. Lai mans vērtējums neatbaida šā zīmola pircējus, jo turpināšu to lietot un izmēģināšu arī citus DABBA produktus.


The Body Shop E vitamīna atsvaidzinošs līdzeklis sejai


Elza, 29 gadi, grāmatvede
Mana darbavieta atrodas slēgtā telpā un man ir sausa sejas āda, tādēļ izdomāju pamēģināt atsvaidzinošu līdzekli sejai un pieteicos šajā testā. Tā kā The Body Shop līdzekli var izsmidzināt uz kosmētikas, to pat iesaka ražotājs, lai kosmētika būtu noturīgāka, izvēlējos tieši šo produktu. Pirms tam vienmēr domāju, ka šāda veida produktus nevar lietot, ja ir uzklāta kosmētika. The Body Shop iepakojums ir parocīgs, ērti ieliekams rokassomiņā. Iepakojuma krāsa ir atbilstoša produktam, jo tā sastāvā ir rožūdens, kas izteikti jūtams uzreiz to izsmidzinot uz ādas. Pēc brīža smarža ir jūtama minimāli. Lietojot šo produktu, sekoju līdzi tam, kādas smaržas lietoju ikdienā, lai aromātu sajaukums nebūtu par spēcīgu. Tas bija vienīgais, kas traucēja. The Body Shop līdzekli sejai lietoju bieži, lai atsvaidzinātu ādu, tādēļ lietošu to arī turpmāk. Iesaku šo produktu arī citām www.espati.lv lasītājām.

Juta, 40 gadi, darbojas mūzikas jomā
Man ir jaukta tipa sejas un ķermeņa āda. The Body Shop sejas mitrinātāju pieteicos testēt, jo man patīk, kā smaržo The Body Shop produkti, un arī šoreiz nevīlos – šis mitrinātājs smaržo pēc rozēm, smarža ir izteikta, spēcīga un tas man ļoti patika, jo rozes ir mani mīļākie ziedi. Mans mērķis ir papildus mitrināt sejas ādu, jo darba dienas ir diezgan steidzīgas un vasara ir laiks, kad darba ir vēl vairāk, līdz ar to sejas ādas kopšanai laika atliek mazāk. Līdzeklim ir ērts iepakojums, kas to ļauj ņemt līdzi ikdienas gaitās. Uzreiz pēc lietošanas rezultāts bija patīkams, jo āda kļuva mirdzošāka, veselīgāka. Smidzināju šo līdzekli vairākas reizes dienā, jo bija karsts laiks. Man likās, ka tas normalizē arī sejas spīdēšanu. Neskatoties uz to, ka produkts paredzēts sejai, es to mēģināju arī ķermenim – uz rokām, kakla, dekoltē un kājām. Patīkama svaiguma sajūta. Pēc visām šīm dienām esmu sapratusi, ka vasarā šāds līdzeklis ir ļoti noderīgs. Turpināšu to lietot un iesaku citām sievietēm!

Stenders Rožu ziedūdens-toniks

Anete, 28 gadi, projektu vadītāja privātā uzņēmumā
Pirms šī testa biju lietojusi tikai viena zīmola mitrinātājus. Pateicoties espati.lv nolēmu izmēģināt ko jaunu – izēlējos Stenders Rožu ziedūdens-toniku, jo Stenders produktos līdz šim ne reizi neesmu vīlusies. Arī šoreiz – jau pirmajā lietošanas reizē sapratu, ka šis ir kļuvis par manu jauno favorītu. Man ir jaukta tipa sejas āda, kas ātri taukojas. Dzīvesstils iekļauj visu, kas sejas ādu nepadara skaistāku – saule, vējš, stress, sauss gaiss telpās, dators, kondicionieris utt. Tieši tādēļ vienmēr cenšos rokas somiņā nēsāt līdzi mitrinātāju – tas palīdz padarīt ādu starojošu un atsvaidzināt. Stenders ziedūdens skaisti izskatās, ir ērti lietojams, acumirklī mitrina ādu, kā arī lieliski smaržo. Tam ir ērts dozators, kas izsmidzina ziedūdeni tieši tik, cik nepieciešams – ne par daudz, ne par maz. Ziedūdens acumirklī nožūst un padara ādu samtainu un svaigu. Ļoti patīk maigā un neuzbāzīgā rožu smarža. Diemžēl majestātiskais aromāts nesaglabājas tik ilgi, cik gribētos. Neskatoties uz šo nelielo mīnusu, esmu sajūsmā un noteikti iesaku šo produktu citām espati.lv lasītājām un arī pati turpmāk izvēlēšos šo un izmēģināšu vēl citus Stenders mitrinātājus.

Katrīna, 38 gadi, zobārste
Pieteicos testēt tieši Stenders zīmola sejas ādas mitrinātāju, jo citi Stenders produkti, ko līdz šim esmu lietojusi, man vienmēr patikuši. Man ir sausa tipa sejas āda un normāla ķermeņa āda. Ar šī produkta palīdzību ceru, ka ādu varēšu ērti papildus mitrināt, jo tagad vasarā tas tiešām ir vajadzīgs. Stenders ādas mitrinātājs, ka paredzēts gan sejai, gan ķermenim, ir iepakots ērta tilpuma pudelītē, kas ir gaumīga dizaina. Lietošana ir patīkama, jo līdzeklis izsmidzinās pietiekamā daudzumā un maigi, ne spēcīgi. Pats pirmais, kas uzrunāja ir tik ļoti patīkamā rožu smarža, tikai žēl, ka tā ļoti ātri pazūd. Gribētos, lai tā saglabājas ilgāk. Līdzekli izmēģināju gan sejai, gan ķermenim. Ļoti patika to lietot pēc pludmales, tas atsvaidzināja un viegli mitrināja sasauļoto ādu. Kopumā iespaids par šo produktu ir patīkams, taču mitrinošais efekts nav ilgstošs, sejas āda drīz vien atkal paliek sausa. Vairāk ir tas atsvaidzinošais efekts. Ķermeņa ādai gan šis līdzeklis patika – to lietoju vakarā pēc dušas, jo tad man bieži ir slinkums klāt ķermeņa krēmu. Bet tā – foršs līdzeklis, ko iesaku izmēģināt citām portāla lasītājām!

Avène Thermal Spring Water

Evija, 29 gadi, strādā skaistumkopšanas nozarē
Man ir diezgan jutīga sejas āda, kas ir izvēlīga attiecībā uz skaistumkopšanas produktiem. Izvēlējos šo ūdeni, jo tas ir paredzēts jutīgai ādai. Esmu par šo zīmolu dzirdējusi, bet nebiju lietojusi. Paldies espati, ka tagad ir šāda iespēja! Mans mērķis ir mitrināt ādu un samazināt tās jutību. Avène ūdens iepakojums ir standarta, lietošana ērta, tas izsmidzinās labi, pietiek ar pāris pūtieniem sejai un kaklam. Pirmās sajūtas – liels svaigums, patīkams vēsums, āda jūtas labi. Pēc kāda brīža – nav nekādu negatīvu reakciju. Lietoju šo ūdeni no rīta un vakarā tonika vietā. Par cik šīs bija karstas dienas, es to izmēģināju arī pa dienu – tas labi nofiksē meikapu, tas arī atsvaidzina ādu dienas otrā pusē, kad tā ir nogurusi. Manā gadījumā šis ūdens arī labi noņēma sārtumu, kas rodas no saules. Pēc visām izmēģinājumu dienām esmu apmierināta ar rezultātu – alerģijas nav, āda jūtas mitrināta, ir reāli redzams rezultāts. Labs produkts, ko turpināšu lietot un iesaku visām ar jutīgu sejas ādu!

Gunita, 39 gadi, klientu apkalpošanas speciāliste
Mans testējamais produkts bija Avène Thermal Spring Water: balts flakons iepakojumā. Jāatzīstas, ka aptiekā man tas tika piedāvāts, bet nebija drosmes to noprovēt. Tāpēc priecājos par šo iespēju. Iepazinos ar aprakstu un izrādās tas ir no zemes dzīlēm iepildīts ūdens. To iepilda pazemē, tā kā produkts pirms tam nemaz nav saskāries ar virszemi. Iedomājieties, tas saskaras ar ārpasauli tikai tad, kad to sākam lietot un tāpēc tas ir iepakots hermētiskā iepakojumā! Tas nav nekāds nepatīkams ūdens „pūtiens”, tas atgādina rīta rasu un nekādas smaržas. To iesaka lietot vairākiem nolūkiem, bet es izmantoju 3 lietām, pirms kosmētikai uzklāšanas/pēc kosmētikas noņemšanas, pēc depilācijas un apsārtušai/sakarsētai ādai. Ja šo mitrinātāju lieto uz sejas, tas lieliski tonizē sejas ādu gan pirms, gan pēc kosmētikas, nav vajadzības mazgāt seju ar „smago” krāna ūdeni. Pēc depilācijas tas lieliski nomierina ādu un pēc tam nerodas iekaisušās pūtītes, lieliska iespēja nelietot pēc skušanās krēmus. Savukārt apsārtušai/sakarsētai ādai tas tikai īslaicīgi noņem karstuma sajūtu. Bet viennozīmīgi tas būs lielisks palīgs karstajās vasaras dienās, lai mazliet atveldzētos.

4 komentāru
  1. Žēl, ka palaidu iespēju pieteikties testēšanai, bet ieinteresēja Dr. Hauschka toniku.

  2. Nu bet ir jau arī reklāma! Bet man liekas ka ir forši, jo var aptuveni uzzināt, ko sagaidīsi, kad nopirksi. Nav gluži kaķis maisā jāpērk!

  3. Hauschka ir labs, ir mēģināts. Pēc šī izlasīšanas ieinteresēja tas latviešu Graenn!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.