Izmanto horoskopu, lai izvēlētos savas ROTASLIETAS

Par un ap horoskopa zīmēm ir dzirdēts un runāts daudz. Ir daudz patiesību un sakritību gan ikdienas horoskopos, gan tiem pielāgotajās cilvēku rakstura īpašībās. Pastāv arī dārgakmeņi, kas līdz ar zodiaka zīmi tiek piedāvāti katram attiecīgā laikā dzimušajam. Kādi ir akmeņi, un ko tie nozīmē, to šoreiz cenšas saprast espati.lv. Izmanto šīs zināšans, izvēloties savas rotaslietas!
 
Katrai horoskopa zīmei esot viens valdošais dārgakmens, neskatoties uz to, ka valkāt drīkst arī dažādas citas rotas. Valdošie dārgakmeņi, tāpat kā katras zodiaka zīmes valdošā stihija un planēta, spējot gan daudz pastāstīt par cilvēku, gan noteikt rakstura īpašības, pasargāt un pat ārstēt.
 
Auns. Stihija – uguns; valdošais akmens – rubīns. Rubīns pieder dārgo akmeņu kategorijai. Dārgakmens ir sarkanā krāsā, taču tas mēdz būt arī ar melnu nokrāsu, vai dažādu toņu sarkanās krāsas sajaukums. Svarīgi zināt, kas ir labas kvalitātes rubīns, lai pasargātu sevi no tā „nevēlamas ietekmes”.
 
Vērsis. Stihija – zeme, valdošais akmens safīrs. Zilais safīrs uzlabojot finansiālo stāvokli, sargā veselību, palīdz gūt panākumus, cieņu. Dzeltenais safīrs gādā par tā valkātāja labu veselību, gudrību, īpašumu, ilgmūžību un ietekmi sabiedrībā.

 
Dvīņi. Stihija – gaiss; valdošais akmens – topāzs. Tas ir spēka akmens. Parasts topāzs ir bezkrāsains, taču apstrādāts tas var būt dažādās krāsās – dzeltens, zils, rozā, persiku, zaļš, sarkans, brūns. Tas ir viens no populārākajiem akmeņiem, ko pielieto finansiālā stāvokļa uzlabošanai. 
 
Vēzis. Stihija – ūdens; valdošais akmens – smaragds. Tas tiek uzskatīts par ļoti dārgu dārgakmeni. Labs un kvalitatīvs smaragds ir skaists, dzidrs un atstaro gaismu, tas ir bez jebkādiem punktiem vai plankumiem. Smaragds tiek uzskatīts par vislabvēlīgāko akmeni – laimes amuletu.
 
Lauva. Stihija – uguns; valdošais akmens – dimants. Dimants parasti ir bezkrāsains, tomēr, atkarībā no piemaisījumiem, ir atrodami arī brūni, dzelteni, zaķi, zili, purpura, rozā, sarkani, pelēki un melni. Vislabvēlīgākais ir dimants, kas ir caurspīdīgs ar nedaudz zilu nokrāsu. Dimants, kas ir ar sarkanu vai dzeltenu nokrāsu ir izdevīgs un labvēlīgs kā agrāk ķēniņiem, tā mūsdienās politiskajiem līderiem, jo dzeltenā nokrāsa dod panākumus un labklājību. Dimants ar baltu nokrāsu piemērots cilvēkiem, kuri dara reliģiska, sociāla un garīga rakstura darbu. Melna toņa dimants palīdz tiem, kuri dara vienkāršus darbus, neieņem augstus amatus.
 
Jaunava. Stihija – zeme; valdošais akmens – jašma. Tas visbiežāk ir dubļaini sarkanbrūns ar dzeltenu, bet mēdz būt arī zaļā krāsā. Jašma ir piemērota tiem, kuri vēlas ātri nopelnīt naudu, bet nenes ilgstošu finansiālu labklājību.
 
Svari. Stihija – gaiss; valdošais akmens – akvamarīns. Tas ir pieejams dažādos zilos toņos (pārsvarā gaiši zilganzaļš). Tas ir piemērots maigai ādai, tāpēc īpaši labi piestāvēs jaunām sievietēm. Akvamarīns ir piemērots pārliecinātiem ticīgiem cilvēkiem. Ideāli piemērots šis dārgakmens ir tiem, kuriem dzimšanas datumā ir trijnieks un dzimšanas skaitļu kopsumma ir trīs. Piemērots cilvēkiem, kam ir problēmas ar sava ego un temperamenta kontrolēšanu.
 
Skorpions. Stihija – ūdens; valdošais akmens – opāls (īpaši melnais). Tas ir mirdzošs dārgakmens, kas var būt dažādos krāsu toņos, piemēram, melnā, sarkanā, dzeltenā, kas kombinētas ar baltu krāsu. Melnais opāls ir laimes akmens. Kopš seniem laikiem tas tiek uzskatīts par uzticības un uzticēšanās simbolu.
 
Strēlnieks. Stihija – uguns; valdošais akmens – granāts. Tas ir sarkanā vai tumši sarkanā krāsā. Granāts saistīts ar lēnprātību, sirsnību, patiesumu, atklātību, labdarību, pastāvīgumu. īpaši labs politiķiem, ārstiem, aizsardzības jomā strādājošiem cilvēkiem. Granāts simbolizē uguni, ticību, drosmi, patiesību, žēlastību, līdzcietību, uzticību.
 
Mežāzis. Stihija – zeme; valdošais akmens – topāzs un turmalīns. (Topāza aprakstu lasīt pie horoskopa zīmes „Dvīņi”.) Turmalīns var būt dažādās krāsās – zilā, dzeltenā, rozā, sarkanā, melnā, zaļā. Ieteicams tiem, kuri vēlas uzlabot savu statusu un finansiālo stāvokli. Turmalīns palīdz mācību procesā gūt labākus rezultātus pētījumos, iegūt augstākus rezultātus dažādos konkursos. Turmalīns tiek uzskatīts par auglības simbolu.
 
Ūdensvīrs. Stihija – gaiss; valdošais akmens – tirkīzs. Zils ar gaišākām un tumšākām brūnām lauztām līnijām. īpaši piemērots 1., 3., 4., 6. un 8.datumā dzimušajiem. Šis dārgakmens apzīmē drosmi, godīgumu, laimi un mīlestību, piešķir vispārējo labklājību. Tas ir vērtīgs amulets ceļotājiem.
 
Zivis. Stihija – ūdens; valdošais akmens – ametists. Tas ir purpura krāsas akmens. Piemērots finanšu ekspertiem, datorzinātniekiem, uzņēmējiem. Palīdzot gūt profesionālo izaugsmi. Ja ametists tiekot palikts zem spilvena pirms nakts miera, tas nodrošina mierīgu un kvalitatīvu miegu. Ametists ir sirsnības, drošības un miera simbols.

8 komentāru
 1. Pirmo reizi uzzinu, ka Juanavai ir jašma vadošais akmens, cik zinu – līdz šim bija safīrs un smalkāk ņemot- tie, kuri dzimuši pirmajās divās nedēļās tiem ir zilais safīrs, tie kuri nākamajās divās – tiem dzeltenais safīrs.

 2. Tāpēc, ka akmeņi iedalās daudz un dažādās kategorijās – akmeņi sargi, dārgakmeņi, akmeņi pret ļaunumu, laimes akmeņi un vēl daudz dažādās grupas, tas tas arī bieži rada sajukumu. Manai horoskopa zīmei, piemēram, pieder akmens ametists, tas ir dārgakmens, bet citās kategorijās akmeņi ir arī citi. Ja runa ir tieši par dārgakmeņiem, tad šis saraksts ir ļoti precīzs. Man universitātē arī lekcijās stāstīja par šiem akmeņiem. Īstenībā – saliekot kopā dažādas kategorijas, katrai horoskopa zīmei var piederēt ļoti daudz akmeņu, tāpēc labāk izvēlēties vienkārši kādu no akmeņiem sargiem – tīģeraci, kaķaci vai vanagaci.

 3. Paldies, Bumba!
  It kā jau to varēju iedomāties, bet samulsināja “valdošais akmens” un samulsināja arī tas, ka “Jašma ir piemērota tiem, kuri vēlas ātri nopelnīt naudu, bet nenes ilgstošu finansiālu labklājību”. Kurš saprātīgs cilvēks ko tādu sev vēlētos? Tādu akmeni, tak upē jāmet 😀
  Bet safīri gan – tie palīdz pieņemt taisnīgus lēmumus, un kurš gan, ja ne jaunava ir vājāko aizstāvis? Un taisnīguma patriots? 🙂
  Vēl jau arī par horoskopa zīmēm var diskutēt – man vēdiskā astroloģija tuvāka, bet tur “savu akmeni” nezinu.

 4. Nu jā. Ir jau akmeņiem vēl daudz un dažādas īpašības. Vienīgais akmens, kas noņem visu negatīvo enerģētiku, kuru jau uzkrājis organisms. Tas aizsargā no ļaunas acs un ļaunajiem spēkiem. Aizsargā no neauglības, piešķir drošsirdību un pārliecību uzvarā, paaugstina kopējo tonusu. Izstrādājumi no jašmas noņem nogurumu, pat ja tikai atrodaties telpā, kur tie ir. Zaļas nokrāsas jašma paasina intuīciju, mazina depresiju, koncentrē uzmanību un atver acīm neredzamo .

  Uzlādē cilvēku ar pozitīvu enerģiju, tādēļ ir ļoti derīgi nēsāt izstrādājumus no šī akmens. Lai mājā valdītu miers un harmonija, vajag telpās turēt vāzes un lādītes no jašmas. Tas aizsargā mājokli no skaudības, niknuma un apkārtējās pasaules citām negatīvām ietekmēm. Daudzās valstīs uzskata, ka jašma piesaista mājā veiksmi, laimi un pārticību.
  Jašma tiek saukta par Jaunavu akmeni.

 5. laikam jau lasa analfabēte, ja nezina, kas par akmeni ir tirkīzs! Ja neesi redzējusi – pameklē kkur un paskaties, nevis rādi pasaulei savu stulbumu, komentējot!

 6. Tirkīzs ir normāls akmens. Vienmēr tāds ir bijis un būs! Ja cilvēks nezina, tad laikam labāk nevajag vērt muti vaļā un nepataisīt sevi par muļķi. Es jau apmēram gadus 6 staigāju ar tirkīzu kā amuletu – ir ok 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.