Iwostin CAPILLIN kosmētikas sērijas testa rezultāti

Pirms divām nedēļām mēs jūs aicinājām pieteikties Iwostin CAPILLIN kuperozai sejas ādai domātu produktu testam, šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā: Piesakies Iwostin CAPILLIN produktu testam. Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

Rita, 46 gadi, strādā auditoru kompānijā
Uz manas sejas ādas apsārtums visvairāk redzams uz vaigiem un deguna. It īpaši izteikts tas ir aukstajos gada mēnešos, tamdēļ esmu priecīga par iespēju šo kosmētikas sēriju testēt tieši pirmajās drēgnajās un vēsajās rudens dienās. Produktiem ir vienkāršs, saprotams un ērts iepakojums. Micelārais ūdens labi tiek galā ar vieglas dekoratīvās kosmētikas noņemšanu un ādas tonizēšanu. Gan nakts, gan dienas krēmiem ir pabieza tekstūra, tas varbūt man traucētu vasarā, taču šobrīd ir tieši tas ko vajag. Dienas krēms ir iezaļganā tonī, kas ļauj arī vizuāli nedaudz maskēt apsārtumu un tas man liekas ļoti vērtīgs šī krēma bonuss. Šo testa nedēļu laikā, šķiet sērijas lietošana jau ir atstājusi pozitīvas izmaiņas manā sejas ādā, tā tik ļoti nesārtojas aukstā vējā un āda ir tvirta un moža. Turpināšu lietot šo produktu un iesaku pamēģināt arī citām dāmām, kas ir saskārušās ar kuperozas sejas ādas problēmu.

Anna, 32 gadi, biroja darbiniece
Esmu jutīgas, taukainas un problemātiskas ādas īpašniece ar tieksmi uz apsārtumu. Visu laiku ļoti mocījos, jo taukainai ādai domātie līdzekļi seju ļoti kairina, taču jutīgai ādai domātie liekas pārāk ķepīgi, ātri ādu satauko un padara spīdīgu. Tāpēc ļoti nopriecājos, kad tiku pie iespējas izmēģināt Iwostin Capillin produktus.
Iwostin Capillin produktiem ir ērts un gaumīgs iepakojums. Ļoti patika, ka krēmi ir tūbiņās, nevis bundžiņās. Tā kā āda visai bieži ir apsārtusi, tad īpaši iepriecināja, ka dienas krēms ir ar zaļu toni, kas neitralizē apsārtumu.
Pēc produktu lietošanas sejas ādas stāvoklis ir krietni uzlabojies – daudz ātrāk sadzija izsitumi, ādas tonis kļuvis vienmērīgāks un veselīgāks. Par apsārtuma mazināšanos vēl grūti spriest, jo kapilāru sieniņas divu nedēļu laikā droši vien nepaspēj kārtīgi nostiprināties, bet kopumā uzlabojums ir jūtams. Vienīgais, kas nepatika, ka pēc krēmu lietošanas āda tomēr bija nedaudz ķepīga, bet uz ziemas periodu būs tieši laikā. Šo produktu noteikti iesaku lietot jutīgas un kuperozas ādas īpašniecēm!

Karīna, 23 gadi, projektu vadītāja
Mana sejas āda asi reaģē uz temperatūras maiņām, līdz ar to vēsākā laikā tā pastāvīgi ir apsārtusi. Līdz šim mēģināju izlīdzēties ar tonālo krēmu, taču manai jūtīgajai ādai tā lietošana ikdienā nepatika, turklāt problēmu tas nenovērsa. Tāpēc priecājos, kad man radās iespēja testēt Iwostin produkciju.
Produktu iepakojumi kopumā ir ērti un estētiski pievilcīgi. Vienlaikus atturīgi un vienkārši. Lietošanas laikā neradās problēma ar iepakojumiem. Lai gan krēma iepakojums ir samērā mazs – 40 ml, krēms ir ļoti ekonomisks.
Ļoti patika produkta tekstūra un neuzkrītošais, praktiski neesošais aromāts. Vienā reizē bija nepieciešams pavisam neliels produktu daudzums, patika, ka tas neradīja sintētiska līdzekļa efektu uz ādas, kā tas bieži ir ar citiem sejas krēmiem.
Tūlītējais iespaids bija maldinošs, jo uzreiz uzklāju pārāk lielu daudzumu krēma, kas izraisīja ādas spīdēšanu, taču kopumā, lietojot šos produktus divas nedēļas, esmu ar tiem apmierināta: micelārais ūdens labi attīra āda, arī labi noņem dekoratīvo kosmētiku. Sejas krēmi mitrina un izlīdzina ādu, un, kas ir pats galvenais, pilda savu primāro funkciju: produkcijas lietošanas laikā mana sejas āda bija mazāk apsārtusi. Pilnībā šis defekts gan netika novērsts.
Šo kosmētiku noteikti turpināšu lietot arī ziemā, testējot to vēsākā laikā, kad sejas āda apsārst vēl vairāk. Ņemot vērā to, ka mani pilnībā apmierina krēma tekstūra un sajūtas pēc tā lietošanas, domāju, ka turpināšu lietot šo produkciju ilgtermiņā.

Kristīne, 30 gadi, galvenā grāmatvede
Mana sejas āda ir sarežģīta – T zonā taukaina, jūtīga un apsārtusi vaigu rajonā. Man bija iespēja testēt micelāro losjonu un nakts krēmu. Produktu iepakojumi ir ērti un parocīgi lietošanā, jo sevišķi man patika micelārais losjons – tas nekad neizlija par daudz un netecēja gar pudeles malu, kā tas ir gadījies ar konkurentu produktiem. Šai sērijai ir viegls un neitrāls aromāts, kas nepaliek atmiņā, ko vērtēju pozitīvi. Arī tekstūras abiem produktiem ir patīkamas – losjons ir mīksts un maigs, krēms zīdains un nav trekns. Micelārais losjons labi noņem kosmētiku un netīrumus, lietoju to arī acu zonā – skropstu tušu tas noņem labi bez mazākās beršanas un rīvēšanas, nekairina acis. Nakts krēms viegli klājas, sniedz tūlītēju mitrināšanu un labi nomierina sakarinātu ādu. Lai arī pēc tekstūras tas nav trekns, tomēr taukainai ādai manuprāt nav piemērots, jo to vēl vairāk satauko. Tāpēc es krēmu turpinu lietot tikai uz vaigiem, kur āda ir sausāka. Micelāro losjonu lietošu arī turpmāk un varu ieteikt to arī citām lasītājām. Nakts krēmu iesaku sausas ādas īpašniecēm.

Linda, 27 gadi, sabiedrisko attiecību vadītāja
Mana sejas āda ir nedaudz kuperoza – sarkani asinsvadiņi redzami uz vaigu galiem. Tā ir arī jutīga uz kairinājumiem, piemēram, sauli, vēju un aukstu laiku. Turklāt – tā ir kombinēta, kas nozīmē to, ka man neder smagas konsistences krēmi. Iwostin produktu sērija man patika – iepakojumi ērti un dizaina ziņā forši. Losjons ir ļoti maigs, manai ādai tas likās piemērots – varēja just, kā līdzeklis ādu burtiski nomierina. Nepalika eļļaina sajūta, kā tas ir bijis ar citiem micelārajiem losjoniem. Dienas krēms ir nedaudz zaļā tonī – arī tas uzreiz noņem apsārtumu. Konsistence – diezgan bieza, kas man lika šaubīties, vai manai ādai tas patiks, taču krēms ātri iesūcās, neatstājot nekādas pēdas. Tieši tāpat bija ar nakts krēmu. No rīta pamostoties āda ir smuka un bez apsārtuma. Produktiem ir visai neitrāla smarža. Vienīgais, kas man nepatika – rūgtā garša. Ikreiz aplaizot lūpas to jūtu. Pēc šo produktu 2 nedēļu lietošanas es nevaru teikt, ka asinsvadiņi vairs nebūtu redzami, taču kopumā sejas ādas apsārtums ir mazāks un sajūta labāka. Es lietošu šos produktus arī turpmāk, jo tie mani patīkami pārsteiguši. Noteikti iesaku tos izmēģināt arī citām espati.lv lasītājām ar līdzīgām ādas problēmām!

6 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.