ir grūti….

Pat nezinu ar ko sākt, bet gribas kādam to pastāstīt. Varūt kāda jūtas līdzīgi. Ar savu draugu kopā esam jau gandrīz trīs gadus, es zinu, ka tas nav daudz. Viņam jau ir bijusi ģimeme, ir 13 gadus vecs dēls. Tā ir mana problēma. Viņš dzīvo kopā ar māti citā pisētā, pie mums ieroas tikai garajās skolēnu brīvdienās. Pagaidām dzīvojam vienistabas dzīvoklītī, es pat normāli izģērbties un saģērbties nevaru, nemaz par normālu seksu nerunājot (gaidam kamēr sīkais aizmigs, bet tikmēr jau es pati guļu). Kopīga bērna mums vēl nav. Ar bērnu dažreiz var normāli parunāt, bet kā jau katram pusaudzim ir savi radziņi. Mani vienkārši tracina. Šorīt jau sāku besīties, vajag uz pāris dienām aizbraukt un atpūsties no šitā kolhoza. Viss kaitina, pašai nav mājās vietas, vēl sīkiais ar savām mantām, viena istaba, brrrrr…. Draugs jau saka, lai beidzu besīties bez iemesla, bet mani kaitina tualetē nenorauts ūdens, aiz sevis nenomazgāti trauki un pārējais bardaks ko sīkais atstāj aiz sevis. Liekas, ka es bez iemesla besos, bet mani kaitina tādi sīkumi. Varbūt, ja tas būtu mans bērns, tad būtu citādāk… Palīdziet ar mazu uzmundrinājumu un padomiņu..

3 komentāru
  1. Ja tas būtu tavs bērns, tu vienkārši tiešā tekstā arī pateiktu, ka ūdens jānorauj, lupatas jāsavāc, ka tas ir tas ir vienistabas dzīvoklis, tāpēc jārespektē arī pārējie, kas tajā dzīvo. Droši vien to visu nevari viņam pateikt, tāpēc arī besies. Tas, ka jūs esat pieauguši cilvēki un vajadzīgs lielāks dzīvoklis, kaut vai tāpēc, ka dēls mēdz pie jums uzturēties, arī fakts. Pēc dažiem gadiem, iespējams, arī viņš jau būs paaudzies un nemaz negribēs palikt ar jums vienā istabā. Bet katrā ziņā varētu mēģināt parunāt ar savu vīrieti, nekrītot histērijā. Pie manis mēnesi dzīvoja māsa, arī bijām vienā istabā, bet katra ar savu kārtības izpratni. Gandrīz sajuku prātā.

  2. Īsti gan nesapratu – bet kur dzīvo Tu pati? Sanāk, ka sīkais pie jums atbrauc tikai garajās skolēnu brīvdienās?

  3. Es tikai vienu varu pateikt – ja netiec galā ar problēmām, nekas nelīdz un joprojām jūties nelaimīga – nevajag dzīvot tādās attiecībās. NEVAJAG. Ir jāmeklē sava laime.
    Ceru, Tev viss nokārtosies, turies 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.