INTERVĀLA treniņš – maksimums sadedzinātu kaloriju NIEKA 18 minūtēs

Katru reizi, kad jūti, ka seksīgie mīlas rokturīši sāk traucēt aizpogāt džinsus, atvēli 18 minūtes intervāla treniņiem. Tiesa, lai sasniegtu manāmus rezultātus, to būs jādara diezgan regulāri. Intervāla treniņi ir viena no visātrākajām un iedarbīgākajām metodēm, kas ļauj sadedzināt taukus un tikt vaļā no liekā svara. Saskaņā ar sporta treneru atzinumu, sievietes, kuras šīs pāris minūtes patērē jauktajiem treniņiem (sprints plus lēna vingrojuma izpilde), 15 nedēļu laikā lieko svaru kāju un gurnu rajonā zaudē trīsreiz vairāk, nekā sievietes, kas 40 minūtes trenējas pastāvīgā tempā. Vēlies sadedzināt trīsreiz vairāk tauku, tērējot tam trīsreiz mazāk laika? Nu tad uz priekšu!

Izpildi šo vingrojumu kompleksu sešas reizes nedēļā. Var izmantot jebkuru kardio trenažieri (velotrenažieris, skriešanas celiņš u.c.) – izvēlies to, kurš tev liekas ērtāks. Aprakstā norādītie slodzes līmeņi sadalīti 10 pakāpēs. 1. – minimāla slodze, bet 10 – maksimāla.

Iesildīšanās – 4 min. 3. līmenī;
Sprints – 30 sek. 7. līmenī;
Atpūta – 1.5 min. 4. līmenī;
Sprints – 30 sek. 8. līmenī;
Atpūta – 1.5 min. 4. līmenī;
Sprints – 30 sek. 9. līmenī;
Atpūta – 30 sek. 4. līmenī;
Sprints – 30 sek. 7. līmenī;
Atpūta – 1.5 min. 4. līmenī;
Sprints – 30 sek. 8. līmenī;
Atpūta – 1.5 min. 4. līmenī;
Sprints – 30 sek. 9. līmenī;
Atpūta – 1.5 min. 4. līmenī;
Sprints – 30 sek. 7. līmenī;
Nobeigumā – 3 min. 30 sek. 3. līmenī.

6 komentāru
  1. Liekas, a baigi jārēķina, bišku mulsina tie līmeņi. Kā lai uz tā skrejamtrenažiera vislaik pa 30 sekundēm čakarējas? Tas maz ir iespējams?

  2. aptuveni pēc līdzīga principa darbojas vingrojumu komplekss “pace” (pieejams centrā a+s) – ašie spēka vingrinājumi mijas ar lēnajiem mierīgajiem stiepšanās vingrinājumiem – baigi forši, jo nav jālēkā nonstopā, kā tas būtu aerobikā, un nav arī garlaicīga stiepšanās. visu laiku tāda dinamika + dažādu tipu trenažieri.

  3. Šis ir ļoti labs variants kā nodarbināt sevi zālē, piekopju to jau kādu laiku. Ar līmeņiem nav nekāda čakara – Zebest, tu pati izvelies kurš limenis tev bus smagakais un kursh vieglakais. Ja uz trenažiera ir 25 limeņi, bet tavi griesti ir 21, tad izvēlies to. Tālāk vienkārši dali to proporcionāli un tev sanaks ka 7 līmenis iesildishanas bet 14-15sprints. Bet spaidit pogas ir pat interesanti, vienigi iesildities prasas vairāk – kādas minūtes 8

  4. Manai neloģiskajai sievietes saprašanai te ir par daudz ciparu, nav kaut kas iedrbīgs, bet vienkaršaks? Jēzus, vsādi līmeņi, un vēl pašia jārēķina. Es taču uz treninu eju….

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.