Intensīvie SERUMI sejas ādai – testa REZULTĀTI

Pirms divām nedēļām mēs jūs aicinājām pieteikties Intensīvu SERUMU sejas ādas kopšanai testam, šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā: Matu kopšanas produkti matu MIRDZUMAM – piesakies TESTAM. Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

BIO/EKO KOSMĒTIKA
MÁDARA eļļu-serumu SUPERSEED RADIANT ENERGY ORGANIC testēja

Marija, 32 gadi, strādā apkalpojošajā sfērā

Man ir sausa sejas āda. Gribētu uzlabot tās elastību un arī krāsu. Madaras seruma iepakojums atšķiras no citiem Madaras produktiem, bet ir skaists. Būtu forša dāvana. Pudelīte vienkārša, bet gaumīga. Tilpums man šķita liels, jo eļļu vajag maz – dažus pilienus. Ļoti patīkama ir tās smarža. Lietošana ir ar pipeti, kas man nešķiet ērti, bet, kad pierod, ir labi. Es izmēģināju eļļu gan jaukt kopā ar sejas krēmu, gan vienu pašu. Nonācu pie tā, ka no rītiem jaucu kopā ar sejas krēmu, bet vakarā liku vienu pašu. Eļļa nav pārāk taukaina, nav lipīga un nepadara ādu spīdīgu. Tā diezgan ātri uzsūcas, bet vajadzīga maza masāžiņa. Pirmais iespaids attiecās tieši uz sausumu, ko eļļa veiksmīgi noņēma. Pēc 10 dienām centīgas lietošanas sāku redzēt arī ādas krāsas uzlabošanos. Jauks produkts, ko turpināšu lietot! Jā, iesaku arī citām sievietēm.

Dana, 28 gadi, biroja administratore
Man ir jaukta tipa sejas āda – mazliet taukaina "T" zonā un "normāla" citviet. Intensīva darba un stresa rezultātā āda vakaros izskatās nogurusi un pelēcīga. Jāatzīst arī, ka tuvojoties 30 gadu slieksnim, kā arī iestājoties aukstākam laikam, jūtu, ka sejas āda paliek sausāka, sāk parādīties pirmās novecošanas pazīmes, kā arī āda biežāk prasa papildus intensīvu mitrināšanu. Līdz šim esmu centusies izvairīties no eļļām sejas kopšanā, jo baidījos, ka tās manu seju padarīs spīdīgu, tomēr vēlējos izmēģināt, kā ir patiesībā. Ar MADARA eļļu cerēju līdz svētkiem atgūt veselīgu, mitrinātu un mirdzošu sejas ādu. Pirmais iespaids par produktu – brīnišķīgs. Iepakojums ļoti elegants un ērti lietojams. Produkta tekstūra veidota uz eļļas bāzes. Jau pēc pirmās lietošanas reizes sapratu, ka šī eļļa ļoti ātri uzsūcas ādā un padara to samtainu un acīmredzami mirdzošu un mitrinātu. Pēc vairākkārtējas lietošanas, āda kļuva elastīgāka un kontūras izteiktākas, kā arī nelielās krunciņas izlīdzinājās. Ļoti patika iedarbība tieši nakts laikā. Eļļu izmēģināju tīrā veidā, uzklājot uz attīrītas sejas ādas, bet par cik produkta aromāts ir diezgan spēcīgs, tāpat arī iedarbība, pēc intensīvā kursa noteikti izmēģināšu arī piejaukt eļļu neitrālas smaržas krēmam. Esmu iecienījusi un regulāri lietoju vairākus MADARA produktus, bet šis mani patiešām pārsteidza ar fantastisku un ātru rezultātu. Iesaku šo eļļu citām lasītājām un arī pati noteikti turpināšu to lietot.

Organix Cosmetix Sejas serumu testēja

Linda, 27 gadi, pasākumu organizētāja, vadītāja

Man ir normāla/kombinēta sejas āda. Mērķis – mitrināt un uzlabot toni. Organix seruma iepakojums ir vienkāršs, dabisks, tieši tāds, kāds man asociējas ar eko kosmētiku. Jauki, ka klāt bija izsmeļoša informatīva informācija par pašu produktu, tā sastāvu, lietošanu utt. Tas ir pluss, jo ražotāji bieži to piemirst. Lietošana ērta. Tilpums ir liels un pudelīte no stikla, pasmaga, tāpēc nebūs ērta paņemt līdzi, piemēram, ceļojumā. Serums ir diezgan šķidrs, tam ir neitrāla smarža. Man gribētos to svaigāku, izteiktāku. Klājas ļoti labi, iesūcas diezgan ātri. Manā gadījumā nemaz nevajadzēja pēc tam lietot krēmu. Pirmās sajūtas pēc seruma uzklāšanas nebija nekādas īpašas. Jutos tā, it kā būtu uzklāts ikdienas krēms. Pēc vairākām seruma lietošanas dienām varu teikt, ka āda jūtas labi. Tā ir gluda, mīksta. Par toni grūti spriest – pagaidām lielas izmaiņas nejūtu, bet kopumā man šis produkts ir iepaticies. Iesaku to arī citām www.espati.lv lasītājām!

Veronika, 27 gadi, administratore
Jaukta tipa sejas āda, stāvoklis – apmierinošs, nesimpatizē pinnes/izsitumi, kas periodiski parādās uz sejas. Āda netiek spēcīgi lutināta, tāpēc piedāvājums nāca tieši laikā. Retu reizi ir izmēģināti citi šāda tipa kosmētiskie līdzekļi sejai, bet ar bio/eko kosmētiku šī ir pirmā saskare. Iepakojums vizuāli pievilcīgs, atvēršana un lietošana samērā ērta. Produkta tekstūra – ne pārāk šķidra, ne bieza, uz sejas klājas viegli. Mazliet pēc tam atstāj taukainības iespaidu, bet pēc stundas tas nav vairs jūtams. Salīdzinot ar citiem produktiem, kas lietoti, šis neatstāj patīkami atvēsinošo sajūtu tūlīt pēc uzklāšanas. Pirmais, ko pamanu – nav pievienotas sintētiskās smaržvielas. Ar prātu saprotu, ka tas ir labāk, ekoloģiskāk, taču tomēr just ko smaržīgāku vēlētos gan. Efekts uzreiz pēc produkta lietošanas ir neitrāls, taču pēc 10 dienām var manīt, ka ādas izskats ir uzlabojies, lai gan apmēram ceturtajā dienā sametās vairākas mazas pumpiņas uz sejas (ļoti iespējams, ka tas nav saistīts ar produkta lietošanu). Jā, iesaku www.espati.lv lasītājām, it sevišķi tām, kurām patīk lietot dabiskas izcelsmes kosmētiku.

Annemarie Borlind 2 fāžu līdzekli sejai ar apelsīnu ziediem testēja

Santa, 37 gadi, celtniecības projektu vadītāja

Esmu sausas, jūtīgas sejas ādas īpašniece. Ikdienā cenšos lietot eko kosmētiku, tieši tādēļ pieteicos notestēt Annemarie Borlind serumu sejai. Produkta ārējais iepakojums ir glīts, pats serums pildīts stikla pudelītē ar dozatoru. Jāatzīstas, sākumā nācās “piešauties” pie šī līdzekļa lietošanas, jo to ir pagrūti sadozēt. Serums ir šķidrs, tādējādi ir nepieciešams iemācīties to prasmīgi uzklāt uz sejas, neko pa ceļam neizšļakstot, taču tad, kad tas ir izdarīts iespaids par produktu top pozitīvs. Man patīk seruma aromāts – citrusa. Tā kā viena no seruma fāzēm ir oranžīgi-brūnīga šķiet, pēc tā uzklāšanas āda tiek arī viegli tonēta. Lietojot serumu šo testam atvēlēto laiku, varu apliecināt, ka man patīk tā iedarbība, āda kļūst maigāka un gludāka, tāpat nav novērotas nekādas alerģiskas reakcijas, tātad, tas ir piemērots arī visām tām sievietēm, kam šis aspekts ir būtisks. Iesaku šo produktu tām portāla lasītājām, kam ir svarīgi, lai kopjošā kosmētika būt no kvalitatīva eko zīmola, lai tā pilda savas funkcijas un tām, kuras nebaida sākotnējās grūtības ar iepakojuma lietošanu.

Lelde, 36 gadi, svešvalodu pasniedzēja
Man ir normāla/uz sauso pusi sejas āda, kuru gribētu pabarot un piešķirt labāku krāsu. Šim produktam ir skaists iepakojums, interesanti ir tas, ka ir tās divas fāzes, kas jāsakrata pirms lietošanas. Patika arī smarža – pēc apelsīniem. Mīnuss gan bija tas, ka serums ļoti šļakstās, kad to spiež plaukstā. Tas ir ļoti šķidrs, gandrīz kā ūdens. Domāju, ka tas būs eļļaināks, barojošāks, bet nē – tas uzreiz iesūcas ādā un vajag vēl arī kādu krēmu pa virsu likt. Bet tā efekts ir labs – sejas tonis tiek izlīdzināts uzreiz pēc lietošanas, jo serums ir tāds oranžīgi brūns. Pēc vairāk kā nedēļas lietošanas iespaidi ir apmēram tādi paši – sejas krāsa ir veselīgāka, kas ir forši. Par to vai āda ir kādā citā veidā mainījusies, man grūti vēl spriest, varbūt ir nedaudz stingrāka. Bet man patīk šis produkts, es to lietošu un iesaku citām sievietēm!

PLAŠPATĒRIŅA KOSMĒTIKA
Dzintars Real dream Anti-age Nostiprinošs serumu ar liftinga efektu sausai un jūtīgai ādai testēja

Baiba, 44 gadi, strādā lielā uzņēmumā

Esmu sieviete sievietes gados ar vēlmi nekad nenovecot un eksperimentēt mērķa sasniegšanai. Pirmais pārsteigums – samērā augstvērtīgais un smagais iepakojums (iespējams no stikla!), labi izskatījās uz mana kosmētikas galdiņa. Pats sērums bija otrs, lielākais pārsteigums – patīkama konsistence, kura viegli klājas uz ādas, tik tikko nojaušams aromāts. Iesūcas pamazām, ar skaidri definējamu izjūtu – āda to pieņem un uzsūc. Sajūtas, ka ādas stāvoklis uzlabojas jau no pirmās uzklāšanas. Šajās desmit dienās neizmantoju ne dienas, ne nakts krēmu. Un neprasījās, ādā bija gluda un svaiga. Mani parliecināja. Domāju, ka iegādāšos arī parējo šis sērijas produktus. Un iesako šo produktu visām.

Anete, 32 gadi, direktora p.i. izglītības jomā
Produkta dizains likās moderns un pievilcīgs kā man, tā arī draudzenēm, kuras arī izpētīja manis saņemto serumu. Tam ir ērta lietošana ar dozatoru, līdz ar to, pie produkta nepiekļūst gaiss un neļauj tam sabiezēt. Produkts ir krēmveidīgs, bet nav biezs. Tā aromāts ir spēcīgs, bet nav uzbāzīgs. Mani nekādi netraucēja tas, ka smarža vēl kādu laiku jūtama pēc seruma lietošanas. Pirmās sajūtas bija patīkamas, āda kļuva maiga un mitrināta. Tāda tā arī bija līdz vakaram, visu dienu pavadot pie datora sausā biroja gaisā. Neesmu droša, ka ir manāmas kādas ādas izmaiņas izskata ziņā pēc 10 dienu lietošanas. Drīzāk tā ir pašsajūta, kas ir patīkama, ādu nevelk un tā neniez sausuma dēļ. Produktu noteikti izlietošu un vērošu, vai lietošanas gaidā būs jūtamas vizuālas pārmaiņas un, vai ir vērts iegādāties nākamo iepakojumu. Šobrīd zinu, ka šis ir vairāk kā krēms, lai mitrinātu ādu, bet par pārējo vēl neesmu pārliecinājusies. Līdzeklis noteikti derēs tām, kurām āda ir sausa un jūtīga, jo no šī seruma nebija nekādu blakus reakciju.

Rival de Loop Hyaluron Boosterv testēja

Amanda, 39 gadi, strādāju personāla nodaļā

Mans sejas ādas stāvoklis ir raksturojams kā normāls, ir nepieciešama vien viegla mitrināšana, bet ziemas periodā vairāk piedomāju pie ādas barošanas. Man palaimējās testēt Rival de Loop ampulas. Pirms tam biju iegādājusies un lietojusi šīs sērijas sejas maksas, kas man ļoti patika. Šī produkta iepakojums varēja būt ērtāks. Ar ampulas attaisīšanu vēl nebija problēmu, bet ampulas saturs bija par daudz. Izklāju līdzekli uz attīrītas sejas, kakla, bet līdzeklis palika pāri. Sajūtas uzklājot līdzekli bija patīkamas, jo serums ir vieglas konsistences, uzklāt viegli. Efekts bija mitrinošs, enerģizējošs kā arī savelkošs. Šo līdzekli ir ieteicams lietot profilaktiskos nolūkos, kūres veidā, lai uzlabotu sejas ādas izskatu. Kopumā ar šo produktu esmu apmierināta, un noteikti to varu ieteikt citām šī portāla sekotājām un ne tikai.

Annija, 30 gadi, pārdošanas menedžere
Savu sejas ādu raksturoju kā sausu, pelēcīgu un nogurušu, tāpēc vēlējos dot tai pamatīgu dopingu – lai atdzīvojas! Līdzīgus kosmētiskos līdzekļus nebiju lietojusi, cerot, ka sejas āda pati tiks galā. Iepakojums tiešām jauks – pārredzams un pievilcīgs, lai gan sākumā mazliet mulsināja stikla ampulas – ļoti bailīgi lauzu nost stikla kakliņu, taču viss izdevās veiksmīgi. Iepakojumu ļoti ērti var nēsāt arī mazā somiņā. Tekstūra pašķidra, aromāts ļoti patīkams, vīrs jau pirmajā vakarā jautāja – kas te tik jauki smaržo? Nevarēja atrauties. Pēc pirmās ampulas ieziešanas sajūtas bija ļoti atspirdzinošas un svaigas. Likās, ka šķidrums uz sejas ir mazliet par daudz, taču tas iesūcās ļoti ātri, laikam āda bija izslāpusi. Jau pirmajā vakarā sejas āda izskatījās mazliet svaigāka, bet pēc 10 dienām tā jau bija kļuvusi arī maigāka un gludāka, ir pat patīkamāk pieskarties, tāpēc noteikti šo produktu lietošu arī turpmāk. Portāla lasītājas – izmēģiniet arī jūs!

The Body Shop Drops of Youth™ Jaunības pilieni

Elīna, 33 gadi, tirdzniecības vadītāja

Savu ādu varu raksturot kā normālu, taču ar nelielām pirmajām novecošanās pazīmēm. Mani piesaistīja šī seruma nosaukums – jaunības pilieni. Tas ieintriģē. Produkta iepakojums ir jaukā zaļā krāsā. Lietošana ir ar pipetes palīdzību. Labāk būtu, piemēram, ar pumpīti, jo grūti bija nodozēt vajadzīgās 2-3 piles seruma, jo tas ir diezgan pabiezs, gēlveidīgs pēc konsistences. Smarža ir ļoti neitrāla, kas izbrīnīja, zinot, cik smaržīgi parasti ir The Body Shop produkti. Biju gaidījusi izteiktāku smaržu. Serumu uzklāt uz ādas ir ļoti viegli, tas perfekti izlīdzinās, pietiek ar šīm 3 pilēm. Momentā iesūcas ādā. Pēc tam prasījās uzklāt krēmu, citādi bija sausas ādas sajūta. Uzreiz īpašu efektu nejutu, bet pēc vairāku dienu lietošanas, šķita, ka āda kļūst gludāka. Pēc visām testa dienām man rezultāts patīk – izskatos smukāka, āda ir tāda jaunavīgāka! Jauks atklājums, ko iesaku izmēģināt arī citām sievietēm.

Evita, 39 gadi, arhivāre
Mans testējamais produkts ir The Body Shop Drops of Youth™ Jaunības pilieni. Līdz šim nebiju lietojusi serumus tieši sejas kopšanai. Mans ādas tipu var saukt par normālu. Ar šo produktu vēlējos mazliet samazināt novecošanās pazīmes. Šī produkta iepakojums un dizains ir pārdomāts. Nav ļoti liela tilpuma, tā ka nav problēmas viņu uzglabāt un paņemt līdzi ceļojumos. Produkta tekstatūra nav šķidra, tādējādi ir viegli dozēt nepieciešamajai devai. Jauks un patīkams aromāts. Vienīgais, kas man nepatika, tā ir tā pipete, ar kuras palīdzību dozēt produktu. Gribētos ierasto dozatoru, kā citiem līdzīgiem produktiem, kam nav jāskrūvē vaļā pudelīte. Tas ietaupītu laiku un nesanāktu tāda kā "ķēpīga" nodarbe. Produkts ātri iesūcas ādā, nav taukains un uz sejas uzreiz ir savelkoša sajūta. Pēc 10 dienu lietošanas esmu pamanījusi, ka sejas āda ir palikusi samtaina, nav sausa vai taukaina, un man liekas, ka krunciņas ir palikušas mazāk pamanāmas. Vēlētos arī turpmāk lietot šo produktu un noteikti ieteiktu arī citām, kas grib izskatīties jaunākas.

PROFESIONĀLĀ KOSMĒTIKA
Institut Esthederm DERM REPAIR atjaunojošo serumu testēja

Sanda, 51 gads, darbojas dizaina jomā

Man ir salīdzinoši laba āda manam vecumam – normāla tipa ar novecošanās pazīmēm, bet ne ļoti izteiktām grumbām. Tagad ziemā gribu, lai āda ir mirdzošāka, maigāka. Biju ļoti priecīga par veiksmi un iespēju testēt Esthederm serumu, jo daudz laba esmu dzirdējusi par šo zīmolu, bet izmēģināt pašai nebija sanācis. Produkta iepakojums ir elegants un ļoti gaumīgs. Lietošana ļoti ērta. Serums pēc sajūtas ir fantastiski viegls, taču tajā pašā laikā jūtams. Ideāli izlīdzinās pa ādu, man pietika ar vienu nepilnu dozu, kas iepriecina, jo nozīmē, ka produkts pietiks ļoti ilgam laikam. No rīta liku arī dienas krēmu, bet vakarā gan neko – tikai serumu un viss, jo neko citu neprasījās. Smarža ir praktiski nejūtama. Pirmās sajūtas – āda ir mitrināta, maiga. Vislabāk tas redzams no rīta pēc nakts – izskatos tiešām atpūtusies. Pēc 10 testa dienām varu droši teikt, ka šis ir lielisks atklājums man. Āda ir maigāka, gludāka, veselīgāka, izskatās svaigāka un mirdz. Es izskatos jaunāka. Esmu ļoti apmierināta ar šo produktu. Pati pilnīgi noteikti lietošu tālāk un iesaku izmēģināt visām sievietēm!

Daiga, 39 gadi, strādā sporta centrā
Ir liels prieks par radušos iespēja testēt Institut Esthederm serumu. Tā kā šobrīd, vēsajā gada periodā, mana sejas āda ir īpaši prasīga, cenšos vairāk par to rūpēties un šis Institut Esthederm produkts ir tieši tas, kas šobrīd visvairāk bija nepieciešams. Seruma iepakojums ir plastikāta, taču ar elegantu dizainu un tas lieliski izskatās manā kosmētikas plauktiņā. Tam ir dozators, kas ērti ļauj iegūt tik daudz līdzekļa, cik nepieciešams. Serums ir gēlveida, ar vieglu tekstūru un gandrīz nejūtamu aromātu. Tas labi klājas un ātri iesūcas sejas ādā.Tūlīt pēc uzklāšanas sajūtas ir patīkamas, savukārt pēc vairāku dienu lietosanas ir redzamas arī pozitīvas sejas ādas izmaiņas. Āda ir gludāka, maigāka un šķiet arī starojošāka. Noteikti to iesaku arī citām espati.lv lasītājām!

Biodroga Instant Lift Serum – intensīvo iedarbības serumu ar liftinga efektu testēja

Biruta, 46 gadi, strādā ar finansēm

Neesmu vairs pusaudze vai jauniete un tāpēc ar katru gadu arvien vairāk pievēršu uzmanību kopšanas līdzekļiem, kuri uzlabo ādas stāvokli. Testējot gaidīju anotācijā solīto – uzlabosies sejas ādas kopaina un tā mazāk cietīs no sausuma. Sēruma iepakojums parliecina ar savu atturību un profesionālās kosmētikas minimālismu. Viegli dozējams. Pats sērums ir nedefinēti neitrālā krāsā, puscaurspīgs, bez izteiktas smaržas. Absulūti neitrāli un neuzbāzīgi. Viegli klajas uz ādas un iesūcas neatstājot maskas efektu. Būtiskas izmaiņas nepamanīju ne tūlīt pēc lietošanas, ne arī pēc 10 dienām. Iespējams, efekts izpalika, jo netika izmantoti pārējie kopšanas līdzekļi no šīs pašas sērijas. Pieļauju, ka nākošais produkts manā kosmētikas arsenālā būs tieši šis produkts, bet tad jau pēc pilnas programmas. Iesaku pamēgināt arī citām.

Daina, 52 gadi, ierēdne
Man ir nobriedusi, jutīga āda un izskats atbilstošs vecumam. Produkta iepakojums ļoti ērts, dozators palīdz iegūt vēlamo seruma daudzumu un nav lieki jāsmērē rokas. Serums bez uzmācīga aromāta, kas mani ļoti iepriecina, viegla tekstūra, serums viegli klājas. Serumu lietoju 2 reizes dienā, sākotnēji pēc tā uzklāšanas ādu nedaudz savilka, bet virs tā uzklāju dienas un/vai nakts krēmu. 10 dienu laikā, protams, būtiskas ādas izmaiņas nenovēroju, tāpēc grūti vērtēt produkta efektivitāti tik īsā laikā, tomēr sākotnējais iespaids ir ļoti pozitīvs. Esmu ļoti apmierināta ar šo produktu un to iesaku pat sausas un jutīgas ādas īpašniecēm, virs seruma gan lietojot arī sejas krēmu.

Darphin Vitalskin serumu testēja

Beāte, 34 gadi, fizioterapeite

Man ir kombinēta sejas āda, kaprīza, mēdz niķoties, ja tai piedāvā produktu, kas tai nepatīk. Gribu to palutināt ar kādu labu produktu. Ar lielu interesi testēju šo serumu. Iepakojums ir skaists – stikla pudelīte, spiežams korķītis, kas ļauj viegli paņemt vajadzīgo daudzumu seruma. Nebija kastītes, kas mani pārsteidza, jo šķiet, ka kastītei jābūt. Nebija arī nekāda pievienota apraksta par seruma sastāvu vai lietošanu. Tikai tas, kas rakstīts testa izsludinājumā. Serumam ir ļoti patīkama tekstūra – šķidra, kas viegli klājas. Izteikta citrusaugļu smarža – patīkama un svaiga. Serums fiksi iesūcās sejas ādā. Manā gadījumā krēmu vairs neprasījās, bet domāju, ka sausām ādām vajadzētu vēl krēmu pa virsu. Pirmā sajūta laba, bet nekādas lielas izmaiņas, protams, nemanīju. Pēc visām testa dienām gan izskatās, ka āda ir dzīvāka, labākā tonī, enerģiskāka. Ādai serums patīk! Lietošu un iesaku citām sievietēm.

Gita, 38 gadi, inženiere
Šobrīd, vēsajā periodā, mana āda ir kļuvusi sausa un jūtīga, tai nepieciešama dubulta mitrināšana un pozitīvas enerģijas lādiņš. Darphin serums ir matētā stikla pudelītē ar dozatoru. Kosmētiskais līdzeklis ir pašķidrs, ar gandrīz ēteriski vieglu gēlveida struktūru. Tas momentāli iesūcās ādā, tādēļ to ik reizes klāju atkārtoti. Pēc visām šīm produkta testēšanas dienām, varu teikt, ka serums ir ļāvis pa šo laiku manai ādai atkopties, lai arī to ir nācies uzklāt vairāk, kā citus serumus, ko līdz šim esmu lietojusi. Sejas āda ir gludāka, maigāka un tai ir skaistāks un priecīgāks tonis.

APTIEKU/DERMO KOSMĒTIKA
BIODERMA Hydrabio Sérum – intensīvi mitrinošu serumu testēja

Baiba, 30 gadi, sekretāre

Mans darbs ikdienā saistīts ar datoru, tādēļ āda ir sausāka, kā es vēlētos. Baigo krunku vēl nav, bet ziemā ir reizēm savelkoša sajūta. Bioderma seruma iepakojums ir ļoti gaumīgs, lietošanā super ērts, viegli paņemt tik serumu, cik vajag. Produktam ir jauka tekstūra – želejas veida, viegli caurspīdīga. Smarža tik nemanāma, ka var teikt – nav. Klājas labi, iesūcas ļoti ātri. Jūtami mitrina ādu jau pirmajā brīdī. Sajūta ļoti laba pēc seruma lietošanas. Kad biju to lietojusi jau vairākas dienas, man rezultāts likās labāks un labāks ar katru dienu. Gan sausums ir mazāks, gan arī sejas krāsa ir svaigāka un skaistāka. Man pēc seruma lietošanas pat neprasījās likt vēl krēmu – vakarā tā arī darīju, bet no rīta uzliku vēl savu dienas sejas krēmu. Labs produkts, ko noteikti turpināšu lietot. Iesaku citām sievietēm ar līdzīgu ādu, kā man.

Dina, 29 gadi, pārdevēja, konsultante
Cik ir nācies izmantot Biodermas produktus, vienmēr esmu bijusi apmierināta ar produktu kvalitāti un rezultātu. Pat, ja man ne visai patīk gēla tekstūras krēmi un serumi, šis Biodermas serums pārsteidza ne tikai ar vieglu uzklāšanu, bet arī seruma ātru iesūkšanos ādā. Šis serums neatstāj sajūtu, ka uz sejas būtu uzklāta plāna gela plēve, kā tas ir bijis ar citiem serumiem. Sejas āda paliek patīkami gluda un nedaudz matēta sākumā, bet vēlāk ar vieglu un dabisku mirdzumu. Pēc vairākām dienām ir jūtams, ka āda ir veselīgāka. Ļoti labi kalpo kā bāze tonālam krēmam – nav vajadzīgs gan krēms, gan bāze, jo serums pilda abas funkcijas. Produkta iepakojums ir ērti lietojams, kuru viegli ir ņemt līdzi somiņā, kā arī aromāts ir patīkams. Iesaku šo serumu noteikti arī citām portāla lasītājām.

Eucerin® HYALURON-FILLER serums

Anita, 48 gadi, vokālā pasniedzēja

Man ir pasausa āda ar grumbiņām, kuras gribētos samazināt. Saņemot šo serumu, pārsteidza iepakojums, kas izskatās ļoti nestandarta. Iepakojumā ir 6 lielas ampulas, ar katru pietiek aptuveni vienai nedēļai lietošanas. Produktam ir patīkama struktūra, kas ļauj to izmantot ļoti maz, jo tas labi izlīdzinās pa seju un garantē, ka ar vienu ampulu tiešām pietiek nedēļai. Serums uzreiz sasūcas ādā. Smarža arī ir jauka, patīkama. Pirmajās dienās nejutu nekādus izteiktus rezultātus, ja neskaita, ka āda jutās labi, nebija savilkuma sajūtas. Taču pēc nedaudz vairāk kā nedēļas es sāku just un redzēt, ka āda mainās! Sausums jau jūtamāk atkāpjas un šķiet, ka arī grumbiņas sāk nedaudz izlīdzināties. Izskats ir svaigāks. Jāsaka – esmu ļoti apmierināta un cerību pilna par tālākajiem rezultātiem! Noteikti lietošu tālāk, un iesaku izmēģināt arī citām portāla lasītājām!

Vija, 42 gadi, valsts pārvaldes darbinece
Eucerin serumam ir iespaidīgs, gandrīz vai kosmisks dizains, tas ir sadalīts atsevišķos, nelielos iepakojumos. Serumam ir ļoti patīkama struktūra, kas lieliski uzsūcas tūlīt pēc uzklāšanas uz manas sejas ādas, kuru skārušas jau pirmās novecošanās pazīmes. Jāsaka godīgi, esmu patīkami pārsteigta par pirmajiem rezultātiem. Āda jau ir “pamanījusi”, šī produkta iedarbību, tā ir kļuvusi gludāka un sejas tonis ir izlīdzinātāks. Kolēģe, kura nedēļu nebija bijusi darbā, vaicāja vai esmu apmeklējusi kādu sejas kopšanas procedūru, jo es izskatoties savādāk. Redzēsim, kāds būs rezultāts, kad būšu izlietojusi visus seruma iepakojumus. Patiešām iesaku visām dāmām!

Vichy LiftActiv Serum 10 ādu atjauninošs serumu testēja

Agra, 42 gadi, skolotāja

Apzinos, ka neesmu vairs „padsmitgadniece”, bet arī ne vecmāmiņa ar smagu gadu nastu. Tātad – sieviete sievietes gados! Līdz ar to laiks ienes savas korekcijas. Rievas atstāj kāds rūpju brīdis vai arī smieklu grimases. Man visa tā pietiek, lai gan uzskatu, ka mana sejas āda nav tas bēdīgākais piemērs. Gribēju pārliecināties – vai iegūšu to, ko reklamē šis produkts, cik droši var uzticēties brīnumlīdzekļiem. Bažas radīja apstāklis – vai spēšu mobilizēties 10 dienu garam sevis atjaunināšanas procesam, bet ne retai reizei sevis palutināšanai. Seruma pudelīte simpātiska dizaina, uz korķīša spaidāmā poga, ko sākotnēji noturēju par seruma dozatoru. Taču tikai atskrūvējot sapratu, ka līdzekļa dozēšana notiek ar speciālu pipeti. Tas man personīgi ne pārāk patika, jo šķita nedaudz piņķerīgi. Sākotnēji grūtības sagādāja izvēlēties pipetes dozu – lai būtu pietiekoši sejas noklāšanai. Man šķita, ka pilna pipete ir pārlieku liels daudzums – izvēlējos mazāk. Seruma tekstūra maiga, caurspīdīga želejveida bez īpašas smaržas. Patīkama uzklājot uz sejas, ātri uzsūcas ādā, āda nepaliek taukaina un neveidojas smaguma sajūta. Kopumā varu teikt, ka šī mana darbošanās ir nesusi augļus – jūtos labi, esmu apmierināta – mana sejas āda ir palikusi maigāka, tvirtāka, mīmikas krunciņas palikušas mazākas un seklākas un sāku domāt, ka reizēm var un vajag uzticēties brīnumlīdzekļiem. Nenoliedzami turpināšu lietot to, lai uzzinātu kādi rezultāti ir ilgstošākā lietošanas laikā un cik ilgam laikam pietiks šīs pozitīvās izmaiņas manā ādā.

Guna, 46 gadi, strādā ražošanā
Arī iepriekš biju lietojusi Vichy produktus, taču tieši šo serumu vēl mēģinājusi nebiju. Tā kā manā vecumā sejas āda ir “jāpieskata”, tad esmu priecīga par šo iespēju testēt Vichy serumu. Produktam ir glīts iepakojums, no sākuma ir jāpierod un jāpiešaujas pie seruma dozēšanas. Pēc līdzekļa uzklāšanas, tas ātri un nemanāmi iesūcas ādā. Āda pēc seruma lietošanas izskatās mundrāka un gludāka. Turpināšu testēt šo līdzekli, lai iegūtu maksimālu efektu no tā, ko tas spēj sniegt!

10 komentārs
  1. Institut Esthederm iegulda lielu naudu reklāmai, esmu dažādus produktus no viņu sērijas lietojusi, neteikšu, ka super, jā ir ok, bet nekas vairāk, ņemot vērā cenu kategoriju :))

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.