Intars Busulis piedāvā ziemas solo koncertu

Šā gada 2.un 3.decembrī Dailes teātra lielajā zālē notiks Intara Busuļa ziemas solo koncerti. Koncertu sākums plkst. 20:00. Koncertā būs iespējams dzirdēt jaunas dziesmas jaunos aranžējumos gan nopietnas un ne tik nopietnas. Izbaudīt īpašo viesu – jauno talantu sniegumu un kā jau ierasts Intara koncertos, trakulīgi izdejoties koncerta otrajā daļā.

Koncertu pirmajai daļai Intars gatavo īpašu programmu, kurā būs iekļautas dziesmas par ziemas tēmu, jaunos Kārļa Lāča aranžējumos. Koncerta apmeklētājus sagaida muzikāli pārsteigumi, kopīgi priekšnesumi ar jaunajiem talantiem – Latvijas bērnu mūzikas skolu audzēkņiem no Rīgas un Latvijas pilsētām.
Intars un libānietis Bassels Wehbe turpinās pārsteigt klausītājus ar jaunām un ritmiskām dziesmām austrumu ritmos, kā arī apmeklētāji dzirdēs vasaras koncertos izskanējušo „Paliksim kopā”, kas tapusi duetā ar grupas Lady’s Sweet dziedātāju Vinetu Elksni.
Ziemas koncertu otrajā daļā tiks iekļautas jau visiem zināmās un iemīļotās dziesmas, no Intara Busuļa dubultalbuma „KИNO”.

Kopā ar Intaru ziemas solo koncertos muzicēs Kārlis Lācis ar grupu Sweet Waters, meiteņu trio Lady’s Sweet.

Biļetes uz Intara ziemas koncertiem pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs vai  www.bilesuparadize.lv

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.