Ilglaicīgas vai gadījuma attiecības – kurās ir LABĀK?

Mēs dzīvojam 21. gadsimtā, kurā, šķiet, vairs nepastāv tabu attiecību jomā. Kādreiz tev bija jābūt kārtīgai sievietei, kura savam vienīgajam un īstajam vīrietim atdodas tikai kāzu naktī, turpretī tagad vairs nevienam nebūs tiesību mest ar akmeni arī tad, ja mainīsi partnerus kā zeķes. Vari izvēlēties, kādas attiecības veidot, kad veidot un vai vispār vēlies ar kādu saistīties. Šeit piedāvājam vispārzināmus attiecību modeļu plusus un mīnusus. Kas zina, varbūt šis īsais ieskats tev palīdzēs tikt skaidrībā, ko īsti šobrīd vēlies.
Īslaicīgas jeb gadījuma attiecības
Ilglaicīgas attiecības
IEVAI (28) aiz muguras ir divas nopietnas attiecības. Ar savu trešo vīrieti viņa nu ir laimīgi precējusies. Visās savās attiecībās Ieva ir bijusi gatava iet tālāk, bijusi uzticīga un rūpīga, bet viņas vīrieši dzīvi gribējuši tvert vieglāk un pabaudīt dzīvi neiespringstot. Ievai nav bijis gadījuma sakaru, lai cik tas dīvaini arī izklausītos, jo šādas attiecības viņai liekas nepieņemamas. Ieva domā, ja nolemj ar kādu saistīties, tad tas jādara ar pilnu atdevi, pārvarot arī dažādas grūtības.
Mīnusi. Kaut kāda rutīna un pieradums radīsies agri vai vēlu, protams, jādomā nemitīgi – kā no tā izvairīties, kas dažubrīd var šķist nogurdinoši. Visu laiku jārēķinās ar vēl kādu, jo dzīvesbiedrs var uztraukties, ja neesi mājās laikus, kontrolēt tavas gaitas, atvaļinājums jāplāno, lai varētu to pavadīt kopā. Vienmēr jākonsultējas, ja, piemēram, gribi nopirkt jaunu lustru. Viņš pateiks mēsls! par tevis izvēlēto, un tev nāksies šo domu atmest.
Plusi. Ja tu spēj veiksmīgi tikt galā ar visām mazākām vai lielākām krīzēm un proti ar partneri atrast kompromisu vai, vēl labāk, abi skatāties vienā un tajā pašā virzienā, viss ir vislabākajā kārtībā. Šādās attiecībās rodas stipras ģimenes – tev blakus ir cilvēks, uz kuru vienmēr varēsi paļauties, kurš tevi atbalstīs un divos naktī neatstās vienu uz lielceļa ar pārsprāgušu riepu, nekurnot sēdīsies pie stūres, lai aizvestu tevi mājās, kad tev būs gadījies tā ilgāk paballēties un iedzert šo to stiprāku.
Lai cik banāli tas arī izklausītos, attiecības jākopj gluži kā vārs stāds, ja vēlies, lai tas izaugtu par varenu koku. Aizmirsīsi to aplaistīt vienreiz, otrreiz, un skaties – jau dažas nokaltušas lapas. Tāpēc noformulē savas vēlmes. Ja esi izvēlējusies saistīt savu dzīvi ar kādu, neslinko un negaidi, ka šo dārziņu sakops tas otrs. Lai veicas!

8 komentāru
 1. Skan jau labi tās īsās, maznozīmīgās attiecības bez stresa, ideāli! Taču tiklīdz iesaisties ar kādu vairāk kā one-night-stand sakarā, neizbēgami rodas pieķeršanās no vienas vai otras puses, kas rada problēmas un nereti tas var pāraugt ilgā un mokošā procesā, no kura nespēj tikt ārā…

 2. vēl ir tāda lieta, ka manuprāt sievietei viss notiek sākumā galvā, bet vīrietim tomēr biksēs…tām biksēm viegli viss var aizmirsties, bet galvā tomēr šis tas paliek…

 3. zebest, nepiekrītu Tevis teiktajam. Viss nenotiek tikai biksēs. Manuprāt vienkarši ir izveidojies tāds stereotīps, ka vīrieši viegli par visu aizmirst, bet sievietes nē, vai arī vienkarši viņi par to nevienam nestāsta, bet gan sevī pārvar šo un iet tālāk.

 4. Tiešām, es ar nepiekrītu viedoklim, ka vīrieši visu aizmirst, jo rosība nav galvā, bet gan kur citur! Muļķības!!! esmu vairākkārt pārliecinājusies, ka vīrieši ir daudz jūtīgāki par mums raganiņām 🙂 tik viņiem naf pieņemts to izrādīt – pašas vien par to esam parūpējušās

 5. daļēji piekrītu AG,jo ar laiku arī īslaicīgās attiecībās rodas pieķeršanās, un, lai gan pati esmu īslaicīgu attiecību piekritēja, pēdējās no tām šobrīd jau ir izvērsušās pusgada garumā,un tad arī sākas sarežģījumi, jo jāsaprot,ko tad īsti pati vēlies..

 6. Njā, piekrītu tam, ka pie tām īslaicīgajām var pierast un beigu beigās vispār var iztikt bez. Esi jau tā saradis ar savu dzīvesveidu, ka grūti iedomāties jau vairs kādu, kas iejauksies tavā kārtībā un mierīgajā ikdienā. Dzīvoju viena un nesaprotu, gribas ar kādu visu sadzīvi dalīt vai negribas. Savs jaukums tajā ir (jo ir pieredze), bet arī visādas mazās nepatīkamās fiškas, kas var konkrēti vienā brīdī uz nerviem sakrist.

 7. Cik cilvēku tik viedokļu.

  Uz pasaules ir 6 miljardi, tādu kā es…bet es esmu viens (dziesmas vārdi no Prāta Vētras repertuāra)

  To varētu attiecināt uz vīriešiem, viņi katrs ir atšķirīgs, jūtīgāki, mazākjūtīgi…dažādi, nepaliksi banāli un neuzskatīsim, ka visi vīrieši ir bāžami vienā maisā.

  Vismaz manējais nepieder pie šiem.

 8. mans vārds ir max, ja jums nepieciešama jūsu ex lover, vīrs vai sieva atpakaļ, lūdzu, sazinieties ar lielisku igbaje, mans girfriend atstāja divas nedēļas pirms mūsu kāzām, es biju tik noraizējies, viņa man teica, nekad traucēt viņu vēlreiz, draugam raktuvju iepazīstināt mani lielu igbaje, es viņam pateicu par manu problēmu, un viņš teica, ka viņš man palīdzēs. ka mana draudzene nāks pie manis 3 dienu laikā. mana draudzene atnāca atpakaļ pie manis 3 dienu laikā un viņa atvainojās man.
  Viņš var dot jums dzīvi atpakaļ
  dziedēt jebkuru slimību vai slimību
  panākumus bez briesmām
  mieru
  lūdzu, sazinieties [email protected]. Viņš palīdzēs jums

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.