ikdienas Uztura mācība

Redz, kad pieradina sevi ēst daudz dārzeņu, nūū, tur visādus salātus, gurķus uzkožot redīsu, paprikas, kāpostus un tā, tad mirklī, kad pāris dienas ievēro konsekventu makaroni šitā, makaroni tā diētu, vēders sāk protestēt. Patiesībā, tas sāk protestēt jau pirmajā dienā, trešajā dienā tie ir masu nemieri, i bio.

Jā, es esmu visu dzirdējusi: Spānijas gurķim nav vitamīnu, salāti ziemas vidū bezvērtīga zāle un vispār tie kuri dzer 3 litrus ūdens dienā ir čurāšanas fetišisti. Tikai bioloģiski audzēta vietējā Latvijas prece, atnesta mājās auduma maisiņā, tikai tas dod labumu un ir saskaņā ar mūsu feņhujī, vai kādām tur čakrām un caurumiem.

Ja jūs man pusaudža gados teiktu, ka dažas no nīstajām pareizā uztura piezīmēm, kļūs man par fizisku vajadzību un labsajūtas izraisītāju, es rijot medus kūku un saucot visus par lohiem un nejēgām, smietos. Tātad, kaut kad tuvā nākotnē, es no ņirdzējās kļūšu par bioloģisko produktu reiģijas apsēsto. Vai vismaz man būs audumam maisiņš ar uzrakstu, "Es ēdu olas nummur 2".

1 komentārs
  1. hmmm… nu no interneta mājas lapām jau daudz ko sagaidīt nevar, bet nu šādu analfabētismu un žargonismu, piedevām raksts ir bez mazākā jēgas grauda, pilnu sleju neesmu lasījusi jau sen. Vai tiešām grūti pārlasīt uzrakstīto un izlabot tekstu ? Piedevām, cik autoram ir gadu ? Skolā pareizi sastādīt teikumus un iztekt domas nemācīja ? Kauns meitēn.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.