IEMĀCIES svešvalodas BEZ maksas – 5 online apmācību vietnes

Svešvalodu zināšana ir viena no panākumu atslēgām. Turpinot e-apmācību tēmu (MĀCIES internetā BEZ maksas – 5 online apmācību vietnes), šoreiz piedāvājam tev 5 labākās interneta vietnes, kurās varēsi apgūt valodas bez maksas!

DUOLINGO
„Duolingo” piedāvā iespēju bez maksas mācīties lielākās valodas. Plašas izvēles iespējas valodai, kādā svešvalodas apmācība notiks, to skaitā krievu valodā – noderīgi tām, kas krievu valodu pārvalda labāk nekā angļu. „Duolingo” var lejuplādēt arī aplikācijas veidā viedtālrunim vai planšetdatoram. Mācības notiek spēles veidā, tādēļ vari piedāvāt izmēģināt spēkus arī bērniem.
Vairāk skaties: www.duolingo.com

LIVEMOCHA

„Livemocha” īpaša ar to, ka mācību process notiek gluži kā klātienē – apmācības vada skolotāji,  tiek piedāvāta iespēja, mācīties kolektīvi ar citiem valodas apguvējiem. Labs variants dāmām, kam mācīšanās vienatnē pie datora ātri vien apnīk.
Vairāk skaties: www.livemocha.com

FOREIGN SERVICES INSTITUTE
„Foreign Services Institute” piedāvā plašu svešvalodu klāstu, sākot ar franču vai vācu valodu, beidzot ar tādām eksotiskām valodām kā ķīniešu, čehu vai korejiešu. Mācību materiāli pieejami .pdf un audio formātā, kas ļauj mācīties arī brīžos, kad interneta pieslēgums nav pieejams. Noderēs arī dāmām ar valodu priekšzināšanām.

Vairāk skaties: www.fsi-languages.yojik.eu

MEMRISE

Ideāls variants tām, kam labi darbojas vizuālā atmiņa. Valodas zināšanu līmenī vairāk gan piemērota iesācējiem. „Memrise” citu svešvalodu online apguves vietņu vidū izceļas ar to, ka tās veidošanā iesaistās paši lietotāji, tādēļ informācija tiek regulāri atjaunota un papildināta.
Vairāk skaties: www.memrise.com

BUSUU

Piedāvāts diezgan plašs svešvalodu klāsts, ieskaitot krievu valodu (noderīgi tām, kas karjeras izaugsmes nolūkos vēlas savas zināšanas uzlabot!). Mācību uzdevumi iekļauj gan lasīšanu, gan rakstīšanu, gan runas treniņus.
Vairāk skaties: www.busuu.com

7 komentāru
 1. Skaists raksts. Jus varat ari izmēģināt http://angluABC.lv. Es domāju, ka tā ir labākā vieta, Kur jus varat patstāvīgi apgūt norvēģu valodu! Datubāze atradīsiet rūpīgi izvēlēti mācību vingrinājumus, Kas uzlabos jūsu runāšana, klausīšanās, rakstīšanas ano lasīšanas sniedzot ziņas. Izmēģiniet to bez maksas!

 2. Nekas nav BEZ MAKSAS , k.vai tagad skatos to busuu.com – Premium līmensi maksas. K.ko jauvar darīties sākumā, bet ja gribi iet tālāk jāaaaaamaksāaaa!

 3. Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka mēs dodam aizdevumus par lētu
  un pieejamu procentu likmi par 2%, un uz laiku no 1 līdz 50 gadiem, un
  aizdevums var būt eiro, dolāru vai mārciņas, atkarībā no aizņēmēja
  izvēle. Lai iegūtu vairāk informācijas, e-pasts: ([email protected]).
  Sveicieni. Kenneth

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.