IEKĀRE – kas to VEICINA, un – kas LAUPA to?

Kuras ir tās lietas, vietas un apstākļi, kas dedz uguntiņu (vai varbūt to apdzēš?!) gan tevī, gan tavā vīrietī. Espati.lv veica nelielu aptauju starp dažāda vecuma sievietēm un vīriešiem, lai noskaidrotu vislielākos dzirksteles ienesējus mūsu guļamistabās. Un arī – dzēsējus.

Iesākumam
Vai atceries, kā attiecību sākumā jūs abus uzbudināja katrs pieskāriens, čuksts un pat kopīgā klusēšana. Vairākumam šīs primārās sajūtas, attiecībām ilgstot, atkāpjas, bet ir prieks, ka tomēr liela daļa no mums to visu cenšas saglabāt. „Mani uzbudina vecās labās lietas, kurām bija vieta attiecību sākumā. Vienkārša, mīļa pieķeršanās pie rokas vai apskaušana, mājās esot. Uzbudina, kad redzi, ka vīrietis par tevi patiešām domā, cenšas, lai mani darītu laimīgu, nevis viņam rūp tikai viņa paša labsajūta.”

Kā ir ar randiņiem, kino, dejām, pastaigām svaigā gaisā? Kas uzbudina mūs, esot ārpus mājām? Veicot aptauju, sapratām, ka sievietes ir kaisles pilnas un gatavas nodoties mīlas rotaļām pat uz deju grīdas. „Dejošana… Dejojot man sagribas uz gultu! Nopietni, dejošana uzbudina, un esmu gatava nodarboties ar seksu deju nodarbības laikā!”
„Pirmais,  tā ir dejošana – pavedinošās dejas… Varu iekarst tik tālu, ka nav  iespējams apstāties! Ja puisis ir mācējis dejot – esmu viņa! Un, ja vēl viņš māk dejot netīrās dejas…!”

Nereti savu turpmāko iekāres objektu satiekam kādā klubiņā vai tusiņā, un daži no mūsu apjautātajiem vīriešiem atzīst, ka viņiem patīk viegli iereibušas sievietes: „Man šķiet ļoti labi apstākļi pasākumos, kas saistīti ar ballēšanos un dzeršanu. Jēli tā teikt, bet ļoti seksīga šķiet iedzērusi dāma. Nevis piedzērusies, bet iedzērusi.” Un sievietēm – mazliet iereibuši vīrieši. Ne tikai vīrieši, bet arī viņas pašas, kuras atzīst, ka, esot reibumā, viņas uzbudinās. „Apreibinošas vielas. Nu, piedod, tik tiešām tā ir!”


Ja tu neesi izdarījis kaut ko traku savā dzīvē (nolēcis ar gumiju, izbraucis pa amerikāņu kalniņiem utt.), iespējams, nemaz tā pa īstam neesi dzīvojis. Kā ar trakajām lietām mīlas dzīvē? „Reizēm uzbudina viss trakais un agresīvais, bet tad abiem ir jābūt uz viena viļņa.” Un vai pie trakuma var pieskaitīt vienas nakts sakarus? „One night standi. Laikam vairs nav tas vecums, kad sajūsminātos par kaut kur nocopētu džeku un visu sadarītu vienā vakarā. Tā ir baisākā tukšuma izjūta, un prieka tur nav nekāda. Tas gan nav jājauc ar vienreizējiem randiņiem ar kādu no labi pazīstamiem vīriešiem, ar kuriem, iespējams, šis prieciņš atkārtosies citreiz – tas ir cits stāsts un turklāt foršs.”
Mūsu vīrieši domā līdzīgi. „Ne pārāk patīk vecā labā šis ir tikai sekss attieksme. Tas, protams, nav šķērslis un reizēm pat ir abpusēji izdevīgi. Taču tas noteikti nav gribēšanu veicinošs faktors.”

Un sekss, kur pagadās, arī pieskaitāms pie trakajām lietām? „Ja izmanto situāciju šeit un tagad, bez baigajiem priekšnoteikumiem vai vietas. Var būt arī parciņš vai klubiņš, vai vienalga, bet lai ir tas KLIKŠĶIS.”

Daba, putnu čalas, silts gaiss un zvaigznes. „Patīk, ja ir risks, ka kāds varētu pamanīt… Nu, tā teikt, uz robežas… Dabā, super… Vasarā, protams!”  „Vasaras nakts. Ja nu kaut kas rauj nost jumtu, tad tā ir vasaras nakts – visas smaržas, atmosfēra, pļava, lauki. Ja vēl tuvumā ir ezers vai upe, tad vispār…” Bet izrādās, ka ne visiem tīk tādas izklaides. „Man kaut kā nešķiet forši uz soliņa parkā vai citi idiotismi.”

Priekšspēle, priekšspēle un vēlreiz priekšspēle
„Mana pēdējā gada pieredze liecina – ja ir,  tad ir, ja nav, tad nav ko ķēpāties… Ja jūti īsto cilvēku, tad uzbudinies no domas vien, no pirmajām bučām, ja nejūti – viņš mani var glāstīt, cik uziet, sekrēti, protams, strādā, bet asinis straujāk ritēt nesāk!”

Lai nonāktu līdz tik ļoti cerētajam rezultātam, vajadzētu pārdomāt priekšspēli, vismaz daiļā dzimuma pārstāves to vēlētos. „Nenormāli uzvelk pēc iespējas garāka priekšspēle, jo tikai tad varu sajusties līdz galam laimīga.”

Pieskārieni, vārdi, sajūtas, pilnīgi viss, kas mums liks izkust vīrieša rokās. „Viņa biezās lūpas starp manējām – vienkārši ģībstu, viņa rokas uz mana dibena, tā – cieši satverot, par krūtīm un intīmajām vietiņām laikam vispār ir lieki runāt!”

Daudz mēs, sievietes, runājam par priekšspēli. „Uzbudinājuma faktors ir arī atkarīgs no vietas un no tā, kā viņš sāk priekšspēli – ja man tas patīk, spēlēju līdzi un satriecošs sekss ir garantēts.” „Uzbudina, kad mīļotais seksa laikā saka, cik esmu skaista, un konkretizē vietas, kuras ir tās skaistākās… Ir mīļš un tajā pašā laikā nedaudz agresīvs.” „Priekšspēles iztrūkums. Ja viss notiek par strauju, absolūti zūd iekarsiens.”

Ejam dziļāk guļamistabā
Mīlēšanās tumsā, tas taču ir tik uzbudinoši – visas sajūtas saasinās. Ja viena no maņām tiek mazliet nomākta, pārējās darbojas vēl izteiktāk – tādos apstākļos sekss ir daudz baudāmāks, jo mēs vadāmies tikai un vienīgi pēc sajūtām, kas tiek saasinātas un kļūst izteiktākas, līdz ar to arī pilnvērtīgākas. Tomēr ir vīrieši, kuri domā citādi: „Mani galīgi neuzbudina mīlēšanās pa aklo. Jā, es zinu, ka daudzas sievietes pustumsā slēpj savus kompleksus, defektus u. tml., bet man patīk redzēt katru detaļu, katru dzimumzīmīti, sejas vaibstus, visu, pilnīgi visu, tas mani kā vīrieti padara pilnīgi traku un nekontrolējamu.”

Uzbursim ainiņu – sveces, rozes, mežgīņota apakšveļa, ne reizi vien esam dziļi nopūtušās un nodomājušas: „Ak, vai, cik romantiski!” Bet pavisam nedaudz, un mirklis ir sabojāts. „Meitietis uzvelk koši sarkanas augstpapēžu kurpes, attiecīgu apakšveļu un rada arī pārējos apstākļus, kas rosina un/vai pastiprina seksuālo dziņu, bet lielākā kļūda tajā gadījumā bija tikai viens jautājums: „Vai tevi uzbudina manas kurpes?” Tas bija līdzīgi, kad uz galvas tiek uzlieta auksta ūdens šalts… Viss aizgāja pa pieskari, un tādā situācijā, lai arī cik ļoti izteikti būtu dzīvnieciskie instinkti, mīlēšanās bija pēdējais, par ko gribējās domāt, drīzāk jau, kā tikt ātrāk prom.” „Glupa runāšana, jautājums „Vai tev ir labi?” simto reizi pēc kārtas – tas mani itin nemaz neuzvelk, drīzāk rada nepatiku pret tāda tipa partnerēm.”
Lai cik negaidīti tas šķistu, ir sievietes, kuras, visticamāk, atteiksies no rozēm un svecēm. „Salkanums neuzrunā vispār – speciāli inscenētas sveces, rozes. Laikam vienkārši sāktu smieties.”

Ar pipariņiem un viltībiņām
 „Seksa laikā gandrīz vienmēr  uzbudina viss – pat visrupjākie vārdi, pat pārlieku spēka un  varas izpaušana. Ļoti uzvelk seksīga apakšveļa, kas sievietei gultā piešķir vilinošu skaistumu – liek justies kā zvēram! Ļoti patīk sekss, kas nav saistīts ar vārdu gulta! Un, ja tas nav gultā, bet ir vannā, uz galda, uz grīdas vai kaut uz veļas mazgājamās mašīnas – šis sekss ir daudz nerātnāks, līdz ar to arī uzvelk daudz vairāk! Jo nerātnāk un krāsaināk – jo trakāks es būšu!” Arī sievietes mēdz vēlēties, lai viņu smadzenes un pārējos orgānus uzkarsē spēcīgāki, vecāki un izvirtušāki  vīrieši. „Mani vairāk uzbudina tādi zhestokije vīrieši!”

Kura no mums gan nav iedomājusies par to, ka viņas īstais un lieliskais būs vismaz pāris gadu vecāks, kā sacīt jāsaka – stiprais plecs, uz kura atbalstīties un paļauties. Taču mēs visas nedomājam vienādi, un dažām ir savs viedoklis par vecākiem vīriešiem. „Noteikti neiekarsē vīrieši, kuri par mani ir vecāki vismaz desmit gadus, lai cik viņi būtu pievilcīgi, jo viņos redzu varoņus, kuri pārgulējuši ar visu planētu, tas liekas pretīgi.”

Un kā ar iztēli rosinošajām lietiņām? Vai tās palīdz mums, sievietēm, atraisīties? „Man patīk skatīties soft-porn, kur dalībnieki neizskatās, piedodiet, mauciski, bet gan estētiski skaisti. Nezinu kāpēc, bet uzbudina tieši dāmas.” Redz, izrādās, ka arī mums meitenēm patīk porno. „Mani uzbudina japāņu hentai multfilmas. Pilnīgi nopietni.”

Meitenes! Nenoliegsim, ka bieži vien klusējam par savām vēlmēm un nestāstām savam partnerim par to, ka patiesībā esam diezgan atvērtas jaunām idejām. „Šito nedrīkst teikt vīram, bet nenormāli uzvelk, kas īsti nav atļauts – nav obligāti jādara viss pa īstam, bet pietiek jau ar domām un fantāzijām par aizliegto augli.” Arī vīrieši bija gana atklāti, atbildot uz jautājumiem: „Esmu atvērts jaunām idejām!”

Kārtība, tīrība
Lielākā daļa cilvēces mūsdienās ir ļoti prasīga pret higiēnu, jo tas patiesībā ir viens no svarīgākajiem faktoriem, pēc kura mēs novērtējam cilvēku. Jo, nenoliedzami, patīkamāk ir sarunāties un kontaktēties ar cilvēku, ja viņa elpa ir svaiga un ķermeņa aromāts patīkams degunam. „Vīrietis var būt atstājis kājās zeķes, T-kreklu vai vēl ko, bet, ja viņam smird elpa vai viņš lien ar izteikti slapju muti skūpstīties – sorry, viss.”

Gandrīz visi aptaujātie vīrieši pieminēja lieko apmatojumu padusēs, uz kājām un bikini zonā. „Apmatojums kā tāds nav primārais, lai arī to var pieminēt. Kupls un ražens kaunuma apmatojums vēl būtu ciešams… BET, kad paduses ir neskūtas, tas man personīgi nosit visu apetīti.” „Man nepatīk mati, apmatojums.” „Pavisam noteikti neuzbudina JEBKURA netīrības pazīme, bet, ja reiz ar to viss ir kārtībā, atliek vien kāds iztēli rosinošs apģērba akcents un kaut neliels fizisks kontaktiņš.”

Savukārt gandrīz visām aptaujātajām sievietēm patīk nedaudz spalvainie vīrieši: „Eh, un vispār man patīk spalvainie (bet ne padusēs).”

Un kā ar ķermeņa aromātiņu? Mēs, sievietes, vienbalsīgi uzskatām tā: „Ja es pati neesmu iztīrījusi zobus, vaksējusies, nemazgājusies – nelaižu sev klāt.” Vīrieši domā līdzīgi: „Jā, arī sasvīdusi kaut kā ne īpaši, ja sasvīst procesa laikā, tad tā ir cita lieta, bet, kad mīlējies ar sievieti, kura pirms tam nav mazgājusies, tad gan ir tā nedaudz nelāgi ap dūšu.” Nenoliedzami, ka ir tādi vīrieši, kuri domā savādāk. „Reizēm patīk tāds sievietes ne-svaigums. Nu, tāda nedaudz sagurusi, noskrējusies, viegli sasvīdusi.”

Nobeigumam
„Man svarīgāks ir sievietes noskaņojums. Man šķiet ļoti seksīgs tāds, sauksim to tā, slimīgs prieks – tas tomēr ir kaut kas īpašs, mēs zinām, kas notiks, un zinām, cik traki būs. Un mēs to gaidām kā Ziemassvētkus bērnībā. Es teiktu – ekspektācijas.”

Kā redzams, nav iespējams sniegt vairākpunktu pamācību, kā, ko, cik stipri un cik bieži darīt. Cilvēki ir tik dažādi, un tas, kā varam baudīt, arī var izpausties dažādi. Ja viena dāma, ieraugot vīrieti zeķēs, spiegs un grūdīs viņu ārā no gultas, tad otra šim faktam nepievērsīs absolūti nekādu uzmanību. Pats galvenais, dāmas un kungi, runāsim un būsim atklāti!

4 komentāru
  1. Baigi labs raxtiņš….Man patīk atklāti un interesanti raxti…kaut pati bieži klusēju par šo un to 😉

  2. Labvakar!!!ļoti interesants un saistošs raksts…kaut pieredze man nav vēl te lielakā-lielakajai daļai no aplūkotajām tēmam varu tikai un vienīgi piekrist….
    mans priekšlikums ir-KATRAI “MUMS”-IR JĀRAXTA SAVA SLĒPTĀ DIENASGRAMATIŅA…NU, PAR SO UN TO;)…jāļauj, lai šo dienasgramatiņu atrod arī mūsu vīriesi….lai padoma, secina un apjauš ko vēlamies….Lai izdodas…!!!!
    p.s. par higienu un apmatojumiem…tas bija ne tikai patiesi, bet diezgan smieklīgi-gardi nosmējos, jo pieķēru sevi pie do mas, ka tieši tāpat varētu teikt ari ES!!!!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.