Ideālas LAULĪBAS formula

Ja tev ar savu otro pusīti ir vismaz divi kopīgi vaļasprieki, kā minimums – trīs reizes dienā samīļojaties, reizi dienā viens otram atzīstaties mīlestībā un divreiz mēnesī sarīkojat sev romantiskas vakariņas, visticamāk, jūsu laulība ir tālu no iziršanas.

Tieši tā uzskata zinātnieki, kuri veikuši pētījumu par ideālo laulību, aptaujājot vairāk kā 3000 pāru. Turklāt soļus pa kreisi vismazāk spers tie laulātie, kas iepazinušies ar draugu (nejaukt ar populāro portālu) palīdzību un apprecējušies pēc 3.5 gadiem pēc attiecību uzsākšanas.

Speciālisti atzīmē, ka ideālas laulības receptes pamatā ir sīku sastāvdaļu kombinācija. Piemēram, ideālā pāru vecuma starpība, attiecību ilgums līdz laulību noslēgšanai un citas.

Perfekta vecuma starpība starp līgavaini un līgavu ir precīzi 2 gadi un 3 mēneši. Līgavainim jābūt vecākam par līgavu, un labākais vecums, lai iepeldētu laulības ostā, ir 31 gads.

Pēc romantikas un kaisles perioda mīlestību ir jāuztur ar skūpstiem, glāstiem un romantiskiem vakariem. Mīlestībā jāatzīstas vismaz reizi dienā, bet gultas priekiem jānododas 3 reizes nedēļā. Turpretī, pirmdzimtajam nākt pasaulē vajadzētu 2 gadus un 2 mēnešus pēc laulībām.

Divas reizes mēnesī vajadzētu sarīkot romantiskas vakariņas, trīs reizes nedēļā aizmigt vienam otra apskāvienos un katru dienu būt pieejamiem (telefoniski, internetā), pat darbā – 3 tālruņa zvani, sms vai e-pasti, kā minimums. Vēl velams divreiz gadā sarīkot savai otrajai pusītei kādu pārsteigumu un reizi gadā nosvinēt kādus no svētkiem ārvalstīs.

Tomēr speciālisti brīdina – ideālu attiecību gadījumā pārim ir ļoti svarīgi justies neatkarīgam vienam no otra – 2 reizes mēnesī jāpavada laiks atsevišķi, var satikties ar draugiem vai apmeklēt kādu koncertu.

9 komentāru
  1. oi, johaidī, man šitik intensīva uzmanība liekas stipri par stipru. Es taču elpot nevarētu, ja man būtu jāsanem e-pasti, vētules draugos, zvani…nu labi sazvanīties tiešām sanāk kādas 2, 3 reizes un rāi tik bieži, jo kaut ko dienas laikā vienkarši vajag – ko ēdīsim, kas bērnu paņems no dārziņa utt. Uz ārzemēm nesanāk, bet arī nepatīk tā īsti, jo nekad neesam braukuši divatā, vienmēr ar draugiem. Kas tad tur par romantiku un izbaudīšanu. Veči sarunā maršrutu un viss notiek, mēs dāmas velkamies līdzi. Un laiks atsevišķi, te laikam mēs tomēr ieturam pareizo kursu 😀

  2. Vai nebūtu jāatrod laiks arī kādam kaislīgam strīdam, kas ļautu novērtēt saskaņu laulībā?! 🙂

  3. Nu ko, manejas attiecibas ne tuvu nav seit raksturotajam idealam, bet mani tik un ta patik :)!

  4. Man jau liekas, ka viss, ko zinātnieki izpētījuši attiecība uz mīlestības lietām ir galīgi garām 🙂 jo to tak nevar izmērīt 🙂 īsāk sakot, manupāt, tās ir mļķības, ko viņi tur ir uzrāzojuši 🙂

  5. protams ka garām – plika statistika, bet tāpat interesanti.
    bet protams, salidzinat sevi ar videjo statistisko kaut ko labak nevajag – iedzivosies kompleksos

  6. Man gan viss ir smuki! 🙂 Un es piekrītu rakstītajam. Šī te mīlestības dzirksts ir jāuztur, jo pati par sevi tā agri vai vēlu noplok. Tas ir tā pat, kā ar ugunskuru – jārušina, lai degtu visu laiku. Un ir pa smuko, kad to dara abi! 🙂 Ja iestiegam “ko ēdīs? kas jāizdara?” līmenī, tad nav ko brīnīties, kad pēkšņi, sazvanīties parunāt par “neko..” vīram sagribas ar kādu citu.

  7. Man ir tieši šādas attiecības, kā aprakstīts. Nebiju domājusi, ka tādas ir iespējamas, tomēr jau 5 gadus baudu šajā rakstā minēto. Tas tiešām ir iespējams, un pavisam dabiski.

  8. Piekrītu rakstam. Protams, nav jau viss jādara kā pēc grāmatas, bet gan jāvadās pēc sajūtām, un, ja otrs cilvēks nav īstais, tad tik tiešām diez vai izdosies kaut daļu no tā visa (rakstītā) realizēt. Savukārt, ja abi saprot, ka patiešām grib būt kopā (tā teikt – uz mūžu), tad tas būs vienkārši dabiski – katru dienu samīļoties, sazināties, doties kopīgos izbraucienos, baudīt gultas priekus utt.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.