IDEĀLAS krūtis – KĀDAS tās šķiet mums, kādas VIŅIEM?

Šķiet, krūšu izmērs un forma ir tēmas, kas krustu šķērsu apspriestas tūkstošiem reižu gan visos iespējamos sieviešu preses izdevumos, gan ar draudzenēm virtuvē pie vīna glāzes. Šoreiz mēs nedosim miljonu vērtus padomus un neatklāsim burvju receptes, kā tikt pie savām sapņu krūtīm. Parunāsim par to, kas īsti dzen mūs izmisumā, domājot par savu krūšu neīsto lielumu un nepareizo formu, un galu galā, ko par to patiesībā domā vīrieši.

Ja tu vari likt roku uz sirds un apgalvot – man ir ideālas krūtis, esi viena no nedaudzajām laimīgajām. Pārsvarā daiļais dzimums ir gauži nikns uz pašu Radītāju, kā arī uz senču gēniem par to, ka nevar lepoties ar perfekta lieluma krūtīm. Jāsaka gan, kā gadījies, kā ne, izpratne par ideālo lielumu ir stipri atšķirīga. Citai vajag pavisam pavisam nedaudz, bet cita vēlas tikt pie ievērojama paskata “bumbuļiem”, sak, tā, lai vīrieši atskatās un arī pašas vīrietis būtu sajūsmā.

Elīna (27). Es jau kādu laiku domāju par krūšu implantiem. Man ir B izmērs. Nejūtos sava vīrieša acīs iekārojama. Man ir arī draudzene, kura šo operāciju jau veikusi, un iedrošināja mani, ka tas nav ne briesmīgi, ne sāpīgi. Man patīk, kā viņa šobrīd izskatās. Vai mans draugs mani mīlēs vairāk? Ceru, ka jā, jo pašlaik man šķiet, ka viņam interesē arī citas sievietes, un tieši tās perfektās un smukās. Varbūt, ja būšu tieši tāda, mūsu attiecības uzlabosies, viņš mani vairāk iekāros.

Zanda (30). Drīzumā gatavojos veikt šo operāciju. Man visu laiku bijušas ļoti mazas krūtis un sportisks augums. Esmu pat savulaik sadūšojusies kailfoto, bet tas ne tuvu nebija tas, ko biju iedomājusies. Bildes ir skaistas, bet… man nav krūšu. Man vispār grūti pateikt, kāpēc esmu tā izlēmsi, laikam sevis dēļ, tā vienkārši jutīšos labāk. Nē, neviens vīrietis nav man neko par to ne teicis, ne ieminējies. Man vienkārši pašai liekas, ka nav, ko likt krūšturī. Blakus draudzenēm, kurām ir pat ievērojami lielākas krūtis kā man, jūtos neērti, jo liekas, ka visi šo manu nepilnību redz.

Ne jau tikai meitenes ar šķietami mazām krūtīm pārdzīvo par savām auguma nepilnībām. Arī lielkrūtainajām ir, ko teikt.

Anda (31). Ak, kungs! Laimīgās ar mazajām krūtīm! Man ir D/E izmērs. Mūždien esmu mocījusies ar krūšturu meklēšanu, jo apkārtmērs ir normāls – 75. Viss gāžas laukā, viss šūpojas un izspiežas. Es saprotu, ka man vēl nav galējais variants, ir sievietes ar vēl lielāku izmēru, bet tas man nav mierinājums. Man nepatīk tik lielas krūtis. Nekad nevaru uzvilkt kleitu bez lencītēm, nekad nevaru nēsāt kaut ko bez krūštura. Kad gāju skolā, fizkultūras stundā piedalījos ar divām sporta augšiņām, pa virsu kopējai peldkostīms un tad tikai T-krekls. Tas tāpēc, lai puikas par mani nesmietos, ka krūtis šūpojas, kad skrienu krosu. Esmu pat domājusi par samazināšanas operāciju, jo pēc bērna krūtis kļuva mīkstākas un nokarenākas, bet izmērs nemainījās. Es gan nevaru saņemties uz tik lieliem izdevumiem, jo zinu, ka samazināšana ir pat dārgāka par palielināšanu.

Ilze (36). Man ir normāls C izmērs, bet tomēr gribētu mazākas krūtis. Tā kā man nav ne izteikta dibena, ne gurnu, liekas, ka dēlim priekšā piešūti divi bumbuļi. Ar push up vispār  viss veļas laukā. Manam vīrietim gan patīk, bet ne jau viņam ar tām ir jāstaigā.

Psihologi gan apgalvo, ka lielākoties sievietēm, kas vēlas mainīt savu krūšu izmēru, ir psiholoģiskas dabas problēmas, zems pašnovērtējums, neticība sev, tieksme dzīties pakaļ filmu varoņu perfektajam izskatam un plakātu modelēm. Ieraugot Victoria’s Secret modes skati un dzīvesbiedra ieinteresēto skatienu, kas lūkojas TV ekrānā, tiek pieņemts tūlītējs lēmums pārdot vai pašu māti, lai tikai varētu veikt maģisko ķirurģisko manipulāciju, kas izmainīs visu dzīvi. Bet skaudrā patiesība ir tāda, ka brīnumi nenotiek – ne jau krūtīs slēpjas ģimenes laime un ne krūtis spēj paglābt no neizbēgamā.

Kaspars (37). Esmu bijis precējies divas reizes. Pirmo reizi bija “parasto” krūšu īpašniece, otro reizi apprecējos ar par mani 10 gadus jaunāku meiteni, kurai bija ideāls augums un arī samērīga izmēra silikona krūtis. Par viņas izskatu nevaru teikt nevienu sliktu vārdu, bet patiesība ir tā, ka mūs pēc gada kopdzīves izšķīrāmies. Ja nav savstarpējās saskaņas, sapratnes, cieņas vienam pret otru, nekādas krūtis, mati, nagi, ragi nelīdzēs. Tajā brīdī, kad strīdējos vai arī tad, kad šķīros, ne brīdi nedomāju par viņas augumu, viņa kā sieviete man bija kļuvusi nepievilcīga, pat nepatīkama.

Guntis (41). Man bija 16 gadus jaunāka draudzene ar silikona krūtīm. Nezinu, patika vai nepatika man tās krūtis, bet galu galā satiku pavisam citu meiteni, un savu silikona karalieni izliku pa durvīm, jo uzvedās skuķis briesmīgi. Tagadējā draudzene pēc visiem pieņemtajiem standartiem nav ideāla, viņai bijuši arī divi bērni, tāpēc krūtis… nu krūtis kā krūtis, man mīļas tādas, kādas ir.

Skaidrs ir tas, ka dzenamies pēc ideāliem, bet kas īsti tos radījis? Pats dīvainākais, mūs zinām – skaistumkopšanas magnāti mūs pazemo un izmanto, prezentēdami savus jaunos produktus – precelulīta krēmus, modīgus apģērbus un arī apakšveļu, uz gludiem, pievilcīgiem un laika zoba neskartiem augumiem. Tas, ka žurnālos redzamajām meitenēm nereti pat nav 18 gadu, mums nekalpo kā mierinājums. Un viņi ir panākuši savu, arī mūs kā šakāļu mātītes metamies virsū vietējai zvaigznei, kas trāpījusies neveiksmīgā bildē un nevar īsti lepoties ar gludiem augstilbiem vai pilnīgu dekoltē zonu. Apburtais loks, vai ne? Tajā pašā laikā izmisumā sapņojam par krūšu palielināšanas operāciju vai augumu kā Andželīnai. Un kā gan ne? Viņš taču ar tādu aizrautību skatās visas filmas ar pasaules seksīgākās sievietes piedalīšanos! Bet patiesība ir pat pārsteidzoša…

Gints (38). Sievietēm ir jāzina, ka vīrietis vienmēr skatās uz citām sievietēm. Tas ir nenovēršami, bet tas NEKO nenozīmē. Nu Breds Pits taču arī ir baigais smukulītis, un tikai nevajag teikt, ka viņš jums nepatīk! Jā, arī es pievēršu uzmanību lielām krūtīm, es tās pamanīšu, bet ko tad es tālāk varētu ar tām iesākt? Ja mani interesē tikai sekss, tad droši vien izvēlētos sievieti ar lielām krūtīm, bet citādāk šīs formas aiziet otrajā plānā. Nevienam no maniem draugiem nav sievietes ar lielām krūtīm. Protams, jaunībā uz ielas svilpām un visādi citādi izrādījām uzmanību, skolā arī diskotēkās pamīcījām lielpupainās, bet tagad, kad jau esam uzsākuši ģimenes dzīvi, tas viss ir pavisam citādāk. Brīžiem sieviete pati vērš vīrieša uzmanību uz savām nepilnībām, ko viņš nekad mūžā pat nebūtu pamanījis.

Sandra (28). Man ir mazas krūtis, bet nesūdzos. Ar draugu abi kopā pat mēdzam novērtēt filmu aktrises un izteikties atzinīgi par to, ka “ir pupi un ir dibens”. Arī uz ielas vai mašīnā kopā braucot gadījies, ka pati vēl piebakstu – paskaties, tā nu gan bija baigā beibe! Tas tāpēc, ka es nejūtos apdraudēta, nekad neesmu jutusies nesmuka vai apdalīta. Ja draugs man pateiktu, ka vēlas, lai ielieku sev krūtis, visticamāk, apvainotos. Un, ja neielikšu, tad kas? Man šķiet, ka patiesībā jau pašas sievietes uz sievietēm skatās vērtējošāk nekā vīrieši, kas pēc pāris sekundēm jau to seksīgo zaķi ar lielajiem pupiem ir aizmirsuši. Bet sievietes atceras un vēl kultivē domu, ka tā ir galvenā vērtība.

Lai nu kā, bet plastiskie ķirurgi joprojām apstiprina, ka Latvijā krūšu palielināšana ir pieprasītāko plastisko operāciju topa augšgalā. Sev par mierinājumu, protams, varam palūkoties uz citu valstu dīvainībām. Pasaulē lielu popularitāti iemantojušas silikona pēcpuses, bet Amerikā bezdarbniekiem piedāvā pat bezmaksas botulīna injekcijas. Tikai ko mūs īsti iegūtu, ja uz burvju nūjiņas mājienu visas kļūtu perfektas?  Var gadīties, ka mūsu vīrieši mūs nemaz neatšķirtu…

36 komentāru
 1. Esmu mazu kruushu iipassniece bet maaku ar savu ssharmu apburt viirieti neskatoties uz mazaam kruutiim kuras neizcelj manu dekoltee vai apspiiletus kreklinus!ir jamak sevi pasniegt un sadziivot ar to kas varbuut citai ir lielaaks vai labaaks 😉 protams ari es neatteiktos lielaakas kruutis bet topeec netaisos kjirurgjiski iejaukties!Ir kruussturi kas padara kruutis lielaakas :))

 2. Jā, var jau teikt mierinošus vārdus, un es pat zinu, ka šī visa ir taisnība, bet…mani ne tik daudz uztrauc mana vīrieša viedoklis, jo viņš jau uzvelkas ne tikai no krūtīm, bet es krītu izmisumā, piemēram, baseinā, kad esmu vienā ‘ģērbtuvē ar citām sievietēm. un es zinu, ka VIŅAS vērtē un VIŅAS ievēro, jo arī es mēdzu nošausmināties par ļumīgu pakaļu vai kaut ko ne tik pievilcīgu ķermenī. laikam tas ir pārāk dziļi mūsu galvās…

 3. Par to ka virieshi nepamana tos sīkumus, ko mes sevi saskatam, vai cita sieviete- tas TIESA!

 4. Nu jā, man pēc bērna arī ir “izēstas” krūtis, bet attiecīgs krūsturis manu kopējo izskatu padara tiešām labāku. Un tapēc man sūdzību nav. Varbūt tās, kuras nevēlas bērnus, lai bāž tos silkonus.

 5. Kādas muļķibas!!! Arī silikoni var būt gaumīgi un nepārspīlēti. Bērnus var barot bez problēmām – nekādas atšķirības, to es pēc pieredzes saku

 6. Nesaprotu, kādēļ uzsvars tiek likts uz vīriešiem…. mani pilnīgi nesatrauc vai vīrietim patīk vai nepatīk manas krūtis. Ja viņam tās liekas pārāk lielas vai mazas, tad lai neskatās un negrāpstās. Ir vīrieši (nu jau vīrs) kam patīk tieši tādas, kādas man ir. Un krūšu izmērs nenosaka attiecību ilgumu (man nav 9-tais izmērs:)))))!
  Silikona krūtis – ātrāk vai vēlāk to izdarīšu. Un tas nav tāpēc, lai labāk patiktu savam vīram vai kādam citam… – tas ir mans ķermenis, es viņu kopju, man viņš patīk un es par viņu priecājos! Kamēr varēšu dabīgi uzturēt formu, tikmēr uzturēšu. Kad vairs tas nebūs iespējams, ņemšu palīgā silikonu, neatkarīgi no tā vai manam vīram patiks silikons vai nepatiks…..tas ir MANS ķermenis!

 7. esmu Andas (31) pulcinja (lasu vinjas rakstito ta, it ka pati butu o rakstijusi) un jau ar veiktu krushu samazinashanas operaciju pirms vairakiem gadiem ne mirkli to nenozhelojot pat neskatoties uz ne idealu iznakumu. Pilnigi piekritu viedoklim, ka visu problemu sakums ir galva un kaut kadu iemeslu del zemaja pasnovertejuma, bet ja nevari tikt ar sevi gala un ar sho domu celies no rita un vakara ej gulet, tad kapec neizmatot musdienu kirurgijas iespejas?
  Tikai jaatceras viens – nekas nav muzhigs 🙂
  Ta ka ja kadam butu recepte ka iemilet dabiga lidzsvara izpausmes uz sevis, tad daljai plastiskas kirurgijas parstavjiem butu atri japarprofilejas:)

 8. Nu forma vispār netika apspriesta… Manuprāt nav tik svarīgi vai ir b,c vai d izmērs, bet gan tieši lai ir tvirtas un skaista forma.

 9. Mjā, es par savu krūšu izmēr arī nevarētu sūdzēties, tas ir C, man gan reizēm liekas par lielu, bet, ja būtu ražošanā nomāli krūšturi, no kuriem nekas nekristu ārā, tas jau vispār būtu super un neliktos, ka kkas ar mani nav kārtībā!!!!
  Bet, lai es tgd dēļ vīrieša liktu sevī implantus, kas jāmaina vēlākas ik pēc 10 gadiem!Nu sorry, paņemiet kredītu uz mūžu un mainat krūtis!Ieguldījumi gluži kā mašīnā!Tad jau labāk mašīnu nopirkt un priecāties par to!Vīriešiem mēs patīkam tādas kādas esam, bet ja viņam galvenās ir krūtis un tikai mūsu augums, nu tad sorry čalim, lai skrien pie citas!Jābūt pašpārliecinātai par sevi un tad jau viss neliekas tik drūmās krāsās krāsots!
  Vienīgais kad silikona krūtis ir atbalstāmas ir tad, ja sievietei nav izveidojušies krūšu dziedzeri, tad jā, bet ne savādāk!Kādēļ bojāt savu augumu???!!!
  Ok, atbalstāma ir krūšu pacelšanas operācija, manuprāt!Tām, kurām lielas krūtis domāju, ka tas ir atbalstāmi!
  BET, galvenā doma ir tā – MĒS ESAM SKAITAS TĀDAS, KĀDAS ESAM UN VĪRIETIS NOVĒRTĒS NE TIKAI MŪSU IZSKATU, BET ARĪ PRĀTA SPĒJAS UN PAŠPĀRLIECINĀTĪBU PAR SEVI(protams, normas robežās)!!!Tādēļ, pirms gulties zem skalpeļa, 100 x visu labi apdomājiet!

 10. “loti interesētu informācija par dažādām efektīvām krūšu stiprināšanas metodēm. Kaut gan man jau šķiet, ka tās tāpat būs iedarbīgas tikai vidēju vai mazu krūšu īpašniecēm. Man ir DD, E izmērs un pēc bērniņa krūtis kluvušas ļenganas. Te jau laikam nekas cits, izņemot skalpeli, nepalīdzēs. Un vēl – lielas krūtis arī bendē veselību, konkrēti mugurkaulu, sāp mugura un bieži sievietes pat staigā tādas kā uzkumpušas.

 11. Galīgi ne par tēmu, bet bildes pie rakstiem vienmēr izdevušās. Trāpīgas un asprātīgas.

 12. man nav ideāls augums, dibens pārāk liels, krūtis mazas, utt. vienmēr esmu domājusi, ka tad ja man būtu 90-60-90, es būtu laimīga, mīlēta, veiksmīga. bet nu ir sanācis tā, ka esmu mīļākā vīrietim, kurš dzīvo kopā ar meiteni – modeli. tāpēc šobrīd ir radušās pārdomas par to, vai tiešām kāju garums vai krūšu lielums ir tas, kas interesē vīrieti… manuprāt, vairāk jādomā par savu personību nevis par to, kad un vai gulties zem skalpeļa.

 13. ja vīrietis skatās tas uz citām, tad viņš vienkārši nav tā vērts, lai sevi liktu zem skalpeļa! Kādrez domāju, ka man ir ir salīdzinoši mazas krūtis un nejutos īpaši pārliecināta vai esmu pievilcīga šajā ziņā. Taču interesantā kārtā esmu dzirdējusi tikai atzinīgus vārdus no pretējā dzimuma par savām krūtīm 🙂 Vīriešiem ir svarīgi, kādas ir sievietes krūtis, tomēr pirms kaut ko sevī ķirurgiski mainīt vajadzētu padomāt kāpēc tas tiek darits?! Vai tas vīrietis pēc laika neaizskries pie citas, vai vienkārši attiecības izbeigsies, bet krūtis ir un paliek daļa no Tava ķermeņa ar ko jebkurā gadījumā jārēķinās uz visu mūžu! Katrā ziņā nevajag pārspīlēt ar defektu meklēšanu uz sava ķermeņa… tad jau labāk to naudu iztērēt psihologa seansiem 😉

 14. Man liekas, ka ar krūtīm ir tas pats kas ar matiem – kurām čirkojas – gribas taisnus matus, kurām taisni – fano par čirkainiem – ehh -mēs sievietes – ja mēs šo enerģiju, ko veltam sevis šaustīšanai un gribēšanai to, ko daba nav devusi veltītu kaut kam jēgietilpīgākam….

 15. Haha, tām, kam liekas, ka mazas krūtis, vispirms vajag pamērīt un tā objektīvi paskatīties… B izmērs = mazas??? C’mon, man ir knaps A un zinu, ka ir vēl trakāki varianti. Lūk, tad ir jāsāk uztraukties.
  Ne reizi neesmu dzirdējusi komplimentu par savām krūtīm, un, lai gan esmu kopā ar vīrieti, kurš mani iekāro un mīl, tomēr sāp sirds zinot, ka pēc krūštura novilkšanas seko vilšanās. Bet domāju vispirms piedzemdēt bērnu, un tad paskatīties, kas būs. 🙂

 16. Viirietis veelas koptu sievieti sev blakus, kura sporto un nodarbojas ar savu kjermeni daudz un dikti, nevis teeree naudu visbiezhaak nevajadziigaam operaacijaam.Runaajos reiz arii ar savu puisi par lielu kruushu iipashnieceem un jautaaju kapec virieshi taa skataas. Vinjsh nemaaceeja iisti izskaidrot kapec, vienkaarshi piesaista uzmaniibu un viss, bet vinjsh ir pats kopaa ar meiteni kura ir gara, platiem gurniem un mazaam kruutiim un miil vinju kaada vinja ir 🙂 Viirietis vienmeer ir prieciigs par koptu sievieti blakus. Un muusdienaas ir visaadu veidu kruushturi visaadaam krutim, vajag tikai ciitigi pamekleet saveejo 🙂 Visbiezhaak sievietes/meitenes izveelas sev nepiemeerotu apakshvelju un apgjeerbu kas izcelj t.s. nepilniibas. Un par pasham sievieteem runaajot, mees pashas skatamies arii uz gariem , labi trenneetiem viirieshiem 🙂 Taa kaa neteelosim upurus,ka mees nemetam aci uz laba izskata viirieshiem (tikai paskatamies). Es pati arii skatos uz sievieteem un noveerteeju/kritizeeju.

 17. Nu reku vīrieši it kā sievietes uztraucas tikai par to, ko domās vīrieši.
  Man ir līdzīgi kā Anda, taču izmērs vel būtu ok, tikai formu gribētos skaistāku. Bet, īstenībā, ne tik ļoti dēļ tā, ko vīrieši teiks, bet gan lai pašai patiktu.

 18. Mjā.
  Tik daudz atšķirīgu viedokļu.
  Kādreiz man bija B izmēra pilnīgas krūtis.
  Nu,tad notievēju,un tagad ir A.
  Es jau daudzus gadus esmu gaidījusi operācijas dienu vairāk par jebko.
  Nē,ne jau tāpēc,ka nemīlētu sevi-sevi es mīlu līdz nelabumam.
  Taču man vienkārši šķiet,ka..ka tā nav pareizi.
  Es gribu tās lielās krūtis un dabūšu.
  Kā arī,nu-ko tur liegties-manā profesijā(striptīzs) tās pupainās tiek vairāk novērtētas.
  Un te nav runa par to,cik labi tu dejo,cik aizgrābjoša tev horeogrāfija un kādus trikus tu spēj veikt-galvenais,lai ir kaut kas TUR.

 19. un ko lai, piemēram, iesāk tās, kurām nav tā skaitā, tvirtā forma un krūtis nav gluži mazas… šaubos ka vingrojumi, masāžas vai kas tāds līdzēs. kā ir tā ir.

 20. Starp citu, par gludiem dibeniem.
  Kādreiz esat domājušas – ek, nu gan skaistas tām kinoaktrisēm pakaļiņas.
  Un ziniet ko? Ne velna!
  Pie gludiem dupšiem smagi piestrādājuši grima mākslinieki. Gludumu rada tas pats silikons, tikai uzsmērēts uz ādas, lai notušētu visus negludumus un grubuļus.
  Lūk Jums Holivuda bez grima

 21. Ak, nu, ko…Ar mani ir tā: krūšu izmērs 75 GG/H, kā jūs domājat, vai es vispār šeit varu nopirkt krūšturi??? Krūtis ir smagas, ļenganas un nokarājušās…āda strijās…Cik varēju kopu sevi.

 22. Esmu viena no tām kurām ir silikoni un esmu vīlusies. Pirms baroju savu berniņu, man bija tads knapi B. Pec mazuļa, palika mazas ādiņas A. Ildi domāju par operāciju – Tagad man ir smuks D, bet sakušās komplikācijas. Rētaudi iekšpudē, asimetrija. Sapratu, ka ar savām mazajām ādiņām man nebija tik lieli kompleksi kā tagad…

 23. Man ir 0 izmērs, krūšu vispār nav. Kad uzvelku krūšturi jūtos labi un pašpārliecināti, bet bez krūštura esmu nulle un īstā neglītene. Visas manas draudzenes ir ar lielām, normālām krūtīm, kopā ar viņām jūtos nožēlojami. Nekad nepiekritīšu tam, ka izmēram vīriešu acīs nav nozīmes. Uz mani neviens normāls vīrietis vispār neskatās. Jau sen domāju par operāciju un turpināšu iet uz mērķi. Mūsdienās izmēram ir liela nozīme un vīriešiem nav vajadzīgas bezpupainas neglītenes, lai arī cik liela nozīme būtu jūtām.

 24. nu, jā…ak, vai…vai tiešām sanāk, ka krūšu dēļ jāpaliek vienām? Ka vīriešiem tik traki izšķir visu krūtis- lielas, mazas, tvirtas, nokarenas utt.? Nu, jā kamēr krūšturis virsū tikmēr jau neko, tad sanāk, ka tiklīdz tiek līdz krūštura novilkšanai tā, ja nepatīk – sveika, Gauja!? Manuprāt, jau tad tā dāma nemaz tik ļoti nepatīk, ja krūtis var likt mukt prom. Bet nu, es jau nezinu…liekas, kia pārāk visu mediji sačakarējuši…Re, kur ir mājas lapa, kur parādītas dažādas siev. krūtis- reālas un normālas: http://[cenzēts]007b.com/breast_gallery.php

 25. Ek, sagrozīti mūsu uzskati, sagrozīti, ko nu vēl. Sieviete jau pati sevi “noliek” – ja krūtis nav, tad vispār nav vērts dzīvot. Pazīstu sievietes gan ar lielām, gan ar mazām krūtim, gan ar puišiem, gan bez, neatkarīgi no krūšu izmēra. Tā kā, lai dzīvo krūtis! Lielas, mazas un vidēji statistiskās 😀

 26. Arī man ir mazas krūtis, vīrs viņas mīl.. Ja godīgi ikdienā neaizdomājos par tādām lietām.

 27. man ir ļoti lielas krūtis un man viņas ļoti traucē :/ sportošana bez maz nodara sāpes, mugura sāp, arī visas drēbes neder kas sāp vēl vairāk , īpaši tās seksigas apaksvelas kuras man nepiestav ja vien tās nav ar blodinam lai manas krutis noderetu… puisim protams patik un vins saka ka man ir skaistakas krutis ka jebkurai ar kuru vins bijis kopā. bet nu tomer ir diezgan smagi… visi vienmēr skatās, īpaši pludmalee un tml… nav ērti :/

 28. un teiksu kā saka mana pieredze- meitenes, latvijaa viriesiem vienmer meitene bus vai par resnu, vai par tievu, vai par mazu krūtis vai par lielu utt utt.. esmu piedzivojusi, man ir diezgan izteiksmigas krutis un dibens, protams ka tam atbilstosi neesmu TIK tieva bet neesmu arii nekada iizpludusi- teiksu taa- Merilinas Monro formas.. bet puisi par mani parsvaraa tikai smejas.. un tad ja vini iepazist mani, tad klust tikai par draugiem nekas vairak, esmu daudz celojusi, studejusi arzemes, attieksme pavisam cita. puisis ja iepazist meiteni, un vinam vina patik, pilnigi vienalga kaa izskatas. es zinu puisus kuriem draudzenes bija visvisada izskata tiesi tapec ka skatijas tikai personibu, pat seksam man bija uzaicinajumi pec tam kad ar mani parunaja un ari svariga ir harizma nevis augums. tas nekad neattiecas uz visiem, tāpec puiši neapvainojaties, bet pat daži latviesu puisi man ir piekritusi ka te normalu puishu pārsvarā nav!
  tapec ja kāda puiša dēļ jums ir jamainās, parādiet vinam fakuci un meklējat itali 😀 man daudzas draudzenes ir ar italiem nopietnas attiecibas

 29. Diemžēl, izskatās, ka dažām sievietēm vispirms ir jāapmeklē psihoterapeits nevis plastiskais ķirurgs. Domāt, ka vīrietis mīlēs tevi vairāk, jo tev būs krūšu implanti? Smieklīgi taču, ne jau krūšu dēļ kādu mīl.. Visseksīgākais tomēr gan vīriešos, gan sievietēs ir prāts un kā to māk likt lietā, nevis silikona bumbiņas.

 30. Man gan šķiet, ka raksts ļoti labi parāda – cik sieviešu un vīriešu, tik viedokļu! Nekad nebūs tā, ka visiem un visām būs labi. Cilvēks taču ir tendēts meklēt sevī vainas, sevišķi sievietes. Nu kapēc tad tā plastiskā ķirurģija zeļ un plaukst? Kur pieprasījums, tur piedāvājums, un tā būs vienmēr! Un es nenosodu ne tās, kas palielina, ne tās, kas samazina – ja pēcāk sajūtas ir labākas, tad kur gan ir problēma?

 31. Bildē ir implanti vai sūnains fotošops – skat. vienmērīgo riņķveida rievu, kas veidojas krūtis saspiežot. Dabigām tādas nav. 😀

 32. fakts ir viens – nekad nevajag bez vajadzības ķirurgiski aiztikt krūtis…tās, kas to dara, nedraudzējas ar galvu….

 33. Bilde mainīta, bet šeitan krūtis vēl briesmīgākas – atgādina vidusskolas fizikas stundu – krūtis ar identisku elektrisko lādiņu, neskatoties uz massu, atgrūžas un saglabā platu spraugu savā starpā. Visuma likumi!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.