4 komentāru
 1. Dr. Millera Iaso tēja ir plaši pazistamās Holy tējas uzlabotais variants- kuru formulēja doktors Bills Millers (zinātņu doktors Uztura zinātnēs) Džeksonā, Tenesijas štatā – ir unikāls, drošs augu maisījums, kurš sastāv tikai no dabīgām izejvielām; gatavots, lai maigi attīrītu gremošanas traktu un ķermeni.

  Nosaukumam izmantota viena no tās sastādaļām, tradicionāli un plaši izmantota auga, kas ir pazīstams kā Svētais Dzelksnis ( mārdadzis ) , taču netiek uzsvērta jelkāda reliģiska nozīme, lai gan pateicīgie tās lietotāji, kuri, pēc šīs tējas dzeršanas, paši izbauda atzīstamos veselības uzlabošanās faktus, bieži vien pateicas Dievam par šo dziedniecības dāvanu.

  Doktora Millera Iaso tēju var izmantot arī kā elementu jebkurā svara zaudēšanas programmā un tā ir daudz efektīvāka nekā Ķīnas Zaļā Tēja. Regulāri dzerot Iaso tēju, tiek novērots ķermeņa tauku masas zudums un ievērojami samazinās vēdera un gurnu apkārtmēri. Dažiem cilvēkiem svars krītas ļoti ātri, taču rezultāti var atšķirties.

  Kad liekais svars uzkrājas uz resnās un tievās zarnas iekšējām sieniņām, neviena diēta vai tauku zaudēšana, vai vingrinājumi nespēj palīdzēt tikt no tā vaļā. Taču Iaso tēja var!
  Ja jums piemīt uzpūšanās, izspiešanās vai tā saucamais “alus vēders”, tādā gadījumā Iaso tēja spēj palīdzēt nomest kilogramus un samazināt jūsu vidukļa apkārtmēru.

  Dr. Millera Iaso tēja ir ar labu garšu un droša, ķermeni attīroša tēja. Dr. Milleram piederošajās divās klīnikās ASV jau vairāk, kā 20 gadus gūst sekmīgus rezultātus.

  To veiksmīgi izmantojuši cilvēki, kuri cieta no:

  • Kuņģa dedzināšanas sāpēm
  • Gremošanas traucējumiem/vēdera sāpēm
  • Aizcietējumiem/ hemoroīdiem
  • Zarnu darbības traucējumiem/ Krona slimības
  • Sāpēm vēderā /Zarnu iekaisumiem
  • Zarnu spazmām/Kolīta
  • Gāzēm vēderā / gāzu uzkrāšanās
  • Sliktas elpas / Sliktas ķermeņa smakas
  • Atraugām/uzpūšanās
  • Palielināts vēders
  • Liekajiem taukiem/ liekā svara /Aptaukošanās
  • Neveselīgas ādas / Niezes
  • Jūtīgas ādas/ ādas apsarkumi /dermatīts/ psoriāze
  • Alerģijas un siena drudzis / Ēdiena alerģijas
  • Išiass
  • Locītavu sāpes/ artrīts/ migrēna / galvassāpes
  • Bezmiegs / nemierīgs miegs
  • Nepietiekošas enerģijas / aizmāršība / nepietiekama koncentrēšanās spēja.

  Dzerot tikai divas tasītes dienā, Dr. Millera pacienti veiksmīgi izmantoja Iaso tēju lai:

  • Atbrīvotos no vēdera apkārtmēra centimetriem un samazinātu tauku slāni visās pārējās ķermeņa daļās (neizmantojot speciālu diētu vai atsakoties no iemīļotajiem produktiem)
  • Panāktu lielāku enerģijas daudzumu un vairāk priecātos par dzīvi
  • Atjaunotu domāšanas spējas un uzlabotu atmiņu, kas tiek samazināta asinīs esošo toksīnu dēļ
  • Atbrīvotos no alerģijām un siena drudža
  • Iztīrītu no ķermeņa medikamentu pārpalikumus un smagos metālus
  • Iztīrītu nikotīna un pasīvās smēķēšanas sekas organismā
  • Palīdzētu atturēties no smēķēšanas
  • Uzturētu zarnu traktu, nieres, aknas, plaušas veselīgas un tīras
  • Uzlabotu gremošanas un zarnu trakta darbību
  • Palīdzētu attīrīt zarnu traktu no ķīmiskajām vielām, ko ir ienesuši parazīti, sēnītes un citas baktērijas
  • Atbrīvotu zarnas no parazītiem un cērmēm
  • Attīrīt no nevēlamajiem toksīniem asinis, iekšējos orgānus un gremošanas sistēmu
  • Atjaunot 80% probiotisko baktēriju dabīgo līdzsvaru un, lai uzlabotu gremošanas darbību un veicinātu uzturvielu veiksmīgu asimilāciju organismā
  • Atbrīvotu vēdera izeju, atbrīvotos no aizcietējumiem un hemoroīdiem
  • Palīdzētu atvieglot gremošanas slimības. Tādas kā kuņģa dedzināšanas sāpes, zarnu iekaisuma slimības, krona slimību, kolītu, vēdera izejas slimības
  • Uzlabotu ādas stāvokli un ķermeņa aromātu, kurus ietekmē toksīni, kas tiek izvadīti caur sviedru dziedzeriem
  • Panāktu veselīgāku, maigāku un jauneklīgāku ādas izskatu
  • Palīdzētu samazināt holesterīna līmeni un cīnītos pret paaugstinātu asinsspiedienu

  Ilgstoši izmantojot Dr. Millera Iaso tēju, jūs iegūsiet, veselīgāku un jauneklīgāku ādu un attīrīsiet to, palielināsiet enerģijas daudzumu, uzlabosiet domāšanas un koncentrācijas spējas, uzlabosiet atmiņu, iegūsiet lielāku imunitāti pret slimībām, sekmēsiet kopējo veselības stāvokļa uzlabošanos, jutīsieties komfortablāk savā ķermenī un iegūsiet laimīgāku skatu uz dzīvi.

  Ja jūs gadījumā nezinājāt: … ja jums regulāri “neiziet vēders” vismaz vienu reizi dienā, jums ir hronisks aizcietējums – un tas radīs veselības problēmas! Agri vai vēlu!
  Vai esat ievērojuši, ka mazuļiem ir nepieciešams atviegloties īsi pēc katras ēdināšanas. Viņiem zarnu traktā vēl nav šīs problēmas, tādējādi atlikumi tiek normāli un ātri izvadīti cauri zarnu sistēmu. Tā nav jaunā barība, kas tiek izvadīta, taču daļa atlikumu izvadās, tiklīdz jauns ēdiens nonāk organismā.
  Šis piemērs kalpo kā vadlīnija priekš “normālas” vēdera izejas. Vai jums notiek atlikumu izvadīšana vienreiz dienā vai pēc katras ēdienreizes? Vai arī vienreiz divās dienās? Trīs reizes dienā būtu veselīgi, taču tikai dažiem no mums ir tik veselīga zarnu trakta sistēma.
  Nacionālais veselības institūts publiskoja aptauju, kura parādīja, ka 4.5 miljoniem amerikāņu lielākoties ir aizcietējumi un nepārtraukti. ASV ik gadu 2.5 miljoni pacientu vēršas pie ārstiem ar sūdzībām par aizcietējumiem.

  Normālā, veselīgā ķermenī ekskrementu izvadei jānotiek bez piepūles. Ja jums rodas vēlēšanās, jūs apsēdieties uz poda un izkārnījumiem jāiznāk pašiem. Ja jūs gaidiet, stumiet, sasprindzinieties un piepūlaties, lai tos izvadītu, jūsu ķermenis ir nevesels. Jums ir aizcietējums.
  Agrākos laikos, kad cilvēki dzīvoja aktīvu dzīves veidu, strādājot fermās, un ēda tikai veselīgu pārtiku un nepasterizētus piena produktus, ierastais laiks, lai organisms pārstrādātu pārtiku un izvadītu atlikumus no ķermeņa, bija 15 stundas. Šodien ar pārstrādātajām barībām, kurām trūkst fermentu un dabīgās šķiedras, tie ir pārsātināti ar rafinētu cukuru un, pievienojot tam visam vairāk sēdošu un neaktīvu dzīves veidu, laika periods, kas ir nepieciešams, lai organisms pārstrādātu barību ir palielinājies līdz 70 stundām!

  Tas palielina “izvades laiku” no 15 līdz 70 stundām un tas nozīmē, ka vairākas dienas indīgās atliekas uzglabājas mūsu ķermenī, nevis kā agrāk tikai 15 stundas. Tagad jums ir skaidrs, kāpēc jūs absorbējat vairāk toksīnu un cilvēki cieš no daudz vairāk un dažādākām slimībām, nekā iepriekšējās paaudzes. Tieši tamdēļ zarnu trakta slimību risks ir daudz lielāks industrializētās valstīs, tādās kā ASV, Kanāda, Anglija, Austrālija un Japāna.

  Šīs ir tās lietas, par kurām mēs normālos apstākļos nevēlamies runāt vai dzirdēt, taču resnās zarnas stāvoklis ir vitāls mūsu veselībai un labai pašsajūtai. Pretējā gadījumā, ja tam netiek pievērsta nekāda uzmanība, tas var kalpot arī kā nāves iemesls. Ārstiem ir zināms sens Hipokrāta medicīnisks termins: “Nāve sākas resnajā zarnā”.

  Jūs, iespējams, nedzirdēsiet cilvēkus runājam par savām resnajām zarnām, taču šī ietekme ir viegli pamanāma uzpampušu un resnu vēderu izskatā, tādējādi vizualizējot, cik tālu ir izpletusies šī problēma modernajā sabiedrībā. “Zarnu tīrīšana” ir pamats labai veselībai, un tas liek pamatu labam un veselīgam izskatam.

  Resnās un taisnās zarnas tīrīšana ir labākā preventīvā metode un tā jūs varat izvairīties no zarnu iekaisumiem un vēža, kā arī citām smagām zarnu trakta slimībām – kairinošiem zarnu iekaisumiem, Krona slimība, Čūlas kolīta, u.c.
  Mūsdienās daudzām no šīm slimībām nav citas ārstēšanas metodes, kā tikai ķirurģiska iejaukšanās. Tādējādi preventīvā metode ir vienīgā izeja. Starp 25 un 40 procentiem cilvēku, kuriem ir čūlas, galu galā ir nepieciešamas operācijas, kur tiek daļēji vai pilnīgi izgriezta resnā zarna. ASV ik gadu tiek veiktas vairāk nekā 100 000 šādu operāciju.

  Ārsti cenšas šos zarnu iekaisumu simptomus dziedēt, izmantojot zāles vai operāciju, neiedziļinoties reālajos slimības iemeslos. Vai jūsu ārsts kādreiz jums ieteica, kā jūs varat izvairīties no šīm slimībām?
  Uzņemieties paši atbildību par savu pašsajūtu un veselību! Izmantojot papildus terapiju, respektīvi attīrot zarnu traktu ar Dr.Millera Iaso tēju ir vienkāršākais, patīkamākais veids, ar kuru sākt šo procesu. Tas ir tik elementāri – izdzert divas garšīgas tējas glāzes dienā.
  Mūsdienās nav reāli izvairīties no pārāk apstrādātas pārtikas, kas tiek piesātināta ar ķimikālijām, dzērieniem, kas pārsātināti ar kofeīnu, kā arī gaisu un ūdeni ar indīgiem piesārņojumiem. Taču ir iespēja šo situāciju labot – ikdienā, dzerot Iaso tēju, lai palīdzētu izvadīt no organisma toksīnus, parazītus un sablīvētās fekāliju masas, tādējādi atjaunojot resnās zarnas optimālo veselības stāvokli.

  Iaso tējas primārā funkcija ir uzmanīgi attīrīt zarnu traktu no kaitīgām ēdienu atlikumu masām un atjaunot tā veselības stāvokli, kā arī samazināt slimību risku, kas var rasties šādos apstākļos.

  Vieglprātīgi attiecoties pret šo toksīnu uzkrāšanos organismā agrīnās stadijās, var novest pie nopietnām un dažkārt pat letālām sekām. Pārāk daudzi cilvēki cieš un mirst šausminošā nāvē – nāvē, no kuras var izvairīties, laicīgi parūpējoties par savu zarnu trakta sistēmu.

  Iaso tējas sastāvdaļas ir īpašs un drošs dabīgo augu sajaukums – Svētais dzelksnis (Silybum marianum ), dateļplūmes lapas (Diospyros kaki ), malvas lapas (Malva verticillata ), purva malvas lapas (Althaea officinalis ) un laimes dzelksnis (Cnicus benedictus or Carduus benedictus ).
  Tā satur speciālus fermentus, kas ļauj maigi iztīrīt visu ķermeni ilgstošas tās lietošanas laikā. Modernās pārtikas pārstrādes un pasterizācijas laikā visi fermenti, kas tipiski ļauj uzturēt mūsu resno zarnu veselu, tiek iznīcināti.

  Dr.Millers 20 gadus ir strādājis pie droša un efektīva zarnu tīrīšanas līdzekļa, laika gaitā to izkopjot, tādējādi padarot derīgu lietošanai personām visās vecuma grupās.
  Vairāk informācijas un atsauksmes par tēju var skatities blogā http://www.holytea-roze.blogspot.com

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.