Horoskops februārim

Šo laiku ir jācenšas izmatot, lai no savas dzīves izslēgtu visu to, kas traucē jūsu attīstībai, rada šķēršļus un samazina jūsu darba efektivitāti. Iespējams, jūs arī agrāk esat uz to tiekušās, bet apstākļi ir lieguši to sasniegt.

Pirmā mēneša puse būs labvēlīga personīgajām attiecībām. Veiksies attiecību veidošanā pēc vienlīdzības principiem. Mēneša pirmajā pusē būs iespējams arī veiksmīgi veidot jaunas attiecības. Februāra otrajā pusē būs iespēja saņemt atalgojumu par iepriekš padarīto darbu, bet bezdarbība un slinkums tiks sodīti vai var pat novest pie nepatikšanām.

Veiksmīgās dienas: 8., 1., 15., 16. februāris.
Neveiksmīgās dienas: 1., 3., 27. februāris

Auns

Veiksme sekos jums personīgajā dzivē, lai gan tu varētu izrādīties nekonsekventa šajā jomā. Svarīgākais faktors šajā ziņā būs tas, cik tu būsi mērķtiecīga un tava attieksme – nopietna. Citiem vārdiem sakot, attiecības var nonākt pilnīgi citā līmenī. Ilgstošās attiecībās vajadzētu vairāk iepīt romantiku un dažādību.

Veiksmīgās dienas: 7., 8., 17., 19., 26., 27.
Neveiksmīgās dienas: 3., 4., 10., 11., 24., 25.

Vērsis

Planētu izkārtojums februārī var tev atnest jaunas zināšanas vai pieredzi, kas spēs izmainīt tavus plānus un atnesīs jaunas idejas. Tavs paziņu loks februārī noteikti paplašināsies. Veiksies sadzīves rakstura jautājumu risināšana. Īstais laiks savest kārtībā savu saimniecību, bet labāk to uzsākt mēneša vidū.

Veiksmīgās dienas: 1., 2., 10., 11., 20., 21., 28.
Neveiksmigās dienas: 5., 6., 12., 13., 26., 27.

Dvīņi

2010. gada otrais mēnesis var atnest tavā dzīvē nopietnas pārmaiņas, bet tikai tajā gadijumā, ja tu to patiešām vēlēsies. Ar pietiekami lielu piepūli un tev piemītošo mērķtiecību sasniegsi to, ko vēlies. Februārī tevi sagaida vairākas patīkamas tikšanās. Tev noteikti būs flirta iespējas. Varbūt to vajag darīt kaut vai tikai simboliski? Piemēram 14. februārī 

Veiksmīgās dienas: 3., 4., 12., 13., 14., 22., 23.
Neveiksmīgās dienas: 1., 2., 8., 9., 15., 16., 28.

Vēzis
 
Ziemas pēdējais mēnesis tipiskiem Vēžiem izrādīsies piemērots laiks ceļošanai. Šobrīd ir īstā iespēja paplašināt savu redzesloku. Februāris atnesis iespēju nostabilizēt savas finanses. Tavi ienākumi diez vai palielināsies, toties izdevumi nepieaugs.

Veiksmigās dienas: 5., 6., 15., 16., 24., 25.
Neveiksmigās dienas: 3., 4., 10., 11., 17., 18.

Lauva

Lauvām februāris var atnest pārmaiņas darbā. Šis ir īstais mirklis apsvērt citu piedāvājumu, bet, pirms pieņemt to, rūpīgi visu apdomā. Arī intīmā dzīve var pamainīties, bet šobrīd vairāk jāpievērš uzmanība nevis kvantitātei, bet kvalitātei šajā jomā. Šobrīd dzīvē tu vēlēsies ieņemt aktīvākas pozīcijas, un nevajag sev to liegt.

Veiksmigās dienas: 7., 8., 17., 18., 19., 26., 27.
Neveiksmigas dienas: 5., 6., 12., 13., 20., 21.

Jaunava

Šis mēnesis tev atnesīs  veiksmi mīlestībā un, protams, romantiskas attiecības. Februāri var atgriezties tā kaisle, kas parasti raksturīga attiecību sākumperiodā. Tev būs tā retā iespēja to izbaudīt vēlreiz, turklāt ar pārbaudītu partneri.  Nav izslēgtas arī jaunas attiecības, bet jebkurā gadījumā tev tiks pats piemērotākais partneris, un ar šo cilvēku tu vari uzsākt patiešām nopietnas attiecības.

Veiksmīgās dienas: 1., 2., 10., 11., 20., 21., 28.
Neveiksmigās dienas: 7., 8., 15., 16., 22., 23.

Svari

Svariem būs daudz darba, bet diez vai tas būs apgrūtinājums. Patiecoties darbā iegūtajai piredzei, tu sajutīsi, ka esi ievērojami konkurētspējīgāka darba tirgū, kā agrāk. Šis ir laiks, kad tev ir pa spēkam arī iekārtot savu mājokli tādu, kādu tu to patiešām vēlies. Attiecības kļūs daudz dinamiskākas, jo tev var parādīties konkurente.

Veiksmīgās dienas: 3., 4., 12., 13., 14., 22., 23.
Nevieksmigās dienas: 10., 1., 17., 18., 24., 25.

Skorpions

Planētu stāvoklis februāri tev atnesīs lieliskas flirta iespējas un vienkārši lieliskas tikšanās. Šis ir periods, kad tu vari izpausties jebkurā intelektuālā darba veidā. Veiksmīgs laiks, lai piedalītos viktorīnās un konkursos. Šobrīd jābūt īpaši konsekventai visos darbos, lai lieki neizšķiestu savu enerģiju.

Veiksmigās dienas: 5., 6., 15., 16., 24., 25.
Neveiksmīgās dienas: 12., 13., 20., 21., 26., 27.

Strēlnieks

Tavas attiecības ar draugiem šobrīd kļūs piesātinātākas un nopietnākas. Tev biežāk būs vēlme filozofēt par pasaules kārtību, kas noteikti atspoguļosies tavos dzīves uzskatos. Februāris būs veiksmīgs mēnesis jaunu zināšanu apguvei. Pats procesa būs produktīvāks, mācoties grupā, tapēc kādi kursi tev būs pašā laikā. Turklāt mācību laikā tev būs iespēja iegūt jaunus paziņas.

Veiksmīgās dienas: 7., 8., 17., 18., 19., 26., 27.
Neveiksmīgās dienas: 1., 2., 15., 16., 22., 23., 28.

Mežāzis

Šajā laikā tu kļūsi īpaši daiļrunīga un pārliecinoša. Turklāt apkārtējie tevī ieklausīsies. Februāris būs veiksmīgs drosmīgiem soļiem un lēmumiem. Dažās situācijās būs vērts riskēt, bet risku vajag iepriekš apdomāt. Jābūt mērķtiecīgai, citādāk šāda rīcība no malas var izskatīties neveikla un efekts praktiski nebūs nekāds.

Veiksmīgās dienas: 1., 2., 10., 11., 20., 21., 28.
Neveiksmīgās dienas: 3., 4., 17., 18., 24., 25.

Ūdensvīrs

Šī mēneša laikā tev būs iespēja atrisināt lielāko daļu savu finsiālo un materiālo jautājumu. Aktīvi izmanto savu intuīciju un iepriekšējo pieredzi šajā jautājumā. Jo mazāk apkārtējie zinās par tavu finansiālo stāvokli, jo labāk. Aktīvāka tu kļūsi arī personīgajās attiecībās, tiesa mazāk konskventa kā finansu jomā. Daudzās lietas tev gan nāksies balstīties uz partnera pleca. Ir īstais laiks būt aktīvai visā tajā, ko no tevis sagaida mīļotais cilvēks.

Veiksmīgās dienas: 3., 4., 12., 13., 14., 22., 23.
Neveiksmīgās dienas: 5., 6., 20., 21., 26., 27.

Zivis

Februāris zivīm atnesīs daudz optimisma un ticību saviem spēkiem. Tu būsi enerģijas un jaunu plānu pārpilna. Planētu stāvoklis saka, ka februārī tu  vari vairāk pievērst uzmanību savai veselībai.  Februārī veiksmīgs būs arī intensīvs darbs. Ja būsi mērķtiecīga, tad izdosies atrisināt pat pašus sarežģītākos uzdevumus.  Šajā periodā tu īpaši vari paļauties uz draugiem.

Veiksmīgās dienas: 5., 6., 15., 16., 24., 25.
Neveiksmīgās dienas: 1., 2., 8., 9., 22., 23., 28.

13 komentārs
  1. Ja piepilditos kaut puse no seit paredzeta, es butu apmierinata ka februara kakje :).

  2. Redz, kāds labs februāris gaidāms! Citādi gda sākumā visādi astrologi solīja visādus trakumus.

  3. Klau, a tu horoskopiem uz vārda tici? Tev viss saskaņā ar viņiem notiek? Ja būtu gaidāms attiecību sākums, tad bez ierunām sagaidītu?:)))))

  4. Es horoskopus varu ēst karotēm! Jebkādus! Tas nekas, ka muļķības, bet patīkami!!!! Zivīm toč gaidām labais laiks! Super!

  5. ehee, cik interesanti, nevienam pie neveiksmīgajām dienām nav 14.februāris. Sakritība? 🙂

  6. A Tu jau gatavojies? Espati laikam arī gatavojas:) Man ar labs horoskops – gribas ātrāk ienirt februārī, lai labumu sākas.

  7. Neķer kreņķi! Kopējais horoskops sola, ka mēneša sākumā gaidāmas ajaunas iepazīsānās. Būs labi – nekru tavs sapņu princis nenoklīdīs. Es arī lasīju, ka šitas zivīm ir super truper gads, jo kas tur kur tur ieiet zivju zvaigznājā.

  8. par tam veiksmiigajam un neveiksmiigajam dienam runajot nepiekriitu…kaa var noteikt vispar kura diena man buus laba 😀

  9. Esmu zivs un šis mēnesis ir bijis ģenerāltīrīšanas mēnesis sevī. Draugi nebija blakus, kad vajadzēja. Neder…

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.