HOROSKOPS 2015. GADAM

AUNS
Ja daudz un nopietni līdzi nedomās, tad 2015. gadā Auns iesāks ļoti daudz aizraujošas lietas, projektus, darbus. Radošs, enerģijas un iedvesmas pilns gads, kurā idejām bagātais Auns skries kā aizsvilies, lai darītu, darītu un darītu. Vienai lielai daļai Aunu, šis gads vainagosies ar ģimenes pieaugumu, citi nespēs atkauties no pretējā dzimuma uzmanības. Lai vai kā, notikumu virpulis, ko ragainis iegriezīs gada sākumā, turpinās griezt pašu un tuviniekus visu gadu. Par to vai iesāktās lietas un darbi piedzīvos laimīgu rezultātu, grūti spriest. Auniem jau tā laika pa maz, lai gaidītu, kura nu vēl, ja apkārt notiek tik daudz raiba. Ja Auns aizrausies ar to, ko dara un sajutīs vēl sabiedrības atbalstu, tad panākumi un atzinība garantēti. Un, ja Auns redz, ka viņam gavilēs, tad ies līdz galam un darīs, un jāsaka arī, ka viss izdosies.

Auns šogad veiksminieks, taču atgādināšu, ka viss labais reiz beidzas un gada otrajā pusē pienāks brīdis, kad var nākties saķert galvu un izdvest: ”cik daudz neizmantotas un nerealizētas iespējas”  

Gada otrajā pusē Auni var rēķināties ar pozitīviem notikumiem profesionālajā jomā. Darbu kļūs vairāk, iespējas pavērsies kā ziedlapiņas pēc lietus. Te būtu vērts sevi pieturēt un piebremzēt straujo tempu un salikt punktiņus uz i savām vēlmēm un nākamajiem dzīves soļiem.  

 

VĒRSIS
Vērsim 2015. gadu varēs sadalīt teju vai divās daļās – pirmajā Vērsis labprāt nekustētos, bet dirnētu situmiņā, tuvu vecāsmātes krāsniņai un pīrādziņiem, otrajā tieši otrādi – paglabājiet vietiņu, es tur atgriezīšos, bet iespējams, ka tikai pret rītu. Soli pa solim. 2015. gada sākums, jau tā mājas mīlošos Vēršus vēl vairāk piestiprinās mājas dzīvei. Gribēties, jau gribēsies gulšņāt un baudīt saules starus, taču apstākļi, notikumi un cilvēki tam nedaudz stāvēs pretim. Cilvēki prasīs padarītus darbus, rūpes par ģimeni un tās dalībniekiem (iespējams arī pieaugumu). Jo stabilāks šis veidojums, jo lielāka iespēja, ka nekas cits neatliks – būs jākārto zemes, īpašuma vai dzīvesvietas jautājums. Nenoliedzami Vērša cienīga rīcība, taču jāielāgo, ka līdz ar jaunām virmojošām sajūtām pie krāsniņas, nāks līdzi ilgstošas attiecības ar kredītiestādēm. Pirms ķerties klāt koka stādīšanai un mājas celšanai, jāapdomā savas iespējas par tām rūpēties finansiāli un emocionāli.

Gada noslēgumā Vēršiem jāizvēdina galva, jāķeras klāt kādai sen kārotai idejai, jāļauj vaļu jūtām mīlestībā un radošajās izpausmēs. Laid, lai iet!

DVĪŅI
Līdzīgi kā pašu Dvīņu daba, šis gads tāds būs pašiem Dvīņiem. Gads sāksies ar urdošu enerģijas pieplūdumu. Gada sākumā Dvīņi jutīsies kā savā trauciņā, kā savā ādā un īstajā vietā. Jaunas iepazīšanās, jaunas vairāk un mazāk nopietnas satikšanās, daudz kontaktu un aumaļām jauna informācija. Labākais, ko ar to visu darīt – ņemt sev vērtīgo, netērēt laiku tur, kur nav pievienotās vērtības, kur nav intelektuālā ieguvuma. Jauniegūtās zināšanas jāvirza savā profesionālajā izaugsmē. Jauni cilvēki var nākt ar jaunām iespējām karjeras lauciņā.

Darba jautājumiem gada sākumā būs jāpieiet ļoti nopietni, iespējami būtiski lēmumi – mainīt to, kas gadu gadiem nav mainīts, piemēram, gadam griežoties uz otru pusi, Dvīņi pamazām atteiksies no lielās ņemšanās cilvēku baros un izvēlēsies tīties mīļotā cilvēka skavās, pieglausties un būt kopā tikai ar tiem, kas patiesu mīlestību un rūpes sniedz. Aktuāli būs transporta maiņas/remonta jautājumi, dzīvesvietas uzlabošanas darbi vai pat patstāvīgās dzīvesvietas maiņa uz citu. Rūpes par ģimeni gada izskaņā pārsteigs pašus Dvīņus. Tie, kas ilgi gaidījuši šo mirkli, beidzot stūrēs laulības ostā, aizrautīgi darbosies ar bērnu autiņiem un mājdzīvniekiem. Rosīgs un ģimenisks gads.  

VĒZIS
Vēzis gada pirmajā pusē baudīs kā no pārpilnības kausa. Veiksmīgi kārtosies gan profesionālā joma, palēnām taču pamatīgi Vēzis manīs panākumus arī personīgajā dzīves telpā. Var pabeigt remontu, iekārtot vai pārkārtot mājokli, jādomā un jāskatās caur plašo krāsu un smaržu paletes prizmu, un jāizvēlas tas, kas vislabāk stiķē ar Vēža patreizējo noskaņojumu.

Vēzis pats, viņa būtība, pašsajūta, pašrealizācija būs tēma numur viens, kas nesīs gan baudāmus panākumus, gan aizkulisēs griezīs pogas. Un tas var notikt pavisam nemanāmi Vēzim pašam, jo šie spīļainie būs aizrāvušies ar sevis pilnveidi tā, ka var palaist garām mirkli, kad varēja kādu sulīgu augli pievienot savai personībai, veidojot saskanīgu ģimenes dzīvi. Ģimenes tēma kā izteiksmīga ēna skaistā saulainā dienā, nāks līdzi visu 2015. gadu. Būs šķirbiņa sirds apvidū jāatver, lai saprastu, ka jā, tas ir īstais, uz ko tik centīgi ir iets. Tie, kas gar ģimenes pavardu jau grozās, arī ielāgojiet katru vārdu. Iespējams, ka neesi pamanījis, cik vientuļi jūtas cilvēki blakus. 

 

LAUVA
Zvaigžņu un panākumu laiks mirdzošajam un košajam horoskopa pārstāvim – Lauvai. Ļoti izteiksmīgs gads tiem, kam saistošas radošās profesijas, māksla, teātris, skatuve. Lauvas panākumi būs sajūsmas vērti, par tiem runās, rakstīs un gavilēs. Jāgatavojas sabiedrības atzinībai, plašākai popularitātei un mediju uzmanībai. Tie, kas vēl ir ceļā uz saviem panākumiem – jāļauj vaļa idejām un fantāzijām, jāiet plašākā sabiedrībā, savs veikums jādara zināms, redzams un taustāms. Lauvai ļoti izteiksmīgs laiks ceļā uz personiskajām ambīcijām. Viss, ko būsi iecerējis un saplānojis, saņems zaļo gaismu komplektā ar personīgo iedvesmu. Neko nevajag atlikt no tā, kas Lauvu vēl mirdzošāku var darīt.

Gada otrajā pusē aktualizēsies finanšu jautājumi. Lauva var tikt pie ienākumiem, un jau nākamajā rītā kļūt neapdomīgi izšķērdīgs. Šis būs neliels, taču svarīgs uzdevums – mācīties apieties ar naudu, ar īpašumu, ar visu to vērtīgo, kas Lauvam pieder.  

JAUNAVA
Jaunavas sagaidījušas lielo pārmaiņu laiku savā dzīvē. Gada pirmā puse būs zem nosaukuma „sagatavošanās, nobriešana”. Tikpat akurāti un rūpīgi, cik līdz šim Jaunavas raudzījās uz profesionālo dzīvi, uz darba jautājumiem uz notikumiem sabiedrībā, tagad jāpaskatās uz sevi un savu dzīvi. Pavisam iespējams, ka pienācis laiks lielajām pārmaiņām, kas Jaunavu zemapziņā rosījušās jau labu mirkli. Ja nu notiek, tad notiek daudz un pamatīgi. Te var būt nozīmīgi notikumi ģimenes dzīvē, pašsajūtā, personībā.

Lai sevi sagatavotu tam, kas līdz šim dzīvē bijis otrā vai trešajā plānā, gada pirmā puse jāvelta iekšējai pasaulei, savai personībai, savu vēlmju apzināšanai. Laiks un uzmanība jāvelta sarunās un apspriedēs ar sevi pašu, dzīve un domas jāsāk pakārtot jaunai ērai. Sapņu un vēlmju piepildījums, tuvinieku atbalsts, jaunu emociju vāli piepildīs gada otro pusi. Tad nāks klāt jaunas iespējas, ceļš atvērsies, ambīcijas augs, iedvesma pavadīs. Tām Jaunavām, kas gada otro pusi nepavadīs ar jaundzimušo pie sirds, ambīciju maksimums profesionālajā sfērā.  

 
SVARI
Vienus no košākajiem lauriem 2015. gadā saņems Svari. Tik daudz rūpju, uzmanības un mīlestības dots, lūk pienācis laiks, kas Svari varēs saņemt atpakaļ. Baudīs tuvinieku, radinieku, pašu tuvāko cilvēku siltumu, tāpat riņķos sabiedrības un draugu uzmanības centrā. Gada pirmajā pusē Svariem prasīsies izkāpt no ērtajām mājas čībām, atstāt kalkulatoru bezdarbībā un doties cilvēkos. Jā, mājinieki savus svārstīgos līdzcilvēkus gada pirmajā pusē vai nu redzēs mazāk kā līdz šim, vai dosies cilvēkos ar viņu kopā. Un Svari – ļaujiet tam notikt, lai vieglo un draudzīgo sajūtu nepabojā greizsirdības šautra. Svari, kas darbojas sabiedriskajā sektorā vai politikā, gūs atzinību, pieaugs viņu popularitāte un sabiedrības atzinība viņu vārdiem un darbiem. Ir laiks pieķerties pie rupora un paziņot plašākai sabiedrībai par savu veikumu.

Gada nogalē Svari norimsies un pievērsīsies sev, savu sajūtu ligzdiņai. Te mīļajiem jāturas pavisam tuvu, jo citu nevienu šajā laikā ne redzēt, ne dzirdēt Svariem negribēsies. Domu un sajūtu takās jāvērpj plāni un jāiestaigā ceļi jau nākamajam gadam.  

 
SKORPIONS
Triumfa un panākumu laiks biznesā. Skorpioni, kas veikuši garu un grūtu ceļu ejot pretim saviem sapņiem, 2015. gadā ar tiem satiksies aci pret aci. Svarīgi ielāgot, ka spīdošo kausu, kas būs pildīts ar novērtējumu un atzinību, savās rokās varēs turēt vien tie, kas tiešām zina, kā tas izskatās, kā to sasniegt, kā pie tā tikt. Vēl viens nozīmīgs kāpiens pa karjeras kāpnēm, lielāka atbildība, sūrāka sejas izteiksme. Nenoliedzami, tie, kas par gada svarīgākajiem notikumiem uzskatīs biznesa izaugsmi, pēc tiem ģimenes ligzdiņā ilgosies mājinieki. Šī sfēra šajā gadā būs maigi sakot nedaudz apdalīta, taču ļoti būtiska. Skorpioni, jums jāpacenšas uzmanība sadalīt tā, lai par panākumiem tiekat apbalvoti abās šajās sfērās. Mājiniekiem atliec cerēt, ka tā būs taču gadam griežoties uz otru pusi, Skorpions ar saviem panākumiem būs apžilbinājis lielāks ļaužu masas. Apbrīnojams veikums profesionālajā jomā, personīgi panākumi un sabiedrības atzinība. Mīļie skorpiona tuvinieki – gaidiet viņu mājās ar siltām rokām un sirdīm.
 
STRĒLNIEKS

Strēlnieka zīmē dzimušie 2015. gadā baudīs pilna spektra sajūtas – no galvu reibinošām iespējām personības attīstībā, līdz spēku izsīkumam un nopietniem pārbaudījumiem savas dzīves plānošanā. Nepārprotami, šis gads nesīs gan pārsteigumus, gan virzīs tuvāk Strēlniekus izvirzītajiem mērķiem. Nedaudz par to, kā tad tas var izpausties. Pārsteigumi? Tos Strēlnieks mīl, ir gatavs saņemt, gatavs noorganizēt, sagādāt, nekad nežēlos uzmundrinošu rīcību un labprāt tādu saņems arī savā virzienā. Tomēr te var rasties neliels misēklis – tiem Strēlniekiem, kas turpinās skraidīt pa pasauli bez skaidra mērķa, sagaidīs tādus pārsteigumus, kādiem īsti nav bijuši gatavi. Un te jāapskata otra joma, kas Strēlniekus liks pie atbildības un uzmanības sienas – attīstība un pašmērķis. Gribi vai negribi, esi gatavs vai neesi, nāksies stutēt taisnu muguru un cēli doties tajā virzienā, kurā apzināta izaugsme un iespējas pacelt sevi vēl augstāk. Savai dzīvei un ceļam jānosaka skaidrākas aprises, jāuzņemas lielāka atbildība par savu rīcību un dzīvi. Iespējams sākt vai turpināt mācības augstākajā mācību iestādē vai kursos papildināt savu zināšanu vācelīti.

Šī gada mērķis saprast ar ko barot savu miesu un garu. Šis gads būs nozīmīgs pavērsiens Strēlnieku dzīvē. Virziet to sev tīkamā virzienā.

 
MEZĀZIS
Ne vienu reizi vien, Mežāži šogad tiks nolikti pie vietas. Lai nu kam, bet šiem ragaiņiem it ka plāns ir bijis skaidrs vienmēr, taču te var sanākt tā, ka zina, kur iet, zina ka jāiet, tomēr nav pietikusi drosme apskatīt vai nav kāds jauns ceļš ērtāks un veiksmīgāks. Vecā čība jau ērtāka, tomēr, tā drīz var irt pa vīlēm, un pie jaunas tā arī netiks. Mežāži var attapties pie jautājuma – kur tas īsti mani ved, ko es īsti ar to iesākšu? Un lieliski, ja jautājums nenāks nedaudz par vēlu.

Domājiet, domājiet un domājiet. Ir vērts domas pavērst analītiskā virzienā, saprast ko un cik esi veicis, kas no tā vērtīgs un vajadzīgs, kas ved tālāk. Debesis 2015. gadā nedaudz spēlēsies ar Mežāži, dodot tam iespēju ieraudzīt pasaulē garīgo vērtību, nestandarta risinājumus, abstraktas formas. Laiks rīkoties neparasti un brīvi, laiks smaidīt, laiks baudīt dzīvi. Ar tādu atļaušanos, Mežāzim iespējamas gan laulības, gan pāris mēnešus garš medusmēnesis.

 

ŪDENSVĪRS
Brīvības un piedzīvojumu mīlētājs Ūdensvīrs 2015. gadā jutīsies un uzvedīsies sev varbūt pat nedaudz neraksturīgi. Šis būs partnerattiecību gads. Laiks, kad brīvi lidojošiem acīs un sirdī iekritīs liktenīgā mīla, tiem, kas jau aizrunāti, radīsies vēlme uzlabot, pietuvināt, satuvināt un nostiprināt esošo savienību. Gribot negribot brīvība vairs nesaistīsies tikai ar Ūdensvīru vienu vien. Biežāk skanēs mīlestības solījumi, vairāk saistīsi savu esību un nākotni ar savu izredzēto. Partnerattiecības – vai tās būtu personīgā, vai privātajā dzīves sfērā, uzņems apgriezienus un liks uz tām paskatīties pavisam savādāk. Te var sanākt arī tā, ka Ūdensvīrs tiek nostādīts fakta priekšā – būs tā, un tā arī jādzīvo. Izvēlies, ko vēlies, jo ar to, ko izvēlēsies, būs jāsagaida ne viens vien pavasaris.

Daudz laiku pavadīsi kopā ar cilvēkiem, veidosies jauni un vērtīgi kontakti. Lielākā daļa Tavu panākumu, veiksmes un prieka būs atkarīgi no tiem cilvēkiem, ar kuriem iepazīsies gada pirmajā pusē, vai uzturēsi ļoti ciešu kontaktu. Gada noslēgumā Ūdensvīrs cīnīsies par ietekmes zonām, par finansējumu, par atzinību sev vērtīgo cilvēku acīs. Tā vien šķiet, ka pienācis pārbaudīt – esi vai neesi gandarīts par savu līdzšinējo veikumu. Vai novērtē to, kas Tev ir, un lūkojies soli tālāk uz to, kas vēl sasniedzams.

 
ZIVIS
Nozīmīgākie pavērsieni rāmi emocionālās Zivtiņas gaidīs pirmkārt jau profesionālajā sfērā. Varbūt esošā rutinējošā kārtība būs apnikusi un Zivis saņemsies jauniem noteikumiem un ikdienas ritumam? Varbūt parādīsies iespēja, kas tā sagrozīs galvu, ka piemirsīsies līdz šim rāmi ritošais temps? Jāsaka vien, ka ja jūti kaut nelielu spiedienu – ir jārīkojas, jo debesu labvēlis Jupiters, teju vai apbērs Zivju iniciatīvas ar zelta putekļiem. Pilnīgi pieļauju, kas tas mirklis varētu būt gana īss, kurā spēj sakoncentrēties uz skaidru jā vai nē, taču tas būs.

2015. gads Zivīm būs raksturīgs ar to, ka jāmācās pieņemt lēmumi patstāvīgi, nāksies saprast, izlemt un rīkoties vien balstoties tikai uz sevi un savām sajūtam. Un drīzi pēc lēmumu pieņemšanas izrādīsies, ka tas ne tikai bija gana vienkārši, bet arī viens no labākajiem iespējamiem scenārijiem pēdējā piecgadē. Gada otrajā pusē ar tādu pašu izlēmības slotu jādodas iekšā partnerattiecību jautājumos, kuros arī valda kāda cita noteikumi, kāda cita vēlmes un vajadzības. Zivtiņas saņemas un neļaujas plūdumam pa apstākļu straumi, bet sāk gatavoties dzīvei pēc sava scenārija. Gada pašā noslēgumā dusošā vēlme pēc pilnīgas ģimenes dzīves sakritīs uz viena spilvena ar iespējām. Jārīkojas.

Vai tavs 2014. gada horoskops ir piepildījies? Lasi – HOROSKOPS 2014

2015. gada horoskops tapis sadarbībā ar astroloģi Ritu Riekstiņu!

www.ritariekstina.lv

7 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.