Horoskopi zivs zīmes laikā

No 19. februāra līdz 20. martam savas dzimšanas dienas svin visi, kuri dzimuši Zivs zīmē. Tāpēc espati.lv piedāvā īpaši sastādītu horoskopu un stāsta, kāda tad īsti ir Zivs, un kas šajā laikā sagaida arī citās zīmēs dzimušos.

Zivs zvaigznāja simbols ir divas zivis, kas lūkojas katra uz savu pusi. Skatoties no malas, šķiet, ka tā ir kustīgo zivtiņu bezmērķīga šaudīšanās šurpu turpu, bet patiesībā tāda ir Zivs daba. Taisns ceļš viņas izpratnē ir nereāls  un neiespējams. Bieži vien Zivis izvēlas rīkoties atšķirīgi, pat pretēji. Tieši tādēļ Zivtiņas līdzcilvēkiem ir grūti izprotamas, jo pašas sevi līdz galam neizprot. Viņas nezina, ko īsti grib un vai vispār grib… Bet, neskatoties uz to, viņām piemīt ļoti maiga, jūtīga, brīžiem pat ēteriska un labsirdīga daba. Viņas ir gatavas izpalīdzēt, ziedoties, pat kalpot. Bet nekādā gadijumā nemēģiniet Zivis uz kaut ko pierunāt vai iespaidot, jo, tiklīdz viņas to sajutīs (un ticiet, viņas to tiešām sajutīs ar savu izteikto intuīciju), kļūs spītīgas kā ēzeļi.

Zivtiņas ļoti mīl mūziku un dejot (būdamas mazas, noteikti ir sapņojušas kļūt par balerīnām), daudzas arī matemātiku, bet visas noteikti mieru. Ciena visu skaisto. Zivtiņām ir dabas dota spēcīga intuīcija, kā arī dabiskas okultās spējas. Viņai pašai arī noteikti patīk viss apslēptais un mistiskais, taču Zivs reti liek lietā šīs spējas, jo baidās no nezināmām, svešām sajūtām. Viņa sapņo 24 stundas diennaktī un lido savās fantāzijās. Brīžiem piemīt paradoksāla gudrība, bet tai pašā laikā neticams naivums un bērnišķība. Zivis kā jau zivis mīl ūdeņus, diemžēl arī stipro dziru, bieži vien – reibinošus līdzekļus. Tieši Zivtiņai ir vislielākā iespēja kļūt atkarīgai, jo viņas organisms nespēj vielām, kas grauj organismu, dabiski pretoties. Nav ieteicami medikamenti, bet, ja nav izejas, nekādā gadījumā tos nevajadzētu lietot vairāk par ārsta parakstītajām devām. Vislabākais Zivtiņai ir tautas metodes un homeopātija.

Zivs sievietēm piemīt zināms skaistums, trauslums, jūtīgums un ēteriskums, gluži kā no pasakas… Kustības ir graciozas un plūstošas. Zivtiņas ir kā magnēts ar savu noslēpumaino un nedaudz mistisko uzvedību, vīriešus tas dara trakus.

Zivis
Galvenā šāmēneša tēma – ģimene! Visi centrālie notikumi būs par un ap ģimenes lietām (īpaša loma būs ģimenes sievietēm, ieskaitot jūs pašu). Vēlēsities visus apvienot un izjust kopību. Jums būs lielisks iemesls, lai visus sapulcinātu – dzimšanas diena. Plānošana, organizēšana un zvanīšana liks jums izjust nedaudz stresa, bet ticiet, prieks, ko jūs izjutīsiet tad, kad būsiet visi kopā, būs daudz lielāks. Jūsu cerības attaisnosies! Turklāt dāvanas sagādās daudz prieka, jo būs tieši jums un īpašas! Labs laiks, lai nedaudz papriecātos. Arī bērniņi dāvās daudz prieka, bet vislielākais gandarījums būs viņu parauguzvedība. Sastādiet sarakstu ar mērķiem, ko vēlaties realizēt līdz nākamajai dzimšanas dienai.

Auns
Šis mēnesis Auniņam būs ļoti aktīvs un darbīgs, laika nebūs nemaz, jo jāpelna nauda. Tālrunis zvanīs bez mitas, e-pasts kūpēs, darījumu un piedāvājumu būs vairāk, nekā spēsiet pavilkt. Jo aktīvāk strādāsiet, jo platāka naudas tērcīte. Uzmanieties no apšaubāmiem darīijumiem un naudas ieguldījumiem. Šomēnes aktuāla arī profesionālās pieredzes uzkrāšana.

Vērsis

Vērsēns būs enerģijas pilns un optimistiski noskaņots, viņu nebūs iespējams novirzīt no uzņemtā kursa. Ar masu lauzīs sev ceļu. Materiālajā ziņā iespējams negaidīts uzlabojums tiem, kuri daudz un sūri strādājuši. Tie, kuri plāno veikt tālu ceļu, – uz priekšu, nešaubieties ne mirkli! Pārējie – paplašiniet savu redzesloku un skatījumu uz pasauli. Šomēnes jūsu draugi būs jums līdzās, labi pavadīsiet kopā laiku.

Dvīņi
Neļaujiet izsist sevi no līdzsvara! Dvīnītis būs ļoti emocionāls un ievainojams, kā arī ļoti ātri aizkaitināms. Vismaz materiālais stāvoklis uzlabos omu, tas gan nebūs īpaši ievērojams, bet stabils gan. Profesionālajā jomā iespēja iegūt jaunas pazīšanās, kā arī iekļūt interešu grupā, kas noteikti būs nozīmīgi karjerai. Tiem Dvīnīšiem, kuriem ir saistības ar sociālajiem dienestiem, šomēnes būs ļoti daudz darba. Esiet vērīgi, jo var gadīties kāds, kurš gribēs viltus ceļā iežēlināt jūsu jau tā mīksto sirdi.

Vēzis
Izjutīsiet dvēselisku saikni ar savu partneri. Esiet atvērts, pastāstiet par savām cerībām, plāniem, vēlmēm, un arī viņš jums atvērsies. Tas Vēzim dos iespēju ieraudzīt savas attiecības citā gaismā, atklāt daudz jaunu aspektu. Plānojiet kopīgas nākotnes perspektīvas, projektus vai pat kopīgu darbību. Iespējama ģimenes laimes meklēšana ārpus dzimtenes robežām nākotnē. Sievietēm labs laiks, lai pievērstos skaistumkopšanas procedūrām, bet vīrieši būs apmierināti ar sevi.

Lauva

Pienācis laiks, kad varat likt lietā visu savu uzkrāto darba pieredzi! Reāla iespēja būt pamanītam un veiksmīgi virzīties par karjeras kāpnēm. Nenoguliet šo laiku, domājiet par savu nākotni! Vairāk nekā citas zīmes izjutīsiet lielo krīzi, kas atsauksies uz jūsu maciņa biezumu. Labi, ka partneris parūpēsies par jūsu materiālo stāvokli. Mēneša devīze: "Nekad nevar zināt, kur draugu atradīsi, kur zaudēsi!"

Jaunava
Pilnīga harmonija ģimenes dzīvē! Bērni radoši un zinātkāri, paši vaicās pēc padomiem, vēlēsies, lai padalieties ar savām zināšanām. Tas liks jums justies vajadzīgai un noderīgai. Dzīvesbiedrs būs uzmanīgs un ģimenisks, izjutīsiet kopību. Abi ieslīgsiet filozofijā par pasaules uzbūvi, politiku vai reliģijas nozīmi cilvēces vēsturē… Iespējams arī kāds kopīgs ģimenes ceļojums.

Svari
Daudz plānu par savas dzīvesvietas paplašināšanu. Būsiet gatavs uzklausīt pat savu vecāku vai tuvinieku viedokli un redzējumu šai sakarā. Runājot par darbu, lai iegūtu maksimālus rezultātus, būs jāstrādā komandā. Galvenais pareizi definēt mērķi – mērķis ir, nevis ko es no tā iegūšu, bet gan ko es varu dot!

Skorpions
Vēlme un domas par lielākas mašīnas iegādi tiem, kuriem tā jau ir, bet tie, kam vēl nav sava auto, aktīvi par to domās. Daži pat jau ir nobrieduši tā iegādei. Labs laiks, lai iestātos autoskolā! Daudz interesantu domu apmaiņu un diskusiju ar partneri. Kad diskusija sāks pāriet strīdā, Skorpioniņš ļoti diplomātiski spēs apvaldīt aizdegušos partneri.

Strēlnieks
Mēneša aktualitāte – kā nopelnīt vairāk, daudz vairāk naudas! Ja būsiet aktīvs un darbosieties, nevis vienkārši sēdēsiet un apcerēsiet, ir iespējas pie tās tikt, ja ne uzreiz, tad nākotnē noteikti! Pašreiz ir iespēja ielikt pamatu labai peļņai nākotnē. Būs daudz piedāvājumu un projektu papildu peļņas gūšanai, bet uzmanīgi apsveriet, kuri no šiem piedāvājumiem ir reāli un tiešām jums vajadzīgi, bet kuri ir tikai jūsu laika tēriņš. Dzīvesbiedrs būs viegli aizkaitināms.

Mežāzis

Būsiet bagāts ar idejām un plāniem! Domas par sevis izglītošanu (kas var arī nebūt saistīta ar profesionālo jomu). Bērni vairāk ieklausīsies jūsu padomos, labs laiks, lai viņiem kaut ko iemācītu, bet tas jādara viegli un rotaļīgi. Darbā gan nervozs periods. Savukārt attiecībās pilnīga harmonija un sapratne. Pagaidām vēl vientuļām sirdīm ir iespēja satikt cilvēku, kurš liks jums izjust pavasara tuvošanos.

Ūdensvīrs
Tuvie cilvēki gādās par jūsu materiālo labklājību. Pozitīva gaisotne darbā, strādāsies viegli un bez piepūles – prieks! Bet, lai izbēgtu no nepatīkamiem kašķiem un strīdiem mājās, labāk būtu ieguldīt visu savu enerģiju kārtīgā mājas solī. Izmēziet savu dzīvesvietu no visa nevajadzīgā un kārtīgi izvēdiniet visas telpas, tas tikai vairos saticību un mieru mājās. Neaizmirstiet, ka šad un tad der izvingrināt kājas, tāpēc neliela luste deju placī pat ļoti būtu ieteicama.

Sagatavojusi Anda Gržibovska, [email protected]
Baltijas Astroloģijas skola, www.baltastro.com

8 komentāru
  1. Es esmu zivs, un viss te uzrakstītais ir ļoti trāpīgs. šodien tātad sākas zivju zīme – tātad mans laiks…es šodien noliku tiesības 🙂

  2. Es arī esmu zivs un prieks lasīt horoskopu, kur tiešām viss atbilst man! Un man liekās, ka es tāda esmu vienīgā.. izrādās ne! 🙂
    Tikai par to stipro dziru un nespēju no tā atturēties īsti nav tā kā atbilstoši 😉 bet vēl jau dzimšanas diena tikai priekšā- tad redzēs! hihi

  3. Oi, jā, es ar esmu zivs, un tāpat kā madara, es varētu teikt to pašu par tām atkarībām, tā tas galīgi nav – tieši pretēji – grūti izdzert tik, cik citiem, grūti vispār to darīt bieži, jo kaut kā nevelk un organisms pretī nemaz neņem. Bet liekas, vispār, kas šis zivīm labs gads kā tāds.

  4. Neiet runa jau tikai par alkoholu, bet jebkādu atkarību raisošu vielu -tie var būt arī medikamenti. Zinu Zivtiņās kuras ir atkarīgas no trankvilizatoriem. . Bet jebkurā gadijumā ne jau visām Zivīm tapēc ir jābūt no kaut kā atkarīgām, vnk viņām ir risks lielāks ja tādas kļūst………

  5. Ir ir diezgan daudz taisnības. Par tiem tautas lidzekliem piemēram, jo parastās zāles vienkārši neiedarbojas. Tā dzira garšo, bet nu nevarētu teikt, ka nevarētu atturēties. Lai gan ko es te runāju, tas taču sieviešu horoskops 🙂

  6. Es arii esu zivtinja :))un tik tiesaam atbilst viss :))iepriecina ka varu palasiit sadus horoskopus un atgadinaat sev varbuut piemirsusas lietas..vertibas.. ka arii salidzinaat vai tiesaam tada esu 🙂 un piekriitu ka ar taam vielaam atri var aizrauties.. bet stipras zivis var arii attureeties :))

  7. es tomēr pilnīgi nepiekrītu par zivīm-tas ka viņas ne vienmēr zin ko grib…nav tiesu zinu,gribu un sasniegšu savu mērķi!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.